*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010  (Αναγνώστηκε 39832 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bowser-13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #364 στις: Σεπτέμβριος 29, 2009, 12:39:24 μμ »
Όσον αφορά την έναρξη μαθημάτων μίλησα χθές με την γραμματεία των Σαπών και μου είπαν ότι ξεκινάνε την  Δευτέρα 12/10, παράλληλα με τις εγγραφές.

Ναι, και γω επικοινώνησα τώρα με τις Σάπες και μου είπαν το ίδιο. Άρα είναι οριστικό. Ωραία.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:35:50 »

Αποσυνδεδεμένος spyvou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #365 στις: Σεπτέμβριος 29, 2009, 01:31:18 μμ »
http://www.alfavita.gr/ank_b/ank28_9_9_0222.php

12/10 Λοιπόν... Καλή αρχή σε όλους...

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #366 στις: Σεπτέμβριος 29, 2009, 04:54:42 μμ »
Παιδιά, θέλω να κάνω μια ερώτηση και όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει. Θέλω να βγάλω κάρτα ανεργίας. Eίναι καλό να δηλώσω ότι σπουδάζω στο ΕΠΠΑΙΚ, ή είναι καλύτερο να μην το δηλώσω καθόλου; Να πω ότι είμαι μόνο πτυχιούχος απλώς;
Πάντως, τους τηλεφώνησα για την κάρτα ανεργίας και τους είπα ότι θα παρακολουθήσω το ΕΠΠΑΙΚ, αλλά δεν μπόρεσαν να μου απαντήσουν επειδή αναρωτιούνται αν το ΕΠΠΑΙΚ θεωρείται σεμινάριο ή σπουδές. Ότι δεν είναι σεμινάριο, αυτό είναι βέβαιο και δεν χωράει καμία αμφισβήτηση.
Πάντως θα με πάρουν τηλέφωνο τη Δευτέρα για να μου απαντήσουν σίγουρα. Υπάρχει κάποιος που να έχει εμπειρία σε αυτό το θέμα;

Τώρα που τους το είπες χλωμό να σε πιστέψουν, σίγουρα δε δικαιούσε κάρτα μιας και η ΑΣΠΑΙΤΕ είναι τριτοβάθμιο ίδρυμα, το είχα ρωτήσει και εγώ όταν ήμουνα φοιτητής. Πάντως και  με το πάσο μόνο μια χαρά εκπτώσεις έχεις.

Αποσυνδεδεμένος bowser-13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #367 στις: Σεπτέμβριος 29, 2009, 05:59:30 μμ »
Παιδιά, θέλω να κάνω μια ερώτηση και όποιος γνωρίζει να μου απαντήσει. Θέλω να βγάλω κάρτα ανεργίας. Eίναι καλό να δηλώσω ότι σπουδάζω στο ΕΠΠΑΙΚ, ή είναι καλύτερο να μην το δηλώσω καθόλου; Να πω ότι είμαι μόνο πτυχιούχος απλώς;
Πάντως, τους τηλεφώνησα για την κάρτα ανεργίας και τους είπα ότι θα παρακολουθήσω το ΕΠΠΑΙΚ, αλλά δεν μπόρεσαν να μου απαντήσουν επειδή αναρωτιούνται αν το ΕΠΠΑΙΚ θεωρείται σεμινάριο ή σπουδές. Ότι δεν είναι σεμινάριο, αυτό είναι βέβαιο και δεν χωράει καμία αμφισβήτηση.
Πάντως θα με πάρουν τηλέφωνο τη Δευτέρα για να μου απαντήσουν σίγουρα. Υπάρχει κάποιος που να έχει εμπειρία σε αυτό το θέμα;

Τώρα που τους το είπες χλωμό να σε πιστέψουν, σίγουρα δε δικαιούσε κάρτα μιας και η ΑΣΠΑΙΤΕ είναι τριτοβάθμιο ίδρυμα, το είχα ρωτήσει και εγώ όταν ήμουνα φοιτητής. Πάντως και  με το πάσο μόνο μια χαρά εκπτώσεις έχεις.

Τελικά την έβγαλα την κάρτα ανεργίας, και δεν είπα ότι θα σπουδάσω στην ΑΣΠΑΙΤΕ. Το έπαιξα και καλά... άνεργος πτυχιούχος! (Μεταξύ μας έτσι; :P).

