*

Αποστολέας Θέμα: Πιέσεις για αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ των μεταπτυχιακών τίτλων - Μάιος 2015  (Αναγνώστηκε 166508 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Και με ποια σειρά πάει για να καταλάβω;Βγάζουν πρώτα των γνωστών τους;;
Απολύτως τυχαία... Προσωπικά δεν είχα κανένα γνωστό στον Δοαταπ....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος roialim

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
ενημερώθηκε η online πορεία της αίτησής μου και είναι σε εκκρεμότητα :(.... λογικά εξαιτίας της αναγνώρισης μαθήματος από αλλο μεταπτυχιακό όπως αναφέρθηκε και από άλλη συνάδελφο...
άσε τα πράγματα να συμβαίνουν, το καθένα στον καιρό του, και μην προσπαθείς να σπρώξεις το ποτάμι....

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απολύτως τυχαία... Προσωπικά δεν είχα κανένα γνωστό στον Δοαταπ....
Απ ότι μου είπε το άτομο που έστειλα με σειρά πάνε αλλά δεν προλαβαίνουν να στέλνουν ειδοποιήσεις.Ξαναλέω πως ούτε και γω είχα ειδοποιηθεί και απλά έστειλα άτομο να ρωτήσει.Η online πορεία της αίτησής μου παραμένει ανενημέρωτη.Όσοι έχετε αριθμό κοντά στο 14*** στείλ τε κάποιον.Ούτε και γω είχα κάποιο γνωστό και προσπαθούσα με τηλέφωνα και mail να βγάλω άκρη.Τελικά μόνο πηγαίνοντας εκεί μπορεί κάποιος να ενημερωθεί.

Αποσυνδεδεμένος roialim

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
κι εγώ αυτό έκανε ...πήγε κάποιος εκ μέρους μου στο ΔΟΑΤΑΠ ...μάλλον γι αυτό ενημέρωσαν την ηλεκτρονική πορεία της αίτησής μου
άσε τα πράγματα να συμβαίνουν, το καθένα στον καιρό του, και μην προσπαθείς να σπρώξεις το ποτάμι....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Κι εμείς που δεν έχουμε άτομο να στείλουμε και μένουμε πολύ μακρυά δεν θα δουλέψουμε φέτος;

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Κι εμείς που δεν έχουμε άτομο να στείλουμε και μένουμε πολύ μακρυά δεν θα δουλέψουμε φέτος;
Στείλε κουριερ.Ξέρω ότι δεν περισσεύουν χρήματα σε όλους μας αλλά προκειμένου να χάσεις την προθεσμία?Εγώ είχα έτοιμη την εξουσιοδότηση προς την κουριερ σε περίπτωση που το άτομο που είχα στην Αθήνα δε μπορούσε να πάει.

Αποσυνδεδεμένος jul

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συγνώμη όποιος πήγε αυτοπροσώπως ή εστειλε ατομο με εξουσιοδότηση πήρε την αναγνώριση ανεξάρτητα με αριθμ. πρωτοκ??
Επίσης, ας μας ενημερώσει κάποιος που παρέλαβε την αναγνώριση ... τι ημερομηνία αναφνώρισης αναγράφει??

Αποσυνδεδεμένος marieta 2014

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 230
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σήμερα ήταν μέρα κοινού.
Και αύριο να πάει κάποιος θα τον δεχτούν;Γιατί κάποιοι θα ξεκινήσουν απο μακρια.

Αποσυνδεδεμένος Maraki_math

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Κι εμείς που δεν έχουμε άτομο να στείλουμε και μένουμε πολύ μακρυά δεν θα δουλέψουμε φέτος;

προσωπικά έστειλα μέιλ στην κυρία Παφλιώτη, αν μου δώσει το οκ να στείλω κούριερ, θα στείλω κι εγώ...

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
προσωπικά έστειλα μέιλ στην κυρία Παφλιώτη, αν μου δώσει το οκ να στείλω κούριερ, θα στείλω κι εγώ...
Στην Παφλιωτη είχα στείλει κατ επανάληψη αλλά ποτέ δεν έλαβα απάντηση.

Αποσυνδεδεμένος jul

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα
αφού κάλεσα το 2105281000 και μετά όλα τα εσωτερικά που υπάρχουν κατάφερα να βρω μια κυρία κ με ενημέρωσε ότι η αναγνώρισή μου είναι έτοιμη. Από ότι μου είπε θα με καλέσουν για λεπτομέρειες προς το μεσημέρι. Δοκιμάστε κ στο 2105281010
έχω αριθμό πρωτοκ 15***

Αποσυνδεδεμένος Maraki_math

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα
αφού κάλεσα το 2105281000 και μετά όλα τα εσωτερικά που υπάρχουν κατάφερα να βρω μια κυρία κ με ενημέρωσε ότι η αναγνώρισή μου είναι έτοιμη. Από ότι μου είπε θα με καλέσουν για λεπτομέρειες προς το μεσημέρι. Δοκιμάστε κ στο 2105281010
έχω αριθμό πρωτοκ 15***

απο το πρωι μέχρι τώρα προσπαθούσα χωρίς αποτέλεσμα.στα μέιλ δεν απαντάνε...

Αποσυνδεδεμένος mariabou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα σας!
Διαβάζω τις απαντήσεις σας στο φόρουμ και επειδή αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα με τον ΔΟΑΤΑΠ, μήπως θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποια κίνηση προς το Υπουργείο όλοι μαζί για να πάρει παράταση η προθεσμία υποβολής αιτήσεων;

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Σελίδα 4 της εγκυκλίου:
Στις διατάξεις του άρθρου 11, παρ. 2, υπο παρ.12 του ν.4229/2014(ΦΕΚ 8/10.01.2014 τ.  Α ́)  ορίζεται  ότι:
«Υποψήφιοι  αναπληρωτές  ΕΑΕ  οι  οποίοι  δεν  συμπεριλήφθησαν  στους προσωρινούς πίνακες, δύνανται να συμπεριληφθούν στους οριστικούς πίνακες αναπληρωτών ΕΑΕ, εφόσον προσκομίσουν μεταπτυχιακό τίτλο με συνάφεια στην ειδική αγωγή έως την κύρωσητων οριστικών πινάκων. Η παρούσα περίπτωση ισχύει από το σχολικό έτος 2013-2014»

οπότε υπάρχει με κάποιον τρόπο παράταση μέχρι τους οριστικούς πίνακες
αν δεν σας το δεχτούν αργότερα στην δευτεροβάθμια, τρίψτε τους την εγκύκλιο στην μούρη

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32303
  • Τελευταία: RISA
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160391
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 675
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 527
Σύνολο: 527

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.109 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.