*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 844653 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2142 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 10:55:54 μμ »
Προσλήψεις Εκπαιδευτικών μειωμένου ωραρίου Αγγλικής Γλώσσας στα Δημοτικά Σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:04:04 »

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2143 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 11:51:27 μμ »
Τι χαρτιά πρέπει να έχουμε μαζί μας όταν παρουσιαστούμε στην Πρωτοβάθμια; Ξέρει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2144 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 11:59:37 μμ »
Τι χαρτιά πρέπει να έχουμε μαζί μας όταν παρουσιαστούμε στην Πρωτοβάθμια; Ξέρει κανείς;

ρώτησα μια φίλη που παρουσιάστηκε στη β φάση: φωτοτυπίες πτυχίου, βαθμός πτυχίου, προυπηρεσία, χαρτί οικογενειακής κατάστασης (αν είσαι έγγαμη κλπ), χαρτί από υγειονομική επιτροπή, χαρτί που να φαίνεται ο αφμ, αριθμός λογαριασμού τράπεζας (μάλλον αγροτικής), αμκα.
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2145 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 12:12:03 πμ »
Thanks!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:04:04 »

Αποσυνδεδεμένος gks85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2146 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 02:07:09 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)

Και μένα με προσπέρασαν.....Και ήμουν στα 19 και κάτι μόρια αλλά μόνο Αθήνα επίσης...Δεν ξέρω ούτε και εγώ αν πρέπει να χαρώ ή να λυπηθώ!
Κλείνω εισιτήρια για Λονδίνο και ας κάνουν ότι θέλουν!

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2147 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 02:27:44 μμ »
και εγω έμεινα έξω...ισως του χρόνου...αν γινουν τα δημοτικά πιλοτικά περισσοτερα...οπως ειχε πει η Διαμαντω....

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2148 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 11:25:12 μμ »
Από εσάς που σας πήρανε μέχρι τώρα ως ΑΜΩ πόσες ώρες σας δώσανε;

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2149 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 11:30:05 μμ »
Από εσάς που σας πήρανε μέχρι τώρα ως ΑΜΩ πόσες ώρες σας δώσανε;

Δεν έχουν πάρει άλλους ΑΜΩ, μόνο τους χθεσινούς, οπότε δεν γνωρίζουμε ακόμη τις ώρες. Μέχρι την Δευτέρα παρουσιάζονται. Την Τρίτη θα μας πουν σχολεία μου είπαν.
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος natasa_aggl

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2150 στις: Νοέμβριος 18, 2010, 11:57:39 μμ »
προς Minnie και ks10: εγω πηγα σημερα να κανω αναληψη υπηρεσιας και μου ειπαν οτι ολους οσοι καλεσαν στο νομο μου τους θελουν για 9 ωρες πρωινη ζωνη και 6 ολοημερο.. συνολο 15 ωρες στην καθεμια μας! σχολεια δε μας ειπαν βεβαια σε ποιο θα ειναι η καθεμια αλλα μας ειπαν τα κενα και αναλογως απο που ειναι η καθεμια, θα μας τοποθετησουν. γιατι οι περισσοτερες δεν ειμαστε απο αυτο το νομο.

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2151 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 01:00:20 πμ »
προς Minnie και ks10: εγω πηγα σημερα να κανω αναληψη υπηρεσιας και μου ειπαν οτι ολους οσοι καλεσαν στο νομο μου τους θελουν για 9 ωρες πρωινη ζωνη και 6 ολοημερο.. συνολο 15 ωρες στην καθεμια μας! σχολεια δε μας ειπαν βεβαια σε ποιο θα ειναι η καθεμια αλλα μας ειπαν τα κενα και αναλογως απο που ειναι η καθεμια, θα μας τοποθετησουν. γιατι οι περισσοτερες δεν ειμαστε απο αυτο το νομο.

