*

Αποστολέας Θέμα: Mετατάξεις εκπαιδευτικών σε Διοικητικές θέσεις του υπ. Παιδείας  (Αναγνώστηκε 670958 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος topsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1692
    • Προφίλ
Ξαναγύρισαν γιατί επικαλεστηκαν πλάνη, ότι πιεστηκαν λόγω συνθηκων. Κάποιοι επέστρεψαν και κάποιοι ακόμα το παλεύουν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος darmenos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γίνεται λοιπόν αλλά με δυσκολίες και κόπο.... Αν βγει το φεκ και δηλώσεις ανάκληση; η πριν το φεκ σίγουρα; ποτέ είναι η ασφαλής χρονική στιγμή για να μην φας ταλαιπωρία μετά. Έτσι πληροφοριακά ρωτάω

Αποσυνδεδεμένος darmenos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Κάτι νεώτερο; μεσα στο Μάιο;

Αποσυνδεδεμένος force4

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
μέσα σε μια εβδομάδα αποφάσισαν και έδωσαν 13 σύνταξη σε εκατοντάδες χιλιάδες συνταξιούχους ενώ για λίγες δεκάδες μετατάξεις χρειάζονται μήνες ή και χρόνια "διαδικασιών" !!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος anemoni

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 442
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γίνεται λοιπόν αλλά με δυσκολίες και κόπο.... Αν βγει το φεκ και δηλώσεις ανάκληση; η πριν το φεκ σίγουρα; ποτέ είναι η ασφαλής χρονική στιγμή για να μην φας ταλαιπωρία μετά. Έτσι πληροφοριακά ρωτάω
από ό,τι ξερω είσαι ασφαλής με την ανάκληση αν την αιτηθείς ΠΡΙΝ το ΦΕΚ της μεταταξης

Αποσυνδεδεμένος pepipepipepi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Πράγματι george4 κι εγώ τρία χρόνια περιμένω και η αγωνία στο κόκκινο. Μήπως υπάρχει κανένα νέο για τα ΓΑΚ;

Αποσυνδεδεμένος espana1936.spy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Στις αρχές Μαΐου υποτίθεται ότι για τα γακ  ήταν έτοιμα ολα  να αποσταλούν στο εθνικό τυπογραφείο.τι κάνουν κα γιατί δε το στείλανε ακόμα ένας θεός ξέρει

Αποσυνδεδεμένος force4

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
"όποιος δε θέλει να ζυμώσει δέκα μέρες κοσκινίζει" λέει ο λαός, και δεν αναφέρομαι στους υπαλλήλους αλλά στην ηγεσία...

Αποσυνδεδεμένος espana1936.spy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
 Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανένα αλλά ο Γαβρογλου έχει υπογράψει από μεγάλη Πέμπτη και η πίστωση μεταφέρθηκε την πρώτη εβδομάδα μετά τις γιορτές όπως μου είπαν οι οίκονομικες υπηρεσίες.

Αποσυνδεδεμένος force4

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανένα αλλά ο Γαβρογλου έχει υπογράψει από μεγάλη Πέμπτη και η πίστωση μεταφέρθηκε την πρώτη εβδομάδα μετά τις γιορτές όπως μου είπαν οι οίκονομικες υπηρεσίες.

χωρίς να θέλω να κατηγορήσω κανένα, το χρονικό διάστημα των 10 μηνών για τη διεκπεραίωση μιας μετάταξης το θεωρείς λογικό

Αποσυνδεδεμένος pepipepipepi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανένα αλλά ο Γαβρογλου έχει υπογράψει από μεγάλη Πέμπτη και η πίστωση μεταφέρθηκε την πρώτη εβδομάδα μετά τις γιορτές όπως μου είπαν οι οίκονομικες υπηρεσίες.
θέλεις να πεις ότι υπογράφτηκαν για ΓΑΚ το Πάσχα;

Αποσυνδεδεμένος espana1936.spy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Υπογράφτηκαν απο τον υπουργό οι μετατάξεις για διοικητικούς και αρχειονομους τη μεγάλη Πέμπτη και μετά  έγινε και η μεταφορά πιστώσεων. Αυτή την πληροφόρηση έχω από τηλέφωνα στο υπουργείο. Τώρα γιατί ακόμα δεν είναι στο τυπογραφείο για ΦΕΚ δε ξέρω

Αποσυνδεδεμένος pepipepipepi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Υπογράφτηκαν απο τον υπουργό οι μετατάξεις για διοικητικούς και αρχειονομους τη μεγάλη Πέμπτη και μετά  έγινε και η μεταφορά πιστώσεων. Αυτή την πληροφόρηση έχω από τηλέφωνα στο υπουργείο. Τώρα γιατί ακόμα δεν είναι στο τυπογραφείο για ΦΕΚ δε ξέρω
Να 'σαι καλά espana1936.spy για την πολύ χρήσιμη πληροφόρηση. Γνωρίζω άτομα με παρόμοια περίπτωση στο παρελθόν, τα οποία έπαιρναν τηλέφωνο στο Εθνικό Τυπογραφείο για να τους παροτρύνουν να εκδοθεί το ΦΕΚ που τους ενδιέφερε γρηγορότερα. Και το πέτυχαν. Και σε εκείνη την περίπτωση, ο Υπουργός είχε υπογράψει και καθυστερούσε το ΦΕΚ, επειδή στο Εθν. Τυπογραφείο είχαν μεγάλο φόρτο εργασίας.

Αποσυνδεδεμένος pepipepipepi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι, μετά από τα αποτελέσματα των ευρωεκλογών... εάν δε γίνουν άμεσα οι μετατάξεις, μας βλέπω να περιμένουμε άλλα   τόσα χρόνια.  Πρέπει να ολοκληρωθεί η διαδικασία σύντομα!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159786
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 534
Σύνολο: 538

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.073 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.