*

Ψηφοφορία

Από ποιο τμήμα αποφοιτήσατε οι διοριστέοι του ασεπ2007;

Φιλολογίας
12 (36.4%)
Ιστορίας- Αρχαιολογίας
10 (30.3%)
Φ.Π.Ψ
9 (27.3%)
Φιλοσοφίας
0 (0%)
Ιστορίας -Εθνολογίας
0 (0%)
Ιστορίας- Αρχαιολογίας- Κοινωνικής ανθρωπολογίας
0 (0%)
Φιλοσοφικών και κοινωνικών σπουδών
1 (3%)
άλλο
1 (3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 32

Αποστολέας Θέμα: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007  (Αναγνώστηκε 7759 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zepos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 24, 2007, 02:41:57 μμ »
Φιλολογικό Ιωαννίνων 2000

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:22:07 »

Αποσυνδεδεμένος triton

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 24, 2007, 03:01:22 μμ »
Φιλολογία Ιωαννίνων το 1995

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 25, 2007, 07:57:12 μμ »
Εγω παιδια ειμαι απο το τμημα ιστοριας της Κερκυρας.Ειναι κανενας αλλος διοριστεος απο Κερκυρα απο αυτο το "ενδοξο" τμημα;

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 25, 2007, 08:08:58 μμ »
Αποφοιτησα το 2004.Επισης θα ηθελα να απαντησω σε καποιον που ειχε ισχυριστει στο φορουμ οτι οι διοριστεοι εχουν μπαρμπα στην Κορωνη και οτι θα μας καψει στην πυρα και κατι τετοια.Του λεω λοιπον οτι διαβαζα 7 μηνες ακαταπαυστα,περασα με την αξια μου χωρις να γλειψω κανεναν και δεν επιτρεπω σε κανενα να αμφισβητησει την επιτυχια μου,η οποια ηρθε μετα απο πολυ κοπο.επισης εχω να πω οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και ο εν λογω συναδελφος ας κατσει να διαβασει αν θελει να περασει στον ΑΣΕΠ και ας μην ασχολειται με τι κανει ο ενας κι ο αλλος.Και αν δεν εχει αποδειξεις γι'αυτα που λεει ας μη μιλαει καλυτερα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:22:07 »

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 25, 2007, 09:32:38 μμ »
Εγω παιδια ειμαι απο το τμημα ιστοριας της Κερκυρας.Ειναι κανενας αλλος διοριστεος απο Κερκυρα απο αυτο το "ενδοξο" τμημα;


Εγω είμαι απο το ένδοξο αυτο τμήμα αλλά δεν είμαι στους διοριστέους.....Ετσι να κάνεις περήφανο τον Ψαλλίδα!

Αποσυνδεδεμένος mary dea

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 26, 2007, 12:39:57 πμ »
Ψυχραιμία, παιδιά. Κανείς δεν αμφισβήτησε την προσπάθειά σας. Γιατί το παίρνετε προσωπικά; Εγώ θα ήθελα πολύ να μην ισχύει το μέσο, αλλά δε με βοηθάνε όσα βλέπω και ακούω. Ας πούμε, είχα γνωρίσει τυχαία συμβασιούχο του υπουργείου παιδείας λίγο πριν από το διαγωνισμό του 2005, η οποία μου είπε ότι τους έφερναν έτοιμους φακέλους με όσους ήταν για διορισμό. Ήταν τυχαία συνάντηση και τυχαία συζήτηση, δεν μπόρεσα να βρω το κίνητρό της να μου πει ψέματα. Μάλιστα, όταν είπα ότι φανταζόμουν πως αυτό το ποσοστό θα περιορίζεται στο 2%-3%, μου είπε κάτι για 20%. Ελπίζω να κάνει μεγάλο λάθος στους υπολογισμούς της. Εδώ έγινε στις πανελλήνιες, τι να λέμε τώρα; Πάντως σε εσάς συγχαρητήρια. Αλλά ότι γίνονται λαμογιές, γίνονται.

Αποσυνδεδεμένος pariel

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Για να πετύχεις, μην παίρνεις τίποτε προσωπικά
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 26, 2007, 09:22:11 πμ »
Ψυχραιμία, παιδιά. Κανείς δεν αμφισβήτησε την προσπάθειά σας. Γιατί το παίρνετε προσωπικά; Εγώ θα ήθελα πολύ να μην ισχύει το μέσο, αλλά δε με βοηθάνε όσα βλέπω και ακούω. Ας πούμε, είχα γνωρίσει τυχαία συμβασιούχο του υπουργείου παιδείας λίγο πριν από το διαγωνισμό του 2005, η οποία μου είπε ότι τους έφερναν έτοιμους φακέλους με όσους ήταν για διορισμό. Ήταν τυχαία συνάντηση και τυχαία συζήτηση, δεν μπόρεσα να βρω το κίνητρό της να μου πει ψέματα. Μάλιστα, όταν είπα ότι φανταζόμουν πως αυτό το ποσοστό θα περιορίζεται στο 2%-3%, μου είπε κάτι για 20%. Ελπίζω να κάνει μεγάλο λάθος στους υπολογισμούς της. Εδώ έγινε στις πανελλήνιες, τι να λέμε τώρα; Πάντως σε εσάς συγχαρητήρια. Αλλά ότι γίνονται λαμογιές, γίνονται.
Όλα αυτά τα λέμε για να παρηγοριόμαστε μου φάινεται. Εμένα με ενοχλεί αφάνταστα να αμφισβητεί κάποιος τον αγώνα μου. Διάβαζα για δύο χρόνια 8-10 ώρες όταν δεν ήταν ήταν αργίες, καλοκαίρι ή σαββατοκύριακο και όταν ήταν εργάσιμες μέρες γυρνούσα 11 η ώρα το βράδυ και έπιαν το βιβλίο. Δύο χρονια ακατάπαυστα.Οπότε ... ψυχραιμία αυτά του τύπου μου το είπε... ο φίλος του γωστού του ξαδερφού της θειας ... μου φαίνονται δικαιολογίες.

