*

Αποστολέας Θέμα: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 106883 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alex12

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 112
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #672 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:46:49 μμ »
Για Βόρεια Ελλάδα..Από μενα δεν κινδυνεύεις να σου φάω θέση..Δεν έχω Πειραιά, Εύβοια τελευταία επιλογή και μόνο ανατολ.αττικά α.Ευχαρ'ιστως αν έπιανα τα 2 τελευταία να σου δινα τη θέση μου αλλά δε γίνεται.. :(

Νομίζω θα είσαι μέσα γιατί η Α φάση δεν είχε β.Ελλάδα και αποκλείεται να μην έχει κενά...Μακάρι να είσαι τυχερή κοπέλα μου...

Θέση 418...Όλη την Αττική και Πειραία.Το έχω δει το έργο θα μας περάσει το σύστημα και θα πάει σε όσους έβαλαν κουτακι οι οποίοι έχουν χειρότερη σειρα απο μας... Αλλά όταν κάνεις τις επιλογές σου παίρνεις και το ανάλογο ρίσκο.

Το πήρα το ρίσκο γιατί μπορεί να σε στείλουν οπουδήποτε επειδή έχεις βάλει το κουτάκι...Δε σκοπεύω ούτε και μπορώ να ξενιτευτώ...Έχω υποχρεώσεις που δεν γίνεται να απομακρυνθώ...Ας με πάρουν πιο μετά αλλά εκεί που θέλω...Θα αισθανομαι πιο τυχερή απ το να με πάρουν δασκάλα σε καμια κουκίδα του χάρτη...
Συμφωνώ μαζί σου...αλλά αυτή η αναμονή είναι εκνευριστική! Ομηρία...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:43:22 »

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #673 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:47:29 μμ »
Αφού αυτές οι περιοχές βγάζουν κενά..Σιγα σιγά θα προκύψουν κιαλλες.Απλά κατάλαβα ότι φέτος θέλει υπομονή και γερά νεύρα..

Ακριβώς...Υπομονήηηηη.... ;)
Βλέπω είμαστε πολλές στο γκρουπ θα το ξαναπώ....

χαχαχα...Στο τέλος θα κάνουμε δικό μας θέμα: 'Απελπισμένοι δάσκαλοι του μηδενικής με λιιιγες επιλογές....Λυπήσου μας Αννουλα'
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #674 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:49:46 μμ »
Κορίτσια θα σας ρωτήσω κάτι κι αν θέλετε απαντάτε, γιατί δεν το βάλατε το κουτάκι?Πάντως εγώ το έβαλα, ξαναλέω οτι είμαι και παντρεμένη με δύο κόρες, η μεγάλη μου β γυμνασίου θα μείνει σπίτι με τον πατέρα της, τη μικρή μου β δημοτικού θα την πάρω μαζί μου, ΑΝ με πάρουν γιατί είμαι και 1871 στον μηδενικής βλέπετε, απλά με όσα ακούγονταν φέτος σκέφτηκα οτι αν θέλω να δουλέψω θα δηλώσω παντού...

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #675 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:50:07 μμ »
Δυστυχώς δεν έχει κενά η Β.Ελλάδα.Ελάχιστα..Καλά για β φάση δε το συζητώ με τίποτα..Πάω για γ και άμα...Το κακό με το να μη βγει η παράλληλη αύριο είναι ότι δε θα ξέρουμε τη θέση μας..Και αν πουν πχ παιρνουμε 1000 άτομα δεν ξέρεις αν θα σαι μέσα, οπότε μέχρι να βγει η φάση θα ακουστεί το μπαμ απο κάποια..Δε μπορεί..Θα σκάσουμε..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:43:22 »

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #676 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:51:37 μμ »
Κορίτσια θα σας ρωτήσω κάτι κι αν θέλετε απαντάτε, γιατί δεν το βάλατε το κουτάκι?Πάντως εγώ το έβαλα, ξαναλέω οτι είμαι και παντρεμένη με δύο κόρες, η μεγάλη μου β γυμνασίου θα μείνει σπίτι με τον πατέρα της, τη μικρή μου β δημοτικού θα την πάρω μαζί μου, ΑΝ με πάρουν γιατί είμαι και 1871 στον μηδενικής βλέπετε, απλά με όσα ακούγονταν φέτος σκέφτηκα οτι αν θέλω να δουλέψω θα δηλώσω παντού...

