*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 842057 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5250 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 10:09:50 πμ »
Καλημέρα! Αν μπορείς να πας Πέμπτη πήγαινε Πέμπτη, αν δεν έχει απεργίες. Εμένα τα Δωδεκάνησα δυστυχώς μου είπαν να παρουσιαστώ κανονικά και να μην τα στείλω με fax... Επίσης λειτουργεί κανονικά λέει το γραφείο παρά την απεργία, οπότε η προθεσμία είναι Τετάρτη όπως λέει η ανακοίνωση. Ο,τι να ναι ο καθένας, όπως το πες...
Μα, ΔΕΝ φέρουμε ευθύνη αν όλη η Ελλάδα απεργεί αυτή την εβδομάδα!!! Παίρνω τηλ. στον ΟΛΠ να ρωτήσω αν θα γίνουν δρομολόγια την Τετάρτη το πρωί (γιατί υποτίθεται η δική τους απεργία θα τελείωνε Τετάρτη στις 6 το πρωί--κ το πρωτο καράβι για Σύρο φεύγει στις 7:30) κ μου είπε μια υπάλληλος ότι σκέφτονται μήπως την επεκτείνουν για να συμπέσει με της ΑΔΕΔΥ αλλά δεν ξέρουν ακόμα...Δηλαδή είναι να απελπίζεσαι!!!
Εν τω μεταξύ, όσον αφορά την πρόσληψη στη Β-Δ Κύκλάδων μου είπαν από τη Δίεύθυνση ότι ενδεχομένως να μή με πάρουν στη Δ΄Κυκλάδων αλλά ίσως στη Β΄''η στη Γ΄ανάλογα με τα κενά κ αφού ολοκληρωθούν οι ενστάσεις από τους μόνιμους...Με άλλα λόγια, στη Τζιά θέλω να πάω, στην Ηρακλειά θα βρεθώ...(κ δέ λέω τυχαία Ηρακλειά, άκουσα ότι το κενό αυτό ΕΠΕΙΓΕΙ!!!)

Καλημέρα και από μένα!zamanfou αν δεις ότι συνεχίζουν οι απεργίες, ρίξε μια ματιά και στα αεροπορικά για Σύρο.Έχει αεροδρόμιο.Κοίτα αν σε βολεύει να πας έτσι και γυρνάς με καράβι που δεν θα έχεις και άγχος.Κοίταξες εκεί που σου είπα για τις περιοχές?   
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:31:49 »

Αποσυνδεδεμένος fgtn

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5251 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 12:21:06 μμ »
Τι γινεται βρε παιδια? Γιατι επεσε ξαφνικα τοση σιγη?Ειδατε που πηραν παραπανω ατομα απ'οτι συζητιοταν εδω?Εγω δεν ειμαι μεσα γιατι δεν εβαλα το κουτακι, αλλά ελπιζω να υπαρξει και αλλη φαση. Ο μπρατης εμφανιστηκε στο facebook να πει τιποτα?

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5252 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 01:42:19 μμ »
Τι γινεται βρε παιδια? Γιατι επεσε ξαφνικα τοση σιγη?Ειδατε που πηραν παραπανω ατομα απ'οτι συζητιοταν εδω?Εγω δεν ειμαι μεσα γιατι δεν εβαλα το κουτακι, αλλά ελπιζω να υπαρξει και αλλη φαση. Ο μπρατης εμφανιστηκε στο facebook να πει τιποτα?

Eεεε εντάξει σήμερα τρέχουν όλοι να παρουσιστούν και επίσης ανοίχτηκε καινούργιο θέμα Β'φάση αναπληρωτών όπου συνεχίζουμε την συζήτηση εκεί.Σου παραθέτω τι έγραψε συνάδελφος εκεί:

ο ΜΠράτης στο φβ έγραψε: ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ 50 ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΒΘΜΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ(ΠΕ 02,03 ,04)ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ.ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΡΩΤΟΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΘΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΘΕΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ.

