*

Αποστολέας Θέμα: Υπευθύνoι Εκπαίδευσης & Οργάνωσης ΚΔΒΜ Δήμων Στερεάς Ελλάδας και Νοτίου Αιγαίου  (Αναγνώστηκε 31163 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Αν κάποιος δεν μπορεί να αναλάβει ένα τμήμα , ναι να το αναλάβει ο επόμενος ...αλλά όταν δημιουργείται δεύτερο τμήμα στο ίδιο διδακτικό αντικείμενο (π.χ. ρωσική γλώσσα) γιατί το αναλαμβάνει ο δεύτερος στη σειρά; Μπορείς να μου στείλεις τον οδηγό που το γράφει αυτό που  υποστηρίζεις; Το έχεις δει γραμμένο σε κάποιο επίσημο έγγραφο;

Οι οδηγίες έχουν δοθεί γραπτώς στους Υπεύθυνους των ΚΔΒΜ. Δεν είναι ένα έγγραφο που μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε. Είναι κανονισμός των ΚΔΒΜ και παλιότερα των ΚΕΕ.
Αν θες να το δεις ζήτησέ το από τους Υπεύθυνους τΩΝ ΚΔΒΜ του Νομού σου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Οι οδηγίες έχουν δοθεί γραπτώς στους Υπεύθυνους των ΚΔΒΜ. Δεν είναι ένα έγγραφο που μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε. Είναι κανονισμός των ΚΔΒΜ και παλιότερα των ΚΕΕ.
Αν θες να το δεις ζήτησέ το από τους Υπεύθυνους τΩΝ ΚΔΒΜ του Νομού σου.

Το έχω ζητήσει και από το ΚΔΒΔ του νομού και από τα κεντρικά στην Αθηνά και δεν το έχει κανένας γιατί μάλλον δεν υπάρχει...είναι απόρρητο έγγραφο και δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε(δεν νομίζω); Επίσης και σε άλλα ΚΔΒΜ (εκτός του νομού μου)  μου έχουν πει ότι απλώς υπάρχει προφορική εντολή. Εσύ τον έχεις δει τον κανονισμό  ; Το έχεις διαβάσει; Μπορείς να μου το στείλεις ;

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Το έχω ζητήσει και από το ΚΔΒΔ του νομού και από τα κεντρικά στην Αθηνά και δεν το έχει κανένας γιατί μάλλον δεν υπάρχει...είναι απόρρητο έγγραφο και δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε(δεν νομίζω); Επίσης και σε άλλα ΚΔΒΜ (εκτός του νομού μου)  μου έχουν πει ότι απλώς υπάρχει προφορική εντολή. Εσύ τον έχεις δει τον κανονισμό  ; Το έχεις διαβάσει; Μπορείς να μου το στείλεις ;

Ευχαριστώ τελικά το βρήκα ...

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Το έχω ζητήσει και από το ΚΔΒΔ του νομού και από τα κεντρικά στην Αθηνά και δεν το έχει κανένας γιατί μάλλον δεν υπάρχει...είναι απόρρητο έγγραφο και δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε(δεν νομίζω); Επίσης και σε άλλα ΚΔΒΜ (εκτός του νομού μου)  μου έχουν πει ότι απλώς υπάρχει προφορική εντολή. Εσύ τον έχεις δει τον κανονισμό  ; Το έχεις διαβάσει; Μπορείς να μου το στείλεις ;

Δεν είπα ότι είναι απόρρητο, απλά δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε διότι δεν υπάρχει κάπου στο ίντερνετ ώστε να μπορεί να το δει ο καθένας.
Προφορική εντολή δεν υπάρχει, υπάρχει γραπτή.
Και για να στο λέω σημαίνει ότι το έχω δει και το έχω διαβάσει η ίδια. Δεν λέω κάτι, έτσι απλά για να το λέω.
Δεν είμαστε μικρά παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν είπα ότι είναι απόρρητο, απλά δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε διότι δεν υπάρχει κάπου στο ίντερνετ ώστε να μπορεί να το δει ο καθένας.
Προφορική εντολή δεν υπάρχει, υπάρχει γραπτή.
Και για να στο λέω σημαίνει ότι το έχω δει και το έχω διαβάσει η ίδια. Δεν λέω κάτι, έτσι απλά για να το λέω.
Δεν είμαστε μικρά παιδιά!
[/quot

Υπάρχει  στο διαδίκτυο ο οδηγος  .Πρέπει να το έχουν και οι εκπαιδευτές γιατί έχει οδηγίες και για τους ίδιους.

Αποσυνδεδεμένος bestar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ06
    • Προφίλ
Δωσε μας ενα λινκ αν θες...