Πάντως δεν είναι θέμα εκπτώσεων. Για άλλους λόγους την έβγαλα την κάρτα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:35:50 »

Αποσυνδεδεμένος nic

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #368 στις: Σεπτέμβριος 30, 2009, 04:05:59 πμ »
Καλημέρα.

Καλά έκανες και έβγαλες κάρτα ανεργίας.
Θα έχεις περισσότερο χρόνο άνεργος και αυτό μάλλον βοηθάει.

Δεν ήξερα ότι θα έχουμε πάσο.
λολ όμως.

Οσον αφορά την ΑΣΠΑΙΤΕ Πάτρας, το κτήριο όπου γίνονται τα μαθήματα θα είναι εκλογικό κέντρο.
Οπότε μια μέρα μετά τις εκλογές θα είναι λίγο ταλαιπωρία να εγγραφείτε.

:)



Αποσυνδεδεμένος bowser-13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #369 στις: Σεπτέμβριος 30, 2009, 08:44:42 πμ »
http://www.alfavita.gr/ank_b/ank28_9_9_0222.php

12/10 Λοιπόν... Καλή αρχή σε όλους...

Η ανακοίνωση υπάρχει στο link που παραθέτεις, αλλά γιατί δεν υπάρχει ενημέρωση στο site της σχολής;
Όπως και να 'χει, καλή αρχή να έχουμε!!!

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #370 στις: Σεπτέμβριος 30, 2009, 11:52:59 πμ »
Καλημέρα.

Καλά έκανες και έβγαλες κάρτα ανεργίας.
Θα έχεις περισσότερο χρόνο άνεργος και αυτό μάλλον βοηθάει.
Δεν ήξερα ότι θα έχουμε πάσο.
λολ όμως.
Οσον αφορά την ΑΣΠΑΙΤΕ Πάτρας, το κτήριο όπου γίνονται τα μαθήματα θα είναι εκλογικό κέντρο.
Οπότε μια μέρα μετά τις εκλογές θα είναι λίγο ταλαιπωρία να εγγραφείτε.
:)

φοιτητής είσαι, γιατί να μην έχεις πάσο?  :)

Αποσυνδεδεμένος bowser-13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #371 στις: Σεπτέμβριος 30, 2009, 02:12:21 μμ »
Παιδιά, θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος εδώ στο forum, ο οποίος τελείωσε στην ΑΣΠΑΙΤΕ Σαπών...  ???

Αποσυνδεδεμένος gianna1

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 09 - Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #372 στις: Οκτώβριος 01, 2009, 01:34:02 μμ »
Παιδιά υπάρχει κανείς που να γνωρίζει το ακριβές πρόγραμμα του ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών για τους ΠΕ09? Πήρα τηλ στη γραμματεία και έμαθα ότι σίγουρα θα έχουμε μια μέρα κενό - κατά πάσα πιθανότητα Παρασκευή, αλλά ακόμα δεν έχει βγει επίσημα το πρόγραμμα των μαθημάτων.  Μήπως γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία εκ των έσω με σιγουριά? Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα πηγαινοέρχομαι από επαρχεία κάθε εβδομάδα και πρέπει να κανονίσω εισιτήρια το συντομότερο δυνατό! Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό και με ενημερώσει θα είναι πραγματικά μεγάλη βοήθεια! Ευχαριστώ! :)

Αποσυνδεδεμένος kanti

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #373 στις: Οκτώβριος 02, 2009, 12:48:06 πμ »
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ 3ΜΗΝΟ?ΕΙΜΑΙ ΤΕ16 ΕΙΣΑΚΤΕΑ ΣΤΟ Δ ΤΡΙΜ.ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ 8 ΦΕΒΡ.ΚΑΙ ΡΩΤΩ:ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΠΑΣΟ;ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ;ΕΙΜΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ...ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ;ΠΟΛΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΤΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ[ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΠΑΘΑ ΝΑ ΕΓΓΡΑΦΩ ΚΑΘΟΤΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ]ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΚΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #374 στις: Οκτώβριος 02, 2009, 11:36:05 πμ »
Παιδιά υπάρχει κανείς που να γνωρίζει το ακριβές πρόγραμμα του ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών για τους ΠΕ09? Πήρα τηλ στη γραμματεία και έμαθα ότι σίγουρα θα έχουμε μια μέρα κενό - κατά πάσα πιθανότητα Παρασκευή, αλλά ακόμα δεν έχει βγει επίσημα το πρόγραμμα των μαθημάτων.  Μήπως γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία εκ των έσω με σιγουριά? Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα πηγαινοέρχομαι από επαρχεία κάθε εβδομάδα και πρέπει να κανονίσω εισιτήρια το συντομότερο δυνατό! Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό και με ενημερώσει θα είναι πραγματικά μεγάλη βοήθεια! Ευχαριστώ! :)

