*

Αποστολέας Θέμα: Νέος τρόπος διορισμών/προσλήψεων από το καλοκαίρι του 2015 (νέα, πληροφορίες)  (Αναγνώστηκε 2034707 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος asep2008

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 331
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ..ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ
Εδω η χωρα καιγεται και μερικοι...το χαβα τους!!!!ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
ττ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:20:42 »

Kokoschka

  • Επισκέπτης
ττ
« Απάντηση #4593 στις: Ιούλιος 15, 2015, 02:17:39 μμ »
ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ..ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ

Ενταξει,συναδερφε,να διορθωσω το οφελει με ω.Ειμαι πιο ορθογράφος από τους περισσοτερους,ολοι το ξερουν εδώ μεσα.Πανω στη συγχυση κανουμε και λαθη.μηνυμα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2015, 02:21:56 μμ από Kokoschka »

MUSTANG

  • Επισκέπτης
Απ: ττ
« Απάντηση #4594 στις: Ιούλιος 15, 2015, 02:31:42 μμ »

Ενταξει,συναδερφε,να διορθωσω το οφελει με ω.Ειμαι πιο ορθογράφος από τους περισσοτερους,ολοι το ξερουν εδώ μεσα.Πανω στη συγχυση κανουμε και λαθη.μηνυμα
Δεν το είπα ειρωνικά αλλά δεν ειναι δυνατόν να δηλώνουμε εκπαιδευτές και να κάνουμε ορθογραφικά λάθη, η δε δήλωση οτι οι περισσότεροι...αυτο τα λεει ολα..

Kokoschka

  • Επισκέπτης
ττ
« Απάντηση #4595 στις: Ιούλιος 15, 2015, 02:34:24 μμ »
Δεν το είπα ειρωνικά αλλά δεν ειναι δυνατόν να δηλώνουμε εκπαιδευτές και να κάνουμε ορθογραφικά λάθη, η δε δήλωση οτι οι περισσότεροι...αυτο τα λεει ολα..

Κι εσυ εγραψες το μηνυμα το πρωτο με υ,και δυο φορες.Ασε μας τωρα στα προβλήματα μας,το αν ειμαστε ή όχι καλοι εκπαιδευτικοι,δεν θα το κρινεις εσυ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

MUSTANG

  • Επισκέπτης
πατηθηκε κατα λαθος το υ ειναι κοντα..παντως ειμαι και εγω απαραδεκτος, τελικα φετος προσληψη εφοσον περσι προσεληφθηκα θα ξαναγινει?η αλλαζουν παλι

Kokoschka

  • Επισκέπτης
ττ
« Απάντηση #4597 στις: Ιούλιος 15, 2015, 02:48:26 μμ »
Επισης ''εκπαιδευτες'' εχουν μονο οι σκυλοι.Εγω δηλωνω εκπαιδευτικος.Κι αυτό να υποθεσω πατηθηκε κατά λαθος.

MUSTANG

  • Επισκέπτης
καθόλου λάθος..

Kokoschka

  • Επισκέπτης
ττ
« Απάντηση #4599 στις: Ιούλιος 15, 2015, 02:53:48 μμ »
Αν δεν με διορισουν και φετος,μου εδωσες ιδεα για την επομενη δουλεια μου.Σκυλοι,γατακια κτλ χα χα χα


Αποσυνδεδεμένος madonna mia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 537
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αυτο ξερεις καποις να το ερμηνευσει?Προχωρουν δηλ κανονικα οι μεταταξεις?Θα λογιστουν κ αυτες οι οργανικες ως προσληψεις?

Kokoschka

  • Επισκέπτης
ττ
« Απάντηση #4602 στις: Ιούλιος 15, 2015, 03:37:08 μμ »
Δεν νομιζω ότι λογιζονται στις προσληψεις αυτα

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ, ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΕ ΚΑΘΥΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΝΟΧΛΕΙ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ,ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ANNETA

Ειναι ολοφανερο οτι η εγγραφη σου στο φορουμ εχει αλλους σκοπους! Ακολουθησε τους κανονες του αλλιως μην ενοχλεις τα μελη του με τις αναρτησεις σου! Δεν κανουμε chat εδω! Κ σου απαγορευω να αναφερεις ξανα το ονομα μου, αν θες να απαντησεις στο προσωπικο μηνυμα!
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2015, 07:10:08 μμ από anneta »
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος perastikos_kav

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2181
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αυτο ξερεις καποις να το ερμηνευσει?Προχωρουν δηλ κανονικα οι μεταταξεις?Θα λογιστουν κ αυτες οι οργανικες ως προσληψεις?

Κανονικά όχι, αφού οι μεταταγμένοι είχαμε ήδη θέσεις στη δευτεροβάθμια. Δεν υπάρχει μεταβολή στο συνολικό αριθμό των οργανικών του υπουργείου.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159955
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 720
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 603
Σύνολο: 615

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.