*

Αποστολέας Θέμα: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια  (Αναγνώστηκε 4351414 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lkt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7924 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:50:25 μμ »
Προσωπική εκτίμηση:
θα καλυφθουν οι θεσεις με βαση τις επιλογες προτιμησης
Εαν υπάρξουν κενα θα ξανακλειθουμε να κάνουμε αιτηση προτιμησης (ισως να προσθέσουν και αλλα κενα)
Εάν προσθέσουν κι άλλα κενά, θα υπάρξει θέμα με όσους θα έχουν ήδη μεταταγεί και πιθανότατα να ήθελαν να τα διεκδικήσουν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:02:40 »

Αποσυνδεδεμένος black21

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7925 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:50:34 μμ »
Εντωμεταξύ έχουμε μια σύγχυση σε σχέση με ποιός είναι ο "καλός" συνδικαλιστής. Ο Μπράτης θεωρείται "καλός" επειδή είναι όλη την ημέρα στο facebook και δημοσιεύει ειδήσεις και εγκυκλίους που του δίνουν από το υπουργείο. Αυτός είναι ο "συνδικαλιστής"; Αυτός είναι ο συνδικαλισμός; Συνδικαλιστής είναι αυτός υπερασπίζεται τα συμφέρονται του κλάδου με κάθε μέσο και με κάθε προσωπικό κόστος. Εδώ ο κόσμος χάνεται και οι πρώην ΠΑΣΟΚοι κατέβηκαν στις εκλογές της ΔΟΕ σε μια παράταξη με ολίγον από ΠΑΣΟΚ. Δεν τόλμησαν να αποκυρήξουν (όχι επικοινωνιακά) τους άχρηστους που μας οδήγησαν έως εδώ. Τους κανονικοποιησαν στη συνείδηση των συναδέλφων. Συνδικαλιστής δεν είναι αυτός που μας λέει αν πήραμε απόσπαση, όσο κι αν αυτό θεωρούμε ότι μας διευκολύνει, ούτε αυτός που αναλώνεται σε "καλημέρες" και τραγουδάκια στο facebook.

Αποσυνδεδεμένος angelikiwi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 42
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7926 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:50:53 μμ »
Μη τους τσουβαλιαζεις ολους παντος γατοπαρδε γιατι για αγγλικης φυσικης αγωγης νομιζω και μουσικης δεν ειχε δωσει δικαιωμα στις εθελοντικες μεταταξεις

Αποσυνδεδεμένος www.gr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 406
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7927 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:52:08 μμ »
Παράθεση
Τι είναι αυτά που γράφετε; Υποτίθεται ότι έχουμε μια αρμόδια αρχή η οποία λειτουργεί με βάση το νόμο. Μου φαίνεται ότι έχουμε αρχίσει και σκεφτόμαστε όπως αυτοί που βρίζουμε. Ή μήπως πάντα έτσι σκεφτόμασταν και εγώ αιθεροβατώ; 
Φιλε,τον νομο βλεπω τον επικαλεισαι οπου σε βολευει ναι;;Δεν σε ειδα ομως να επικαλεισαι τον νομο,οταν εκανες αιτηση στις υποχρεωτικες,οι οποιες υποχρεωτικες ειναι περα για περα παρανομες,εφοσον βρισκοταν σε εξελιξη ηδη τοσο καιρο οι εθελοντικες μεταταξεις.Ειναι περα για περα παρανομη αυτη η διαδικασια,και ομως εσυ συμμετειχες και σε αυτην,αδιαφοροντας παντελως αν με αυτην σου την πραξη τους νομιμοποιησες να αυθαιρετουν και να καταστρατηγισουν τα δικαιωματα αυτων που απολυτα νομιμα και με τις σωστες διαδικασιες συμμετειχαν στις εθελοντικες.ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.ΠΩς ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ;;Και τωρα θες ,αν δεν πιασεις την προτιμηση σου να την πληρωσουν αυτοι που ΠΟΤΕ δεν συμμετειχαν σε αυτην την παρανομια;Που ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΙΚΥΡΡΩΣΑΝ και ζητας και τα ρεστα κιολας;Συμμετειχες σε μια παρανομια που επικηρωνε αυτην την παρανομια εις βαρων αλλων.ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΑ ΛΈΓΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.Ας υποστεις λοιπον τη συνεπεια αυτης της πραξης σου.Αλλα οχι να την πληρωσουν αυτοι ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ.
ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ οταν μας βολευει.

