*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 243593 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jiannoulaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #378 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 02:16:32 μμ »
γεια σας.κανεις να μου εξηγησει για ΖΕΠ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:18:23 »

Αποσυνδεδεμένος jiannoulaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #379 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 02:18:43 μμ »
ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #380 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 02:55:14 μμ »
γεια σας.κανεις να μου εξηγησει για ΖΕΠ.
σου έχει απαντήσει ήδη η nanakimou! Πήγαινε στο λινκ που έστειλε πιο πάνω κ διάβασε!

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:18:23 »

Αποσυνδεδεμένος jiannoulaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #382 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 03:09:41 μμ »
το ειδα ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος kalinaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #383 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 06:41:44 μμ »
Καλησπέρα συνάδελφοι!!
Είμαι νέα στο forum..Καταρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που μας ενημερώνετε καθημερινά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι..Στις προσλήψεις που έγιναν στην παράλληλη στήριξη οι ΠΕ60.50 είναι όλοι από τον πίνακα Β, εκτός από τα πρώτα 9 άτομα του Α. Παρόλα αυτά στον πίνακα που ανακοινώσατε έχω κατέβει μόλις 8 θέσεις, αντί για 31!Έχω ελέγξει τη θέση των αναπληρωτών και είναι όλοι κάτω από εμένα!Μήπως έχει γίνει λάθος στον πίνακα;
Υπομονή μέχρι την επόμενη φάση..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΗ!! ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #384 στις: Σεπτέμβριος 26, 2011, 08:16:21 μμ »
Καλησπέρα συνάδελφοι!!
Είμαι νέα στο forum..Καταρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που μας ενημερώνετε καθημερινά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι..Στις προσλήψεις που έγιναν στην παράλληλη στήριξη οι ΠΕ60.50 είναι όλοι από τον πίνακα Β, εκτός από τα πρώτα 9 άτομα του Α. Παρόλα αυτά στον πίνακα που ανακοινώσατε έχω κατέβει μόλις 8 θέσεις, αντί για 31!Έχω ελέγξει τη θέση των αναπληρωτών και είναι όλοι κάτω από εμένα!Μήπως έχει γίνει λάθος στον πίνακα;
Υπομονή μέχρι την επόμενη φάση..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΗ!! ;) ;)
Μα χρυσή μου αυτές που είχαν καλή θέση στο πίνακα γιατί να πάνε να κάνουν σεμινάριο ειδικής, αφού θα τις καλούσαν έτσι κι αλλιώς. Στα σεμινάρια πήγαν αυτές που είχαν πολύ λίγα ή καθόλου μόρια. :P :P
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος kalinaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #385 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 12:37:58 πμ »
Καλησπέρα συνάδελφοι!!
Είμαι νέα στο forum..Καταρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που μας ενημερώνετε καθημερινά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι..Στις προσλήψεις που έγιναν στην παράλληλη στήριξη οι ΠΕ60.50 είναι όλοι από τον πίνακα Β, εκτός από τα πρώτα 9 άτομα του Α. Παρόλα αυτά στον πίνακα που ανακοινώσατε έχω κατέβει μόλις 8 θέσεις, αντί για 31!Έχω ελέγξει τη θέση των αναπληρωτών και είναι όλοι κάτω από εμένα!Μήπως έχει γίνει λάθος στον πίνακα;
Υπομονή μέχρι την επόμενη φάση..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΗ!! ;) ;)
Μα χρυσή μου αυτές που είχαν καλή θέση στο πίνακα γιατί να πάνε να κάνουν σεμινάριο ειδικής, αφού θα τις καλούσαν έτσι κι αλλιώς. Στα σεμινάρια πήγαν αυτές που είχαν πολύ λίγα ή καθόλου μόρια. :P :P

Demetroula δε σε κατάλαβα..Εγώ λέω εάν τελικά αφαιρούμε αυτά τα άτομα ή όχι;Στον πίνακα που ανέβασε συνάδελφος μετά την παράλληλη πρέπει να κατεβούμε περισσότερες θέσεις υποθέτω..Εφόσον τα άτομα ήατν όλα από τον πίνακα Β, ΠΕ60.50 και όχι ΠΕ61..Κάνω λάθος;

Αποσυνδεδεμένος ΚΑΛΙΑ8

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #386 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 12:48:45 πμ »
Καλημέρα παιδιά . Πληροφορία εκ των έσω. Η Γ φαση θα βγει την Τετάρτη. Μακάριιιιιιι.
Γιατί το προσπεράσαμε αυτό αφού είναι εκ των έσω...Zael δε ρώτας και για τον αριθμό???Περίπου έστω...
Επιπλέον άλλαξε η σειρά μας μετά τις σημερινές εξελίξεις τελικά???Γιατί δεν το πιασα ομολογώ....

