*

Αποστολέας Θέμα: Προσλήψεις των ωρομισθίων πληροφορικών στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία 2009-2010  (Αναγνώστηκε 161140 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αν αρνηθεις δε σε ξανακαλουν για τον ιδιο νομο.εξαιρεση οι νομοι που χωριζονται σε α,β,γ κτλοπως η θεσνικη (και η αττικη φανταζομαι).εμενα περσι με καλεσαν απο γ θεσνικης και μετα απο μια βδομαδα στη δ θεσνικης.εννοειται οτι αρνηθηκα και στα 2.αλλα αν αρνηθεις ενα νομο,διαγραφεσαι τελειως.αφου στελνεις φαξ με αυτο ακριβως:αρνουμαι προσληψη στον ταδε νομο για το ετος ταδε.


Λογικό ακούγεται αυτό που λες όμως εμένα μου είπαν ότι αν ήθελα μου κράταγαν σειρά μέχρι να έρθουν οι νέες πιστώσεις με τα νέα πακετάκια σχολείων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος paidagogosPE19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Μονάχα οι απόφοιτοι ΔΨΣ του Πανεπιστημίου Πειραιά στα ολοήμερα δημοτικά... κανένας άλλος "κατσαβιδάκιας" στα δημοτικά..... ούτε άλλοι τεχνολόγοι στα δημοτικά.... έξω τα ΤΕΙ από την εκπαίδευση γενικά..... να πάψουν οι τεχνικές ειδικότητες να κάνουν ακατάλληλο μάθημα στα ευαίσθητα βλαστάρια των δημοτικών μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 23, 2009, 10:28:20 πμ από paidagogosPE19 »

Αποσυνδεδεμένος asus07

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 412
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μονάχα οι απόφοιτη ΤΔΨΣ του Πανεπιστημίου Πειραιά στα ολοήμερα δημοτικά... κανένας άλλος "κατσαβιδάκιας" στα δημοτικά..... ούτε άλλοι τεχνολόγοι στα δημοτικά.... έξω τα ΤΕΙ από την εκπαίδευση γενικά..... να πάψουν οι τεχνικές ειδικότητες να κάνουν ακατάλληλο μάθημα στα ευαίσθητα βλαστάρια των δημοτικών μας.
πανε εσυ πρωτα δημοτικο να μαθεις ορθογραφια και μετα στειλε τα γελοια μηνυματα σου.
αν μη τι αλλο τα ευαισθητα βλασταρια των δημοτικων μας δεν εχουν αναγκη απο ανορθογραφους.

Αποσυνδεδεμένος stakons

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
asus07 με πρόλαβες! Αυτοί που κάνουν τους έξυπνους πρέπει να έχουν και τα κατάλληλα προσόντα για να τους κάνουν! Ο φίλος μας, όπως φαίνεται, δεν τα έχει! Πήγαινε φίλε στην πρώτη δημοτικού και μετά έλα να μιλήσουμε. Και όσο για τους απόφοιτους αυτού του τμήματος, ο δικαστικός αγώνας είναι σε εξέλιξη. Ό,τι προλάβατε προλάβατε!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος KAR

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μονάχα οι απόφοιτη ΔΨΣ του Πανεπιστημίου Πειραιά στα ολοήμερα δημοτικά... κανένας άλλος "κατσαβιδάκιας" στα δημοτικά..... ούτε άλλοι τεχνολόγοι στα δημοτικά.... έξω τα ΤΕΙ από την εκπαίδευση γενικά..... να πάψουν οι τεχνικές ειδικότητες να κάνουν ακατάλληλο μάθημα στα ευαίσθητα βλαστάρια των δημοτικών μας.
με τέτοια εμπάθεια και μικροπρέπεια νομίζω ότι κυρίως εσύ είσαι ακατάλληλος να κάνεις μάθημα στα "βλαστάρια" μας και στο λέει μια μάνα.

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Όσο απαντάτε σε τέτοια κακόβουλα σχόλια τόσο δίνεται τροφή για περαιτέρω αντιπαραθέσεις. Η καλύτερη οδός για τέτοιες συμπεριφορές είναι η αγνόηση........
Το θέμα αυτό έχει να κάνει με την ενημέρωση μας για τα ολοήμερα και όχι με αντιπαραθέσεις υπάρχει και το θέμα για τον δικαστικό αγώνα, αν και όποιος το διαβάσει θα διαπίστωσε ότι ο εν λόγω κύριος συμμετείχε και εκεί με το ίδιο ακριβώς μνμ.
 

Αποσυνδεδεμένος paidagogosPE19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Όσο απαντάτε σε τέτοια κακόβουλα σχόλια τόσο δίνεται τροφή για περαιτέρω αντιπαραθέσεις. Η καλύτερη οδός για τέτοιες συμπεριφορές είναι η αγνόηση........
Το θέμα αυτό έχει να κάνει με την ενημέρωση μας για τα ολοήμερα και όχι με αντιπαραθέσεις υπάρχει και το θέμα για τον δικαστικό αγώνα, αν και όποιος το διαβάσει θα διαπίστωσε ότι ο εν λόγω κύριος συμμετείχε και εκεί με το ίδιο ακριβώς μνμ.
 

