*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1249138 φορές)

0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Δεν επιτρέπεται! Προσέξτε μη σας μπλέξουν καλά μου παιδιά.  :-\
Αυτοί έχουν γραμμή να μας ψαρώσουν. Μη τους δίνετε σημασία τόσο πολύ. Οι κινήσεις μας πρέπει να είναι νομικές και θεσμικές και όχι σε προσωπικό επίπεδο.
Τι δεν επιτρέπεται; Η ηχογράφηση;
Γιατί επιτρέπεται αυτό που μας κάνουν;;;;;;;;;;;
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Πελαγονία

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 547
    • Προφίλ
Τι δεν επιτρέπεται; Η ηχογράφηση;
Γιατί επιτρέπεται αυτό που μας κάνουν;;;;;;;;;;;


Ναι η ηχογράφηση. Ναι μπορεί να σε τραβάει κάποιος σε δικαστήριαν να ζητήσει αποζημείωση δεκάδων χιλιάδων ευρώ και να χάσεις και τον διορισμό. Έχει σχέση με τα προσωπικά δεδομένα. Συμβουλευτείτε δικηγόρο πριν κάνετε οποιαδήποτε κίνηση.

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Άκου συναδελφε
Εγώ δε θεωρώ τον εαυτό μου κατώτερο από κανένα διοικητικό υπάλληλο, που αποκλειστικός του σκοπός είναι να συνεργεί στην παρανομία, γλύφοντας κ έρποντας σε όλη του τη ζωή.
Έχω αφιερώσει απειρες ώρες από τη ζωή μου, στα παιδιά του κόσμου κ θα συνεχίσω να το κανω., με όση αξιοπρέπεια μου έχει απομείνει.Δουλευω στα σχολειά που τοποθετούμαι 8 ώρα κ βάλε κ το ίδιο κάνω κ όταν έρχομαι σπίτι μου.Και το κάνω γιατί το γουστάρω κ γιατί το λέει η ψυχή μου.
Δεν ανέχομαι αυτό το κράτος το οποίο με έχει βραβεύσει(!)πολλάκις, κι είμαι πολύ περήφανη για αυτό!!! Δεν ανέχομαι λοιπόν να με κοροϊδεύει 10 χρόνια τώρα.
Τι θέλει από μένα;;;;πια!!!!!
Και μου λες να μην ηχογραφισω τις φωνές τους κ τις μπουρδολογιες που μου πετάνε στα τηλέφωνα;
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος Ωρίων

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Άκου συναδελφε
Εγώ δε θεωρώ τον εαυτό μου κατώτερο από κανένα διοικητικό υπάλληλο, που αποκλειστικός του σκοπός είναι να συνεργεί στην παρανομία, γλύφοντας κ έρποντας σε όλη του τη ζωή.
Έχω αφιερώσει απειρες ώρες από τη ζωή μου, στα παιδιά του κόσμου κ θα συνεχίσω να το κανω., με όση αξιοπρέπεια μου έχει απομείνει.Δουλευω στα σχολειά που τοποθετούμαι 8 ώρα κ βάλε κ το ίδιο κάνω κ όταν έρχομαι σπίτι μου.Και το κάνω γιατί το γουστάρω κ γιατί το λέει η ψυχή μου.
Δεν ανέχομαι αυτό το κράτος το οποίο με έχει βραβεύσει(!)πολλάκις, κι είμαι πολύ περήφανη για αυτό!!! Δεν ανέχομαι λοιπόν να με κοροϊδεύει 10 χρόνια τώρα.
Τι θέλει από μένα;;;;πια!!!!!
Και μου λες να μην ηχογραφισω τις φωνές τους κ τις μπουρδολογιες που μου πετάνε στα τηλέφωνα;

dimitra68,
συμμερίζομαι απολύτως την αγανάκτησή σου,αλλά πρέπει να επιδείξουμε αυτοσυγκράτηση για να μη χάσουμε το δίκιο μας.
Αυτοί αφορμές ζητούν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Κοίτα δε θα τους πω κιόλας
" Η κλήση μας ηχογραφείται"!!!
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος silkcut

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η γνώση είναι δύναμη και η σιωπή συνενοχή...
    • Προφίλ
Και μου λες να μην ηχογραφισω τις φωνές τους κ τις μπουρδολογιες που μου πετάνε στα τηλέφωνα;
Ο θυμός είναι κακός σύμβουλος και η Πελαγονία έχει απόλυτο δίκιο.
Σήμερα μόνο οι ηλίθιοι κάνουν δικτατορίες με τανκς, από τη στιγμή που υπάρχει η τηλεόραση...
ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΕΚΟ

Αποσυνδεδεμένος silkcut

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η γνώση είναι δύναμη και η σιωπή συνενοχή...
    • Προφίλ
Κοίτα δε θα τους πω κιόλας
" Η κλήση μας ηχογραφείται"!!!
Ναι αλλά αν πας να το χρησιμοποιήσεις έβαλες τα χεράκια σου και έβγαλες τα ματάκια σου.
Σήμερα μόνο οι ηλίθιοι κάνουν δικτατορίες με τανκς, από τη στιγμή που υπάρχει η τηλεόραση...
ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΕΚΟ

