*

Αποστολέας Θέμα: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 18146 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν πέφτεις, δεν προσπαθείς αρκετά.
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #84 στις: Ιούλιος 16, 2009, 08:02:07 μμ »
ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ!ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ!
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΣΕΠ!ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ,ΠΗΓΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ...ΑΡΧΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ ΠΗΡΑ 53,ΙΣΤΟΡΙΑ  ΚΑΙ ΝΕΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 80!ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΗΡΑ 70 ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ:ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 80 ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟ 55!!!!ΤΟ ΦΥΣΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΝΕΝΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΩΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΩ. ;) ;) ;)
ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΣΕΠ(12, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 6) ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΣΕΠ!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ ΔΙΟΡΘΩΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΦΕΛΗΣ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΑΚΟΥΩ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΝ ΑΠ ΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ!
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ(ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑ-ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ-ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ!!!) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΣΧΕΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΔΩΣΑΜΕ ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 80,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 90!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ 55! ??? ??? ???
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ <<Ο,ΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ>> ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΚΑΤΙ 75ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ????ΑΣ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ? :(
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠ ΑΥΤΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
Να κάνεις αυτά που νομίζεις πως είναι σωστά, έστω κι αν κάνοντας αυτά πρόκειται να σε κακολογήσουν. Γιατί ο όχλος είναι κακός κριτής κάθε καλού πράγματος.
Πυθαγόρας, 580-490 π.Χ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:23:49 »

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #85 στις: Ιούλιος 17, 2009, 12:12:53 πμ »
ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ!ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ!
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΓΩ ΕΔΩΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΣΕΠ!ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ,ΠΗΓΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ...ΑΡΧΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ ΠΗΡΑ 53,ΙΣΤΟΡΙΑ  ΚΑΙ ΝΕΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 80!ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΗΡΑ 70 ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ:ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 80 ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟ 55!!!!ΤΟ ΦΥΣΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΝΕΝΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΩΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΩ. ;) ;) ;)
ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΡΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΣΕΠ(12, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ 6) ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΣΕΠ!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ ΔΙΟΡΘΩΤΕΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΦΕΛΗΣ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΑΚΟΥΩ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΝ ΑΠ ΤΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ!
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ(ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑ-ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ-ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ ΒΑΘΜΟ!!!) ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 50 ΣΧΕΔΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ.ΟΤΑΝ ΔΩΣΑΜΕ ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 80,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 90!!!ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ 55! ??? ??? ???
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ <<Ο,ΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ>> ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΚΑΤΙ 75ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ????ΑΣ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ? :(
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠ ΑΥΤΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Γενικότερα εφέτος τα πράγματα στη διδακτική της ιστορίας έδειξαν ότι πολλοί περισσότερες ήταν οι χαμηλότερες βαθμολογίες σε σύγκριση με προηγούμενες χρονιές, όπου η γενική σφαγή γινόταν στη διδακτική των Α.Ε. Αυτό τουλάχιστον παρατήρησα εγώ με μια πρόχειρη ματιά που έριξα στις βαθμολογίες σε σύγκριση με τους βαθμούς που είχαν δοθεί στη διδακτική της ιστορίας στο διαγωνισμό του '07. Σίγουρα τα θέματα ήταν πιο απαιτητικά και η ολοκλήρωσή τους απαιτούσε περισσότερο χρόνο από αυτόν που είχαμε στη διάθεσή μας, αλλά δεν μπορώ να καταλήξω σε ακριβές συμπέρασμα για το τι τελικά παίχτηκε με αυτό το μάθημα. Έχοντας την εμπειρία του προηγούμενου Ασέπ, όπως έχω ξαναπεί, περίμενα μεγαλύτερο βαθμό από εκείνον που είχα πάρει τότε (81). Αντιθέτως μου ήρθε πολύ μικρότερος (64). Νομίζω ότι καλύτερο είναι να ξεσκονήσεις τα βιβλία του καθηγητή, που θα σε βοηθήσουν αρκετά.