Γατόπαρδε ως ένα σημείο δέχομαι την κριτική σου και αναγνωρίζω ότι έχεις δίκιο. Απ' ότι θυμάμαι όλοι μας (και εσύ ακόμη) είμασταν σε δίλημμα για το τι θα κάνουμε. Έκανα την αίτηση χωρίς να έχω στο μυαλό μου ότι η ενέργεια μου αυτή ακυρώνει τις εθελοντικές μετατάξεις. Σε καμία περίπτωση. Ίσα ίσα που στις περιοχές που έκανα είχαν αφαιρεθεί οι θέσεις που είχαν δοθεί με τις εθελοντικές. Αν έχω μια ενοχή δεν είναι γιατί η ενέργεια μου αυτή ακύρωνε τις εθελοντικές μετατάξεις αλλά γιατί η όλη διαδικασία αποτελεί μια συνέχεια των εθελοντικών μεταθέσεων και γενικότερα όλων όσων εφαρμόζονται, εντελώς απαράδεκτα στην παιδεία. Διαφωνώ ότι λειτούργησα εις βάρος κάποιου. Πιστεύαμε ότι θα ανακοινωθούν ΚΑΙ οι εθελοντικές και οι υποχρεωτικές.
[/u]

Με κάλυψες.-

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:02:40 »

guestteacher

  • Επισκέπτης
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7928 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:52:42 μμ »
Εντωμεταξύ έχουμε μια σύγχυση σε σχέση με ποιός είναι ο "καλός" συνδικαλιστής. Ο Μπράτης θεωρείται "καλός" επειδή είναι όλη την ημέρα στο facebook και δημοσιεύει ειδήσεις και εγκυκλίους που του δίνουν από το υπουργείο. Αυτός είναι ο "συνδικαλιστής"; Αυτός είναι ο συνδικαλισμός; Συνδικαλιστής είναι αυτός υπερασπίζεται τα συμφέρονται του κλάδου με κάθε μέσο και με κάθε προσωπικό κόστος. Εδώ ο κόσμος χάνεται και οι πρώην ΠΑΣΟΚοι κατέβηκαν στις εκλογές της ΔΟΕ σε μια παράταξη με ολίγον από ΠΑΣΟΚ. Δεν τόλμησαν να αποκυρήξουν (όχι επικοινωνιακά) τους άχρηστους που μας οδήγησαν έως εδώ. Τους κανονικοποιησαν στη συνείδηση των συναδέλφων. Συνδικαλιστής δεν είναι αυτός που μας λέει αν πήραμε απόσπαση, όσο κι αν αυτό θεωρούμε ότι μας διευκολύνει, ούτε αυτός που αναλώνεται σε "καλημέρες" και τραγουδάκια στο facebook.

Να φανταστείς ότι πριν από λίγο με "'εβριζες" και με έλεγες αγκυλωμένο όμως.... ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Caravan

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7929 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:53:26 μμ »
Κάποιες διευθύνσεις ξανακάλεσαν το προσωπικό τους να κάνει αίτηση προσωρινής τοποθέτησης γιατί, πράγματι, οι πρώτες προέκυψαν άχρηστες. Λογικά, το ίδιο θα πράξουν και οι υπόλοιπες διευθύνσεις.

