*

Αποστολέας Θέμα: Ασεπ 2011;  (Αναγνώστηκε 68105 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #182 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 02:13:08 μμ »
πιθανον,...και σωστα κανεις και το επισημαινεις, γιατι εγω το εχω δηλωσει πολλες φορες πως ειμαι με την Αλεκαρα !!!! Πρασινος ειμαι μονο στην ομαδα (ΠΑΝΑΘΑ)....


« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 02, 2010, 02:15:07 μμ από MARKOS »
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ασεπ 2011;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:54:08 »

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #183 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 03:07:01 μμ »
Δηλαδή δεν φταίνε για όλα αι κουμουνισταί με τα κονσερβοκούτια;;; :D

Κι όμως, ακόμα και τώρα υπάρχουν ορισμένοι άνθρωποι (κυρίως μεγάλης ηλικίας και νεότεροι που τους ακούνε) που λένε τέτοιες πα..ριές!
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #184 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 03:36:45 μμ »
Σε τί εφταιξαν/φταινε αι κομμουνισται ;  να βγει τωρα ενας πρασινος ή μπλε και να μου εξηγησει.
παλιες αρχες οι κομμονιστικες; Ειδαμε και τις μοντερνες και τις μετα-μοντερνες ιδεες...

αλλα, εχουμε βγει απο το θεμα,
ΑΣΕΠ, απ ο,τι ακουω μεσα απο το υπουγειο θα ΓΙΝΕΙ,....

Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος Travel Girl

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #185 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 03:59:34 μμ »
Πότε λένε ότι θα γίνει περίπου ΑΣΕΠ Μάρκο;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ασεπ 2011;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:54:08 »

Αποσυνδεδεμένος papia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #186 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 04:28:41 μμ »
Δε  νομίζω  να  γνωρίζει  κανείς  αν  θα  γίνει  τελικά  ΑΣΕΠ. Η  ίδια  η  Υπουργός  λέει  πως  ΕΧΕΙ  ΤΗΝ  ΠΡΟΘΕΣΗ  να  γίνει  ΑΣΕΠ  αρχές  του  12.Δε  λέει  ούτε  αυτή  ότι  θα  γίνει  το  12. Πώς  είναι  δυνατόν  να  γνωρίζει  ακόμη  και  ο  πιο  υψηλόβαθμος  υπάλληλος   με  σιγουριά  ότι  θα  γίνει.

Αποσυνδεδεμένος ΛΩΡΑ

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1989
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #187 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 04:33:27 μμ »
Σε τί εφταιξαν/φταινε αι κομμουνισται ;  να βγει τωρα ενας πρασινος ή μπλε και να μου εξηγησει.
παλιες αρχες οι κομμονιστικες; Ειδαμε και τις μοντερνες και τις μετα-μοντερνες ιδεες...

αλλα, εχουμε βγει απο το θεμα,
ΑΣΕΠ, απ ο,τι ακουω μεσα απο το υπουγειο θα ΓΙΝΕΙ,....


Να τον κάνουμε τι ρε Μάρκο...να εκτυπώσουμε τα αποτελέσματα μας και να τα κορνιζώσουμε...;;;  ??? ??? ??? ???

Σοβαρευτείτε λίγο...η ερώτηση όλων μας θα πρεπε να είναι όχι αν θα γίνει ΑΣΕΠ...αλλά ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ!!!!! Δεν βλέπετε τι βρώμικα παιχνίδια παίζονται...;;;!!!! Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε όσους θα δώσουν για πρώτη φορά,αλλά μετά που θα δείτε τι ταλαιπωρία είναι όλο αυτό θα καταλάβετε πόσο μάταιο είναι να κάνουμε κάτι τόσο δύσκολο χωρίς αντίκρισμα...!!!
Δεν υπάρχει ελευθερία που να μη γνωρίζω.
Ούτε ταπείνωση ή φόβος που να μη μ' έχουν υποτάξει.
Γι'αυτό και ξέρω από αγάπη,
Γι' αυτό δε συλλογίζομαι το σώμα που σου δίνω,
Γι' αυτό προσέχω τόσο τα λόγια που σου λέω.