Κι εγώ τους ρώτησα για τα κενά και μου είπε η συγκεκριμένη κοπέλα που μου έδωσε να συμπληρώσω τα χαρτιά ότι δεν γνωρίζει η ίδια ούτε μου είπε που να απευθυνθώ. Μου είπε να δηλώσω τους 4 πρώτους δήμους που επιθυμώ και θα συνεδριάσουν από Δευτέρα για το πως θα μας δώσουν τις περιοχές. Μακάρι να πάρουμε κι εμείς 15 ώρες!
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2152 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 01:25:49 μμ »
Μπράβο! 15 ώρες είναι πολύ καλά.Το καλύτερο δηλ. που θα μπορούσε να 'χει ενας ΑΜΩ. Σε ποια περιοχή είναι αυτό;
Εμένα μου είπανε ότι έχει πακέτα των 10 και 12 ωρών (φυσικά με συνδυασμό σχολείων και όλα Ολοήμερα), τα δηλώνεις με σειρά προτίμησης και ύστερα θα αποφασίσουν αφού συνεδριάσει το ΠΥΣΠΕ που θα πάει ο καθένας.

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2153 στις: Νοέμβριος 19, 2010, 03:50:03 μμ »
Eσάς που σας κάλεσαν ΑΜΩ όταν παρουσιαστήκατε σας έδωσαν τα κενά με τις ώρες και τα σχολεία? Εμένα όχι, διότι δεν τα είχε λέει και μου είπε να δηλώσω τις 4 πρώτες περιοχές προτίμησης με βάση ποια με βολεύει και είναι κοντά στο σπίτι μου. Και όταν συνεδριάσουν θα μας πάρουν τηλ να μας πούνε σε ποια σχολεία θα πάμε. Φοβάμαι μην την πάτησα και μου δώσουν σχολεία με λίγες ώρες...
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Minnie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2154 στις: Νοέμβριος 20, 2010, 12:47:41 πμ »
Ξαναλέω ότι δηλώνεις τις περιοχές με τα σχολεία (τα πακέτα δηλ. που σου δίνουν) σύμφωνα με τις προτιμήσεις σου και αφού λάβουν υπόψιν τους τα κοινωνικά κριτήρια (έγγαμος, παιδιά,κ.τ.λ.) στη συνεδρίαση μάλλον του  ΠΥΣΠΕ σε καλούν. Αλλά απ'ότι κατάλαβα δεν έγινε ακριβώς έτσι με εσένα ks10. Ελπίζω να πάρεις όσες ώρες ήθελες!

Αποσυνδεδεμένος natasa_aggl

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2155 στις: Νοέμβριος 20, 2010, 02:11:04 μμ »
Προς Minnie και ks10: ουτε εμενα μου ειπαν ποια ειναι τα κενα. μου ειπαν μονο οτι προκειται για 9ω πρωινο και 6ω ολοημερο η καθεμια μας. στο Ρεθυμνο με καλεσαν, αλλα επειδη ειναι μονο 6 τα ατομα για Ρεθυμνο, απο τα οποια τα 2 ειναι απο βορεια Ελλαδα και ισως αρνηθουν τη θεση, μου ειπαν οτι τη Δευτερα θα συναντηθουμε να τα κανονισουμε μεταξυ μας, γιατι μονο μια ειναι απο Ρεθυμνο, οι υπολοιπες ειμαστε απο Χανια ή Ηρακλειο. οποτε θα συνεννοηθουμε μαλλον εμεις για το ποιο ειναι το κοντινοτερο σχολειο για την καθεμια μας. μην αγχωνεστε, αφου μας καλεσαν δεν πρεπει να λεμε τιποτα, μονο παλι καλα!!!! οσες και να ηταν οι ωρες εγω και παλι ευχαριστω θα ελεγα.
κατι αλλο: ξερετε τι γινεται με τα ενσημα μας, ποσα θα παιρνουμε το μηνα, και ποσα θα ειναι τα χρηματα και καθε ποτε?? θα συμπληρωνουμε παλι στο τελος καθε μηνα αυτο το χαρτι με τις ωρες που δουλεψαμε, οπως οταν ειμασταν ωρομισθιοι?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 20, 2010, 02:13:35 μμ από natasa_aggl »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160920
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 651
Σύνολο: 661

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.061 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.