Αποσυνδεδεμένος Γατόπαρδος

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 643
  • Εκεί που ήσουν ήμουνα και εκει που είμαι θα έρθεις
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7930 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:57:03 μμ »
Παράθεση
Γατόπαρδε ως ένα σημείο δέχομαι την κριτική σου και αναγνωρίζω ότι έχεις δίκιο. Απ' ότι θυμάμαι όλοι μας (και εσύ ακόμη) είμασταν σε δίλημμα για το τι θα κάνουμε. Έκανα την αίτηση χωρίς να έχω στο μυαλό μου ότι η ενέργεια μου αυτή ακυρώνει τις εθελοντικές μετατάξεις. Σε καμία περίπτωση. Ίσα ίσα που στις περιοχές που έκανα είχαν αφαιρεθεί οι θέσεις που είχαν δοθεί με τις εθελοντικές. Αν έχω μια ενοχή δεν είναι γιατί η ενέργεια μου αυτή ακύρωνε τις εθελοντικές μετατάξεις αλλά γιατί η όλη διαδικασία αποτελεί μια συνέχεια των εθελοντικών μεταθέσεων και γενικότερα όλων όσων εφαρμόζονται, εντελώς απαράδεκτα στην παιδεία. Διαφωνώ ότι λειτούργησα εις βάρος κάποιου. Πιστεύαμε ότι θα ανακοινωθούν ΚΑΙ οι εθελοντικές και οι υποχρεωτικές.
Δεν με παρακολουθητε και λογικο,με τοσα μηνυματα που γραφονται.
Δεν κατηγορω ΚΑΘΟΛΟΥ οσους εκαναν αιτηση στις υποχρεωτικες.Το εχω,το λεω και το φωναζω.Και εγω ημουν σε διλλημα μεχρι τελευταια στιγμη.
Ομως σκεφτηκα οτι αν κανω.,καταρχην ακυρωνω την πρωτη μου αιτηση,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΕς,ετσι ωστε να ξερω και  να κανω στις υποχρεωτικες,διοτι αν ειχαν ακυρωθει κανονικα με εγκυκλιο κλπ,,σαφεστατα θα εκανα και εγω.
Οποτε και λεω ,οκ..δεν θα ακυρωσω η ιδια την εθελοντικη μου.Επισης δεν θα αυτοχαρακτηριστω πλεοναζουσα γιατι δυστυχως αυτο κανατε ολοι οσοι συμμετειχατε σε αυτην την διαδικασια.,Και δεν ξερουμε που θα βγαλει αυτο.Και τελςο ναι..δεν ηιθελα να σθυμμεετχω σε κατι τοσο ξεφτυλα,γιατι ξεφτυλα ειναι η ολη υποθεση.
Αυτη ηταν η αμφιταλανετυεση μου.Ομως ΑΝ ειχα συμμετασχει,δεν θα εβγαινα μετα να ελεγα οτι οκ..αν δεν πιασω τις 2 προτιμησεις μου,γυρναω πισω και να την πλερωσουν(να το πω λαικα.. :P) αυτοι που ειναι στη διαθεση,ή παρακατω στα μορια απο μενα.Δεν θα ειχα το θρασσος να επικαλουμαι τον νομο,οταν εγω η ιδια συμεμτειχα σε μια παρανομη διαδικασια.Θα ελεγα οτι οκ κυρια μου,καλα να παθεις,διοτι ΕΒΛΕΠΕΣ ποσο ξεφτυλα ειναι η υποθεση,εβλεπες οτι δεν στεκει το πραγμα,εβλεπες την κοροιδεια και το ρισκαρες.
Αυτους λοιπον κατηγορω,Οσους συμμετειχαν μεν,αλλα τωρα τα θελουν ολα δικα τους και επικαλουνται τον νομο.,..ΟΧΙ ΑΥΤΟΥς ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΙΤΡΗΣΗ,γιατι ξερω παρα πολυ καλα πως πιεστηκαν καποιιοι.Καποιοι..οχι ολοι.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 27, 2013, 03:16:18 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος black21

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7931 στις: Αύγουστος 27, 2013, 02:57:47 μμ »
Εντωμεταξύ έχουμε μια σύγχυση σε σχέση με ποιός είναι ο "καλός" συνδικαλιστής. Ο Μπράτης θεωρείται "καλός" επειδή είναι όλη την ημέρα στο facebook και δημοσιεύει ειδήσεις και εγκυκλίους που του δίνουν από το υπουργείο. Αυτός είναι ο "συνδικαλιστής"; Αυτός είναι ο συνδικαλισμός; Συνδικαλιστής είναι αυτός υπερασπίζεται τα συμφέρονται του κλάδου με κάθε μέσο και με κάθε προσωπικό κόστος. Εδώ ο κόσμος χάνεται και οι πρώην ΠΑΣΟΚοι κατέβηκαν στις εκλογές της ΔΟΕ σε μια παράταξη με ολίγον από ΠΑΣΟΚ. Δεν τόλμησαν να αποκυρήξουν (όχι επικοινωνιακά) τους άχρηστους που μας οδήγησαν έως εδώ. Τους κανονικοποιησαν στη συνείδηση των συναδέλφων. Συνδικαλιστής δεν είναι αυτός που μας λέει αν πήραμε απόσπαση, όσο κι αν αυτό θεωρούμε ότι μας διευκολύνει, ούτε αυτός που αναλώνεται σε "καλημέρες" και τραγουδάκια στο facebook.