ΛΟΥΙΣ ΓΚΑΡΘΙΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
(ΓΡΑΝΑΔΑ 1958)

Αποσυνδεδεμένος Χριστίνα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1569
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #188 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 04:35:58 μμ »
Σε τί εφταιξαν/φταινε αι κομμουνισται ;  να βγει τωρα ενας πρασινος ή μπλε και να μου εξηγησει.
παλιες αρχες οι κομμονιστικες; Ειδαμε και τις μοντερνες και τις μετα-μοντερνες ιδεες...

αλλα, εχουμε βγει απο το θεμα,
ΑΣΕΠ, απ ο,τι ακουω μεσα απο το υπουγειο θα ΓΙΝΕΙ,....


Να τον κάνουμε τι ρε Μάρκο...να εκτυπώσουμε τα αποτελέσματα μας και να τα κορνιζώσουμε...;;;  ??? ??? ??? ???

Σοβαρευτείτε λίγο...η ερώτηση όλων μας θα πρεπε να είναι όχι αν θα γίνει ΑΣΕΠ...αλλά ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ!!!!! Δεν βλέπετε τι βρώμικα παιχνίδια παίζονται...;;;!!!! Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε όσους θα δώσουν για πρώτη φορά,αλλά μετά που θα δείτε τι ταλαιπωρία είναι όλο αυτό θα καταλάβετε πόσο μάταιο είναι να κάνουμε κάτι τόσο δύσκολο χωρίς αντίκρισμα...!!!

Αυτής της άποψης είμαι και εγω.

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #189 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 05:02:13 μμ »
Σε τί εφταιξαν/φταινε αι κομμουνισται ;  να βγει τωρα ενας πρασινος ή μπλε και να μου εξηγησει.
παλιες αρχες οι κομμονιστικες; Ειδαμε και τις μοντερνες και τις μετα-μοντερνες ιδεες...

αλλα, εχουμε βγει απο το θεμα,
ΑΣΕΠ, απ ο,τι ακουω μεσα απο το υπουγειο θα ΓΙΝΕΙ,....



Και να μην γινει το 2012 θα γινει το 2014. Σιγουρα ομως το 2016 τοτε θα εχει ληξει και το μνημονιο. ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #190 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 08:44:52 μμ »
Σε τί εφταιξαν/φταινε αι κομμουνισται ;  να βγει τωρα ενας πρασινος ή μπλε και να μου εξηγησει.
παλιες αρχες οι κομμονιστικες; Ειδαμε και τις μοντερνες και τις μετα-μοντερνες ιδεες...

αλλα, εχουμε βγει απο το θεμα,
ΑΣΕΠ, απ ο,τι ακουω μεσα απο το υπουγειο θα ΓΙΝΕΙ,....


Να τον κάνουμε τι ρε Μάρκο...να εκτυπώσουμε τα αποτελέσματα μας και να τα κορνιζώσουμε...;;;  ??? ??? ??? ???

Σοβαρευτείτε λίγο...η ερώτηση όλων μας θα πρεπε να είναι όχι αν θα γίνει ΑΣΕΠ...αλλά ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΣΕΙΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ!!!!! Δεν βλέπετε τι βρώμικα παιχνίδια παίζονται...;;;!!!! Καλό κουράγιο και καλή δύναμη σε όσους θα δώσουν για πρώτη φορά,αλλά μετά που θα δείτε τι ταλαιπωρία είναι όλο αυτό θα καταλάβετε πόσο μάταιο είναι να κάνουμε κάτι τόσο δύσκολο χωρίς αντίκρισμα...!!!

Λίγο το 'χεις να λες ότι "πέρασα ΑΣΕΠ! yeah!!!" :D
Τουλάχιστον έσκισε η Αριανάρα χτες ;D δεν μας νοιάζει κανένας ΑΣΕΠ ρεεε (πλάκα πλάκα, είδατε τι έγινε με αυτούς που ήταν διοριστέοι από το 2007 στην Αγροτική τράπεζα; πάγωμα διορισμού για 5ετία τουλάχιστον.. και αν!)
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #191 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 10:01:37 μμ »
οσοι δεν θελουν τον ασεπ, ας μη δωσουν. παντως, αρχιστε να ετοιμαζεστε για να μη σας ερθει ξαφνικα η ειδηση και ....ψαχνεστε!
και τοτε να δειτε πως ολοι μας θα τρεξουμε να δωσουμε....
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #192 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 10:16:42 μμ »
οσοι δεν θελουν τον ασεπ, ας μη δωσουν. παντως, αρχιστε να ετοιμαζεστε για να μη σας ερθει ξαφνικα η ειδηση και ....ψαχνεστε!
και τοτε να δειτε πως ολοι μας θα τρεξουμε να δωσουμε....

