*

Αποστολέας Θέμα: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 93429 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #154 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 06:49:07 μμ »
830 ευρώ ο μισθός του αναπληρωτή!!!Καλά κάνουμε και περιμένουμε να δουλέψουμε στις πόλεις μας...Εσείς θα βγαίνατε αν πηγαίνατε σε νησί?Και αν δεν δουλέψουμε θα μας γίνει το πάθημα μάθημα και από του χρόνου θα βρούμε κάτι άλλο!!!
σε διαβαζω αισιοδοξη, επειδη εγω εχω γινει απαισιοδοξος τωρα τελευταια..........και δεν βρισκω λυση, ειμαι ανοιχτος σε καθε ιδεα. Τι κανουμε? παραμενουμε στις πολεις μασ βλεποντας τους μονιμους πλεοναζοντες εκπαιδευτικους να γεμιζουν τισ ωρες τους στα τει /αει/ιεκ δημοσια/επας/ιεκ οαεδ και σδε . το λεω γιατι εφαγα πορτα απο ολα αυτα εξ αιτιας των μονιμων μη επιτυχοντων στο ασεπ, χωρις μεταπτυχιακο, ξενη γλωσσα και χρηση υπολογιστη???????? και εγω εχω ονειρο να διοριστω και να ειμαι πλεοναζων...........δεν θελω να ειμαι αναπληρωτηε/ωρομισθιος.........το πλεοναζων/ στη διαθεση/χωρις οργανικη μου αρεσει πιο πολυ ;) ;) ;) ;) ;)
Εχεις δίκιο ότι και να πεις αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας...Ξέρω ότι με τόσα προσόντα και σπουδές θέλεις να δεις τους κόπους σου να αμοίβονται όπως και όλοι μας...Αλλά τελικά όλοι μας θα ζήσουμε με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...Υγεία να έχουμε και αγάπη...
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:52:58 »

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #155 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 06:53:36 μμ »
830 ευρώ ο μισθός του αναπληρωτή!!!Καλά κάνουμε και περιμένουμε να δουλέψουμε στις πόλεις μας...Εσείς θα βγαίνατε αν πηγαίνατε σε νησί?Και αν δεν δουλέψουμε θα μας γίνει το πάθημα μάθημα και από του χρόνου θα βρούμε κάτι άλλο!!!
σε διαβαζω αισιοδοξη, επειδη εγω εχω γινει απαισιοδοξος τωρα τελευταια..........και δεν βρισκω λυση, ειμαι ανοιχτος σε καθε ιδεα. Τι κανουμε? παραμενουμε στις πολεις μασ βλεποντας τους μονιμους πλεοναζοντες εκπαιδευτικους να γεμιζουν τισ ωρες τους στα τει /αει/ιεκ δημοσια/επας/ιεκ οαεδ και σδε . το λεω γιατι εφαγα πορτα απο ολα αυτα εξ αιτιας των μονιμων μη επιτυχοντων στο ασεπ, χωρις μεταπτυχιακο, ξενη γλωσσα και χρηση υπολογιστη???????? και εγω εχω ονειρο να διοριστω και να ειμαι πλεοναζων...........δεν θελω να ειμαι αναπληρωτηε/ωρομισθιος.........το πλεοναζων/ στη διαθεση/χωρις οργανικη μου αρεσει πιο πολυ ;) ;) ;) ;) ;)
Εχεις δίκιο ότι και να πεις αλλά δεν θα πεθάνουμε κιόλας...Ξέρω ότι με τόσα προσόντα και σπουδές θέλεις να δεις τους κόπους σου να αμοίβονται όπως και όλοι μας...Αλλά τελικά όλοι μας θα ζήσουμε με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...Υγεία να έχουμε και αγάπη...
τι να αμειβονται? πιοι κοποι?αυτα τα ξεχναμε ,στα παιδια μας που θελουν φαγητο, φορμες, αθλητικα παπουτσια, δραστηριοτητες, ξενες γλωσσες εκει τι λεμε??????????? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\απο αγαπη παντως ειμαστε ενταξει, την κορη μου πιοος την πειθει οτι πρεπει να σταματησει καποιοες απο τις δραστηριοτητες της γιατι ο μπαμπας ειναι ανεργος?????????και αντε να την πεισεις οτι αξιζει να διαβαζει πολυ για να περασει στο πανεπιστημιο???????δυσκολες μερες να ειναι κανεις γονιος και μαλιστα ανεργος