Αποσυνδεδεμένος jioannio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #387 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:05:14 πμ »
Καλησπέρα συνάδελφοι!!
Είμαι νέα στο forum..Καταρχάς θα ήθελα να σας ευχαριστήσω που μας ενημερώνετε καθημερινά!! Θα ήθελα να ρωτήσω κι εγώ κάτι..Στις προσλήψεις που έγιναν στην παράλληλη στήριξη οι ΠΕ60.50 είναι όλοι από τον πίνακα Β, εκτός από τα πρώτα 9 άτομα του Α. Παρόλα αυτά στον πίνακα που ανακοινώσατε έχω κατέβει μόλις 8 θέσεις, αντί για 31!Έχω ελέγξει τη θέση των αναπληρωτών και είναι όλοι κάτω από εμένα!Μήπως έχει γίνει λάθος στον πίνακα;
Υπομονή μέχρι την επόμενη φάση..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΗ!! ;) ;)

kalinaki, καλωσήρθες στο φόρουμ!  ;)
Είσαι σίγουρη ότι τσέκαρες όλα τα ονόματα των ατόμων που πήραν για παράλληλη? Και εννοώ, τη θέση που έχει ο καθένας σε σχέση με τη δική σου στον πίνακα γενικής των αναπληρωτών? Γιατί μπορεί να πήραν 31 άτομα από τον πίνακα Β (γενικής), αλλά δε σημαίνει ότι όλοι είναι πιο μπροστά από εσένα, ώστε ν' αφαιρέσεις και τους 31. Όπως έγραψα και προηγουμένως, αυτό έγινε στη δική μου περίπτωση: από τους 31 μόνο οι 6 βρίσκονται μπροστά μου, τους οποίους και αφαίρεσα και οι υπόλοιποι 25 μετά το όνομά μου, οπότε αυτοί δε μ' επηρεάζουν για να τους αφαιρέσω. 
Πάνω σ' αυτό σχολίασε και η Demetroula, ότι οι περισσότεροι που δεν είχαν σχετικά καλή σειρά στον πίνακα γενικής είναι και αυτοί που έκαναν τα σεμινάρια, κτλ. ώστε να έχουν περισσότερες ελπίδες να καλεστούν στην ειδική αγωγή ή σε τέτοιου τύπου προγράμματα...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:13:33 πμ από jioannio »

Αποσυνδεδεμένος kalinaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #388 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:20:20 πμ »
jioannio σε ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Ολοι είναι κάτω από εμένα,εκτός κι αν δεν έχω καταλάβει σωστά..Βρίσκομαι πάνω από το 500 και από ό,τι είδα τα άτομα που κάλεσαν είναι όλοι κάτω από 500..Σας ευχαριστώ πολύ!!!!!! :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος jioannio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #389 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:30:55 πμ »
jioannio σε ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Ολοι είναι κάτω από εμένα,εκτός κι αν δεν έχω καταλάβει σωστά..Βρίσκομαι πάνω από το 500 και από ό,τι είδα τα άτομα που κάλεσαν είναι όλοι κάτω από 500..Σας ευχαριστώ πολύ!!!!!! :) :) :) :)

kalinaki, μόλις κατάλαβα τι έχει γίνει! Η "σειρά πίνακα" που αναφέρεται στη φάση για την παράλληλη και που κοιτούσες κι εσύ, αφορά τη σειρά των ΠΕ60.50 που είναι όλοι συγκεντρωμένοι μεταξύ τους και σε ξεχωριστό πίνακα. Η σειρά τους στον πίνακα γενικής των ΠΕ60, που είμαστε όλοι μαζί, δεν έχει καμία σχέση! Να φανταστείς αυτός με τη χαμηλότερη-καλύτερη σειρά στον πίνακα γενικής έχει 1058! Οπότε μπορεί και να μη σ' επηρρεάζει και κανένας!!!  :-\

Αποσυνδεδεμένος Μαφαλντα

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #390 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:44:00 πμ »
Καλημέρα παιδιά . Πληροφορία εκ των έσω. Η Γ φαση θα βγει την Τετάρτη. Μακάριιιιιιι.
Γιατί το προσπεράσαμε αυτό αφού είναι εκ των έσω...Zael δε ρώτας και για τον αριθμό???Περίπου έστω...
Επιπλέον άλλαξε η σειρά μας μετά τις σημερινές εξελίξεις τελικά???Γιατί δεν το πιασα ομολογώ....
ναι ρε παιδια γιατι  ?????????σημαντικη και αισιοδοξη πληροφορια :D!!!!!μακαρι!!!! :P....αλλα με οσα περναμε στην αναμονη,μια απογοητευση την εχουμε....γιαυτο και δεν αντιδραμε σε αυτη την πληροφορια.

Αποσυνδεδεμένος jioannio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #391 στις: Σεπτέμβριος 27, 2011, 01:46:52 πμ »
ΑΝΑΚΛΗΘΗΚΕ Η ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ Κ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ...ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΕΑ,ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΗ ΦΑΣΗ.ΤΟ ΒΥΣΜΑ ΘΑ 'ΔΟΥΛΕΨΕΙ' Κ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ....
ετσι εγραψε μια κοπελα στον τοιχο του καψαλακη,δεν ξερω αν ισχυει!

η ανακληση ισχυει μονο για τους δασκαλους θα τρεξει παλι το συστημα γι αυτους!για την γ φαση οι αιρετοι δεν εχουν πει κατι καινουργιο,για παρασκευη παει εως τωρα!

Και τελικά έγινε ανακοινοποίηση της παράλληλης, αλλά όντως δε μας αφορά και αφορά μόνο τους δασκάλους...
Οι νηπιαγωγοί της παράλληλης δεν πειράχτηκαν καθόλου  http://www.alfavita.gr/artro.php?id=46210

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160540
  • Σύνολο θεμάτων: 19220
  • Σε σύνδεση σήμερα: 843
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 20
Επισκέπτες: 728
Σύνολο: 748

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.