*

Αποστολέας Θέμα: Προσλήψεις των ωρομισθίων πληροφορικών στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία 2009-2010  (Αναγνώστηκε 161121 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KAR

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ξέρει κανένας εάν η Πέλλα πληρώνει σχετικά στην ώρα της; η δυτική θεσ/νίκη ξέρω πως όχι η Χαλκιδική πληρώνει στην ώρα της,τουλάχιστον πέρυσι
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 27, 2009, 08:05:13 μμ από KAR »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pixel

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 150
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ξέρει κανένας εάν η Πέλλα πληρώνει σχετικά στην ώρα της; η δυτική θεσ/νίκη ξέρω πως όχι η Χαλκιδική πληρώνει στην ώρα της,τουλάχιστον πέρυσι

για Πέλλα δε γνωρίζω, δεν έχω πάει. και το Κιλκίς πληρώνει με σχετική συνέπεια αν σε ενδιαφέρει. σήμερα με ειδοποίησαν από Κιλκίς και...ξεκίνησα. βαρέθηκα να περιμένω...πρέπει να 'χει ακόμα 5-6 κενά στο Κιλκίς. καλή τύχη παιδιά σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος thymiaras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 458
    • Προφίλ
Καστοριά (Δυτική Μακεδονία) κάλεσε μόνο 4-5 άτομα (μέχρι νούμερο ~15). Δεν πρόκειται να καλέσει άλλους ... Έδωσαν 12ωρο κανονικά ...

Αποσυνδεδεμένος vasbio

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 736
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πρόπερσι  που  ήμουν  ωρομίσθιος  στην  Πέλλα στο  κανονικό  πρόγραμμα , πληρώθηκα  σε  καλό  χρόνο(για  ωρομίσθιος).

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Καστοριά (Δυτική Μακεδονία) κάλεσε μόνο 4-5 άτομα (μέχρι νούμερο ~15). Δεν πρόκειται να καλέσει άλλους ... Έδωσαν 12ωρο κανονικά ...
γιατί;τι έγινε;εκλείσαν ολοήμερα-έχουν υπεραριθμίες από δευτεροβαθμια;πέρσυ πόσους πήραν;εκτος αν εννοείς μόνο για την πόλη της Καστοριας και όχι για το νομό!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 27, 2009, 09:35:18 μμ από ek Π20 »

Αποσυνδεδεμένος solar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Καστοριά (Δυτική Μακεδονία) κάλεσε μόνο 4-5 άτομα (μέχρι νούμερο ~15). Δεν πρόκειται να καλέσει άλλους ... Έδωσαν 12ωρο κανονικά ...
γιατί;τι έγινε;εκλείσαν ολοήμερα-έχουν υπεραριθμίες από δευτεροβαθμια;πέρσυ πόσους πήραν;εκτος αν εννοείς μόνο για την πόλη της Καστοριας και όχι για το νομό!!!


Πήρατε τηλ και είπαν πως καλεσαν κ δεν θα παρουν αλλους??
γιατι εμενα μονο απο γρεβενα ειπαν πως καλεσαν!!! απο υπολοιπες πως περιμενουν!!!

Αποσυνδεδεμένος vik_

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Δείτε εδώ: http://www.esos.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=3079&Itemid=105
"Δεκάδες χιλιάδες ευρώ απ. το υπ. Παιδείας σε ξένα Πανεπιστήμια"..Κατά τα άλλα..λένε ότι δεν έχουν πιστώσεις για ωρομίσθιους!!!!!

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Καστοριά (Δυτική Μακεδονία) κάλεσε μόνο 4-5 άτομα (μέχρι νούμερο ~15). Δεν πρόκειται να καλέσει άλλους ... Έδωσαν 12ωρο κανονικά ...
γιατί;τι έγινε;εκλείσαν ολοήμερα-έχουν υπεραριθμίες από δευτεροβαθμια;πέρσυ πόσους πήραν;εκτος αν εννοείς μόνο για την πόλη της Καστοριας και όχι για το νομό!!!