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Χωρίς θυμό κ με απόλυτη γνώση αυτού που λέω λοιπόν ,σας καλώ να ηχογραφούμε τις μπούρδες που μας λένε κ μετά να δώσουμε τα αρχεία σε ραδιοφωνικούς τηλεοπτικούς σταθμούς κ γενικά στον τύπο, χωρίς να δώσουμε τα στοιχεία μας, που άλλωστε δεν χρειάζονται διότι οι ερωτήσεις είναι σαφεστατες κ συγκεκριμένες
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος silkcut

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η γνώση είναι δύναμη και η σιωπή συνενοχή...
    • Προφίλ
Χωρίς θυμό κ με απόλυτη γνώση αυτού που λέω λοιπόν ,σας καλώ να ηχογραφούμε τις μπούρδες που μας λένε κ μετά να δώσουμε τα αρχεία σε ραδιοφωνικούς τηλεοπτικούς σταθμούς κ γενικά στον τύπο, χωρίς να δώσουμε τα στοιχεία μας, που άλλωστε δεν χρειάζονται διότι οι ερωτήσεις είναι σαφεστατες κ συγκεκριμένες
Εκτός από εκτόνωση δεν θα κερδίσεις κάτι άλλο, δεν είναι όλα εκτόνωση στο πληκτρολόγιο.
Σήμερα μόνο οι ηλίθιοι κάνουν δικτατορίες με τανκς, από τη στιγμή που υπάρχει η τηλεόραση...
ΟΥΜΠΕΡΤΟ ΕΚΟ

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Παιδιά δεν καταλάβατε.Δεν είναι πρώτη φορά που ηχογραφείται υπάλληλος, με σκοπό να αντιληφθεί ο κόσμος ποιοι πραγματικά κρύβονται πίσω απο κάποιες υψηλές θέσεις!
Επίσης ποιος θα μας καταλάβει; Όλοι τις ίδιες ερωτήσεις κανουμε
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΤΑ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Εγω ενα πράγμα δεν καταλαβαίνω πως ο υπουργός απο τη μια λεει οτι ξεπεράστηκαν νομικά κωλύματα και θα παρει ολους τους δικαιωθεντες και απο την άλλη περιμένει το Νσκ για γνωμοδότηση κατι δεν κολλάει . Τι ακριβως ερωτήθηκε το ΝΣΚ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ; Αν όντως πειμενειι το Νσκ τοτε τι νόημα εχουν τα δικαστήρια ; Δε νομίζω οτι 25/9 θα εχουμε νεα.
νομίζω οτι θα καθυστερήσουν οσο μπορούν  για να μας εχουν σίγουρους ψηφοφόρους .

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2944
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Τέλη Οκτώβρη είναι η επιτροπή συμμόρφωσης. Πόσο να το καθυστερήσουν; Να το φτάσουν μέχρι εκεί; Κι εγώ απορώ από πού κι ως πού είναι η υπόθεσή μας στην πάρεδρο γι' απαντήσεις. Μα μπορεί, κι απ' την άλλη, να μη σημαίνει κάτι αυτό. Δεν ξέρω. Πάντως ας γνωρίζουμε ότι είναι στα χέρια της η γνωμοδότηση για να ξέρουμε τι μας γίνεται και μη μας λεν κι οι δικηγόροι "όλα καλά κι όλα ανθηρά". Θα δούμε εντός των ημερών.

Αποσυνδεδεμένος epidauros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Παιδιά δεν καταλάβατε.Δεν είναι πρώτη φορά που ηχογραφείται υπάλληλος, με σκοπό να αντιληφθεί ο κόσμος ποιοι πραγματικά κρύβονται πίσω απο κάποιες υψηλές θέσεις!
Επίσης ποιος θα μας καταλάβει; Όλοι τις ίδιες ερωτήσεις κανουμε
Αυτά που προτείνεις είναι αδιανόητα, προσβλητικά και επικίνδυνα. Ευτυχώς δεν σε παίρνουν, ελπίζω, στα σοβαρά.

Αποσυνδεδεμένος epidauros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Λοιπόν. Επειδή βλέπω ότι πολλοί συγχυστήκατε που τηλεφώνησα στην πάρεδρο, που σας μετέφερα τις θέσεις της και που μου είπε ρητά ότι η υπόθεσή μας είναι στα χέρια της για ν' απαντήσει στον υπουργό να σας πω λοιπόν ότι μπορείτε ν' αγνοήσετε τα λεγόμενά μου και να μην πείτε κουβέντα στο δικηγόρο σας. Αλλά αν πείτε τότε είστε υποκριτές. Τόσο απλά.
Το πρόβλημα είναι ότι παριστάνεις εσύ τον δικηγόρο μας. 
Αργία μήτηρ πάσης κακίας.Μέχρι να διοριστείς, βρες μια ασχολία.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160665
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 971
Σύνολο: 980

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.126 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.