*

Αποστολέας Θέμα: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023  (Αναγνώστηκε 38073 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Alan Turing

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 683
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #70 στις: Απρίλιος 21, 2023, 08:58:52 μμ »
Μπορεί να βρήκαν άλλη δουλειά (ιδιωτική ή στο δημόσιο) να κέρδισαν το τζόκερ, να μετακόμισαν στο εξωτερικό ή και κάτι πιο μακάβριο αν και το απεύχομαι.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:45:27 »

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #71 στις: Απρίλιος 21, 2023, 09:04:13 μμ »
Έχετε υπολογίσει και όσους τράβηξε η ειδική καθώς τρέχει πρώτη;
εχεις δικιο, το ξεχασα αυτο. Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Alan Turing

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 683
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #72 στις: Απρίλιος 21, 2023, 09:06:45 μμ »
Ο trust no one τους αφαιρεί και από την Ειδική αν δεν με απατά η μνήμη μου.

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4018
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #73 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:12:31 πμ »
Ο trust no one τους αφαιρεί και από την Ειδική αν δεν με απατά η μνήμη μου.
Ναι αλλά εδώ εννοεί ποιος δε δουλεύει ως αναπληρωτής. Από τους διορισμούς έχω αφαιρέσει τους πάντες, αρκεί να συμφωνεί ο αριθμός ταυτότητας. Είτε γενική, είτε ειδική, είτε ΕΕΠ-ΕΒΠ, είτε 2η ειδικότητα. Δεν έχει σημασία. Έχει ψάξει παντού κι έχει αφαιρέσει ό,τι μπορεί να αφαιρεθεί με μόνη προϋπόθεση να είναι ίδιος ο αριθμός ταυτότητας.

Απλά εδώ προσπαθούν να βρουν ποιοι είναι οι ανενεργοί, οπότε κοιτάνε στις προσλήψεις αναπληρωτών. Βέβαια έχω κι εκκαθαρισμένους αναπληρωτών (δεν έχω ενημερώσει τις τελευταίες φάσεις, ίσως από Γενάρη και μετά, αν και νομίζω τον Γενάρη τον έχω). Οπότε μπορείτε να δείτε κι εκεί. Κι εκεί με βάση την ταυτότητα αφαιρώ.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ij8xKq1UWe20v-ZCQQLkc6UgRY3Tmm45ULVjhZnhCFY/edit?usp=drivesdk

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:45:27 »

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #74 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:27:36 πμ »
Ο trust no one τους αφαιρεί και από την Ειδική αν δεν με απατά η μνήμη μου.
οντως ο trust εχει αφαιρεσει απο τους εκκαθαρισμενους πινακες οσους διοριστηκαν ως  μονιμοι στην ειδικη (και οχι μονο στη γενικη), αλλα στην φαση αυτη με ενδιαφερει να μαθω απο τους αδιοριστους μεχρι και σημερα πε02 ποιοι πηγαν να εργαστουν ως αναπληρωτες τον σεπτεμβρη 2022 ειτε στην γενικη ειτε στην ειδικη (αυτους ειχα ξεχασει να τους τσεκαρω και μου τους θυμησε η συναδελφος) ετσι ωστε να βγαλω συμπερασμα ποσοι αδιοριστοι, μεχρι την θεση που με ενδιαφερει στον εκκαθαρισμενο, ειναι ενεργοι ως καθηγητες και δεν εχουν στραφει σε αλλα επαγγελματικα πεδια. Αυτοι που δεν διοριστηκαν ως αναπληρωτες στην φετινη α φαση κι ενω ειχαν τα μορια πιθανολογω οτι δεν τους ενδιαφερει (οχι ολους βεβαια)να διοριστουν ως μονιμοι

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4018
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #75 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:29:47 πμ »
οντως ο trust εχει αφαιρεσει απο τους εκκαθαρισμενους πινακες οσους διοριστηκαν ως  μονιμοι στην ειδικη (και οχι μονο στη γενικη), αλλα στην φαση αυτη με ενδιαφερει να μαθω απο τους αδιοριστους μεχρι και σημερα πε02 ποιοι πηγαν να εργαστουν ως αναπληρωτες τον σεπτεμβρη 2022 ειτε στην γενικη ειτε στην ειδικη (αυτους ειχα ξεχασει να τους τσεκαρω και μου τους θυμησε η συναδελφος) ετσι ωστε να βγαλω συμπερασμα ποσοι αδιοριστοι, μεχρι την θεση που με ενδιαφερει στον εκκαθαρισμενο, ειναι ενεργοι ως καθηγητες και δεν εχουν στραφει σε αλλα επαγγελματικα πεδια. Αυτοι που δεν διοριστηκαν ως αναπληρωτες στην φετινη α φαση κι ενω ειχαν τα μορια πιθανολογω οτι δεν τους ενδιαφερει (οχι ολους βεβαια)να διοριστουν ως μονιμοι
Δες τον σύνδεσμο που έβαλα. Είναι εκκαθαρισμένος αναπληρωτών. Όσοι είναι μέσα, δεν πήγαν αναπληρωτές στις πρώτες τουλάχιστον 3 φάσεις (νομίζω είχα φτάσει μέχρι την 5η φάση)