Μαρκος μην παραπλανας τον κοσμο . ΑΣΕΠ το 2012 δεν γινεται. Λογω οικονομικων συνθηκων λογω λογω ... Ποτε θα γινει; Μεχρι  το 2016 παντως θα γινει.Σαν το σεισμο ενα πραγμα.
(ειδες υπαρχει συμπτωση και αυτος γινεται ξαφνικα και συνηθως τρεχεις) ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Touristakos

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1231
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #193 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 10:17:30 μμ »
Να ρωτησω κατι για οποιον εχει καταλαβει. Αν καποιος εχει γραψει καλα το 2009 ή το 2007, θα εχει δικαιωμα να δωσει στον επομενο ασεπ, οποτε γινει και να δει αν ο βαθμος ειναι καλυτεροσ οποτε τον κραταει ή θα πρεπει να δηλωσει απο τη αρχη ναι συμμετεχω οποτε αν γραψω χειροτερα απο παλια μενω με το νεο χαμηλοτερο βαθμο... Γιατι εχει μεγαλη σημασια να πας εχοντας καβατζα τον παλιο βαθμο απο το να σκεφτεσαι να λες εχο 65 π.χ. τι θεματα θα βαλουν, αξιζει τον κοπο να προετοιμαστω κλπ κλπ. Οποιος ξερει ας βοηθησει.
Α και προσωπικη αποψη θα παρει αναβολη για μια χρονια ακομη γιατι δε χαλαει το υπουργειο να μη γινει μια χρονια ασεπ (εχει καποιο κοστος), υπαρχει η τροικα που θα σε κραξει αν πεις οτι κανω διαγωνισμο για διορισμους και τελος πολλοι θα πιεσουν να μη γινει ασεπ γιατι ισως ερθουν τα πανω κατω στους πινακες με την αμελητεα προσαυξηση απο προυπηρεσια, οποτε ισως και καλα χρυσωσει το χαπι σε οσους εχουν μεινει στους κλειδομενους πινακες δινοντας τους αλλη μια χρονια δουλεια, παντα προσωπικη και μονο αποψη οσα εγραψα.

Αποσυνδεδεμένος Touristakos

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1231
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #194 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 10:19:03 μμ »
Ειμαι και σε τοπικ φιλολογων το εχο προφανως ειναι εχω... Απλα εγραφα βιαστικα και δεν το διαβασα πριν το στειλω. Μη με κραξετε...

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Ασεπ 2011;
« Απάντηση #195 στις: Δεκέμβριος 02, 2010, 10:25:55 μμ »
οσοι δεν θελουν τον ασεπ, ας μη δωσουν. παντως, αρχιστε να ετοιμαζεστε για να μη σας ερθει ξαφνικα η ειδηση και ....ψαχνεστε!
και τοτε να δειτε πως ολοι μας θα τρεξουμε να δωσουμε....

Μαρκος μην παραπλανας τον κοσμο . ΑΣΕΠ το 2012 δεν γινεται. Λογω οικονομικων συνθηκων λογω λογω ... Ποτε θα γινει; Μεχρι  το 2016 παντως θα γινει.Σαν το σεισμο ενα πραγμα.
(ειδες υπαρχει συμπτωση και αυτος γινεται ξαφνικα και συνηθως τρεχεις) ;D ;D ;D

δεν εχω καμια προθεση να παραπλανησω κανεναν. Απλως μεταφερω το τι λενε στο υπουργειο. Για οποιον θελει να το επιβεβαιωσει ας κανει ενα τηλεφωημα.

Η απαντηση θα ειναι το 2012 !  Προσφατα το ειπε η ιδια η Διαμαντοπουλου και στην εκπροσωπο της ΠΕΑΕ CHRISOULA.

δεν ειναι σε καμια περιπτωση η δικη μου γνωμη, αλλα του υπουργειου.(αυτο για να εχουμε σωστη εξηγηση)




Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161020
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 387
Σύνολο: 406

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.057 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.