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 26, 2007, 12:48:11 μμ »
Γεια σου ρε Ευα!Τι μου θυμησες τωρα,Ψαλιδας,Τσουγκαρακης,Αγγελοματη!Ποια χρονια πηγες στην Κερκυρα;Εγω το 98.

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:02:21 μμ »
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ!Το 2001 μπήκα, τώρα είμαι ακόμη εδώ με όλους αυτούς....κάνω μεταπτυχιακό.Συγχαρητήρια πάντως, χαίρομαι που προόδευσες!Αν θέλεις τους μεταφέρω κ κανένα μήνυμα(απειλητικού ή μη περιεχομένου).

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:18:27 μμ »
A καλα σιγουρα γνωριζομαστε,αφου μετρημενοι στα δαχτυλα ημασταν οι φοιτητες στην Κερκυρα!Εγω εμενα Αριωνα και εβγαινα στα κλασικα μαγαζια Ροντο και Απεριτο!Στους καθηγητες στειλε πολλα χαιρετισματα.Ο καλυτερος ηταν ο Ντοκος,που ηταν σαν τον Αστεριξ,αλλα πρεπει να εχει παρει συνταξη!Ε καιρος ηταν!

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:23:14 μμ »
Ψυχραιμία, παιδιά. Κανείς δεν αμφισβήτησε την προσπάθειά σας. Γιατί το παίρνετε προσωπικά; Εγώ θα ήθελα πολύ να μην ισχύει το μέσο, αλλά δε με βοηθάνε όσα βλέπω και ακούω. Ας πούμε, είχα γνωρίσει τυχαία συμβασιούχο του υπουργείου παιδείας λίγο πριν από το διαγωνισμό του 2005, η οποία μου είπε ότι τους έφερναν έτοιμους φακέλους με όσους ήταν για διορισμό. Ήταν τυχαία συνάντηση και τυχαία συζήτηση, δεν μπόρεσα να βρω το κίνητρό της να μου πει ψέματα. Μάλιστα, όταν είπα ότι φανταζόμουν πως αυτό το ποσοστό θα περιορίζεται στο 2%-3%, μου είπε κάτι για 20%. Ελπίζω να κάνει μεγάλο λάθος στους υπολογισμούς της. Εδώ έγινε στις πανελλήνιες, τι να λέμε τώρα; Πάντως σε εσάς συγχαρητήρια. Αλλά ότι γίνονται λαμογιές, γίνονται.

Εσυ Μary dea γιατι λες να το παιρνουμε προσωπικα;Μηπως επειδη ξεσκιστηκαμε στο διαβασμα και ακουμε συνεχεια για μεσον;Παντως μην ανησυχεις για μας,ειμαστε μια χαρα ψυχραιμοι!

Αποσυνδεδεμένος Daidalos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 782
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02 Επιστήμη ποιητική ευδαιμονίας
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:30:32 μμ »
Προς Eva 02 και Kublai Han: Και εγώ είμαι διοριστέος και απόφοιτος του Ιόνιου Πανεπιστημίου, αλλά αρκετά παλιότερος, αφού αποφοίτησα το 1993, όταν υπήρχε μόνο το Τμήμα Ιστορίας και το ΤΞΓΜΔ. Τον Ψαλλίδα, τον Ντόκο και τον Τσουγκαράκη τους είχαμε και εμείς.

Αποσυνδεδεμένος Fridadida

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 479
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:34:07 μμ »
Τελικά είμαστε πολλοί.....έτσι να ανεβαίνει το Ιστορίας Κέρκυρας!!!!Πότε τελείωσες;
Εσυ έφυγες κ αυτοι ακόμοι εδώ είναι....σημα κατατεθεν ο Ψαλλίδας!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Kublai Han

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
  • Φύλο: Άντρας
  • Let's do it like they do on the discovery channel
    • Προφίλ
Απ: Τμήμα αποφοίτησης διοριστέων 2007
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 26, 2007, 01:43:42 μμ »
Γεια σου ρε daidale!Ωραια ηταν στην Κερκυρα,να δουμε που θα μας στειλουν τωρα!Ασχετο,κηνυγουσα τον Καραπιδακη για να παρω πτυχιακη στη Μεσαιωνικη ιστορια,αλλα αυτος τη μια ηταν στο Παρισι και την αλλη στη Τζαμαικα,πολυ γελιο!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162169
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 805
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 760
Σύνολο: 779

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.094 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.