*

Αποστολέας Θέμα: Νέος τρόπος διορισμών/προσλήψεων από το καλοκαίρι του 2015 (νέα, πληροφορίες)  (Αναγνώστηκε 2039931 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απο προσωπική εμπειρία μπορώ να  πως το 2013 ζήτησα για μια συνέντευξη απο τον ΑΣΕΠ να μου στείλει την βαθμολογία μου και μου την έστειλε.  να την κρατάν σαν αρχείο ?ποιος ξέρει..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mks75

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 748
    • Προφίλ
Aπο το 2006 το Σεπτεμβρη θα εχουν περασει 10 χρονια...εχουν χαθει αυτα τα μορια..wake up......
Μην στεναχωριεσαι υπαρχει και η δικαιοσυνη...

Αποσυνδεδεμένος mickland

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μην στεναχωριεσαι υπαρχει και η δικαιοσυνη...
Στεναχωριεμαι για σενα που θα χασεις τα λεφτα σου στους δικηγορους...Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα..Ειμαι επιτυχων ΑΣΕΠ και δουλευω και 13 χρονια..Εσυ σφιξου να μου φας τη θεση..γιατι αυτα τα μυαλα κουβαλατε καποιοι αν και εκπαιδευτικοι? :D :D

Αποσυνδεδεμένος sissi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 410
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Στεναχωριεμαι για σενα που θα χασεις τα λεφτα σου στους δικηγορους...Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα..Ειμαι επιτυχων ΑΣΕΠ και δουλευω και 13 χρονια..Εσυ σφιξου να μου φας τη θεση..γιατι αυτα τα μυαλα κουβαλατε καποιοι αν και εκπαιδευτικοι? :D :D

χαχαχαχχαχχχαχ οι μαθητες σου θα σπανε πλακα με σενα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mickland

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απο προσωπική εμπειρία μπορώ να  πως το 2013 ζήτησα για μια συνέντευξη απο τον ΑΣΕΠ να μου στείλει την βαθμολογία μου και μου την έστειλε.  να την κρατάν σαν αρχείο ?ποιος ξέρει..
Συγκλονιστικο...υπερμαχε της αξικρατιας..το φωτοστεφανο σου με τυφλωνει... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος mks75

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 748
    • Προφίλ
Στεναχωριεμαι για σενα που θα χασεις τα λεφτα σου στους δικηγορους...Εγω δεν εχω να αποδειξω τιποτα..Ειμαι επιτυχων ΑΣΕΠ και δουλευω και 13 χρονια..Εσυ σφιξου να μου φας τη θεση..γιατι αυτα τα μυαλα κουβαλατε καποιοι αν και εκπαιδευτικοι? :D :D
Τοτε τι συστημα προτεινεις για διορισμους δεν εχω καταλαβει απο τις τοποθετησεις σου ...για να μην σε αδικω κιολας...

Αποσυνδεδεμένος mickland

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τοτε τι συστημα προτεινεις για διορισμους δεν εχω καταλαβει απο τις τοποθετησεις σου ...για να μην σε αδικω κιολας...
οποιοσδηποτε ΑΣΕΠ και προυπηρεσια.Ετσι δεν θα πεταχτουμε στον Καιαδα οσοι δουλευουμε τοσα χρονια και ειμαστε και επιτυχοντες ;)

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΛΑΝΤ....ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ 2004 ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΣΕΠ  ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΥ 24 ΜΗΝΟΥ ΤΟΥ 2010 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΣΠΡΟΣΙΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΡΙΑ.....ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΣΕ ΔΥΣΠΡΟΣΙΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ :o
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος PASAS123

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Για ακόμα μια φορά είσαι ανάξιος σχολιασμού και συζήτησης , κρίμα στην τάξη που μπαίνεις και κανείς μάθημα σε παιδάκια. Ναι για εσένα το λέω που κανείς την γριά που πλέκει. Κατάλαβες πιστεύω

Αποσυνδεδεμένος mks75

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 748
    • Προφίλ
οποιοσδηποτε ΑΣΕΠ και προυπηρεσια.
Αυτο φιλε μου εχεις πολλες αναγνωσεις διοτι δεν μας λες ποια πρεπει να ειναι (κατα εσε) η μοριοδοτηση της προυπηρεσιας
...αν ειναι μοριο/μηνα τοτε καληνυχτα...

Αποσυνδεδεμένος vaggis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1138
  • Φύλο: Άντρας
  • i love education
    • Προφίλ
ΕΝΑ ΜΟΡΙΟ ΑΝΑ ΜΗΝΑ ....Η ΝΕΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΕΟΥ ΑΣΕΠ..ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΝΔΕΛΕΧΩΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΚΛΙΟ... ???
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος mickland

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Για ακόμα μια φορά είσαι ανάξιος σχολιασμού και συζήτησης , κρίμα στην τάξη που μπαίνεις και κανείς μάθημα σε παιδάκια. Ναι για εσένα το λέω που κανείς την γριά που πλέκει. Κατάλαβες πιστεύω
Τα παιδακια με πρακαλανε καθε χρονο να ξαναπαω..Τα περι γριας στα επιστρεφω..κοιτα να μου φας τη θεση..σφιξου... ;)

Αποσυνδεδεμένος mks75

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 748
    • Προφίλ
ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΛΑΝΤ....ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ 2004 ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΑΣΕΠ  ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΥ 24 ΜΗΝΟΥ ΤΟΥ 2010 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΑΣ ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Δυστυχως φιλε μου τα επομενα χρονια μονο ορισμενες ειδικοτητες θα δουν διορισμους... αυτες που εχουν μεγαλες αναγκες ...θα αποφυγω να ονομασω ειδικοτητες που θα μεινουν εκτος νυμφωνος αλλα ολοι καταλαβαινουμε ποιες ειναι...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160747
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 460
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 438
Σύνολο: 453

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.