*

Αποστολέας Θέμα: νεότερα για ΠΕΟ7  (Αναγνώστηκε 197964 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Elfipats

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #70 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 08:59:51 μμ »
Αυτό έψαχνα και εγώ τώρα αλλά δεν βρήκα κάτι!!!!!Απ'οτι φαίνεται θα πάω τη Δευτέρα στην Αθμια και αν χρειαστεί ας μου πουν εκεί. Τι να πώ!!!!Άλλο είναι το θέμα....πήραν τόσους με υψηλά μόρια ΑΜΩ, αν χρειαστούν ΑΚΩ ποιους θα πάρουν???Αυτούς με πολύ λιγότερα?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:01:50 »

Αποσυνδεδεμένος froski

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 82 (πρώην 17.02) Μηχανολόγος
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #71 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 09:07:50 μμ »
Αυτό έψαχνα και εγώ τώρα αλλά δεν βρήκα κάτι!!!!!Απ'οτι φαίνεται θα πάω τη Δευτέρα στην Αθμια και αν χρειαστεί ας μου πουν εκεί. Τι να πώ!!!!Άλλο είναι το θέμα....πήραν τόσους με υψηλά μόρια ΑΜΩ, αν χρειαστούν ΑΚΩ ποιους θα πάρουν???Αυτούς με πολύ λιγότερα?
Εαν το κενό του ΑΚΩ είναι στην περιοχή που ήδη δουλεύουν ως ΑΜΩ και το έχουν δηλώσει στην αίτησή τους, θα πάρουν τους ίδιους. Αν όχι, τότε θα τρέξει το πρόγραμμα τον πίνακα και θα πάρει τον επόμενο που το έχει δηλώσει, προφανώς με πολύ λιγότερα μόρια.

Αποσυνδεδεμένος Elfipats

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #72 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 09:12:29 μμ »
Πολύ ωραία!!!!Μπρος γκρεμός και πίσω......!!!!Μακάρι να είχαμε ιδέα όταν δηλώναμε τι μας συμφέρει περισσότερο!!!!Τέσπα για να δούμε τι θα δούμε απο Δευτέρα!!!

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #73 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 09:45:01 μμ »
Αυτό έψαχνα και εγώ τώρα αλλά δεν βρήκα κάτι!!!!!Απ'οτι φαίνεται θα πάω τη Δευτέρα στην Αθμια και αν χρειαστεί ας μου πουν εκεί. Τι να πώ!!!!Άλλο είναι το θέμα....πήραν τόσους με υψηλά μόρια ΑΜΩ, αν χρειαστούν ΑΚΩ ποιους θα πάρουν???Αυτούς με πολύ λιγότερα?
Εαν το κενό του ΑΚΩ είναι στην περιοχή που ήδη δουλεύουν ως ΑΜΩ και το έχουν δηλώσει στην αίτησή τους, θα πάρουν τους ίδιους. Αν όχι, τότε θα τρέξει το πρόγραμμα τον πίνακα και θα πάρει τον επόμενο που το έχει δηλώσει, προφανώς με πολύ λιγότερα μόρια.

αυτο froski ειναι εγκυρο? το διαβασες καπου? γιατι ψιλοαδικο μου φαινεται και με αυτη τη λογικη δεν προκειτε να καλεσει κανεναν ΑΚΩ. Εμενα δεν ξερω γιατι αλλα μου χει κολλησει οτι απλα τον τιτλο αλλαξαμε και κατα τα αλλα ολα θα ειναι οπως τα ξεραμε, δωδεκαρια πακετα κτλ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:01:50 »

Αποσυνδεδεμένος froski

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 557
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 82 (πρώην 17.02) Μηχανολόγος
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #74 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 09:50:52 μμ »
Αυτό έψαχνα και εγώ τώρα αλλά δεν βρήκα κάτι!!!!!Απ'οτι φαίνεται θα πάω τη Δευτέρα στην Αθμια και αν χρειαστεί ας μου πουν εκεί. Τι να πώ!!!!Άλλο είναι το θέμα....πήραν τόσους με υψηλά μόρια ΑΜΩ, αν χρειαστούν ΑΚΩ ποιους θα πάρουν???Αυτούς με πολύ λιγότερα?
Εαν το κενό του ΑΚΩ είναι στην περιοχή που ήδη δουλεύουν ως ΑΜΩ και το έχουν δηλώσει στην αίτησή τους, θα πάρουν τους ίδιους. Αν όχι, τότε θα τρέξει το πρόγραμμα τον πίνακα και θα πάρει τον επόμενο που το έχει δηλώσει, προφανώς με πολύ λιγότερα μόρια.
αυτο froski ειναι εγκυρο? το διαβασες καπου? γιατι ψιλοαδικο μου φαινεται και με αυτη τη λογικη δεν προκειτε να καλεσει κανεναν ΑΚΩ. Εμενα δεν ξερω γιατι αλλα μου χει κολλησει οτι απλα τον τιτλο αλλαξαμε και κατα τα αλλα ολα θα ειναι οπως τα ξεραμε, δωδεκαρια πακετα κτλ.
Πράγματι είναι άδικο. Δυστυχώς όμως είναι 100% έγκυρο. Η εγκύκλιος το γράφει καθαρά. Επιπλέον, πριν κάνω την αίτηση, επικοινώνησα πολλές φορές με το υπουργείο και μου το διαβεβαίωσαν.