Να φανταστείς ότι πριν από λίγο με "'εβριζες" και με έλεγες αγκυλωμένο όμως.... ;D ;D ;D ;D

Και πάλι σου λέω ότι δεν αναφέρομαι στο συνδικαλισμό ως θεσμός αλλά ούτε σε όλους όσους είναι εκλεγμένοι συνδικαλιστές. Εσύ εδώ και πολύ καιρό τσουβαλιάζεις τους πάντες. Τι να κάνουμε; Εγώ έχω γνωρίσει και έντιμους συνδικαλιστές. Ανθρώπους που θυσιάζουν τον ελέυθερο χρόνο τους, το χρόνο από την οικογένεια τους για να πετύχουν κάτι πιο ανώτερο. Υπάρχουν και αυτοί. Δεν ξέρω αν σου φαίνεται αδιανόητο κάτι τέτοιο. Αν ναι προσπάθησε να έρθεις σε άμεση επαφή με τέτοιους ανθρώπους και ίσως να αλλάξεις γνώμη.

Αποσυνδεδεμένος black21

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7932 στις: Αύγουστος 27, 2013, 03:00:39 μμ »
Παράθεση
Γατόπαρδε ως ένα σημείο δέχομαι την κριτική σου και αναγνωρίζω ότι έχεις δίκιο. Απ' ότι θυμάμαι όλοι μας (και εσύ ακόμη) είμασταν σε δίλημμα για το τι θα κάνουμε. Έκανα την αίτηση χωρίς να έχω στο μυαλό μου ότι η ενέργεια μου αυτή ακυρώνει τις εθελοντικές μετατάξεις. Σε καμία περίπτωση. Ίσα ίσα που στις περιοχές που έκανα είχαν αφαιρεθεί οι θέσεις που είχαν δοθεί με τις εθελοντικές. Αν έχω μια ενοχή δεν είναι γιατί η ενέργεια μου αυτή ακύρωνε τις εθελοντικές μετατάξεις αλλά γιατί η όλη διαδικασία αποτελεί μια συνέχεια των εθελοντικών μεταθέσεων και γενικότερα όλων όσων εφαρμόζονται, εντελώς απαράδεκτα στην παιδεία. Διαφωνώ ότι λειτούργησα εις βάρος κάποιου. Πιστεύαμε ότι θα ανακοινωθούν ΚΑΙ οι εθελοντικές και οι υποχρεωτικές.
Δεν με παρακολουθητε και λογικο,με τοσα μηνυματα που γραφονται.
Δεν κατηγορω ΚΑΘΟΛΟΥ οσους εκαναν αιτηση στις υποχρεωτικες.Το εχω,το λεω και το φωναζω.Και εγω ημουν σε διλλημα μεχρι τελευταια στιγμη.
Ομως σκεφτηκα οτι αν κανω.,καταρχην ακυρωνω την πρωτη μου αιτηση,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΕς,ετσι ωστε να ξερω και  να κανω στις υποχρεωτικες,διοτι αν ειχαν ακυρωθει κανονικα με εγκυκλιο κλπ,,σαφεστατα θα εκανα και εγω.
Οποτε και λεω ,οκ..δεν θα ακυρωσω η ιδια την εθελοντικη μου.Επισης δεν θα αυτοχαρακτηριστω πλεοναζουσα γιατι δυστυχως αυτο κανατε ολοι οσοι συμμετειχατε σε αυτην την διαδικασια.,Και δεν ξερουμε που θα βγαλει αυτο.Και τελςο ναι..δεν ηιθελα να σθυμμεετχω σε κατι τοσο ξεφτυλα,γιατι ξεφτυλα ειναι η ολη υποθεση.
Αυτη ηταν η αμφιταλανετυεση μου.Ομως ΑΝ ειχα συμμετασχει,δεν θα εβγαινα μετα να ελεγα οτι οκ..αν δεν πιασω τις 2 προτιμησεις μου,γυρναω πισω και να την πλερωσουν(να το πω λαικα.. :P) αυτοι που ειναι στη διαθεση,ή παρακατω στα μορια απο μενα.Δεν θα ειχα το θρασσος να επικαλουμαι τον νομο,οταν εγω η ιδια συμεμτειχα σε μια παρανομη διαδικασια.Θα ελεγα οτι οκ κυρια μου,καλα να παθεις,διοτι ΕΒΛΕΠΕΣ ποσο ξεφτυλα ειναι η υποθεση,εβλεπες οτι δεν στεκει το πραγμα,εβλεπες την κοροιδεια και το ρισκαρες.
Αυτους λοιπον κατηγορω,Οσους συμμετειχαν μενα,αλλα τωρα τα θελουν ολα δικα τους και επικαλουνται τον νομο.,..ΟΧΙ ΑΥΤΟΥς ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΑΙΤΡΗΣΗ,γιατι ξερω παρα πολυ καλα πως πιεστηκαν καποιιοι.Καποιοι..οχι ολοι.

