*

Αποστολέας Θέμα: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;  (Αναγνώστηκε 175084 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zagorakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 305
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #238 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:41:54 μμ »
Οχι,απλά πολύ ασχοληθήκαμε :)
Καλό καλοκαίρι  :)

Καλό καλοκαίρι και σε σένα rublev. Τώρα κανείς δεν ξέρει  πότε θα συναντηθούμε στην "Ιθάκη". Εσύ έφτασες και εμείς είμαστε ακόμη στα παράλια. "Ήταν μακρύς ο δρόμος και το ξέρεις γιατί συναντήσαμε και τον Κύκλωπα και τις Λαιστρυγόνες".Εσύ για μας ήσουν ένα μικρό εμπόδιο που με τη βοήθεια του Θεού σε ξεπεράσαμε.
Αναρωτιέμαι όμως όταν φτάσουμε και εμείς και συναντηθούμε αν θα είναι τόσο "φτωχική" όσο λέει ο ποιητής.
Δεν πειράζει rublev, "εμείς καταλάβαμε τι σημαίνουν οι ΙΘάκες!"

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:43:01 »

Αποσυνδεδεμένος Meteorologos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #239 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:42:30 μμ »
Ξέχασα επίσης σας ενημερώσω ότι ο δικηγόρος μας  δεν είναι τόσο γάτα φυσικά σαν τον δικό σας αλλά μόλις του δωσα μερικά χαρτιά που είχα στην κατοχή μου έγινε τίγρης με μεγάλα νύχια

Αντιός αμίγκος

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #240 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:45:21 μμ »
Εγώ πάντως ανατρίχιασα και με την ποίηση και με τα αιλουροειδή...
Καλό καλοκαίρι και καλά μυαλά!

Αποσυνδεδεμένος nmavro73

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 562
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Anastasiadesigns, κατασκευή και προώθηση ιστοσελίδων
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #241 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:45:56 μμ »
Οχι,απλά πολύ ασχοληθήκαμε :)
Καλό καλοκαίρι  :)

Καλό καλοκαίρι και σε σένα rublev. Τώρα κανείς δεν ξέρει  πότε θα συναντηθούμε στην "Ιθάκη". Εσύ έφτασες και εμείς είμαστε ακόμη στα παράλια. "Ήταν μακρύς ο δρόμος και το ξέρεις γιατί συναντήσαμε και τον Κύκλωπα και τις Λαιστρυγόνες".Εσύ για μας ήσουν ένα μικρό εμπόδιο που με τη βοήθεια του Θεού σε ξεπεράσαμε.
Αναρωτιέμαι όμως όταν φτάσουμε και εμείς και συναντηθούμε αν θα είναι τόσο "φτωχική" όσο λέει ο ποιητής.
Δεν πειράζει rublev, "εμείς καταλάβαμε τι σημαίνουν οι ΙΘάκες!"
Αυτή η βοήθεια του Θεού βρε παιδί μου που θεωρείς ότι είναι μόνο δική σου.
Εχω ακούσει και άλλες φορές τέτοιες απόψεις..στην προηγούμενη μου δουλειά βέβαια..οταν πήγαινα προς τη Σταυρούπολη :P
Θέλεις να σου πω τι έχει εκεί;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:43:01 »

Αποσυνδεδεμένος link

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #242 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:47:01 μμ »
Αγαπητέ μου δεν σου είπε κανείς να ασχοληθείς.
Εγώ συζητώ πολιτισμένα και πολλά από αυτά που εσύ λες χιλιοειπωμένα είναι αγνωστα σε πολλούς. Γιατί σε ενοχλεί ;
Δεν πρέπει να ακουστεί η άλλη άποψη ; Αυτή δεν είναι η δημοκρατία ;
Εσύ μπορεί να μιλάς πολιτισμένα.Έχεις διαβάσει τα μηνύματα των συναδέλφων σου;
Σε μια δημοκρατία,κάθε άποψη έχει και διαφορετική βαρύτητα.
Δυστυχώς στο δικό μας λαϊκίστικο κατασκεύασμα,πολλοί νομίζουν ότι αρκεί η λάσπη για να εξισώσει το δίκαιο με το άδικο.