Γτ δε μετράει η προυπηρεσία για διορισμό και δεν έχει νόημα να ξενιτευτούμε..Να πάω σε ένα κατσικονήσι και του χρόνου να μαι πάλι στο 0??

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #677 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:54:35 μμ »
Κορίτσια θα σας ρωτήσω κάτι κι αν θέλετε απαντάτε, γιατί δεν το βάλατε το κουτάκι?Πάντως εγώ το έβαλα, ξαναλέω οτι είμαι και παντρεμένη με δύο κόρες, η μεγάλη μου β γυμνασίου θα μείνει σπίτι με τον πατέρα της, τη μικρή μου β δημοτικού θα την πάρω μαζί μου, ΑΝ με πάρουν γιατί είμαι και 1871 στον μηδενικής βλέπετε, απλά με όσα ακούγονταν φέτος σκέφτηκα οτι αν θέλω να δουλέψω θα δηλώσω παντού...

Γτ δε μετράει η προυπηρεσία για διορισμό και δεν έχει νόημα να ξενιτευτούμε..Να πάω σε ένα κατσικονήσι και του χρόνου να μαι πάλι στο 0??

Ακριβώς... Η προϋπηρεσία δε μετράει και αν πας μακριά δε σου μένει τίποτα στην άκρη...
Επιπλέον εγώ παρακολουθώ κάποια μαθήματα και έχω υποχρεωτικές παρακολουθήσεις...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #678 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:55:31 μμ »
Τουλάχιστον να ξέραμε αν θα γίνει ??? και κανένας ασεπ να αρχίσουμε να διαβάζουμε ...και παράλληλα να ρίχνουμε και καμμιά ματιά στον υπολογιστή, όχι όπως τώρα που ξεροσταλιάζουμε όλη μέρα... :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #679 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:56:46 μμ »
Δυστυχώς δεν έχει κενά η Β.Ελλάδα.Ελάχιστα..Καλά για β φάση δε το συζητώ με τίποτα..Πάω για γ και άμα...Το κακό με το να μη βγει η παράλληλη αύριο είναι ότι δε θα ξέρουμε τη θέση μας..Και αν πουν πχ παιρνουμε 1000 άτομα δεν ξέρεις αν θα σαι μέσα, οπότε μέχρι να βγει η φάση θα ακουστεί το μπαμ απο κάποια..Δε μπορεί..Θα σκάσουμε..

Ελπίζω με τις συνταξιοδοτήσεις να ανοίξουν θέσεις και για σένα... ;)
Αν πάρουν αρκετούς πάνω από εμάς θα ελπίζουμε και για β ή γ φάση...Οπότε θα δούμε που βρισκόμαστε...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #680 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 12:58:29 μμ »
Τουλάχιστον να ξέραμε αν θα γίνει ??? και κανένας ασεπ να αρχίσουμε να διαβάζουμε ...και παράλληλα να ρίχνουμε και καμμιά ματιά στον υπολογιστή, όχι όπως τώρα που ξεροσταλιάζουμε όλη μέρα... :-\ :-\ :-\

Τι θα γίνει και με αυτόν κανείς δε ξέρει...Και στην ειδική αγωγή που θα γινόταν τώρα το 2011-12 ακυρώθηκε...
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #681 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:01:14 μμ »
Κορίτσια θα σας ρωτήσω κάτι κι αν θέλετε απαντάτε, γιατί δεν το βάλατε το κουτάκι?Πάντως εγώ το έβαλα, ξαναλέω οτι είμαι και παντρεμένη με δύο κόρες, η μεγάλη μου β γυμνασίου θα μείνει σπίτι με τον πατέρα της, τη μικρή μου β δημοτικού θα την πάρω μαζί μου, ΑΝ με πάρουν γιατί είμαι και 1871 στον μηδενικής βλέπετε, απλά με όσα ακούγονταν φέτος σκέφτηκα οτι αν θέλω να δουλέψω θα δηλώσω παντού...