Αποσυνδεδεμένος eftychia112

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
πότε θα καλέσουν τους εκπαιδευτές;

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
πότε θα καλέσουν τους εκπαιδευτές;
δημιουργουνται συνεχεια τμήματα και καλούν συνεχεια εκπαιδευτες. Απευθυνσου στον Υπέυθυνο Εκπαιδευσης της περιοχής σου

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Δεν είπα ότι είναι απόρρητο, απλά δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε διότι δεν υπάρχει κάπου στο ίντερνετ ώστε να μπορεί να το δει ο καθένας.
Προφορική εντολή δεν υπάρχει, υπάρχει γραπτή.
Και για να στο λέω σημαίνει ότι το έχω δει και το έχω διαβάσει η ίδια. Δεν λέω κάτι, έτσι απλά για να το λέω.
Δεν είμαστε μικρά παιδιά!
[/quot

Υπάρχει  στο διαδίκτυο ο οδηγος  .Πρέπει να το έχουν και οι εκπαιδευτές γιατί έχει οδηγίες και για τους ίδιους.


Για δώσε το link να το δω!

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ

Για δώσε το link να το δω!

Το έχεις διαβάσει οπότε τι να το κάνεις;

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Το έχεις διαβάσει οπότε τι να το κάνεις;

Και εσύ αφού το έχεις γιατί δεν το δίνεις; Τόσο απόρρητο είναι;;;;
Καλά μας δουλεύεις;
Αφού δεν υπάρχει σε κανένα link. Είναι οδηγία των ΚΔΒΜ.

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Και εσύ αφού το έχεις γιατί δεν το δίνεις; Τόσο απόρρητο είναι;;;;
Καλά μας δουλεύεις;
Αφού δεν υπάρχει σε κανένα link. Είναι οδηγία των ΚΔΒΜ.

χαχαχα ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις...εσύ μας δουλεύεις που τόσο καιρό σου πασαραν ότι υπάρχει οδηγός  και τους πιστεύεις χωρίς να έχεις διαβάσει τπτ. Αν σου πουν  ότι κέρδισες το όσκαρ θα πας να το παραλάβεις ...τέλος πάντων ψάξε στη διαύγεια  Απρίλιο του 13 και θα το βρεις ...και από εδώ και πέρα να είσαι πιο προσεκτική σε αυτά που λες ότι ξέρεις ,απαντήσεις τύπου το έχω διαβάσει ,το έχω δει και δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε αποκλείονται...δεν σου δίνω το λινκ για να αρχίσεις να ψάχνεις και λίγο μόνη σου

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
χαχαχα ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις...εσύ μας δουλεύεις που τόσο καιρό σου πασαραν ότι υπάρχει οδηγός  και τους πιστεύεις χωρίς να έχεις διαβάσει τπτ. Αν σου πουν  ότι κέρδισες το όσκαρ θα πας να το παραλάβεις ...τέλος πάντων ψάξε στη διαύγεια  Απρίλιο του 13 και θα το βρεις ...και από εδώ και πέρα να είσαι πιο προσεκτική σε αυτά που λες ότι ξέρεις ,απαντήσεις τύπου το έχω διαβάσει ,το έχω δει και δεν μπορεί να το έχει ο οποιοσδήποτε αποκλείονται...δεν σου δίνω το λινκ για να αρχίσεις να ψάχνεις και λίγο μόνη σου

Εγώ διαβάζω ότι μου στέλνει η ομάδα έργου. Υπάρχει γραπτή εντολή. Αν εσύ δεν το πιστεύεις δεν μου καίγεται καρφί.
Ούτε θα καθήσω να ψάξω τίποτα επειδή το είπες εσύ. Αν ήσουν σχετικός με την Δια Βίου Μάθηση δεν θα ψαχνόσουν εδώ μέσα να ρωτάς.
Να προσέχεις λοιπόν πως μιλάς και να μην είσαι επιθετικός.
Εγώ θα απαντάω μόνο σε αυτούς που πραγματικά χρειάζονται απαντήσεις.
Εσύ συνέχισε να ψάχνεσαι...

Αποσυνδεδεμένος POP999999

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εγώ διαβάζω ότι μου στέλνει η ομάδα έργου. Υπάρχει γραπτή εντολή. Αν εσύ δεν το πιστεύεις δεν μου καίγεται καρφί.
Ούτε θα καθήσω να ψάξω τίποτα επειδή το είπες εσύ. Αν ήσουν σχετικός με την Δια Βίου Μάθηση δεν θα ψαχνόσουν εδώ μέσα να ρωτάς.
Να προσέχεις λοιπόν πως μιλάς και να μην είσαι επιθετικός.
Εγώ θα απαντάω μόνο σε αυτούς που πραγματικά χρειάζονται απαντήσεις.
Εσύ συνέχισε να ψάχνεσαι...
Ρώτησε τον  bestar αν του τον έχω δώσει. Δεν δίνεις απαντήσεις αυτό είναι το πρόβλημα ....υποθέτεις...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 385
Σύνολο: 394

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.124 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.