Και ο δικός σου λόγος δεν είναι νηφάλιος. Έχεις ορίσει με τα κριτήρια σου το δίκαιο και το άδικο και κάθε τι που αντιβαίνει τις απόψεις σου είναι αστείο. Δεν είναι υπερβολή να λες όσα λες για τη χώρα ; Δεν είναι ακομψο να χρησιμοποιείς εικόνες με ποτά κ.τ.λ. για να δημιουργήσεις εικόνες που επηρεάζουν συναισθηματικά και να γίνεται αυτό το βρίσιμο εναντίον των πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ ;

Πήγες στο δικαστήριο με τις απόψεις σου ... Μπράβο καλά έκανες αφού έτσι νόμιζες. Είναι δικαίωμα καθενός. Αλλά από αυτό μέχρι να κατηγορείς τους πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ για τα πάντα υπάρχει μεγάλη απόσταση.


Αποσυνδεδεμένος nmavro73

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 562
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Anastasiadesigns, κατασκευή και προώθηση ιστοσελίδων
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #243 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:52:34 μμ »
Αγαπητέ μου δεν σου είπε κανείς να ασχοληθείς.
Εγώ συζητώ πολιτισμένα και πολλά από αυτά που εσύ λες χιλιοειπωμένα είναι αγνωστα σε πολλούς. Γιατί σε ενοχλεί ;
Δεν πρέπει να ακουστεί η άλλη άποψη ; Αυτή δεν είναι η δημοκρατία ;
Εσύ μπορεί να μιλάς πολιτισμένα.Έχεις διαβάσει τα μηνύματα των συναδέλφων σου;
Σε μια δημοκρατία,κάθε άποψη έχει και διαφορετική βαρύτητα.
Δυστυχώς στο δικό μας λαϊκίστικο κατασκεύασμα,πολλοί νομίζουν ότι αρκεί η λάσπη για να εξισώσει το δίκαιο με το άδικο.

Και ο δικός σου λόγος δεν είναι νηφάλιος. Έχεις ορίσει με τα κριτήρια σου το δίκαιο και το άδικο και κάθε τι που αντιβαίνει τις απόψεις σου είναι αστείο. Δεν είναι υπερβολή να λες όσα λες για τη χώρα ; Δεν είναι ακομψο να χρησιμοποιείς εικόνες με ποτά κ.τ.λ. για να δημιουργήσεις εικόνες που επηρεάζουν συναισθηματικά και να γίνεται αυτό το βρίσιμο εναντίον των πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ ;

Πήγες στο δικαστήριο με τις απόψεις σου ... Μπράβο καλά έκανες αφού έτσι νόμιζες. Είναι δικαίωμα καθενός. Αλλά από αυτό μέχρι να κατηγορείς τους πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ για τα πάντα υπάρχει μεγάλη απόσταση.


Δεν ΠΗΓΕ..ΠΗΓΑΜΕ. Έχει μεγάλη διαφορά. Επιτίθεστε στο rublev επειδή αυτός ξεκίνησε να μας οργανώνει. Με τη δική μου βοήθεια και με τη βοήθεια κάποιων άλλων ατόμων καταφέραμε πολλά. Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα αυτής της δίκης, έχω να πω ΜΠΡΑΒΟ στο rublev και σε όλα τα παιδιά που εργαστήκαμε μαζί για να φτάσουμε ως εδώ. Πετύχαμε ότι κανένα οργανωμένο σωματείο δεν έχει καταφέρει. Διαλέξαμε καλό δικηγόρο και φυσικά τον καλύψαμε και οικονομικά όταν άλλοι σύλλογοι μαλώνουν για το ποιος θα βγάλει φωτοτυπίες. Γνωριστήκαμε μεταξύ μας όσοι μπορούσαμε και αποδείξαμε έμπρακτα σε όσους δεν μας γνωρίζουν ότι μπορούν να μας έχουν εμπιστοσύνη. Κάνουμε μία μεγάλη προσπάθεια να αποδοθεί το δίκαιο ενάντια σε ένα νόμο που ανατρέπει τον προγραμματισμό χρόνων. Και όλα αυτά, χωρίς να έχουμε χαρτιά και βούλες.

Αποσυνδεδεμένος link

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #244 στις: Ιούνιος 09, 2010, 03:59:38 μμ »
Αγαπητέ μου δεν σου είπε κανείς να ασχοληθείς.
Εγώ συζητώ πολιτισμένα και πολλά από αυτά που εσύ λες χιλιοειπωμένα είναι αγνωστα σε πολλούς. Γιατί σε ενοχλεί ;
Δεν πρέπει να ακουστεί η άλλη άποψη ; Αυτή δεν είναι η δημοκρατία ;
Εσύ μπορεί να μιλάς πολιτισμένα.Έχεις διαβάσει τα μηνύματα των συναδέλφων σου;
Σε μια δημοκρατία,κάθε άποψη έχει και διαφορετική βαρύτητα.
Δυστυχώς στο δικό μας λαϊκίστικο κατασκεύασμα,πολλοί νομίζουν ότι αρκεί η λάσπη για να εξισώσει το δίκαιο με το άδικο.

