*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 300906 φορές)

0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1302 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 03:57:50 μμ »
ποσο πολυ εχουμε κουραστει μ' αυτο το θα παρουν αυριο , μεθαυριο επιτελους ας κανουν 1 κινηση να ηρεμήσουν και εμας τα νεύρα μας...μπορεί να πάρουν 10 άτομα (λεμε τωρα) ή 600 ( μακαρι θα μαι και γω μέσα ) αλλα ας κάνουν την κινηση να πάρουν επιτελους...πόνεσε το αυτι μου να ειναι πανω απο το τηλ.μηπως χτυπησει και με καλεσουν εστω ωρομισθια και τα ματια μου απο τον υπολγιστη...σε λιγο θα ξεχναω να φαω , το ονομα μου και μη χειροτερα...ας παρουν πια να ξερουμε τι γινεται ...14  Οκτ. παει...ποση ναμονη ακιμη??? >:(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:47:37 »

Αποσυνδεδεμένος Τιμόθεος

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 533
  • Το μέτρο της αγάπης είναι η αγάπη χωρίς μέτρο
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1303 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 04:18:45 μμ »
Αν θέλουν μπορούν και σήμερα να ανακοινώσουν τη γ΄ φάση.

Κύμα καταλήψεων έχει ξεσπάσει πανελλαδικά. Αν θέλουν να προλάβουν το τσουνάμι των καταλήψεων καλό θα κάνουν να ανακοινώσουν σήμερα τη γ΄ φάση.
Χιόνια και κρύα ας μη σταθούν εμπόδιο μπροστά σου, στις κορυφές της αρετής ν' ανθίζει πάντα η καρδιά σου

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1304 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 04:36:12 μμ »
Πηραν και ξαναπηραν τηλεφωνο στη Δ/βαθμια της περιοχης μου καποιοι και η υπευθυνη του γραφειου επικοινωνησε με Αθηνα. "Πότε ρε παιδια,τους λεει, θα γινει αυτη η γ φαση αναπληρωτων και με εχουν πρηξει;" Απαντηση του αθηναιου: σε κανα δυο βδομαδες ισως γινει! Και ρωτω ειναι δυνατον; Ειναι μου λεει η καλη κυριουλα διοτι τωρα ηρθε η νεα κυβερνηση και ακομη δεν εχουν μπει στα βαθια. Ενδιαμεσα θα εχουν γινει οι προσληψεις στην ΠΔΣ και αν οσοι πηγαμε ωρομισθιοι απολυθουμε λογω καλυψης των κενων με νεους αναπληρωτες τοτε θα ειμαστε και ανεργοι και εξω απο το χορο ωρομισθιας και πδς.

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1305 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:07:17 μμ »
Πηραν και ξαναπηραν τηλεφωνο στη Δ/βαθμια της περιοχης μου καποιοι και η υπευθυνη του γραφειου επικοινωνησε με Αθηνα. "Πότε ρε παιδια,τους λεει, θα γινει αυτη η γ φαση αναπληρωτων και με εχουν πρηξει;" Απαντηση του αθηναιου: σε κανα δυο βδομαδες ισως γινει! Και ρωτω ειναι δυνατον; Ειναι μου λεει η καλη κυριουλα διοτι τωρα ηρθε η νεα κυβερνηση και ακομη δεν εχουν μπει στα βαθια. Ενδιαμεσα θα εχουν γινει οι προσληψεις στην ΠΔΣ και αν οσοι πηγαμε ωρομισθιοι απολυθουμε λογω καλυψης των κενων με νεους αναπληρωτες τοτε θα ειμαστε και ανεργοι και εξω απο το χορο ωρομισθιας και πδς.
Κατι σε πιο απαισιοδοξο υπαρχει;ΕΛΕΟΣ.Καναμε τοοοση υπομονη μεχρι να γινουν οι εκλογες...Τωρα τι συμβαινει παλι;Ειναι δυνατον η πδσ να ειναι προτεραιοτητα μεγαλυτερη απο τα κενα στα σχολεια;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:47:37 »

Αποσυνδεδεμένος ΠΕ01

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 378
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1306 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:21:07 μμ »
Παιδια όπως έχει την παραμικρή άκρη κάπου ας μάθει τι γίνεται γιατί στο τέλος τα νεύρα μας θα σκοτώσουν κανέναν... είναι δυνατόν να τα λένε αυτά... σε κανά δυο βδομάδες... χαλαρά!!!
Κάποιος μια πιο ευχάριστη είδηση σας παρακαλώ.....

(Αναρωτιέμαι θα την βγάλω καθαρή για 2 εβδομάδες ακόμη...?)
Together we stand!!! Divided we fall...

