*

Αποστολέας Θέμα: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής  (Αναγνώστηκε 40545 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mara14

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #182 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:55:04 πμ »
Κάποιοι από τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ (έλεος με τα σχόλιά σας πια) επιμένουν σε αυτά που ανέφεραν σε προηγούμενες συζητήσεις... Αν θέλετε να τα βάλετε με κάποιον να τα βάλετε με την ΟΜΚΕ.... Κοίτα που εσείς θα με τρελάνετε....

ΔΕΝ ΕΧΩ (ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΧΑΡΗ!!!!!!!!!

Έγινα κατανοητή???????


Άντε μην αρχίσουν άλλοι τις μηνύσεις για δυσφήμιση.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:12:58 »

Αποσυνδεδεμένος mara14

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #183 στις: Σεπτέμβριος 14, 2010, 02:57:53 πμ »
Emmi21 πώς είναι δυνατόν να τελείωσαν οι ενστάσεις αφού τα αποτελέσματα βγήκαν στις 30/8?


« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 14, 2010, 03:02:13 πμ από mara14 »

Αποσυνδεδεμένος ENGOULA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #184 στις: Οκτώβριος 19, 2010, 03:07:34 μμ »
ενα λεπτακι!! κατηγορειτε την ΟΜΚΕ? κανετε μεγα λαθος! η ΟΜΚΕ προσπαθει παντα για το καλυτερο! απεναντι σας σε οσους θελουν να "εκμεταλλευτουν" την... βεβαιωση! ενδιαφερεστε πραγματικα για μια σωστη γνωση της νοηματικης?? η απλως για το επιδομα ειδικης αγωγης? εσειις ειστε που αυθαιρετειτε! για να πουμε κ του στραβου το δικιο, δικιο εχουν οσοι παραπονεθηκαν πως δεν λαβανε εγκαιρα την βεβαιωση επαρκειας. μη ξεχνατε ομως οτι δεν τη ζητησατε κιολας αμεσα! πως να ξερει η ΟΜΚΕ οτι υπηρχε μια προθεσμια για την υποβολη των δικαιολογητικων για θεσεις αναπληρωτων? καποιοι πιο εξυπνοι σκεφτηκαν κ τηλεφωνησαν στη ΟΜΚΕ κ την ζητησαν πριν την ωρα τους. φυσικα η ΟΜΚΕΑ προσπαθησε να εξυπηρετησει οσους μπορουσε οταν πληροφορηθηκε το προβλημα. μη κατηγορειτε τοσο ευκολα... να κοιταξετε τα δικα σας τα χαλια!!

Αποσυνδεδεμένος zoumpampou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #185 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 10:02:38 πμ »
  Καλημέρα τόσο καιρό δεν είχα δει το συγκεκριμένο forum και τις΄απόψεις που λέγονται για να μπορώ να εκφραστώ και γω η ίδια μιας και απ οτι είδα το όνομα μου έχει αναφερθει.. είμαι και γω ένα απο τα άτομα που κάλεσε η ομκε εγκαιρα για να μπορέσω να καταθέσω την επάρκεια..δεν γνωρίζω για ποιο λόγο κάλεσε 3,5,10, άτομα νωρίτερα για να τα ενημερώσει..οταν ρώτησα μου είπαν οτι καλούν αυτους που περάσαν για να προλάβουν τις αιτήσεις..μάλιστα εγω είχα καταθέσει ηδη τα χαρτια μου αλλα την τελευταια μερα με καλέσαν και έτρεξα κυριολεκτικα για να προλάβω..
  το θέμα είναι πως όλοι μπήκαν τελικα στους πινακες με τις ενστανσεις οποτε πρόβλημα δεν υπήρξε, αν και καταλαβαίνω την αγωνία όλων..ωστόσο επειδη ειδα οτι κατηγορούνται οι δεκτες του τηλεφωνου να σας δηλώσω πως οχι μονο δεν έχω κανένα γνωστο αλλα έχω κουραστει ιδιαίτερα γι αυτην την επάρκεια..
  και τέλος ακόμα δεν μ έχουν καλέσει για αναπληρώτρια και περιμένω και γω με αγωνία..
  το θέμα είναι πως το ποιον καλέσαν νωρίτερα ή οχι ελάχιστα με ενδιαφέρει οταν στην ουσία οι τρίτεκνοι κληθηκαν αν και δεν το προβλέπει ο νομος ή οτι κάποιοι έχουν μπει στον πίνακα α χωρίς να έχουν τα κατάλληλα δικαιολογητικά..αυτο συνάδελφοι πρεπει να μας παραξενευει κι οχι ποιοσ κληθηκε νωριτερα απο τη στιγμη που όλοι μπηκαν εν τέλει στον πινακα.. 