Αποσυνδεδεμένος harip

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #156 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:08:32 μμ »
καλησπερα.ειμαι συναδελφος αγγλικων που σημερα τοποθετηθηκε στο ηρακλειο.αυτοι που ηταν με κρατικο προυπολογισμο κατεληξαν αν δεν κανω λαθος με 2 σχολεια ο καθενας και εκτος ηρακλειου,πχ αγια πελαγια μοχος κτλ.(τωρα κατα ποσο συνδυαζονταν τα σχολεια δεν ξερω.για εμας με εσπα σας δινω τον ακολουθω πινακα σχολειων που μας τποθετησαν.να σημειωσω οτι απο τα 21 ατομα με εσπα 2 ατομα δεν παρουσιαστηκαν και ετσι ειμασταν 19.
ΣΧΟΛΕΙΑ
1)1ο Γαζιου(24 ωρες)
2)1ο Γαζιου(22+2 ολοημερο)
3)2ο Βουτων(12+5ολοημερο)+8ο Ηρακλειου(6+1 ολοημερο)
4)45 Ηρακλειου(13)+15οΗρακλειου(4+1ολοημερο)+47Ηρακλειου(6)
5)46Ηρακλειου(22+2 ολοημερο)
6)Αγ.Βαρβαρας(18)+ 32ο Ηρακλειου(6)
7)37Ηρακλειου(24)
8)37Ηρακλειου(15+5 ολοημερο)+1οΓαζιου(4)
9)1ο Αρκαλοχωριου(24)
10)2ο Αρκαλοχωριου(24)
11)2ο Αρκαλοχωριου(8)+Καστελλιου(16)
12)47Ηρακλειου(24)
13)2ο Μοιρων(18+5 ολ)
14)5οΗρακλειου(18+5ολ)
15)45Ηρακλειου(24)
16)1οΜαλιων(16)+Χερσονησου(8)
17)3οΑλικαρνασσου(17+3ολ)+Χερσονησου(4)
18)1οΑλικαρνασου(16)+47οΗρακλειου(8)
19)2οΜοιρων(24)
ΕΔΩ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 2-3 ΣΧΟΛΕΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΕΝΑ

Αποσυνδεδεμένος harip

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #157 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:10:49 μμ »
οι φατσουλες δεν ξερω πως βγηκαν αριθμους ειχα βαλει

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:52:58 »

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #158 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:22:00 μμ »
ευχαριστούμε για την ενημερωση!

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #159 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:39:48 μμ »
οι φατσουλες δεν ξερω πως βγηκαν αριθμους ειχα βαλει
οι αγγλικων δηλαδη πανε παντου...............και σε 3 σχολεια...................ωραια , και η βενζινη??????και η συνενοηση για το προγραμμα με τους δασκαλους??????????κανονικα πρεπει να παιρνουν και επιδομα ανθυγιεινής εργασιας ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #160 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:51:56 μμ »
Να σας ρωτησω κατι? Τωρα που δεν μας καλεσαν ακομη και δεν ξερουμε τι μελλει γενεσθαι,,σκεφτηκατε να ψαξετε για δουλεια? ή καποιοι δουλευετε ηδη σε φροντιστηριο ή καπου αλλου?

εγώ απλά περιμένω...   8)

Και για να συμπληρώσω...
Σήμερα σκέφτηκα οτι ίσως του χρόνου θα πρέπει να ψάξω μια δουλειά διαφορετική π.χ. σερβιτόρα σε κάποια καφετέρια... Αν κάνω κάτι τέτοιο δεν θα με πειράξει να τα παρατήσω σε περίπτωση που με καλέσουν κάπου στην μέση της χρονιάς. Ενώ σε φροντιστήριο επειδή είναι αυτό που σπούδασα και νοιώθω οτι έχω ευθύνη απέναντι στους μαθητές μου είναι πιο δύσκολο να ξεκινήσω με κανονικά τμήματα και να τα παρατήσω π.χ. τον Δεκέμβριο.

Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω εργαστεί σε τίποτα διαφορετικό απο το επάγγελμα μου αλλά ποτέ δεν είναι αργά... και αν υποθέσουμε οτι ο μισθός του νεοδιόριστου θα είναι 650-750 ευρώ μάλλον στο νησί θα πρέπει να κάνω και τπτ άλλο για να τα βγάζω πέρα οικονομικά. Ίσως πρέπει να μάθω να κρατάω τον δίσκο...   :-\ 

p.s. παρακαλώ να μην σχολιαστεί το όνειρό μου για διορισμό στο μέλλον. Είμαι Ιχθύς και έχω κάθε δικαίωμα να ονειρεύομαι  ;D ;D  ;D
κακως που σπουδασες, εσυ , εγω και ολοι μας...........ειμαι ανεργος διοτι στον οαεδ και στα ιεκ του οαεδ προγηθηκε επαρκειουχος του proficeincy και εγω με δυο μεταπτυχιακα πηρα τον .......αντε, να μην πω τι πηρα

δεν το μετανοιώνω που σπούδασα. Αυτό γούσταρα αυτό σπούδασα. Σάμπως έχει κάποιος άλλος δουλειά; Μόνο οι στρατιωτικές σχολές και ούτως η άλλως δεν έπιανα στρατιωτική σχολή :) Ειλικρινά επειδή παλεύω το ένα μεταπτυχιακό δεν μπορώ να αντιληφθώ πως κάποιος βρίσκει το κουράγιο να κάνει και δεύτερο...Μπράβο σου!! εγώ με τίποτα! Δεν έχω άλλο κουράγιο. Πάντως δεν πρέπει να βλέπουμε το μεταπτυχιακό μόνο σαν ένα χαρτί. Πρέπει να έχεις λογικά κάποιες γνώσεις που σε κάνουν να υπερέχεις απο τους υπόλοιπους. Μπορούν να αξιοποιηθούν στην αγορά; Ίσως θα έπρεπε να το πάρουμε απόφαση και να κάνουμε μια δική μας επιχείρηση. Εκεί θα μπορούσες να δείξεις οτι υπερέχεις. Στον Οαεδ δεν μπορείς γιατί το μέσο πάει σύννεφο. Δεν μπορούμε εμείς να αλλάξουμε όλη την ελληνική νοοτροπία. Αποφεύγω εδώ και χρόνια να ανοίξω φροντιστήριο ή οικοδιδασκαλείο αλλά αν πάνε έτσι τα πράγματα ίσως θα αρχίσω να αναθεωρώ.

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #161 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 07:53:57 μμ »
οι φατσουλες δεν ξερω πως βγηκαν αριθμους ειχα βαλει
οι αγγλικων δηλαδη πανε παντου...............και σε 3 σχολεια...................ωραια , και η βενζινη??????και η συνενοηση για το προγραμμα με τους δασκαλους??????????κανονικα πρεπει να παιρνουν και επιδομα ανθυγιεινής εργασιας ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πέρσι πήγαινα σε 5 σχολεία. Λέτε να μπορούν να γίνουν και περισσότερα; Πού σταματάει το νούμερο;  ;D  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #162 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 08:01:59 μμ »
Να σας ρωτησω κατι? Τωρα που δεν μας καλεσαν ακομη και δεν ξερουμε τι μελλει γενεσθαι,,σκεφτηκατε να ψαξετε για δουλεια? ή καποιοι δουλευετε ηδη σε φροντιστηριο ή καπου αλλου?

εγώ απλά περιμένω...   8)

Και για να συμπληρώσω...
Σήμερα σκέφτηκα οτι ίσως του χρόνου θα πρέπει να ψάξω μια δουλειά διαφορετική π.χ. σερβιτόρα σε κάποια καφετέρια... Αν κάνω κάτι τέτοιο δεν θα με πειράξει να τα παρατήσω σε περίπτωση που με καλέσουν κάπου στην μέση της χρονιάς. Ενώ σε φροντιστήριο επειδή είναι αυτό που σπούδασα και νοιώθω οτι έχω ευθύνη απέναντι στους μαθητές μου είναι πιο δύσκολο να ξεκινήσω με κανονικά τμήματα και να τα παρατήσω π.χ. τον Δεκέμβριο.

Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω εργαστεί σε τίποτα διαφορετικό απο το επάγγελμα μου αλλά ποτέ δεν είναι αργά... και αν υποθέσουμε οτι ο μισθός του νεοδιόριστου θα είναι 650-750 ευρώ μάλλον στο νησί θα πρέπει να κάνω και τπτ άλλο για να τα βγάζω πέρα οικονομικά. Ίσως πρέπει να μάθω να κρατάω τον δίσκο...   :-\ 

p.s. παρακαλώ να μην σχολιαστεί το όνειρό μου για διορισμό στο μέλλον. Είμαι Ιχθύς και έχω κάθε δικαίωμα να ονειρεύομαι  ;D ;D  ;D
κακως που σπουδασες, εσυ , εγω και ολοι μας...........ειμαι ανεργος διοτι στον οαεδ και στα ιεκ του οαεδ προγηθηκε επαρκειουχος του proficeincy και εγω με δυο μεταπτυχιακα πηρα τον .......αντε, να μην πω τι πηρα

δεν το μετανοιώνω που σπούδασα. Αυτό γούσταρα αυτό σπούδασα. Σάμπως έχει κάποιος άλλος δουλειά; Μόνο οι στρατιωτικές σχολές και ούτως η άλλως δεν έπιανα στρατιωτική σχολή :) Ειλικρινά επειδή παλεύω το ένα μεταπτυχιακό δεν μπορώ να αντιληφθώ πως κάποιος βρίσκει το κουράγιο να κάνει και δεύτερο...Μπράβο σου!! εγώ με τίποτα! Δεν έχω άλλο κουράγιο. Πάντως δεν πρέπει να βλέπουμε το μεταπτυχιακό μόνο σαν ένα χαρτί. Πρέπει να έχεις λογικά κάποιες γνώσεις που σε κάνουν να υπερέχεις απο τους υπόλοιπους. Μπορούν να αξιοποιηθούν στην αγορά; Ίσως θα έπρεπε να το πάρουμε απόφαση και να κάνουμε μια δική μας επιχείρηση. Εκεί θα μπορούσες να δείξεις οτι υπερέχεις. Στον Οαεδ δεν μπορείς γιατί το μέσο πάει σύννεφο. Δεν μπορούμε εμείς να αλλάξουμε όλη την ελληνική νοοτροπία. Αποφεύγω εδώ και χρόνια να ανοίξω φροντιστήριο ή οικοδιδασκαλείο αλλά αν πάνε έτσι τα πράγματα ίσως θα αρχίσω να αναθεωρώ.
τα μεταπτυχιακα τα εκανα γιατι τα λογαριζα με το παλιο νομοσχεδιο...............εκανα το πρωτο στην διδασκαλια για τα μορια και το δευτερο στο παιδαγωγικο για τα μορια που επαιρνε το δευτερο...................με το που βγηκε η διαμαντοπουλου αλλαξε το νομο και αναγνωριζει ενα μεταπτυχιακο.................το ποσο μ..............αισθανομαι δεν περιγραφεται!!!!!!!!!!!!ακομα γελαω απο το ζορι μου και ο γιος μου καθε φορα που βλεπει χαρτι με ρωταει  με τον προφητικο του τροπο.....μπαμπα και αυτο ειναι φτυχιο?( ειναι Μικρος) ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΤΥΧΙΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!! Δεν θελω να σας απελπισω αλλα τα φτυχια δεν μετρανε πουθενα.............καλυτερα proficiency και δημοσιες σχεσεις για να τα παιρνεις χοντρα παρα διαβασμα
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 21, 2011, 08:04:21 μμ από mpesg »

Αποσυνδεδεμένος Nicole06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #163 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 08:22:29 μμ »
καλησπερα.ειμαι συναδελφος αγγλικων που σημερα τοποθετηθηκε στο ηρακλειο.αυτοι που ηταν με κρατικο προυπολογισμο κατεληξαν αν δεν κανω λαθος με 2 σχολεια ο καθενας και εκτος ηρακλειου,πχ αγια πελαγια μοχος κτλ.(τωρα κατα ποσο συνδυαζονταν τα σχολεια δεν ξερω.για εμας με εσπα σας δινω τον ακολουθω πινακα σχολειων που μας τποθετησαν.να σημειωσω οτι απο τα 21 ατομα με εσπα 2 ατομα δεν παρουσιαστηκαν και ετσι ειμασταν 19.
ΣΧΟΛΕΙΑ
1)1ο Γαζιου(24 ωρες)
2)1ο Γαζιου(22+2 ολοημερο)
3)2ο Βουτων(12+5ολοημερο)+8ο Ηρακλειου(6+1 ολοημερο)
4)45 Ηρακλειου(13)+15οΗρακλειου(4+1ολοημερο)+47Ηρακλειου(6)
5)46Ηρακλειου(22+2 ολοημερο)
6)Αγ.Βαρβαρας(18)+ 32ο Ηρακλειου(6)
7)37Ηρακλειου(24)
8)37Ηρακλειου(15+5 ολοημερο)+1οΓαζιου(4)
9)1ο Αρκαλοχωριου(24)
10)2ο Αρκαλοχωριου(24)
11)2ο Αρκαλοχωριου(8)+Καστελλιου(16)
12)47Ηρακλειου(24)
13)2ο Μοιρων(18+5 ολ)
14)5οΗρακλειου(18+5ολ)
15)45Ηρακλειου(24)
16)1οΜαλιων(16)+Χερσονησου(8)
17)3οΑλικαρνασσου(17+3ολ)+Χερσονησου(4)
18)1οΑλικαρνασου(16)+47οΗρακλειου(8)
19)2οΜοιρων(24)
ΕΔΩ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΑΛΛΛΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ 2-3 ΣΧΟΛΕΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΕΝΑ

Μπράβο ενημέρωση!D Με πρόλαβες .Εγώ είμαι το 12.Κι ο θεός βοηθός ... :-\

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #164 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 08:30:15 μμ »
τα μεταπτυχιακα τα εκανα γιατι τα λογαριζα με το παλιο νομοσχεδιο...............εκανα το πρωτο στην διδασκαλια για τα μορια και το δευτερο στο παιδαγωγικο για τα μορια που επαιρνε το δευτερο...................με το που βγηκε η διαμαντοπουλου αλλαξε το νομο και αναγνωριζει ενα μεταπτυχιακο.................το ποσο μ..............αισθανομαι δεν περιγραφεται!!!!!!!!!!!!ακομα γελαω απο το ζορι μου και ο γιος μου καθε φορα που βλεπει χαρτι με ρωταει  με τον προφητικο του τροπο.....μπαμπα και αυτο ειναι φτυχιο?( ειναι Μικρος) ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΤΥΧΙΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!! Δεν θελω να σας απελπισω αλλα τα φτυχια δεν μετρανε πουθενα.............καλυτερα proficiency και δημοσιες σχεσεις για να τα παιρνεις χοντρα παρα διαβασμα

χαχαχαχα τέλειο το μωρό!
Ναι τα φτυχία απο μόνα τους δεν μετράνε αλλά οι γνώσεις μετράνε :) Κατα την γνώμη μου η εξιδείκευση είναι καλή αλλά πρέπει να έχει κάποια σχέση με την αγορά.  Π.χ. τώρα είναι in fashion οι διαδραστικοί πίνακες. Πηγαίνοντας σε ένα φροντιστήριο με δικό σου υλικό για διαδραστικό πιστεύω οτι μπορείς να παζαρέψεις καλύτερη τιμή την ώρα. Πηγαίνοντας λέγοντας στον φροντιστηριούχο εγώ έχω και μεταπτυχιακό δεν τον πείθεις. Πρέπει αυτό που του λες να μπορεί να το 'πουλήσει' στους πελάτες. Τους πελάτες δεν τους ενδιαφέρει καν αν έχεις πτυχίο αγγλικής  φιλολογίας πόσο μάλλον μεταπτυχιακό π.χ.σε ένα ιδιαίτερο είπα οτι κάνω μεταπτυχιακό και νόμιζαν οτι δεν τελείωσα ακόμα την σχολή...

Anyway, αν κάποιος ξέρει τι έγινε στην Κοζάνη (πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια) ή την Φλώρινα (δευτεροβάθμια) πείτε μας. Υπάρχουν κενά; Παρουσιάστηκαν όλοι;

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #165 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 08:32:59 μμ »
Επίσης αν ξέρει κανείς ας ενημερώση για Λασίθι!!....υπάρχουν κενά?

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #166 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 08:52:52 μμ »
Για Θεσσαλονίκη αν ξέρει κανείς αν υπάρχουν κενά.......... :(

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #167 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 11:35:23 μμ »
οι φατσουλες δεν ξερω πως βγηκαν αριθμους ειχα βαλει
οι αγγλικων δηλαδη πανε παντου...............και σε 3 σχολεια...................ωραια , και η βενζινη??????και η συνενοηση για το προγραμμα με τους δασκαλους??????????κανονικα πρεπει να παιρνουν και επιδομα ανθυγιεινής εργασιας ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πέρσι πήγαινα σε 5 σχολεία. Λέτε να μπορούν να γίνουν και περισσότερα; Πού σταματάει το νούμερο;  ;D  ;D ;D ;D

λογικα στα 24...ωρα και σχολειο!!!  :o :o :o
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159978
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 756
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 561
Σύνολο: 561

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.