Αποσυνδεδεμένος Elfipats

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #75 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 09:54:56 μμ »
Έαν όμως συμβεί κάτι τέτοιο τελικά είναι όντως άδικο για όλους εκείνους που με τα μόρια τους θα μπορούσαν να είναι ΑΚΩ και τελικά τους πήραν ΑΜΩ. Τι να πω ρε παιδιά!!!Και εμένα ΑΜΩ με πήραν και δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να λυπηθώ!!!!

Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #76 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 10:50:54 μμ »
μαλιστα....και με την δευτεροβαθμια τι παιζει? Εκει θα καλεσουν χωρια ξανα απο τον πινακα?

Αποσυνδεδεμένος kimolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #77 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:18:59 μμ »
Συνάδελφοι και εμενα ΑΜΩ με κάλεσαν..να ρωτήσω κι εγω με τη σειρά μου, πρόσεξα ότι σε κάποιους νόμους πήραν μόνο 1 ή 2 άτομα, θα υπάρξει και άλλο κύμα με τους ΑΜΩ για τους νομους που δεν ήταν σε αυτή τη φάση ή θα βγουν κενά για ΑΜΩ και για νομούς που είδαμε  ήδη.

Ρωτώ γιατί κλήθηκα ως ΑΜΩ στην τελευταία μου επιλογή, στην πρώτη μου επιλογή πήραν μόλις 1 άτομο....

Αποσυνδεδεμένος marigen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 404
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #78 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:22:16 μμ »
βρε παιδιά καταλάβατε τι έκαναν;;; καλέσαν ΑΜΩ από τους πρώτους στον πίνακα με τα περισσότερα μόρια!
καλέσαν ΠΡΩΤΑ ΑΜΩ, πως γίνεται αυτό;;;
και εκτός αυτου δεν λενε α΄φάση, δηλαδή κλείσανε με την α'θμια;
και ΑΚΩ θα καλέσουν για την β'θμια αυτούς που δουλεύαμε μεχρι περσι στην α'θμια ως ωρομίσθιοι;;;
τι κουλά είναι αυτά πάλι;

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #79 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:25:51 μμ »
Κλήθηκε κανείς ΑΜΩ σε περιοχή που δεν είχε δηλώσει?  :-\

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #80 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:27:50 μμ »
Συνάδελφοι και εμενα ΑΜΩ με κάλεσαν..να ρωτήσω κι εγω με τη σειρά μου, πρόσεξα ότι σε κάποιους νόμους πήραν μόνο 1 ή 2 άτομα, θα υπάρξει και άλλο κύμα με τους ΑΜΩ για τους νομους που δεν ήταν σε αυτή τη φάση ή θα βγουν κενά για ΑΜΩ και για νομούς που είδαμε  ήδη.

Ρωτώ γιατί κλήθηκα ως ΑΜΩ στην τελευταία μου επιλογή, στην πρώτη μου επιλογή πήραν μόλις 1 άτομο....

H τελευταία σου επιλογή ήταν και η 20ή?

Αποσυνδεδεμένος kimolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #81 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:33:52 μμ »
Η τελευταία μου επιλογή δεν ήταν η 20η, απλά στην πρώτη μου επιλογή είδα ότι πήραν μόνο ένα άτομο, γι αυτό αναρωτιέμαι αν θα υπάρξει και άλλο κύμα με ΑΜΩ όπου θα δουμε τουε ίδιους νομούς πάλι....


Αποσυνδεδεμένος SOPHIA

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #82 στις: Σεπτέμβριος 10, 2010, 11:47:03 μμ »
Σιγουρα θα υπαρξει και αλλη φαση. Αυτα λογικα θα ειναι τα πρωτα κενα που δηλωσε η α βαθμια. Ασε που νομοι οπως θεσνικη θα καλεσουν τωρα και τυχεροι θα ειναι αυτοι που ειναι τωρα η σειρα τους. Δεν τους κοβει ρε γαμωτο να συγκεντρωσουν πρωτα ολα τα κενα και μετα να ξεκινησουν να καλουν? Δηλ. καμια κοινη λογικη????? Ειναι δυνατον ατομα πιο χαμηλα στον πινακα να ειναι πιο ευνοημενοι??? Τι να πω τα καναν παλι σαν τα μουτρα τους! Το θεατρο του παραλογου.....ποσοι ρε παιδια απο δω ειναι στην πρωτη επιλογη τους?

Αποσυνδεδεμένος maraki82

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 311
    • Προφίλ
Απ: νεότερα για ΠΕΟ7
« Απάντηση #83 στις: Σεπτέμβριος 11, 2010, 12:26:16 πμ »
τουτεστιν, την κατσαμε τη βαρκα....ολο κ καποιος ΑΜΩ θα βρεθει στις περιοχες που δηλωσα ΑΚΩ!Οποτε αν υπαρξει κενο, θα παρουν τον ΑΜΩ κ γω θα μεινω σπιτι μου, ε; Καλα το καταλαβα???? ???Α,ρε, τα καναν μανταρα...για να μην πω τιποτα βαρυτερο!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160623
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 847
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 545
Σύνολο: 547

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.