*

Αποστολέας Θέμα: TE16  (Αναγνώστηκε 6438 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος adioristi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 20, 2011, 03:06:21 μμ »
χαίρομαι πολύ που οι 30μηνίτες γυμναστές συνεχίζουν να διεκδικούν το αυτονόητο,αλλά είμαι έξω φρενών με εμάς τους μουσικούς που εγκαταλείψαμε κάθε προσπάθεια!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 20, 2011, 08:06:53 μμ από adioristi »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: TE16
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:42:52 »

Αποσυνδεδεμένος kxrysa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 552
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 20, 2011, 03:13:01 μμ »
Δεν ειναι μονο οι γυμναστες και οι μουσικοι: Συγχαρητηρια και στις υπολοιπες ειδικοτητες που καθομαστε και περιμενουμε τον αι βασιλη ... ειμαστε για ξυλο γιατι περιμενουμε το δωρο-αδωρο. Δυστυχως δεν νοιαζεται το υπουργειο για εμας διοτι ειμαστε το μικρο αγκαθι τους ,που αμα τους τρυπησει θα καταλαβουν το κακο που μας εκαναν... τα υπολοιπα δικα σας
Αγάπα αυτό που έχεις τώρα που είναι κοντά σου πριν σε διδάξει η ζωή να το αγαπήσεις όταν θα είναι μακρυά σου....

Αποσυνδεδεμένος gk5066

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 20, 2011, 03:19:45 μμ »
χαίρομαι πολύ που οι 30μηνίτες γυμναστές συνεχίζουν διεκδικούν το αυτονόητο,αλλά είμαι έξω φρενών με εμάς τους μουσικούς που εγκαταλείψαμε κάθε προσπάθεια!
[/quote

Δεν γίνεται τίποτα, το βλέπω και γω...γενικά το 30μηνο πέρα απο τους γυμναστές δεν έιδα κανεναν να λέει κάτι. Σαν να μην τρέχει τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος adioristi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 22, 2011, 01:14:11 μμ »
Μόλις επικοινώνησα με το υπουργείο και στην ερώτηση μου για την ανακοίνωση των ανανεωμένων πινάκων αναπληρωτών, η υπάλληλος μου απάντησε ότι θα βγούν λίγο πρίν καλέσουν αναπληρωτές, η ακόμη και την ίδια μέρα!Όταν πάλι τη ρώτησα αν γνωρίζει περίπου τις ημερομηνίες,μου απάντησε, με το γνωστό φυσικά ύφος των κλασσικών δημοσίων υπαλλήλων,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: TE16
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:42:52 »

Αποσυνδεδεμένος gk5066

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 22, 2011, 01:48:00 μμ »
Μόλις επικοινώνησα με το υπουργείο και στην ερώτηση μου για την ανακοίνωση των ανανεωμένων πινάκων αναπληρωτών, η υπάλληλος μου απάντησε ότι θα βγούν λίγο πρίν καλέσουν αναπληρωτές, η ακόμη και την ίδια μέρα!Όταν πάλι τη ρώτησα αν γνωρίζει περίπου τις ημερομηνίες,μου απάντησε, με το γνωστό φυσικά ύφος των κλασσικών δημοσίων υπαλλήλων,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!

Σίγουρα δεν θα γνωρίζει. Και μην περιμένεις πριν τον Οκτωβριο, μη σου πω και Νοέμβριο φέτος για τους αναπληρωτές. Και το θέμα είναι πόσους θα πάρει. Γιατί έγω πιστεύω ότι θα πάρει πολλούς ωρομίσθιους. Θα δείξει...γνώμη μου.

Αποσυνδεδεμένος adioristi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 22, 2011, 02:07:03 μμ »
Μόλις επικοινώνησα με το υπουργείο και στην ερώτηση μου για την ανακοίνωση των ανανεωμένων πινάκων αναπληρωτών, η υπάλληλος μου απάντησε ότι θα βγούν λίγο πρίν καλέσουν αναπληρωτές, η ακόμη και την ίδια μέρα!Όταν πάλι τη ρώτησα αν γνωρίζει περίπου τις ημερομηνίες,μου απάντησε, με το γνωστό φυσικά ύφος των κλασσικών δημοσίων υπαλλήλων,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!

Σίγουρα δεν θα γνωρίζει. Και μην περιμένεις πριν τον Οκτωβριο, μη σου πω και Νοέμβριο φέτος για τους αναπληρωτές. Και το θέμα είναι πόσους θα πάρει. Γιατί έγω πιστεύω ότι θα πάρει πολλούς ωρομίσθιους. Θα
δείξει...γνώμη μου.
το περιεργο θα ηταν να γνωριζε!

Αποσυνδεδεμένος gk5066

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: TE16
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 22, 2011, 04:09:24 μμ »
Μόλις επικοινώνησα με το υπουργείο και στην ερώτηση μου για την ανακοίνωση των ανανεωμένων πινάκων αναπληρωτών, η υπάλληλος μου απάντησε ότι θα βγούν λίγο πρίν καλέσουν αναπληρωτές, η ακόμη και την ίδια μέρα!Όταν πάλι τη ρώτησα αν γνωρίζει περίπου τις ημερομηνίες,μου απάντησε, με το γνωστό φυσικά ύφος των κλασσικών δημοσίων υπαλλήλων,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ!!!

Σίγουρα δεν θα γνωρίζει. Και μην περιμένεις πριν τον Οκτωβριο, μη σου πω και Νοέμβριο φέτος για τους αναπληρωτές. Και το θέμα είναι πόσους θα πάρει. Γιατί έγω πιστεύω ότι θα πάρει πολλούς ωρομίσθιους. Θα
δείξει...γνώμη μου.
το περιεργο θα ηταν να γνωριζε!

 :D :D :D :D Αυτό ακριβώς.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 675
Σύνολο: 681

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.058 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.