Και ο δικός σου λόγος δεν είναι νηφάλιος. Έχεις ορίσει με τα κριτήρια σου το δίκαιο και το άδικο και κάθε τι που αντιβαίνει τις απόψεις σου είναι αστείο. Δεν είναι υπερβολή να λες όσα λες για τη χώρα ; Δεν είναι ακομψο να χρησιμοποιείς εικόνες με ποτά κ.τ.λ. για να δημιουργήσεις εικόνες που επηρεάζουν συναισθηματικά και να γίνεται αυτό το βρίσιμο εναντίον των πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ ;

Πήγες στο δικαστήριο με τις απόψεις σου ... Μπράβο καλά έκανες αφού έτσι νόμιζες. Είναι δικαίωμα καθενός. Αλλά από αυτό μέχρι να κατηγορείς τους πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ για τα πάντα υπάρχει μεγάλη απόσταση.


Δεν ΠΗΓΕ..ΠΗΓΑΜΕ. Έχει μεγάλη διαφορά. Επιτίθεστε στο rublev επειδή αυτός ξεκίνησε να μας οργανώνει. Με τη δική μου βοήθεια και με τη βοήθεια κάποιων άλλων ατόμων καταφέραμε πολλά. Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα αυτής της δίκης, έχω να πω ΜΠΡΑΒΟ στο rublev και σε όλα τα παιδιά που εργαστήκαμε μαζί για να φτάσουμε ως εδώ. Πετύχαμε ότι κανένα οργανωμένο σωματείο δεν έχει καταφέρει. Διαλέξαμε καλό δικηγόρο και φυσικά τον καλύψαμε και οικονομικά όταν άλλοι σύλλογοι μαλώνουν για το ποιος θα βγάλει φωτοτυπίες. Γνωριστήκαμε μεταξύ μας όσοι μπορούσαμε και αποδείξαμε έμπρακτα σε όσους δεν μας γνωρίζουν ότι μπορούν να μας έχουν εμπιστοσύνη. Κάνουμε μία μεγάλη προσπάθεια να αποδοθεί το δίκαιο ενάντια σε ένα νόμο που ανατρέπει τον προγραμματισμό χρόνων. Και όλα αυτά, χωρίς να έχουμε χαρτιά και βούλες.


οκ ΠΗΓΑΤΕ δεν είναι αυτό το νόημα για μένα το ίδιο είναι 1 ή 500  ... δεν με αφορά .... και ούτε  επιτεθηκα σε κανέναν. Αντίθετα νομίζω ότι ΕΣΕΙΣ επιτεθήκατε πρώτοι. Μπράβο για τις κοινωνικές σχέσεις σας μεταξύ σας.
αλλά ...
Κάνετε μία μεγάλη προσπάθεια να αποδοθεί ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ δίκαιο ενάντια σε ένα νόμο που ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ανατρέπει τον προγραμματισμό χρόνων.

Δεν είναι δεδομένα αυτά είναι η άποψή σας. Και αυτό το δίκαιο δεν είναι και το θέμα του δικαστηρίου.

Αποσυνδεδεμένος nmavro73

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 562
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • Anastasiadesigns, κατασκευή και προώθηση ιστοσελίδων
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #245 στις: Ιούνιος 09, 2010, 04:01:57 μμ »
Θα δείξει αγαπητέ. Το δίκαι είναι ακριβώς το θέμα του δικαστηρίου. Το δικαστήριο θα αποφασίσει αν μπήκατε νόμιμα στους πίνακες ή παράνομα. Αν η είσοδός σας είναι παράνομη, και σε 5 χρόνια να λήξει θα χάσετε αναδρομικά τους διορισμούς σας.

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #246 στις: Ιούνιος 09, 2010, 04:05:54 μμ »
Αγαπητέ μου δεν σου είπε κανείς να ασχοληθείς.
Εγώ συζητώ πολιτισμένα και πολλά από αυτά που εσύ λες χιλιοειπωμένα είναι αγνωστα σε πολλούς. Γιατί σε ενοχλεί ;
Δεν πρέπει να ακουστεί η άλλη άποψη ; Αυτή δεν είναι η δημοκρατία ;
Εσύ μπορεί να μιλάς πολιτισμένα.Έχεις διαβάσει τα μηνύματα των συναδέλφων σου;
Σε μια δημοκρατία,κάθε άποψη έχει και διαφορετική βαρύτητα.
Δυστυχώς στο δικό μας λαϊκίστικο κατασκεύασμα,πολλοί νομίζουν ότι αρκεί η λάσπη για να εξισώσει το δίκαιο με το άδικο.