όποτε η βδομάδα ειναι χαμένη από χέρι, κι αναμενόμενο μιας και τώρα θα παρουσιαστούν οι πρώτοι συνάδελφοι... οπότε από βδομάδα παίδες οτιδήποτε νεότερο...
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5253 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 03:15:27 μμ »
ξερει καποιος να μου πει αν το κριτηριο του γαμου στις τοποθετησεις ειναι πανω απο τη σειρα του πινακα? δηλαδη αν εγω ειμαι 4η και η 6η στη σειρα εχει γαμο επιλεγει εκεινη πρωτα σχολεια?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:31:49 »

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5254 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 03:31:04 μμ »
ξερει καποιος να μου πει αν το κριτηριο του γαμου στις τοποθετησεις ειναι πανω απο τη σειρα του πινακα? δηλαδη αν εγω ειμαι 4η και η 6η στη σειρα εχει γαμο επιλεγει εκεινη πρωτα σχολεια?
συνηθως ναι
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5255 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 03:37:18 μμ »
ξερει καποιος να μου πει αν το κριτηριο του γαμου στις τοποθετησεις ειναι πανω απο τη σειρα του πινακα? δηλαδη αν εγω ειμαι 4η και η 6η στη σειρα εχει γαμο επιλεγει εκεινη πρωτα σχολεια?
συνηθως ναι
μαλιστα.αν συμβει αυτο εκεινη κανει 15 χμ για να παει σχολειο κι εγω αυτοματα παω στο αμεσως επομενο που ειναι 40χμ μακρια.σουπερ γκρουβι!!ευχαριστω εφη.

Αποσυνδεδεμένος valeriaa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5256 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 03:51:49 μμ »
πρώτα κοιτάνε αριθμό παιδιών, μετά ΑΝ ΕΊΣΑΙ ΈΓΓΑΜΟς κ μετά βάση τη σειρά στον πίνακα

Αποσυνδεδεμένος ladylav

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 549
  • η εκπαιδευση δε με λατρευει καθολου
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5257 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 03:58:28 μμ »
τα παιδια να τα καταλαβω αυτο το αν εισαι εγγαμος δε μπορω να το χωνεψω ρε γμτ,τι ρατσισμος ειναι παλι αυτος?

Αποσυνδεδεμένος tolios3

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5258 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 04:17:27 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!!!
Και οι 955 αναπληρωτές(ΕΑΕΠ και μη) αγγλικής των προηγούμενων ημερών είναι όλοι ΑΚΩ???
Ρωτάω γιατί στα αρχεία που κατέβαζα έλεγαν πχ 268 αναπληρωτές αγγλικής για ΕΑΕΠ, αλλά
μέσα είχε 480 αναπληρωτές(τα νούμερα δεν τα θυμάμαι ακριβώς).Μήπως οι πρώτοι 268
είναι ΑΚΩ και οι υπολόποι 480-268=212  είναι ΑΜΩ?????

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5259 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 04:36:55 μμ »
τα παιδια να τα καταλαβω αυτο το αν εισαι εγγαμος δε μπορω να το χωνεψω ρε γμτ,τι ρατσισμος ειναι παλι αυτος?
Αυτό το είχα και εγώ απορία. Και στο κάτω κάτω μπορείς να ζεις με κάποιον από πεποίθηση και να μη θέλεις να παντρευτείς ακόμη ή και καθόλου. Επίσης υπάρχουν άτομα που φροντίζουν αρρώστους, γονείς, κλπ και καμμιά φορά είναι σε χειρότερη θέση από εμάς που έχουμε παιδιά. Και το λέω εγώ που έχω τρία.
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5260 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 04:37:08 μμ »
Καλημέρα! Αν μπορείς να πας Πέμπτη πήγαινε Πέμπτη, αν δεν έχει απεργίες. Εμένα τα Δωδεκάνησα δυστυχώς μου είπαν να παρουσιαστώ κανονικά και να μην τα στείλω με fax... Επίσης λειτουργεί κανονικά λέει το γραφείο παρά την απεργία, οπότε η προθεσμία είναι Τετάρτη όπως λέει η ανακοίνωση. Ο,τι να ναι ο καθένας, όπως το πες...
Μα, ΔΕΝ φέρουμε ευθύνη αν όλη η Ελλάδα απεργεί αυτή την εβδομάδα!!! Παίρνω τηλ. στον ΟΛΠ να ρωτήσω αν θα γίνουν δρομολόγια την Τετάρτη το πρωί (γιατί υποτίθεται η δική τους απεργία θα τελείωνε Τετάρτη στις 6 το πρωί--κ το πρωτο καράβι για Σύρο φεύγει στις 7:30) κ μου είπε μια υπάλληλος ότι σκέφτονται μήπως την επεκτείνουν για να συμπέσει με της ΑΔΕΔΥ αλλά δεν ξέρουν ακόμα...Δηλαδή είναι να απελπίζεσαι!!!
Εν τω μεταξύ, όσον αφορά την πρόσληψη στη Β-Δ Κύκλάδων μου είπαν από τη Δίεύθυνση ότι ενδεχομένως να μή με πάρουν στη Δ΄Κυκλάδων αλλά ίσως στη Β΄''η στη Γ΄ανάλογα με τα κενά κ αφού ολοκληρωθούν οι ενστάσεις από τους μόνιμους...Με άλλα λόγια, στη Τζιά θέλω να πάω, στην Ηρακλειά θα βρεθώ...(κ δέ λέω τυχαία Ηρακλειά, άκουσα ότι το κενό αυτό ΕΠΕΙΓΕΙ!!!)