Δεν υπήρχε καμιά διευκρίνηση για τα όσα υποστηρίζεις. Δεν υπήρχε καμιά νομική βάση. Σε πληροφορώ ότι έκανα αίτηση έχοντας στο μυαλό μου ότι θα προσφύγω νομικά αν χρειαστεί. Οι αιτήσεις που κατέθεσα το αποδεικνύουν.

Πλεονάζοντας δεν ήμουν ούτε και είμαι.
Έχω έγγραφη βεβαίωση που πιστοποιεί ότι έχω οργανική και πάνω από 12 ώρες εβδομαδιαία διδασκαλία.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 27, 2013, 03:02:36 μμ από black21 »

guestteacher

  • Επισκέπτης
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7933 στις: Αύγουστος 27, 2013, 03:01:48 μμ »
Μην βγάζεις συμπεράσματα από μηνύματα. Εντελώς φιλικά.
Επίσης για να δεις τα "σφαλματα" σου ακούς τους "αλλους" όχι αυτούς που λένε τα ίδια με σένα (διότι χάνεις και την ουσία και το νόημα).
Επαναλαμβάνω έχει αλλάξει η κοινωνία, οι προτεραιότητες, οι αγωνίες, οι υποχρεώσεις και οι φόβοι της.
Επίσης έχουμε φύγει (και λόγο εκπαίδευσης) από το ομαδικό και έχουμε πάει στο ατομικό. Αν πιάνεις τα μηνύματα των καιρών αυτό λένε.
ΒΡΕΙΤΕ νέα "όπλα¨, νέα ¨συνθήματα¨ και νέο τρόπο σκέψης.
Αν δεν πετυχαίνεις αυτό που θες δεν σου φταίει ο άλλος που σου "παε" κόντρα.
Ισως φταις εσύ που δεν μπορείς να πείσεις...

ΥΓ. Κούρασα - κλείνω.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 27, 2013, 03:04:07 μμ από guestteacher »

Αποσυνδεδεμένος eidolonen

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 321
  • Καρότο και μαστίγιο
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7934 στις: Αύγουστος 27, 2013, 03:02:00 μμ »
Διάλειμμα τέλος!! Στο θέμα μας!!! ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ Β΄ΒΑΘΜΙΑ ΣΤΗΝ Α΄ΒΑΘΜΙΑ Βοήθειά μας...

Αποσυνδεδεμένος sympe40

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος christina_g

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7936 στις: Αύγουστος 27, 2013, 03:06:45 μμ »
Διάλειμμα τέλος!! Στο θέμα μας!!! ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ Β΄ΒΑΘΜΙΑ ΣΤΗΝ Α΄ΒΑΘΜΙΑ Βοήθειά μας...


Α στο καλό σου! έτσι όπως το έγραψες νόμιζα ότι βγήκαν...!

Αποσυνδεδεμένος www.gr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 406
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #7937 στις: Αύγουστος 27, 2013, 03:06:55 μμ »
Αύριο!Ας είναι,έστω κι έτσι >:(Πού θα πάει,τα περιθώρια στενεύουν,δεν μπορεί να υπάρξει μεθαύριο...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160667
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 876
Σύνολο: 877

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.083 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.