Και ο δικός σου λόγος δεν είναι νηφάλιος. Έχεις ορίσει με τα κριτήρια σου το δίκαιο και το άδικο και κάθε τι που αντιβαίνει τις απόψεις σου είναι αστείο. Δεν είναι υπερβολή να λες όσα λες για τη χώρα ; Δεν είναι ακομψο να χρησιμοποιείς εικόνες με ποτά κ.τ.λ. για να δημιουργήσεις εικόνες που επηρεάζουν συναισθηματικά και να γίνεται αυτό το βρίσιμο εναντίον των πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ ;

Πήγες στο δικαστήριο με τις απόψεις σου ... Μπράβο καλά έκανες αφού έτσι νόμιζες. Είναι δικαίωμα καθενός. Αλλά από αυτό μέχρι να κατηγορείς τους πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ για τα πάντα υπάρχει μεγάλη απόσταση.
Αφού δεν είναι αστεία τα γνωστά επιχειρήματα,τότε βγείτε και πείτε τα και σε κανένα άλλο θέμα,να δούμε τις αντιδράσεις των συναδέλφων...Γιατί σε εμένα τουλάχιστον δεν απάντησες.Εντυπώσεις θέλησες να προκαλέσεις.
Διάβασε λίγο πιο προσεκτικά.Δεν κατηγόρησα κανέναν.Την αρρωστημένη νοοτροπία που μας οδήγησε εδώ κατηγόρησα.

Αποσυνδεδεμένος link

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #247 στις: Ιούνιος 09, 2010, 04:07:55 μμ »
Θα δείξει αγαπητέ. Το δίκαι είναι ακριβώς το θέμα του δικαστηρίου. Το δικαστήριο θα αποφασίσει αν μπήκατε νόμιμα στους πίνακες ή παράνομα. Αν η είσοδός σας είναι παράνομη, και σε 5 χρόνια να λήξει θα χάσετε αναδρομικά τους διορισμούς σας.

Δεν συζητώ για το δικαστήριο. Αλλά διαφωνώ με την παραπάνω πρόταση σε τρία τουλάχιστον σημεία της και ως προς την ουσία και ως προς τη διατύπωση.

Αποσυνδεδεμένος link

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #248 στις: Ιούνιος 09, 2010, 04:24:22 μμ »
Αφού δεν είναι αστεία τα γνωστά επιχειρήματα,τότε βγείτε και πείτε τα και σε κανένα άλλο θέμα,να δούμε τις αντιδράσεις των συναδέλφων...Γιατί σε εμένα τουλάχιστον δεν απάντησες.Εντυπώσεις θέλησες να προκαλέσεις.
Διάβασε λίγο πιο προσεκτικά.Δεν κατηγόρησα κανέναν.Την αρρωστημένη νοοτροπία που μας οδήγησε εδώ κατηγόρησα.

Όχι έχετε κάνει καλή δουλειά στην παραπληροφόρηση που ήταν μονόπλευρη στην αρχή έχετε κάνει τους πρώην καθηγητες του ΟΑΕΔ σαν αποδιοπομπαίους τράγους. Σε αυτό έχετε επιτυχία. Δεν μπορω να πω. Έχετε πλασάρει την άποψη σας ως την σωστή και όταν κάποιος πει αντίθετη άποψη μπαίνετε και τη λετε αστεία.

Όσο για την αρρωστημένη νοοτροπία, και η δικομανία των ελλήνων τέτοια είναι. Και ως θεολόγος θα έπρεπε να ξέρεις το "ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω". Εκτός και αν διεκδικείς το αλάθητο και είσαι ο 1 σωστός στη χώρα που περιγράφεις, οπότε έχεις δίκιο στο να πετροβολείς μια ομάδα. (Εδώ αναφέρομαι μόνο σε εσένα γιατί κανείς άλλος δεν είπε ότι μαι χούφτα ωρομίσθιοι φταίνε για την κατάντια της χώρας μας).