Γτ δε μετράει η προυπηρεσία για διορισμό και δεν έχει νόημα να ξενιτευτούμε..Να πάω σε ένα κατσικονήσι και του χρόνου να μαι πάλι στο 0??

Ακριβώς... Η προϋπηρεσία δε μετράει και αν πας μακριά δε σου μένει τίποτα στην άκρη...
Επιπλέον εγώ παρακολουθώ κάποια μαθήματα και έχω υποχρεωτικές παρακολουθήσεις...
Καλά εννοείται, ο καθένας ξέρει τους λόγους του, απλά σκέφτηκα μήπως υπάρχει και κάτι άλλο που δεν μου είχε περάσει απ'το μυαλό, γι αυτό και σας ρώτησα ;)

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' ΦΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ70 ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ?
« Απάντηση #682 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:06:00 μμ »
Κορίτσια θα σας ρωτήσω κάτι κι αν θέλετε απαντάτε, γιατί δεν το βάλατε το κουτάκι?Πάντως εγώ το έβαλα, ξαναλέω οτι είμαι και παντρεμένη με δύο κόρες, η μεγάλη μου β γυμνασίου θα μείνει σπίτι με τον πατέρα της, τη μικρή μου β δημοτικού θα την πάρω μαζί μου, ΑΝ με πάρουν γιατί είμαι και 1871 στον μηδενικής βλέπετε, απλά με όσα ακούγονταν φέτος σκέφτηκα οτι αν θέλω να δουλέψω θα δηλώσω παντού...

Γτ δε μετράει η προυπηρεσία για διορισμό και δεν έχει νόημα να ξενιτευτούμε..Να πάω σε ένα κατσικονήσι και του χρόνου να μαι πάλι στο 0??

Ακριβώς... Η προϋπηρεσία δε μετράει και αν πας μακριά δε σου μένει τίποτα στην άκρη...
Επιπλέον εγώ παρακολουθώ κάποια μαθήματα και έχω υποχρεωτικές παρακολουθήσεις...
Καλά εννοείται, ο καθένας ξέρει τους λόγους του, απλά σκέφτηκα μήπως υπάρχει και κάτι άλλο που δεν μου είχε περάσει απ'το μυαλό, γι αυτό και σας ρώτησα ;)

Τουλάχιστον για μένα αυτοί είναι οι λόγοι...Δεν υπάρχει κάτι άλλο...
Μαριάννα περισυ τι φάση ήσουν;
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος elena_kfx

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #683 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:06:31 μμ »
To ίδιο πρόβλημα με σένα έχω michaela !  Σειρά 297...έβαλα μόνο Αττική,Πειραιά,Αχαία...έστειλα στον Καψαλάκη κ μοθ απάντησε το ίδιο με σένα.....! στον Μπράτη μη κάνεισ τον κόπο...δεν απαντάει πλέον! του είχα στείλει πριν τιν Α φάση κ μου είχε πεί οτι έχς ελπίδες αλλα δεν μπορεί να πεί με σιγουριά....

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1972

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #684 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:07:28 μμ »
Άντε βρε, να γελάσει και λίγο το χειλάκι σας... μπείτε στο site της ελληνοφρένειας να δείτε τι φάρσα έκαναν στο υπουργείο για τα cd  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B' φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #685 στις: Σεπτέμβριος 15, 2011, 01:08:49 μμ »
To ίδιο πρόβλημα με σένα έχω michaela !  Σειρά 297...έβαλα μόνο Αττική,Πειραιά,Αχαία...έστειλα στον Καψαλάκη κ μοθ απάντησε το ίδιο με σένα.....! στον Μπράτη μη κάνεισ τον κόπο...δεν απαντάει πλέον! του είχα στείλει πριν τιν Α φάση κ μου είχε πεί οτι έχς ελπίδες αλλα δεν μπορεί να πεί με σιγουριά....

Και άλλος στο γκρουπ που λέγαμε...
Always look on the bright side of life...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160194
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 818
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 21
Επισκέπτες: 557
Σύνολο: 578

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.116 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.