Στην αρχή της χρονιάς είχε αναφερθεί από μία συνάδελφο ότι έγιναν αρκετές διαθέσεις υπεραρίθμων Δ/θμιας στην Π/θμια
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος Prosagon

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 73
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ξέρει κανένας εάν η Πέλλα πληρώνει σχετικά στην ώρα της; η δυτική θεσ/νίκη ξέρω πως όχι η Χαλκιδική πληρώνει στην ώρα της,τουλάχιστον πέρυσι

3 χρόνια δούλευα στην Πέλλα, πληρώνει μια χαρά για ωρομίσθιος και δεν αφήνουν χρωστούμενα για την επόμενη χρονιά.

Αποσυνδεδεμένος KAR

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
 σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. :) και εγω θα δεχτώ επειδή βαρέθηκα να περιμένω εξάλου η Πέλλα δεν είναι μακριά και η Θεσσαλονίκη χρωστάει ακόμη 1δώρο από το 2007 και έχει περιοχές πιο μακριά από Πέλλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2009, 09:10:54 πμ από KAR »

Αποσυνδεδεμένος taba-co

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Καλημερίζω τους συναδέλφους,

Καλή μας εβδομάδα. Θα ήθελα να ρωτήσω τους παλαιότερους στο χώρο αν γνωρίζουν περίπου τα κενά της Κεντρικής Μακεδονίας. Δηλαδή πόσα περίπου άτομα απασχολεί η συγκεκριμένη περιφέρεια κάθε χρόνο στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία; Σίγουρα ο αριθμός είναι μεταβλητός λόγω των νέων ολοημέρων που προστίθενται στη λίστα κάθε φορά και άλλων παραγόντων, αλλά μιλάμε πάντα στο περίπου.
Έχει κανείς κάποια εικόνα ώστε να ξέρουμε αν θα ελπίζουμε και εμείς;

Αποσυνδεδεμένος anneta

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2552
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Καλημερίζω τους συναδέλφους,

Καλή μας εβδομάδα. Θα ήθελα να ρωτήσω τους παλαιότερους στο χώρο αν γνωρίζουν περίπου τα κενά της Κεντρικής Μακεδονίας. Δηλαδή πόσα περίπου άτομα απασχολεί η συγκεκριμένη περιφέρεια κάθε χρόνο στα ολοήμερα δημοτικά σχολεία; Σίγουρα ο αριθμός είναι μεταβλητός λόγω των νέων ολοημέρων που προστίθενται στη λίστα κάθε φορά και άλλων παραγόντων, αλλά μιλάμε πάντα στο περίπου.
Έχει κανείς κάποια εικόνα ώστε να ξέρουμε αν θα ελπίζουμε και εμείς;

Φίλε μου είναι θέμα πιστώσεων!
Αν υπάρχουν πιστώσεις μπορεί να απασχολεί ωρομίσθιους π.χ. πληροφορικής σε όλα τα σχολεία του κάθε νομού της περιφέρειας που σε ενδιαφέρει!

Βλέπε Αρκαδία( :-X >:( :o ) έχουν βγάλει πιστώσεις μόνο για 60 ώρες πληροφορικών, ενώ στους υπόλοιπους νομούς μας παρακαλάνε να πάμε με 12ωρο κ.λπ.!
Ένας μορφωμένος λαός εύκολα οδηγείται, αλλά δύσκολα παρασύρεται, εύκολα κυβερνάται, αλλά δύσκολα σκλαβώνεται !

Αποσυνδεδεμένος taba-co

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Πως μπορούμε να δούμε τις πιστώσεις σε κάθε περιφέρεια;
Εγώ είμαι περίπου στο 350 θα έχω ελπίδες φέτος;


Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Πως μπορούμε να δούμε τις πιστώσεις σε κάθε περιφέρεια;
Εγώ είμαι περίπου στο 350 θα έχω ελπίδες φέτος;


για κεντρική μακεδονια νομίζω πως είναι κομματάκι δύσκολο να φτάσουν μέχρι εκεί..........
οπότε αν σε καλέσουν από κάποιο άλλο νομό θα σου έλεγα να πας.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32303
  • Τελευταία: RISA
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160391
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 675
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 383
Σύνολο: 391

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.