*

Αποστολέας Θέμα: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 200777 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1022 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 12:50:31 μμ »
εγω εχω καλη σειρα και μεχρι λιγο καιρο εβγαζα ακρη τωρα δεν μπορω. οτι ειναι να γινει θα γινει.. μην αγχωνεστε!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:15:51 »

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1023 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 01:48:06 μμ »
δεν ξεκαθαρισε για πληρους...ειπε οτι ξερει αυτος για πληρους....εγω σκεφτομαι μην ειναι και καποιοι αμω και απλα αυτος δεν το ξερει.......Επισης, ο κυριος Καψαλακης ειπε οτι υπαρχει πιθανοτητα να παρει και αμω, δεν ειπε οτι θα παρει σιγουρα.Και ειπε οτι αυτο δεν το στηριζει σε ενημερωση απο το υπουργειο αλλα σε προσωπικη εκτιμηση γιατι επαιρναν τηλ σε ολα τα σχολεια ζεπ απο το υπουργειο και ρωτουσαν για το ωραριο....ο ανθρωπος μια σκεψη εκανε και μακαρι να διαψευστει...Τελος, ειναι μεγαλη χαζομαρα καποιων να βαλουν μειωμενο...αν δεν ειχε βαλει κανεις δε θα γινοταν αυτο τωρα...Προτιμω να μη δουλεψω μια χρονια παρα να δουλεψω εγω και να γινει ο κλαδος μας οπως ολων των υπολοιπων ειδικοτητων.Πρεπει να σταματησουμε να σκεφτομαστε ατομικα και κατα συμφερον.Να μη δηλωνουμε αμω για να μην παιρνει αμω....Αλλιως σε λιγα χρονια που οι πινακες μας θα ειναι γεματοι, αυτοι για να μειωσουν την εικονα της ανεργιας θα μας παιρνουν ολους αμω....Επιτελους σκεφτειτε καποιοι το μελλον μας και μη μετανιωνετε που δε βαλατε αμω...
  εγώ προσωπικά δήλωσα 4 περιοχές της αθήνας αμω γιατι δεν είχα βάλει αρκετές επιλογές.. Πραγματικά το χιλιο μετανιώνω μεγάλη βλακεία έκανα έπρεπε να φιλτράρω δύο φορές την σκέψη μου
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1024 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 01:52:24 μμ »
εγω δε δηλωσα καθολου αμω. και ολοι το χουν ξεκαθαρισει οτι θα ναι πληρους ωραριου. ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του δε θα σκασουμε κιολας! θα βγουν που θα παει..

Αποσυνδεδεμένος vivaki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 775
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1025 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 01:56:56 μμ »
ο καψαλακης ειναι αυτος που μιλησε για τις 500 πιστωσεις για ζεπ απο το Σεπτεμβρη.Ουτε αυτος δεν ηξερε τι ειναι το ζεπ αλλα εμαθε...Το οτι εκανε λαθος με το πως δηλωσαμε το ζεπ δε νομιζω να πρεπει να τον χαρακτηριζει απο εδω και περα...Λαθη γινονται πολλα, ειδικα οταν κατι ειναι καινουριο, αυτο ομως δεν του αφαιρει το δικαιωμα να εκφρασει μια αποψη.Και δε χρειαζεται να τον συγκρινουμε με τον Μπρατη, γιατι ειναι τελιεως διαφορετικοι.ο μπρατης ουδεποτε εκανε εκτιμηση, μονο οταν ηταν 100% σιγουρος εδινε νουμερα και αρκετες φορες εχει πεσει εξω.....Δε νομιζω η προθεση του καψαλακη να ηταν να μας αναστατωσει αλλα να μας προβληματισει....Με τους μονους που πρεπει να τα βαλουμε ειναι με οσους εμαλαν αμω....Του χρονου να πανε παλι να δουλεψουν αμω λοιπον....
δεν θεωρώ η ευχή που δίνεις ότι είναι σωστή για κάποιους που δήλωσαν αμω είτε το κουτάκι είτε κάποιες περιοχές για προσωπικούς λόγους είτε απο βιασύνη οπως εγώ. Η φράση να τ βάλουμε με αυτούς που δήλωσα αμω δεν είναι σωστή προς τ συναδέλφους σου
O παράδεισος μου έπεφτε πάντα λιγάκι στενός,θέλω μια κόλαση στα μέτρα μου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:15:51 »

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1026 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 03:51:01 μμ »

[/quote]  εγώ προσωπικά δήλωσα 4 περιοχές της αθήνας αμω γιατι δεν είχα βάλει αρκετές επιλογές.. Πραγματικά το χιλιο μετανιώνω μεγάλη βλακεία έκανα έπρεπε να φιλτράρω δύο φορές την σκέψη μου
[/quote]

