*

Αποστολέας Θέμα: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)  (Αναγνώστηκε 14313 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #42 στις: Οκτώβριος 16, 2012, 11:37:43 πμ »
Όταν ξετρυπώσουν τους υπεράριθμους μόνιμους από τις τρύπες τους, θα καταλάβουμε επιτέλους ποιές ήταν οι πραγματικές ανάγκες της χώρας για προσλήψεις αναπληρωτών. Προς το παρόν η αναίτια σπατάλη συνεχίζεται για μία δημόσια εκπαίδευση που έχει αποτύχει πλήρως και σε μία χώρα που χρεοκόπησε εξ’ αιτίας και αυτών των πελατειακών νοοτροπιών.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:48:57 »

Αποσυνδεδεμένος BATMAN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 294
  • Φύλο: Άντρας
  • NICK BAT
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #43 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 12:32:21 μμ »
Καλησπερα σε ολους!συγχαρητηρια σε οσους καλεσαν.εγω ειμαι πολυ στεναχωρημενη.παλι το συστημα με προσπερασε....καταραμενη αττικη!θελω ακομα γυρω στα 10 ατομα για να με φτασει....και μακρια απο το σπιτι μου αφου ο Πειραιας που μενω πηρε κοσμο.παντως κι εγω περιμενα περισοτερο κοσμο βρε παιδια.περυσι στις 2 πρωτες φασεις η Αττικη ειχε παρει 53 ατομα και φετος με το σταγονομετρο...η ψυχη μου εχει σωθει!τι να πω...Batman τι εγινε?σε πηρε?εσενα Skywalker?και εχεις δικιο Skywalker,η ειδικη αγωγη παιρνει συνεχεια....δε λεω να δουλεψουν κι εκει οι συναδερφοι,αλλα κι εμεις με τοσους ασεπ και τοσο διαβασμα πρεπει να παμε.
Τελοσπαντων,μην χανομαστε.
καληνυχτα και καλη αρχη σε οσους ξεκινουν.και στα δικα μας ευχομαι.


περιμένω  για  Γ φάση

Αποσυνδεδεμένος BATMAN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 294
  • Φύλο: Άντρας
  • NICK BAT
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #44 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 12:34:19 μμ »
Batman να σε ρωτησω: ποιο ειναι το τηλεφωνο των φυσικων στο υπουργειο?να παρω κι εγω να ρωτησω.Εσενα τι σου ειπαν οτι εχουμε εμεις κενα αλλα δεν εχουν λεφτα?δηλαδη δε θα παρουν ακομα εστω 2 φασεις?μικρες?Ειμαι 10 θεση για Αττικη,τι στο καλο δε θα με παρουν καθολου?εγκεφαλικο θα παθω.... Αν μπορεις γραψε μου να παρω τηλ στο υπουργειο.

physicos1976 . Εχουμε  κανένα  νέο  απο το  Υπουργείο ?
Πήρες  στο  τηλέφωνο  που  σου  έδωσα?

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 12:35:39 μμ »
Batman πηρα τηλ σημερα το πρωι εκει που μου ειπες και βγηκε 1 κοπελα.δεν τη ρωτησα αν ηταν αυτη που μου ειπες απλα τη ρωτησα αν θα παρουν αλλο κοσμο απο τις ειδικοτητες μας.λεει "λογικα θα γινει αλλη 1 φαση αρχες νοεμβρη".ετσι οπως το ειπε ειναι σαν να μου λεει δε θα γινει αλλη φαση μετα απο αυτη.ετσι καταλαβα δηλαδη.τη ρωτησα για κενα φυσικων και ειπε δεν ξερω.αυτα βγαινουν τελευταια.μηπως πετυχα καμια ασχετη τι να σου πω...σαν ασχετη μου φανηκε αφου δε μας διαφωτησε και ιδιαιτερα.θες να ξαναπαρεις κι εσυ?απογοητευση παντως.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:48:57 »

Αποσυνδεδεμένος BATMAN

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 294
  • Φύλο: Άντρας
  • NICK BAT
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 12:42:37 μμ »
Batman πηρα τηλ σημερα το πρωι εκει που μου ειπες και βγηκε 1 κοπελα.δεν τη ρωτησα αν ηταν αυτη που μου ειπες απλα τη ρωτησα αν θα παρουν αλλο κοσμο απο τις ειδικοτητες μας.λεει "λογικα θα γινει αλλη 1 φαση αρχες νοεμβρη".ετσι οπως το ειπε ειναι σαν να μου λεει δε θα γινει αλλη φαση μετα απο αυτη.ετσι καταλαβα δηλαδη.τη ρωτησα για κενα φυσικων και ειπε δεν ξερω.αυτα βγαινουν τελευταια.μηπως πετυχα καμια ασχετη τι να σου πω...σαν ασχετη μου φανηκε αφου δε μας διαφωτησε και ιδιαιτερα.θες να ξαναπαρεις κι εσυ?απογοητευση παντως.

Υπομονή. ΟΥΤΕ  Σχολεία  μπορούν  να κλείσουν  στο  μέσο της  χρονιάς , ούτε  υπερωρίες  μπορούν  να βάλουν (θα  γίνει  χαμός ), ούτε αύξηση  ωραρίου.Πιστώσεις  θα  βρεθούν  θέλουν ,δεν θέλουν.Αλλιώς θα  ξεσηκωθεί ο κόσμος. 

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' Φάση αναπληρωτών ΠΕ-4.01 (2012-2013)
« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 23, 2012, 08:32:46 πμ »
Συναδερφοι καλημερα!γραφω κι εδω μηπως καποια διαβασουν εδω.Οσοι συναδερφοι παρουσιαστηκαν στη Β φαση και καταλαβαν κατι σχετικα με την υπαρξη παραπανω κενων ας μας το γραψουν εδω να εχουμε μια εικονα κι εμεις.Ευχαριστω πολυ. 

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 791
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 517
Σύνολο: 526

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.1 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.