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #249 στις: Ιούνιος 09, 2010, 04:38:23 μμ »
Το ότι μια γυναίκα 45 ετών,με δύο παιδιά, 2 επιτυχίες στο ΑΣΕΠ και 2 χρονιές αναπληρώτρια σε ακριτικά νησιά,περιμένει από εμένα να μάθει ότι την πετάνε έξω από το διορισμό άτομα που δεν έχουν υποβληθεί στις ίδιες δοκιμασίες,δεν είναι αστείο;
Εσένα πώς σου φαίνεται;Εάν δεν είναι αστείο,σε προκαλώ ξανά:μπορείς να ποστάρεις σε ένα άλλο θέμα;Εδώ και τώρα.Εγώ δεν θα παρέμβω.

Όσο για την προσωπική σου αναφορά,εξακολουθείς να παραποιείς τα λεγόμενά μου.Και ναι,φίλη/ε μου,αυτή η αρρωστημένη νοοτροπία φταίει για το κατάντημα της χώρας.Εάν το αρνείσαι,τότε αρνείσαι να δεις την πραγματικότητα.
Οι εντυπώσεις δεν θα χρυσώσουν το χάπι σε όσους αυτό το καλοκαίρι θα μείνουν άνεργοι,αν και έχουν πετύχει σε τόσους διαγωνισμούς.Πώς θα το κάνουμε...

Αποσυνδεδεμένος link

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 51
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #250 στις: Ιούνιος 09, 2010, 05:01:24 μμ »
Η περιπτωσιολογία δεν είναι απάντηση. Υπάρχουν περιπτώσεις πρώην καθηγητών του ΟΑΕΔ μεγαλύτερων που έχουν περάσει ανεργία τα 2 αυτά χρόνια και πάλευαν δεξιά κι αριστερα κι εσύ τους λες γιατί δεν διαβάζετε. Αυτό θα κάνουμε ; Θα μετράμε τις περιπτώσεις μας. Έδειξες αντίστοιχη ευαισθησία όταν έμειναν στο δρόμο οι συνάδελφοί σου στον ΟΑΕΔ ; Γιατί καθηγητής δεν γίνεται κάποιος μέσω ΑΣΕΠ αλλά μέσω πτυχίου. Ή υπάρχουν αδικίες καλές και αδικίες κακές ;

Δεν καταλαβαίνω το νόημα να ποστάρω σε άλλο θέμα. Τι θες να δείξεις ότι θα με βρίσουν ; Ναι αφού εδώ υπάρχει ολόκληρο θέμα "Το τέλος των οαεδιτων" από άτομο που δεν γνωρίζε καν ποιος είναι ο νόμος. Οι περισσότεροι δεν κάθονται να προβληματιστούν. Σου λέει για να τους βρίζουν τόσο δίκιο θα έχουν. Όχι. Θα ποστάρω εδώ για όποιον θέλει να μάθει και την άλλη άποψη. Δεν θα γίνω θύμα κανενός αποδεχόμενος προκλήσεις. Έχω περάσει την εφηβεία εδώ και καιρό.

Πάντως εγώ αν είχα τις δικές σου δυνατότητες και δραστηριότητα (αφού έκανες τόσο κόπο) θα έψαχνα έναν τρόπο να μην μείνουν άνεργοι όλοι και όχι να εκκολάπτω το μίσος ούτε να υπόσχομαι στους μισούς ότι θα διώξουμε και θα αφήσουμε άνεργους τους άλλους μισούς. Λίγο ζούγκλα μου θυμίζει αυτό κύριε θεολόγε.

Αποσυνδεδεμένος rublev

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1251
    • Προφίλ
Απ: Tο τέλος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ;
« Απάντηση #251 στις: Ιούνιος 09, 2010, 05:10:31 μμ »
Από τα 47 μηνύματα που έχεις γράψει στο φόρουμ,τα 42 γράφτηκαν στα 2 θέματα που αφορούν τους ΟΑΕΔίτες.
Στα υπόλοιπα 5 καταφέρεσαι εναντίον του ΑΣΕΠ με συνθήματα,όπως ότι απαξιώνει τα πτυχία ή ότι δεν είναι αξιοκρατικός.Α,επίσης λες ότι δεν είναι αναγκη να γίνει καμιά προσπάθεια αλλαγής,γιατί βύσματα θα υπάρχουν πάντα.

Παρατηρώ μια ιδιοτέλεια όσον αφορά την ενασχόλησή σου με το φόρουμ ή μου φαίνεται;Δες λοιπόν και τη δική μου πρόκληση ως συμβουλή να ασχοληθείς και με κανένα άλλο θέμα που δεν άπτεται του άμεσου συμφέροντός σου (χωρίς να κρύψεις βέβαια το ποιος είσαι...) και μετά ευχαρίστως θα συζητήσω μαζί σου για τη θεολογία...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160652
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 928
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 844
Σύνολο: 863

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.161 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.