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:12:58 »

Αποσυνδεδεμένος elbono

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕΟ2
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #186 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 10:41:21 πμ »
απιστευτο!!!τωραειδα το θεμα!!!!!!!!!!!!!εγω εμαθα τα αποτελεσματα 26/8 μια μερα μετα την ληξη των ενστασεων απο 15/7 επαιρνα τηλ στην ομκε εξηγωντας για ποιο λογοθελω το χαρτι νωριτερα σε περιπτωση που ειμαι επιτυχουσα ,αλλα μου απαντησαν οτι δε γινεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ελεοσ στο μπουρδελο που ζουμε...και φυσικα τωρα εμαθα τι εγινε....και φυσικα δεν υπαρχει τροπος να κανουμε τιποτα....λες και εμεις δεν κουραστηκαμε για την επαρκεια!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ENGOULA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #187 στις: Οκτώβριος 20, 2010, 03:01:00 μμ »
κσλησπερα. ισως να μη ειστε καλα πληροφορημενοι... εδωσαν 270 ατομα (οχι 400!) και περασαν 53. το ποσοστο αποτυχιας δεν οφειλεται στη ΟΜΚΕ αλλα στα κεντρα ΕΝΓ. αυτα σας δουλευουν... προσλαμβανουν κωφους που τους "βαφτιζουν" δασκαλους (ουτε τους πληρωνουν καν μερικα κεντρα ΕΝΓ). δεν εχετε καταλαβει τιποτα... Η ΟΜΚΕ ειναι αριστη !!

Αποσυνδεδεμένος gas11

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Πίνακες ΠΕ02 Ειδικής Αγωγής
« Απάντηση #188 στις: Οκτώβριος 21, 2010, 12:38:04 πμ »
κσλησπερα. ισως να μη ειστε καλα πληροφορημενοι... εδωσαν 270 ατομα (οχι 400!) και περασαν 53. το ποσοστο αποτυχιας δεν οφειλεται στη ΟΜΚΕ αλλα στα κεντρα ΕΝΓ. αυτα σας δουλευουν... προσλαμβανουν κωφους που τους "βαφτιζουν" δασκαλους (ουτε τους πληρωνουν καν μερικα κεντρα ΕΝΓ). δεν εχετε καταλαβει τιποτα... Η ΟΜΚΕ ειναι αριστη !!
Το ποσοστό επιτυχίες έχει να κάνει
1.Με τη τυχη.
Ανάλογα με το ποιος θα σου πέσει στο βίντεο και με το πόσο απαιτητικός απο εσένα ειναι ο εξεταστης.Υπάρχουν εξεταστές που σε κοβουν ακομα και στο ενα λάθος.
2.Με το βαθμο προσήλωσης που είχες στα μαθήματα και με το αν μιλούσες με γνωστες νοηματικής ακόμα και εκτος σχολής
3.Με τον καθηγητή που είχες στο 3-4ο έτος.
Ετη τα οποία συνηθως διδάσκουν είτε έμπειροι κωφοι, είτε διερμηνείς σε κάποιες περιπτωσεις.
Ωφείλετε να ξέρετε σε ποιο κέντρο πάτε να μάθετε νοηματικη και αν αυτο ειναι πιστοποιημένο απο την ΟΜΚΕ.Δεν ειναι ολα.

Επίσης:
Τι σημαίνει "προσλαμβάνουν κωφούς και τους βαφτίζουν δασκάλους?Τι θα πρεπε να προσλαμβάνουν?Αφου αυτοι ειναι άριστοι γνωστες της νοηματικής.



 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 492
Σύνολο: 492

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.