εγώ δεν έβαλα ΑΜΩ, γιατί δεν μας αφήναν στην πρωτοβάθμια Άρτας.Έλεγαν ότι ΑΜΩ δηλώνουν μόνο οι ειδικότητες όχι οι δάσκαλοι και νηπιαγωγοί. Μετανιώνω μόνο για το γεγονός ότι έβαλα μόνο δέκα περιοχές και μετά την Ελλάδα, αν και μπορεί και όχι, αφού αν δε με πάρουν σε μια από αυτές όπου με ρίξουν μετά το ίδιο και το αυτό θα είναι...Θα δούμε, όμως...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 19, 2011, 04:49:29 μμ από vasoulals »
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος κυραδασκαλα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1027 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 05:45:00 μμ »
ο καψαλακης ειναι αυτος που μιλησε για τις 500 πιστωσεις για ζεπ απο το Σεπτεμβρη.Ουτε αυτος δεν ηξερε τι ειναι το ζεπ αλλα εμαθε...Το οτι εκανε λαθος με το πως δηλωσαμε το ζεπ δε νομιζω να πρεπει να τον χαρακτηριζει απο εδω και περα...Λαθη γινονται πολλα, ειδικα οταν κατι ειναι καινουριο, αυτο ομως δεν του αφαιρει το δικαιωμα να εκφρασει μια αποψη.Και δε χρειαζεται να τον συγκρινουμε με τον Μπρατη, γιατι ειναι τελιεως διαφορετικοι.ο μπρατης ουδεποτε εκανε εκτιμηση, μονο οταν ηταν 100% σιγουρος εδινε νουμερα και αρκετες φορες εχει πεσει εξω.....Δε νομιζω η προθεση του καψαλακη να ηταν να μας αναστατωσει αλλα να μας προβληματισει....Με τους μονους που πρεπει να τα βαλουμε ειναι με οσους εμαλαν αμω....Του χρονου να πανε παλι να δουλεψουν αμω λοιπον....
δεν θεωρώ η ευχή που δίνεις ότι είναι σωστή για κάποιους που δήλωσαν αμω είτε το κουτάκι είτε κάποιες περιοχές για προσωπικούς λόγους είτε απο βιασύνη οπως εγώ. Η φράση να τ βάλουμε με αυτούς που δήλωσα αμω δεν είναι σωστή προς τ συναδέλφους σου
δικιο εχεις.Με συγχωρεις.Δεν το λεω σαν ευχη η καταρα....Απλα μεσα απο το φορουμ δε φαινεται το υφος του καθενος.Δεν εκφραστηκα καλα.Απλα νευριασα και μονο στη σκεψη οτι θα καταντησουμε σαν τους αλλους κλαδους.ΟΛοι οι αμω υποφερουν.Εχω πολλους γνωστους.Μακαρι να μην παρει αμω γιατι αλλη χρονια θα ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα.Ημουν πολυ φορτισμενη χθες με αυτα που εμαθα για αμω.Και πιστευω ειναι στο χερι μας να το παλεψουμε οσο γινεται.Και εγω εκανα παρα πολλα λαθη περυσι στη δηλωση και το πληρωσα παρα πολυ ακριβα.Μου εγινε μαθημα πιστευω.Πρεπει να σκεφτομαστε πολυ καλα το μελλον μας.Και παλι συγνωμη σε ολυς τους συναδελφους.

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1028 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 06:29:31 μμ »
ενταξει δεν εγινε κατι μην το σκεφτεσαι κυραδασκαλα!!!  δεν εχουμε να μοιρασουμε κατι αλλο περα απο τις σκεψεις μας!! αντε να μας πανε ολα καλα και να δουμε τα ονοματακια μας!!!

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1029 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 09:12:49 μμ »
καλησπερα!!!!εψαχνα τωρα να βρω τα σχολεια που τελικα θα λειτουργησουν ζεπ ατην αττικη και δεν τα βγαζει..μονο β βαθμια.αν το βρει κπ και ανοιγει η σελ ας μου το στειλει γτ κατι περιεργο παιζει απ οτι φαινεται.τα υπολοιπα ανοιγουν κανονικα

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1030 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 10:13:34 μμ »
καλησπερα!!!!εψαχνα τωρα να βρω τα σχολεια που τελικα θα λειτουργησουν ζεπ ατην αττικη και δεν τα βγαζει..μονο β βαθμια.αν το βρει κπ και ανοιγει η σελ ας μου το στειλει γτ κατι περιεργο παιζει απ οτι φαινεται.τα υπολοιπα ανοιγουν κανονικα

http://www.pde.gr/index.php?page=3529

Νομίζω αυτά είναι.
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1031 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 11:15:52 μμ »
καλησπερα!!!!εψαχνα τωρα να βρω τα σχολεια που τελικα θα λειτουργησουν ζεπ ατην αττικη και δεν τα βγαζει..μονο β βαθμια.αν το βρει κπ και ανοιγει η σελ ας μου το στειλει γτ κατι περιεργο παιζει απ οτι φαινεται.τα υπολοιπα ανοιγουν κανονικα

http://www.pde.gr/index.php?page=3529

Νομίζω αυτά είναι.
                                  ευχαριστω πολυ!πριν σε 2 διαφορετικα σάιτ  που κοιταξα δν ανοιγε η σελιδα.καλο βραδυ!:-D

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1032 στις: Νοέμβριος 21, 2011, 08:46:06 πμ »
Καλημέρα!!! Για να δούμε, η μέρα να μας φέρει τα ευχάριστα νέα;
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος Μαρίνα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1033 στις: Νοέμβριος 21, 2011, 09:35:00 πμ »
Καλημέρα κι από εμένα!!! Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα σήμερα αν και για να λέει ο Μπράτης μέχρι Τρίτη...Τρίτη θα βγουν (καθότι είμαστε άνθρωποι της τελευταίας στιγμής). Συνειδητοποίησα πως έχω σειρά περίπου 430... με βλέπω να μένω πάλι απ' έξω και να περιμένω για ακόμα μια φορά!!!!  :o

Αποσυνδεδεμένος elena_kfx

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1034 στις: Νοέμβριος 21, 2011, 09:39:25 πμ »
Καλημέρα κ απο μένα! Μηπως να πάρουμε κανένα τηλ. στο υπουργείο????

Αποσυνδεδεμένος vagli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #1035 στις: Νοέμβριος 21, 2011, 10:02:22 πμ »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΗΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ........ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ......... ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 510 (ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΣΩΝ ΠΗΡΑΝ) ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΠ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ????????

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32319
  • Τελευταία: 1305D
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161374
  • Σύνολο θεμάτων: 19231
  • Σε σύνδεση σήμερα: 472
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 436
Σύνολο: 441

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.