Καλημέρα και από μένα!zamanfou αν δεις ότι συνεχίζουν οι απεργίες, ρίξε μια ματιά και στα αεροπορικά για Σύρο.Έχει αεροδρόμιο.Κοίτα αν σε βολεύει να πας έτσι και γυρνάς με καράβι που δεν θα έχεις και άγχος.Κοίταξες εκεί που σου είπα για τις περιοχές?
Κοίταξα, ναι, κ γενικά είδα ότι καλά σχόλια έχουν γίνει για Τζια κ Άνδρο! Ελπίζω να μήν απεργήσουν ΚΑΙ τα αεροπλάνα! Το βλέπω, λοιπόν, να πετάω για Σύρο την  Τετάρτη ευελπιστώντας να έχει λήξει κ τυχόν νέα παράταση στην απεργία των ναυτικών την Πέμπτη ώστε να γυρίσω Αθήνα με καράβι (ή να πάω στο νησί που θα με βάλουν για να ψάξω για σπίτι...) Μέσα στην τρέλα είμαστε απ'ό,τι  βλέπω...

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5261 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 04:58:13 μμ »
Και ....δυστυχώς ΔΕΝ έχει πτήσεις για Σύρο ούτε Δευτέρα, ούτε Τρίτη ούτε Τεταρτη, μόνο Πέμπτη-Παρασκευή.....

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5262 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 05:05:27 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!!!
Και οι 955 αναπληρωτές(ΕΑΕΠ και μη) αγγλικής των προηγούμενων ημερών είναι όλοι ΑΚΩ???
Ρωτάω γιατί στα αρχεία που κατέβαζα έλεγαν πχ 268 αναπληρωτές αγγλικής για ΕΑΕΠ, αλλά
μέσα είχε 480 αναπληρωτές(τα νούμερα δεν τα θυμάμαι ακριβώς).Μήπως οι πρώτοι 268
είναι ΑΚΩ και οι υπολόποι 480-268=212  είναι ΑΜΩ?????
Σαν πολλούς τους βγάζεις!!!Πήρε 132 δευτεροβαθμια,228 πρωτοβάθμια και 260 στην πρωτοβάθμια αλλα ΕΑΕΠ! Αυτά για την Αγγλική και ήταν όλοι πλήρους σύνολο 620!!!
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος Κλεοπάτρα.Μ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #5263 στις: Οκτώβριος 17, 2011, 05:48:19 μμ »
Και ....δυστυχώς ΔΕΝ έχει πτήσεις για Σύρο ούτε Δευτέρα, ούτε Τρίτη ούτε Τεταρτη, μόνο Πέμπτη-Παρασκευή.....

Κατάλαβα...τό έχει η μοίρα σου τελικά να μην πας νωρίτερα!Άλλη ιδέα δεν έχω zamanfou, οπότε αναμένεις!
Ποτέ μην αναγνωρίσεις τα σύνορα του ανθρώπου!Να σπας τα σύνορα!
Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου.
Να πεθαίνεις και να λες: θάνατος δεν υπάρχει!
                      ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160013
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 756
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 472
Σύνολο: 480

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.075 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.