Αποσυνδεδεμένος iam_almost_sofuckinhappy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1307 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:25:40 μμ »
το να αλλαξουν ριζικα την πδσ δηλαδη ειναι ευκολο και το να παρουν αναπληρωτες ειναι πυρηνικη φυσικη?
μαλακιες....με το μπαρδον...αλλ αντ αλλων λεει ο καθενας..

Αποσυνδεδεμένος Τιμόθεος

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 533
  • Το μέτρο της αγάπης είναι η αγάπη χωρίς μέτρο
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1308 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:29:41 μμ »
Παιδιά ψυχραιμία. Το πρωί που πήρα ο ίδιος τηλέφωνο στο υπεπθ δεν ήξεραν οι υπεύθυνοι να μου πουν το πότε και το πόσοι. Είναι όλα θέμα της υπουργού. Μόνο η υπουργός ξέρει.

Μια υπογραφούλα λείπει. Ας τη βάλει τη ριμάδα να ξέρουμε και μεις πού βαδίζουμε.
Χιόνια και κρύα ας μη σταθούν εμπόδιο μπροστά σου, στις κορυφές της αρετής ν' ανθίζει πάντα η καρδιά σου

Αποσυνδεδεμένος iam_almost_sofuckinhappy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1309 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:32:39 μμ »
για την πδσ γλωσσα δεν εβαλε μεσα η αννουλα..
για αναπληρωτες ανεφερε κατι??

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 955
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1310 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:39:00 μμ »
ρε παιδια , δεν κατεβηκανε και απο τον αρη οι ανθρωποι!!!δεν ξερουν οτι τοσα χρονια τα κενα καλυπτονται με αναπληρωτες;;ο καθενας λεει οτι βλακεια του κατεβεικαι μεις καθομαστε και την ακουμε και την πιστευουμε!

Αποσυνδεδεμένος ypomoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1311 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:56:00 μμ »
νομιζω οτι οι καταληψεις που ξεκινησαν σε σχολεια οπως του εβρου θα τους ταρακουνησουν.τα παιδια ζητανε καθηγητες!δειτε στο esos.

Αποσυνδεδεμένος dmath

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 622
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1312 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:56:28 μμ »
Το μεσημέρι από το τμήμα διορισμών του υπουργείου μου είπαν ότι σίγουρα θα τρέξει
γ φάση! Δεν γνώριζαν ούτε το πότε ούτε το πόσους ούτε ποιες περοχές , αφού είναι θέμα ηγεσίας!
Σίγουρα θα έχει και άγνωστο αριθμό μαθηματικών μέσα!
Το σύμπαν είναι άπειρο , η βλακεία των ανθρώπων είναι άπειρη ! Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος !
                                              ''Αλμπερτ Αινστάιν''

Αποσυνδεδεμένος Τιμόθεος

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 533
  • Το μέτρο της αγάπης είναι η αγάπη χωρίς μέτρο
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1313 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 05:58:53 μμ »
Εμένα μου είπαν το πρωί που επικοινώνησα με το υπεπθ ότι τα κενά των μαθηματικών είναι αρκετά. Το πόσα θα καλύψουν με αναπληρωτές δεν γνώριζαν.
Χιόνια και κρύα ας μη σταθούν εμπόδιο μπροστά σου, στις κορυφές της αρετής ν' ανθίζει πάντα η καρδιά σου

Αποσυνδεδεμένος dmath

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 622
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1314 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 06:02:30 μμ »
Εμένα μου είπαν το πρωί που επικοινώνησα με το υπεπθ ότι τα κενά των μαθηματικών είναι αρκετά. Το πόσα θα καλύψουν με αναπληρωτές δεν γνώριζαν.
Συμπέρασμα: Το μόνο σίγουρο ότι θα υπάρξει γ φάση!
                   Τα υπόλοιπα άγνωστα!
Το σύμπαν είναι άπειρο , η βλακεία των ανθρώπων είναι άπειρη ! Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος !
                                              ''Αλμπερτ Αινστάιν''

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3190
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1315 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 06:02:50 μμ »
Εγώ δεν πιστεύω ότι οι βολεμένοι άνθρωποι των γραφείων και υπουργείων, θα ενεργοποιηθούν αυθόρμητα, λόγω ευαισθησίας ή λογικής. Όπως και πριν η λύση είναι πάλι πίεση και πίεση και πίεση και μετα και άλλη πίεση. Η επιστολή ήταν καλή. θέλει ξανά. Επίσης τα συνεχή τηλέφωνα είναι σωστά, μη στα ματάτε. Επιπλέον στείλτε όσο πιο πολλά e-mail μπορείτε, προσωπικά μαζικά, όπου νομίζετε ότι είναι σχετικό ή φαντάζεστε ότι θα φτάσει σε αυτιά εμπλεκόμενων. Να κρασάρουν οι servers.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 760
Σύνολο: 769

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.074 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.