Πρόπερσι είχαμε κενό την Τετάρτη, σύνολο 4 μέρες την εβδομάδα από 16.00-21.00 με διαλλείματα ενδιάμεσα. Το πρόγραμμα δεν το καθορίζει η γραμματεία.

Αποσυνδεδεμένος gianna1

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 09 - Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #375 στις: Οκτώβριος 02, 2009, 12:37:12 μμ »
Παιδιά υπάρχει κανείς που να γνωρίζει το ακριβές πρόγραμμα του ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών για τους ΠΕ09? Πήρα τηλ στη γραμματεία και έμαθα ότι σίγουρα θα έχουμε μια μέρα κενό - κατά πάσα πιθανότητα Παρασκευή, αλλά ακόμα δεν έχει βγει επίσημα το πρόγραμμα των μαθημάτων.  Μήπως γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία εκ των έσω με σιγουριά? Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα πηγαινοέρχομαι από επαρχεία κάθε εβδομάδα και πρέπει να κανονίσω εισιτήρια το συντομότερο δυνατό! Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό και με ενημερώσει θα είναι πραγματικά μεγάλη βοήθεια! Ευχαριστώ! :)

Πρόπερσι είχαμε κενό την Τετάρτη, σύνολο 4 μέρες την εβδομάδα από 16.00-21.00 με διαλλείματα ενδιάμεσα. Το πρόγραμμα δεν το καθορίζει η γραμματεία.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Μια διευκρίνιση μόνο: μιλάς για το ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών σωστά?  Μήπως θυμάσαι και μέχρι πόσες απουσίες μπορούσες να κάνεις σε κάθε μάθημα?

Αποσυνδεδεμένος bowser-13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #376 στις: Οκτώβριος 02, 2009, 08:38:36 μμ »
Παιδιά, απ' ό,τι βλέπω στο περσινό ωρολόγιο πρόγραμμα του ΕΠΠΑΙΚ (http://www.aspete.gr/program_eppaik.doc) τα μαθήματα είναι 16:00 μέχρι 19:20 κυρίως. Δε νομίζω να αλλάξει αυτό. Ξέρετε κάτι για αυτό το θέμα; Ρώτησε κανείς ωράριο;

Αποσυνδεδεμένος giannispolo

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 531
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2009-2010
« Απάντηση #377 στις: Οκτώβριος 03, 2009, 03:35:01 μμ »
Παιδιά υπάρχει κανείς που να γνωρίζει το ακριβές πρόγραμμα του ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών για τους ΠΕ09? Πήρα τηλ στη γραμματεία και έμαθα ότι σίγουρα θα έχουμε μια μέρα κενό - κατά πάσα πιθανότητα Παρασκευή, αλλά ακόμα δεν έχει βγει επίσημα το πρόγραμμα των μαθημάτων.  Μήπως γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία εκ των έσω με σιγουριά? Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα πηγαινοέρχομαι από επαρχεία κάθε εβδομάδα και πρέπει να κανονίσω εισιτήρια το συντομότερο δυνατό! Όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό και με ενημερώσει θα είναι πραγματικά μεγάλη βοήθεια! Ευχαριστώ! :)

Πρόπερσι είχαμε κενό την Τετάρτη, σύνολο 4 μέρες την εβδομάδα από 16.00-21.00 με διαλλείματα ενδιάμεσα. Το πρόγραμμα δεν το καθορίζει η γραμματεία.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Μια διευκρίνιση μόνο: μιλάς για το ΕΠΠΑΙΚ Αθηνών σωστά?  Μήπως θυμάσαι και μέχρι πόσες απουσίες μπορούσες να κάνεις σε κάθε μάθημα?

ναι ΕΠΠΑΙΚ Αθήνων,
3 απουσίες/μάθημα

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32323
  • Τελευταία: dondon
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161467
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 417
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 24
Επισκέπτες: 382
Σύνολο: 406

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.052 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.