*

Αποστολέας Θέμα: ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  (Αναγνώστηκε 2044 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sophiadim

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αχ να μπορούσα τον κόσμο να άλλαζα...
    • Προφίλ
ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
« στις: Ιούνιος 20, 2007, 02:34:02 μμ »
ΑΝΗΚΩ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΩΝ ΠΕ60-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ.ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ.ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΛΑ... OMVS ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΩΣΤΟΣΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΠΡΟΣ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΟΥ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΑΝ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ..ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ  ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ  Η ΛΕΞΗ ’ΑΔΙΑΒΛΗΤΟΣ’ ΚΑΙ ‘ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟΣ‘ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΛΕΞΙΚΟ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ  ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΘΩΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...Η ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ)ΚΑΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ...ΗΤΑΝ ΑΝΕΦΙΚΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΕΠ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΜΕΙΝΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?EXEI AΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ? ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΣΤΑΣΗ...ΑΝΑΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΑ 40€ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ?ΑΝΑΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ?ΣΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΙΔΙΑ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΡΗ?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:27:31 »

Αποσυνδεδεμένος angelika

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 340
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πρόσεχε τι εύχεσαι... ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΣΕΠ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 28, 2007, 03:10:19 πμ »
Sophia καλό θα ήταν τέτοια θέματα να ανοίγουν στο topic "ΑΣΕΠ". Ίσως αν είχες θέσει εκεί το ερώτημά σου, να έπαιρνες συντομότερα απάντηση :).
Θα ήθελα επίσης να σε παρακαλέσω να γράφεις με πεζά. Τα κεφαλαία έχουν έναν συγκεκριμένο συμβολισμό: σημαίνουν ότι φωνάζεις και αυτό αντεδείκνυται στο forum  :-\.
Όσο για την πιθανότητα να γίνει δεκτή μια τέτοια ένσταση, πολύ φοβάμαι πως δεν είναι εφικτή, αφού η επανεξέταση του γραπτού είναι διαδικασία την οποία το ασεπ δεν αποδέχεται παρά τις επανειλημένες καταγγελίες που έχουν γίνει. Υπάρχουν σχετικά δημοσιεύματα, αλλά όπως σου είπα βρισκόμαστε σε λάθος χώρο. Μπορείς να μπεις εδώ για περισσότερες πληροφορίες: 
http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=1198.0

Και μια και είσαι ΠΕ60:
http://www.pde.gr/forum/index.php?board=22.0

Γενικότερα για θέματα που αφορούν το ασεπ:
http://www.pde.gr/forum/index.php?board=1.0

Καλή περιήγηση ! :)
Κοιτα εκεί που θέλεις να πας,
γιατι αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 763
Σύνολο: 775

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.088 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.