απλά λέω τον καημό μου βρε ek Π20 (κατά το ήμισυ συναδέλφισσα για όλες τις άλλες τεχνικές θέσεις πληροφορικής και τις ανάλογες προκηρύξεις, αλλά όχι για την εκπαίδευση)
απλά λέω τoν καημό μου που απόφοιτοί ΔΤΨΣ χωρίς προϋπηρεσία χάνουν τις θέσεις στα ολοήμερα από άσχετους τεχνολόγους!!!
Εμείς πρέπει να μπαίνουμε στα ολοήμερα έναντι όλων μα όλων των άλλων!!! και αντί να γίνεται αυτό καθόμαστε και βλέπουμε τις θέσεις στα ολοήμερα να χάνονται από εσάς!!!!    
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 23, 2009, 10:15:42 πμ από paidagogosPE19 »

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Όσο απαντάτε σε τέτοια κακόβουλα σχόλια τόσο δίνεται τροφή για περαιτέρω αντιπαραθέσεις. Η καλύτερη οδός για τέτοιες συμπεριφορές είναι η αγνόηση........
Το θέμα αυτό έχει να κάνει με την ενημέρωση μας για τα ολοήμερα και όχι με αντιπαραθέσεις υπάρχει και το θέμα για τον δικαστικό αγώνα, αν και όποιος το διαβάσει θα διαπίστωσε ότι ο εν λόγω κύριος συμμετείχε και εκεί με το ίδιο ακριβώς μνμ.
 

απλά λέω τον καημό μου βρε ek Π20 (κατά το ήμισυ συναδέλφισσα για όλες τις άλλες τεχνικές θέσεις πληροφορικής και τις ανάλογες προκηρύξεις, αλλά όχι για την εκπαίδευση)
απλά λέω τoν καημό μου που απόφοιτοί ΔΤΨΣ χωρίς προϋπηρεσία χάνουν τις θέσεις στα ολοήμερα από άσχετους τεχνολόγους!!!
Εμείς πρέπει να μπαίνουμε στα ολοήμερα έναντι όλων μα όλων των άλλων!!! και αντί να γίνεται αυτό καθόμαστε και βλέπουμε τις θέσεις στα ολοήμερα να χάνονται από εσάς!!!!    
Μαζί σου και εγώ αλλά το θέμα αυτό όπως ανέφερα δεν έχει να κάνει με τίποτα από αυτά που λες σε παρακαλώ άλλος είναι ο λόγω που δημιουργήθηκε αυτό το θέμα, είναι ανούσιο να γεμίζουμε τις σελίδες και αυτού του θέματος

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Μην το συνεχίζετε , απλά αγνοήστε τον!
Είναι θέμα ωρών να παραμείνει στο forum...
Μην παίζετε το παιχνίδι του!

(paidagogePE19 , όταν θα μάθεις ορθογραφία, τότε θα΄"φύγουμε" κ εμείς από τα δημοτικά!
Άντε γεια σου τώρα γιατί έχω μάθημα :-* )  ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 23, 2009, 10:57:15 πμ από anneta »
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος anna-kat

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Κάλεσα σήμερα το πρωί στη Δ Αθήνας, μου είπαν πως έχουν φτάσει στη θέση 108

Αποσυνδεδεμένος paidagogosPE19

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Μην το συνεχίζετε , απλά αγνοείστε τον!
Είναι θέμα ωρών να παραμείνει στο forum...
Μην παίζεται το παιχνίδι του!

(paidagogePE19 , όταν θα μάθεις ορθογραφία, τότε θα΄"φύγουμε" κ εμείς από τα δημοτικά!
Άντε γεια σου τώρα γιατί έχω μάθημα :-*;D ;D ;D

και τι θέλεις δλδ να παραμείνω στα fora ολόκληρη την υπόλοιπη ημέρα ??? άκου εκεί μεγαλοδύναμε :o

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ:Κ.Μακεδονίας
ΝΟΜΟΣ:Σερρών
ΠΕΡΙΟΧΗ:
ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ: 189
Πριν από 1 λεπτό με κάλεσαν αλλα μάλλον θα αρνηθώ

Αποσυνδεδεμένος KAR

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
καλημέρα! έχει κανένας νεότερα από Χαλκιδική και Θεσσαλονίκη;

Αποσυνδεδεμένος xyz

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 119
  • ΠΕ17.11-ΠΕ20
    • Προφίλ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ:Θεσσαλίας
ΝΟΜΟΣ:Καρδίτσας
ΠΕΡΙΟΧΗ:
ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ: 71
It's all possible!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160417
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 746
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 536
Σύνολο: 542

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.105 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.