Επίσης, χρησιμοποίησε όταν γράφεις μικρά γράμματα. Τα κεφαλαία μοιάζουν σα να φωνάζεις.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν πέφτεις, δεν προσπαθείς αρκετά.
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #86 στις: Ιούλιος 17, 2009, 12:33:23 μμ »
καλα τα λες...Σα να φωναζω ειναι οπως τα γραφω ετσι με τα κεφαλαια!
Ειμαι αγανακτησμενος γιατι στο μαθημα που μοχθησα περισσοτερο και ξοδεψα πολλα χρηματα πηρα το χαμηλοτερο μου βαθμο!Μολις 55.ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ 55 ΗΤΑΝ 70 ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥς!και σκεψου οτι περιμενα πανω απο 80!Επισης αγανακτω διοτι  3 μηνες δουλευα μονο και μονο για τα εξοδα του φροντηστηριου για την ειδικη διδακτικη...
Τελοσπαντων!
Την επομενη θα ακολουθησω αλλη τακτικη...Διαδασμα βιβλιων των καθηγητων και σε καμια περιπτωση σχεδιο φορμουλας- δηλαδη<< στημμενο>>.  Πρωταρχικος μου στοχος θα ειναι η πρωτοτυπια στο γραπτο μου και η συνδεση του μαθηματος με τα τωρινα δεδομενα.Μη σου πω οτι σε καποια σημεια  θα γραφω ο,τι μου κατεβαινει!
Να κάνεις αυτά που νομίζεις πως είναι σωστά, έστω κι αν κάνοντας αυτά πρόκειται να σε κακολογήσουν. Γιατί ο όχλος είναι κακός κριτής κάθε καλού πράγματος.
Πυθαγόρας, 580-490 π.Χ.

Αποσυνδεδεμένος maria79

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 151
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #87 στις: Ιούλιος 17, 2009, 01:07:34 μμ »
Καλησπέρα! Εγώ έγραψα διδακτική αρχαίων με βάση καθαρά τα βιβλία του καθηγητή (πήρα 90+). Νομίζω ότι μόνο εκεί πρέπει να στηρίζεσαι. Είχα δει σχέδια από φροντιστήρια, βιβλία διδακτικής κλπ και νομίζω πως τελικά μόνο τα βιβλία των καθηγητών ανταποκρίνονται σε αυτά που λογικά ζητάνε οι διορθωτές. Και στον προηγούμενο εκεί στηρίχτηκα και έγραψα 87. Τα ενδεικτικά σχέδια που έχει και τα σχόλια πάνω σε αυτά είναι αρκετά και καλύπτουν πλήρως, πάντα βέβαια κατά τη γνώμη μου. Είχα παρακολουθήσει ένα δωρεάν μάθημα στο πιο "γνωστό" φροντιστήριο που ασχολείται με τους διαγωνισμούς και ο τύπος που δίδασκε διάβαζε ένα βοήθημα κατά γράμμα ευρείας κυκλοφορίας, που παρεπιμπτόντως έλεγε ό,τι του κατέβαινε! Βρες τα βιβλία του καθηγητή και ασχολήσου μόνο με αυτά παρέα με εξάσκηση, κάνε σχέδια όσα μπορείς.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:23:49 »

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #88 στις: Ιούλιος 17, 2009, 01:23:19 μμ »
άπό βιβλία καθηγητή έχω ένα που έχει γενικες οδηγίες για όλα τα φιλολογικά.. ένα Οδυσσειας κι ένα ιλιάδας΄.. αυτά της κατεύθυνσης γ λυκείου ΄που μου λείπουν ,,έχουν κανενα σχέδιο ????ποια άλλα υπάρχουν και είναι χρήσιμα ??

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #89 στις: Ιούλιος 17, 2009, 02:22:14 μμ »
σ'αυτο που εχεις  με τις οδηγιες των φιλολογικων για το λυκειο εχει μπροστα ενδεικτικη πορεια διδασκαλιας.ειναι στις πρωτες σελιδες. εγω αυτο εκανα και εγραψα 87,5

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΠΕΡΙΤΗΣ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 75
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 28, 2009, 03:48:15 μμ »
Καλό  μεσημέρι ! Ξέρει  κανείς  να  μου  πει  τι  γίνεται  σε  περίπτωση  ισοβαθμίας  στον  πίνακα επιτυχόντων  του  Ασέπ  και  στον  πίνακα  αναπληρωτών . Ποιος  προηγείται  και  ποιος  έπεται; Ποια  είναι  τα  κριτήρια;

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 28, 2009, 04:02:09 μμ »
Ημ/νία λήψης πτυχίου.
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Απορίες σχετικά με τη βαθμολογία - ΠΕ02
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 28, 2009, 04:12:47 μμ »
Ημ/νία λήψης πτυχίου.

Αυτό ισχύει για τον πίνακα αναπληρωτών.
Στον πίνακα του ΑΣΕΠ, σε περίπτωση ισοβαθμίας, προηγείται αυτός που έχει καλύτερο βαθμό στη β΄θεματική ενότητα. Αν υπάρχει κι εκεί ισοβαθμία, μετράει η χρονολογία γέννησης (προηγείται ο μεγαλύτερος σε ηλικία).

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32325
  • Τελευταία: MariaK.
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161630
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 518
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 28
Επισκέπτες: 481
Σύνολο: 509

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.054 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.