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #76 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:30:50 πμ »
Ναι αλλά εδώ εννοεί ποιος δε δουλεύει ως αναπληρωτής. Από τους διορισμούς έχω αφαιρέσει τους πάντες, αρκεί να συμφωνεί ο αριθμός ταυτότητας. Είτε γενική, είτε ειδική, είτε ΕΕΠ-ΕΒΠ, είτε 2η ειδικότητα. Δεν έχει σημασία. Έχει ψάξει παντού κι έχει αφαιρέσει ό,τι μπορεί να αφαιρεθεί με μόνη προϋπόθεση να είναι ίδιος ο αριθμός ταυτότητας.

Απλά εδώ προσπαθούν να βρουν ποιοι είναι οι ανενεργοί, οπότε κοιτάνε στις προσλήψεις αναπληρωτών. Βέβαια έχω κι εκκαθαρισμένους αναπληρωτών (δεν έχω ενημερώσει τις τελευταίες φάσεις, ίσως από Γενάρη και μετά, αν και νομίζω τον Γενάρη τον έχω). Οπότε μπορείτε να δείτε κι εκεί. Κι εκεί με βάση την ταυτότητα αφαιρώ.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ij8xKq1UWe20v-ZCQQLkc6UgRY3Tmm45ULVjhZnhCFY/edit?usp=drivesdk
+
αν δεν κανω λαθος καποια στιγμη ειχες ανεβασει εναν πινακα που ειχες με κοκκινο χρωμα ποιοι ηταν σε γενικη+ειδικη. Ισχυει?μπορεις να τον ανεβασεις ξανα?

Αποσυνδεδεμένος Minoan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 424
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #77 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:31:23 πμ »
Ως το 500 του πίνακα περίπου 150 ατομα ειναι ανενεργά.Το θέμα είναι κατα πόσο θα συνεχίσουν να είναι ανενεργά.

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #78 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:32:07 πμ »
Δες τον σύνδεσμο που έβαλα. Είναι εκκαθαρισμένος αναπληρωτών. Όσοι είναι μέσα, δεν πήγαν αναπληρωτές στις πρώτες τουλάχιστον 3 φάσεις (νομίζω είχα φτάσει μέχρι την 5η φάση)
αφαιρεσες και οσους πηγαν αναπληρωτες στη ειδικη?

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4018
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #79 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:33:13 πμ »
αφαιρεσες και οσους πηγαν αναπληρωτες στη ειδικη?
Το ίδιο ακριβώς με τους διορισμούς, απλά με τις φάσεις αναπληρωτών. Απλά δεν έχω βάλει τις τελευταίες. Σίγουρα έχω αφαιρέσει όλες του 2022

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #80 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:35:18 πμ »
Ως το 500 του πίνακα περίπου 150 ατομα ειναι ανενεργά.Το θέμα είναι κατα πόσο θα συνεχίσουν να είναι ανενεργά.
σιγουρα εχουν σφιξει οι κ@@οι αυτη την εποχη και θα μειωθουν οι ανενεργοι αφου με τους νεους πινακες θα υπαρξει το χαος. Με μια προσεκτικη καταμετρηση που εκανα κοιτωντας προσωρινους πιανκες 3εα/22 θεωρω πως τα 90 μορια θα τα εχουν τουλαχιστον 1200 πε02 στον πινακα της 2γε/23. Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #81 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:36:24 πμ »
Το ίδιο ακριβώς με τους διορισμούς, απλά με τις φάσεις αναπληρωτών. Απλά δεν έχω βάλει τις τελευταίες. Σίγουρα έχω αφαιρέσει όλες του 2022
αρκουν του 2022, κομπλε. Να εισαι καλα καλο βραδυ

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4018
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #82 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:36:57 πμ »
αρκουν του 2022, κομπλε. Να εισαι καλα καλο βραδυ
Καλό βράδυ και καλά αποτελέσματα!

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1754
    • Προφίλ
Απ: Διορισιμοί Φιλολόγων 2023
« Απάντηση #83 στις: Απρίλιος 22, 2023, 01:37:49 πμ »
Το ίδιο ακριβώς με τους διορισμούς, απλά με τις φάσεις αναπληρωτών. Απλά δεν έχω βάλει τις τελευταίες. Σίγουρα έχω αφαιρέσει όλες του 2022
αν δεν κανω λαθος καποια στιγμη ειχες ανεβασει εναν πινακα που ειχες με κοκκινο χρωμα ποιοι ηταν σε γενικη+ειδικη. Ισχυει?μπορεις να τον ανεβασεις ξανα?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32297
  • Τελευταία: tt777
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160100
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 564
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 344
Σύνολο: 350

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.105 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.