*

Αποστολέας Θέμα: Εκπαιδευτές Ειδικής Κατηγορίας  (Αναγνώστηκε 2733 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fringer Pint

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εκπαιδευτές Ειδικής Κατηγορίας
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 25, 2010, 02:45:30 μμ »
ΠΡΟΣ myUser_PE-20

ΝΑ σε ρωτησω κατι ??εχεις αναρωτηθει πως ειναι να εχεις σκληρυνση κατα πλακας???
ξερεις πως ειναι η καθημερινοτητα σου??
ξερεις ποια αλλη δουλεια εχει τετοιο ωραριο σαν του εκπαιδευτικου ωσστε να μπορεις να ανταπεξελθεις στην καθημερινοτητα?
να κανεις μερα παρα μερα ενεση ιντερφερονης κ να εισαι ΧΑΛΙΑ?ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ?
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ.Κ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΕΣΕΙΣ.ξερεις ποσα λεφτα θες για γιατρους?
κ οσο  για μεταπτυχιακα εχω κανει στο πολυτεχνειο κ φετος μαζι με το σχολειο ξεκιναω διδακτορικο στο μετσοβιο.
Εσυ υποθετω οτι εχεις κανει μεταπτυχιακο ε??παντως δεν νομιζω να ειναι του πολυτεχνειου γιατι ειναι τα μονα που εχουν επιπεδο κ εαν ειχες κανει δεν θα μιλουσες ετσι για τα ατομα που εχουν αναπηρια ειτε σκπ ειτε μεσογειακη αναιμια.
εξαλλου βγαινει ενα ποσοστο ξεχωριστο.δεν σου τρωει κανεις τη θεση.
τωρα που η αννουλα τα αλλαξε παιρνεις 7 μορια.δεν σε παιρνουν σιγουρα.ουτε προτασσεσαι πρωτος στον πινακα.Αφου εισαι τοοοσο καλος-η με μεταπτυχιακα, διδακτορικα κτλ δωσε ασεπ .πανευκολο να γραψεις πανω απο 62.  62-55=7.....
δουλευα σε βιομηχανια. (ΓΕΩΛΟΓΟς ΜΕ master στους χημικους μηχανικους). 11 ωρες! καθημερινα.σε 1 χρονο 3 υποτροπες.....περσι που ημουν αναπληρωτης δεν ειχα καμια!!!!!!!τις ενεσεις ομως θα τις κανω για παντα.
α φαση θα παρουν παρασκευη το πολυ δευτερα.πηγα σημερα στ υπουργειο.
sorry για τη μακυγορια


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ εγω προσωπικά nick "σου βγάζω το καπέλο"
δυστυχώς..ο κόσμος δεν ενημερώνεται για την σκπ...ουτε για τη μεσογειακή αναιμια...γενικώς δεν ενημερώνεται..... δε φαντάζονται καν........τι μπορεί να σημαίνει ...πώς αλλάζει η ζωη σου......ποσο πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια καταβάλλεις σε ό,τι κάνεις υπο αυτες τις συνθήκες
πάντως είναι λυπηρό να ανοίγονται τετοια θέματα κ δη απο εκπαιδευτικούς...εμενα πάντως με τρομαζει ...κακος οιωνος για την εικόνα της αυριανης κοινωνίας...
κανιβαλισμός
 βάζω το χερι μου στη φωτια οτι αλλαζεις τη θεση σου στο πινακα για την αποκατασταση της υγειας σου
 α..ναι...αυτη ειναι μια "παράμετρος" που κανεις ποτε δε σκεφτηκε
αλήθεια ποιος ειναι διατεθειμενος να το κάνει αυτο αν του δινοταν η ευκαιρια? ΚΑΝΕΙΣ
 οποτε κλειστε αυτο το θεμα που προσβαλλει την ιδιοτητα σας ως εκπαιδευτικούς κ αναζητηστε τις αιτιες κ τους φταιχτες αλλου
παρολο το ξενερωμα που εχω φαει....... σας ευχομαι τα ονειρα σας πραγματικότητα κ καλες τοποθετησεις


"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book."
Groucho Marx

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εκπαιδευτές Ειδικής Κατηγορίας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:57:44 »

Αποσυνδεδεμένος tttzzz

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2290
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02.50
    • Προφίλ
Απ: Εκπαιδευτές Ειδικής Κατηγορίας
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 25, 2010, 02:56:26 μμ »
ΠΡΟΣ myUser_PE-20

