*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02-Εκκαθαρισμένοι πίνακες αναπληρωτών και ωρομισθίων μετά τις προσλήψεις  (Αναγνώστηκε 248039 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος marianthid

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 287
  • η ρίζα μου είν' ο λόγος...
    • Προφίλ
επειδή είναι ο καθείς και ο πόνος του, μήπως ξέρετε αν υπήρχαν διπλοδιοριστέοι ασεπίτες φιλόλογοι το 2009-2010;
Όχι,δεν είμαι λυπημένη.
Σε σωστή ώρα νυχτώνει.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki1

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει, ακόμα και σε προσωπικό μήνυμα, τον τελευταίο εκκαθαρισμένο πίνακα αναπληρωτών ΠΕ02; Δε το βρίσκω αναρτημένο πλέον στο σχετικό site. Δε ξέρω βέβαια αν κοίταξα καλά. Έκανα format και ενώ τον είχα αποθηκεύσει, τον έχασα...  :)
http://www.sunfiles.org/alphanualphapilambdaetarhoomegatau941sigmaf-omegarhoomicronmu943sigmathetaiotaomicroniota.html

Σε υπερευχαριστώ!!

Αποσυνδεδεμένος pa.liatsos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 788
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/search?q=%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%B9+%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%B1&client=firefox-b&biw=1024&bih=639&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjyh8n4zpvQAhVLWRQKHQnoDgsQ_AUICCg
μηπως εχει κανεις κανει καμια προβλεψη απο το sun files για τους διορισμους 2010-2011 απο το 24μηνο;;
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο από την ίση μεταχείριση των ανίσων.
Αριστοτέλης

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Kαι μια άσχετη ερώτηση..Ξέρει κανένας πότε κάνουμε τα χαρτιά ξανά για αναπληρωτές-ωρομισθίους???? ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Και κάτι ακόμη!!έχω προυπηρεσία αλλά δε βλέπω πουθενά το όνομά μου στον ανανεωμένο πίνακα!!!!! ???

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Το βρήκα τελικά.. :D

void

  • Επισκέπτης
μεταφερω απο αλλο τοπικ:
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΤΟ 40% ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΟΛΟ

ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Η ΒΑΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 30 ΜΟΡΙΑ ΚΑΘΑΡΗΣ................ΔΥΣΤΥΧΩΣ

αν γινει αυτο,τοτε τι πρεπει να υπολογιζουμε για τη βαση αναπληρωσης;Ξερω βεβαια οτι ακουγεται γελοιο μεσα σ΄αυτη την αβεβαιοτητα που εχουμε,αλλα αν απο το 24μηνο μεινουν 290 αδιοριστοι και πανε αναπληρωτες τοτε,αν υπολογισουμε οτι παρει καμια 500 αναπληρωτες λογω περικοπων κατα 50%,η βαση θα φτασει.....Μονη ελπιδα η εσπευσμενη συνταξιοδοτηση στις 31/8 χιλιαδων εκπαιδευτικων και ο χαμηλος αριθμος αποσπασμενων που θα επιστρεψουν

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Τι λέτε βρε παιδιά???30 μόρια ΚΑΘΑΡΗΣ προυπηρεσίας βάση για αναπλήρωση???Μου φαίνεται τρελό..Προσωπικά τα Χριστούγεννα μπήκα σε κλιμάκιο 17 (έκλεισα 12 μήνες καθαρής προυπηρεσίας) και θα πάω ωρομίσθια???Πάλι??? :'(Κοινώς αφραγκίες ολέ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Τι λέτε βρε παιδιά???30 μόρια ΚΑΘΑΡΗΣ προυπηρεσίας βάση για αναπλήρωση???Μου φαίνεται τρελό..Προσωπικά τα Χριστούγεννα μπήκα σε κλιμάκιο 17 (έκλεισα 12 μήνες καθαρής προυπηρεσίας) και θα πάω ωρομίσθια???Πάλι??? :'(Κοινώς αφραγκίες ολέ!!!!!!

Αφού δεν έχει διαφορά αν είναι 30 μήνες καθαρής προϋπηρεσίας ή με ΑΣΕΠ για τη βάση της αναπλήρωσης. Αφού τα μόρια μετράνε πλασματικά. Δυστυχώς όμως έτσι όπως πάει το πράγμα φοβάμαι ότι του χρόνου ούτε με 30 μόρια θα μπορεί να πάει κάποιος αναπληρωτής.  :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος kwnstantina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ακουστηκε οτι η βαση αναπληρωσης για φετος θα ειναι περιπου τα 30 μορια στον πινακα των αναπληρωτων, οχι καθαρη προυπηρεσια..... Θα δουμε... να κανει πρωτα τους διορισμους να καθαρισουν οι πινακες κ βλεπουμε :)

Αποσυνδεδεμένος Lara

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ακουστηκε οτι η βαση αναπληρωσης για φετος θα ειναι περιπου τα 30 μορια στον πινακα των αναπληρωτων, οχι καθαρη προυπηρεσια..... Θα δουμε... να κανει πρωτα τους διορισμους να καθαρισουν οι πινακες κ βλεπουμε :)

μιλας για ακω?

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Mια εντελώς χαζή ερώτηση αλλά ο σοφός λαός λέει "φύλαγε τα ρούχα σου...". Όσοι προσλήφθηκαν αναπληρωτές από 30 Οκτωβρίου, συγκέντρωσαν μέχρι τη λήξη σχολικής χρονιάς 8 μόρια.Σωστά?..

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Mια εντελώς χαζή ερώτηση αλλά ο σοφός λαός λέει "φύλαγε τα ρούχα σου...". Όσοι προσλήφθηκαν αναπληρωτές από 30 Οκτωβρίου, συγκέντρωσαν μέχρι τη λήξη σχολικής χρονιάς 8 μόρια.Σωστά?..
Κάθε μήνας αναπλήρωσης προσθέτει 1 μόριο προϋπηρεσίας. Επομένως, από 1η Νοεμβρίου αρχίζει κανείς να μετρά μόρια ως τις 30 Ιουνίου, ημέρα απόλυσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 22, 2010, 07:57:39 πμ από Sun »

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Ευχαριστώ..Με 31 κόμμα κάτι μόρια δεν με βλέπω καλά..Ίσως να είχα κάποια ελπίδα εάν δεν υπήρχε το καθεστώς τριτέκνων που θα μπούν πάλι μπροστά μας και άλλων πολλών... :'(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159738
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 443
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 361
Σύνολο: 372

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.14 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.