ΝΑ σε ρωτησω κατι ??εχεις αναρωτηθει πως ειναι να εχεις σκληρυνση κατα πλακας???
ξερεις πως ειναι η καθημερινοτητα σου??
ξερεις ποια αλλη δουλεια εχει τετοιο ωραριο σαν του εκπαιδευτικου ωσστε να μπορεις να ανταπεξελθεις στην καθημερινοτητα?
να κανεις μερα παρα μερα ενεση ιντερφερονης κ να εισαι ΧΑΛΙΑ?ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ?
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ.Κ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΕΣΕΙΣ.ξερεις ποσα λεφτα θες για γιατρους?
κ οσο  για μεταπτυχιακα εχω κανει στο πολυτεχνειο κ φετος μαζι με το σχολειο ξεκιναω διδακτορικο στο μετσοβιο.
Εσυ υποθετω οτι εχεις κανει μεταπτυχιακο ε??παντως δεν νομιζω να ειναι του πολυτεχνειου γιατι ειναι τα μονα που εχουν επιπεδο κ εαν ειχες κανει δεν θα μιλουσες ετσι για τα ατομα που εχουν αναπηρια ειτε σκπ ειτε μεσογειακη αναιμια.
εξαλλου βγαινει ενα ποσοστο ξεχωριστο.δεν σου τρωει κανεις τη θεση.
τωρα που η αννουλα τα αλλαξε παιρνεις 7 μορια.δεν σε παιρνουν σιγουρα.ουτε προτασσεσαι πρωτος στον πινακα.Αφου εισαι τοοοσο καλος-η με μεταπτυχιακα, διδακτορικα κτλ δωσε ασεπ .πανευκολο να γραψεις πανω απο 62.  62-55=7.....
δουλευα σε βιομηχανια. (ΓΕΩΛΟΓΟς ΜΕ master στους χημικους μηχανικους). 11 ωρες! καθημερινα.σε 1 χρονο 3 υποτροπες.....περσι που ημουν αναπληρωτης δεν ειχα καμια!!!!!!!τις ενεσεις ομως θα τις κανω για παντα.
α φαση θα παρουν παρασκευη το πολυ δευτερα.πηγα σημερα στ υπουργειο.
sorry για τη μακυγορια


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ εγω προσωπικά nick "σου βγάζω το καπέλο"
δυστυχώς..ο κόσμος δεν ενημερώνεται για την σκπ...ουτε για τη μεσογειακή αναιμια...γενικώς δεν ενημερώνεται..... δε φαντάζονται καν........τι μπορεί να σημαίνει ...πώς αλλάζει η ζωη σου......ποσο πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια καταβάλλεις σε ό,τι κάνεις υπο αυτες τις συνθήκες
πάντως είναι λυπηρό να ανοίγονται τετοια θέματα κ δη απο εκπαιδευτικούς...εμενα πάντως με τρομαζει ...κακος οιωνος για την εικόνα της αυριανης κοινωνίας...
κανιβαλισμός
 βάζω το χερι μου στη φωτια οτι αλλαζεις τη θεση σου στο πινακα για την αποκατασταση της υγειας σου
 α..ναι...αυτη ειναι μια "παράμετρος" που κανεις ποτε δε σκεφτηκε
αλήθεια ποιος ειναι διατεθειμενος να το κάνει αυτο αν του δινοταν η ευκαιρια? ΚΑΝΕΙΣ
 οποτε κλειστε αυτο το θεμα που προσβαλλει την ιδιοτητα σας ως εκπαιδευτικούς κ αναζητηστε τις αιτιες κ τους φταιχτες αλλου
παρολο το ξενερωμα που εχω φαει....... σας ευχομαι τα ονειρα σας πραγματικότητα κ καλες τοποθετησεις




+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Επιτέλους σταματήστε αυτό τον απάνθρωπο φθόνο που εξαπλώνεται τις τελευταίες μέρες σε όλο το φόρουμ..Ειλικρινά βρε παιδιά αυτή πιστεύετε ότι είναι η αδικία που γίνεται εναντίον σας;Γιατί δε βλέπω να ψάχνεστε με τον ίδιο ζήλο για τις υπόλοιπες..
Μην αφήνεις ό,τι σε τρώει να χορτάσει..

Αποσυνδεδεμένος pixel

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 150
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εκπαιδευτές Ειδικής Κατηγορίας
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 25, 2010, 06:30:56 μμ »
το συμπέρασμα που έβγαλα διαβάζοντας τα παραπάνω είναι πως τελικά κάποιοι που είναι σωματικά υγιείς μάλλον έχουν κάποιο θεματάκι με την πνευματική τους υγεία.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159817
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 374
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 315
Σύνολο: 316

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.075 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.