*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 108915 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το Πανεπιστήμιο της Λευκωσίας με ενημέρωσαν ότι τα έγγραφα θα σταλούν στο τέλος της επόμενης εβδομάδας και ότι δεν γίνεται να σταλούν νωρίτερα. Προσωπικά θεωρώ ότι η αναγνώριση δεν θα έχει βγει μέχρι τις αιτήσεις των αναπληρωτών... Όποιος θέλει ας στείλει κανένα mail στο Πανεπιστήμιο, μήπως και πιεστούν λιγάκι γιατί εκεί που μας είχαν πει ότι θα σταλούν αρχές Ιουνίου, φθάσαμε αρχές Ιουλίου!

Σε ποια διεύθυνση έστειλες;
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εγώ έστειλα στην Κουμουνδούρου γιατί αυτή έχει αναλάβει την έκδοση των πτυχίων. Πάντως παραθέτω τα εξής στοιχεία:


Για οποιεσδήποτε διευκρινήσεις ή ερωτήματα γενικής φύσεως, παρακαλώ επικοινωνήστε με το Τμήμα Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης ηλεκτρονικώς στο DL@unic.ac.cy ή στο τηλέφωνο +357 22842020, +357 22842021, +357 22842022.

Μπορείτε επίσης να επικοινωνείτε με τις Ακαδημαϊκές σας Συμβούλους:

κ. Χριστιάνα Σταύρου: Ηλεκτρονική Διεύθυνση: stavrou.c@unic.ac.cy , Τηλέφωνα: +357 22842012

κ. Ανθή Τζιακούρα: Ηλεκτρονική Διεύθυνση: tziakoura.a@unic.ac.cy , Τηλέφωνα: +357 22842011, 6983047728

κ. Μικαέλα Κουμουνδούρου: Ηλεκτρονική Διεύθυνση: coumoundourou.m@unic.ac.cy , Τηλέφωνα: +357 22842010, 6979979541

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το Πανεπιστήμιο της Λευκωσίας με ενημέρωσαν ότι τα έγγραφα θα σταλούν στο τέλος της επόμενης εβδομάδας και ότι δεν γίνεται να σταλούν νωρίτερα. Προσωπικά θεωρώ ότι η αναγνώριση δεν θα έχει βγει μέχρι τις αιτήσεις των αναπληρωτών... Όποιος θέλει ας στείλει κανένα mail στο Πανεπιστήμιο, μήπως και πιεστούν λιγάκι γιατί εκεί που μας είχαν πει ότι θα σταλούν αρχές Ιουνίου, φθάσαμε αρχές Ιουλίου!

Εμένα μου είπαν το πολύ τέλος του μήνα!! Θα μας τρελάνουν.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Πήρα σήμερα το πτυχίο από το Πανεπιστήμιο. Λογικά, θα φτάσει (έφτασε;) και στον Δοατάπ. Οπότε, αναμένουμε εξελίξεις στην online πορεία της αίτησης.  :D :D :D :D :D
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τα χαρτιά δεν έχουν ακόμα σταλεί. Αύριο έχουν πει σε όλους. Για να δούμε....

Αποσυνδεδεμένος garfieldnt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αποστολή εγγράφων στον ΔΟΑΤΑΠ
by Distance Learning - Friday, 4 July 2014, 12:09 PM
    
"Αγαπητοί φοιτητές,
Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα αποστάληκαν στον ΔΟΑΤΑΠ οι φάκελοι των φοιτητών μας που πληρούν τα κριτήρια για αποφοίτηση (επικυρωμένο αντίγραφο μεταπτυχιακού τίτλου, αναλυτική βαθμολογία, ερωτηματολόγιο, Diploma Supplement).
Τα έγγραφα αποστάληκαν μέσω της εταιρίας courier ACS, και αναμένεται να παραληφθούν από τον ΔΟΑΤΑΠ τη Δευτέρα, 7 Ιουλίου 2014."

 

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Να ρωτησω,βλεπατε την πορεια της αιτησης σας online?γιατι εγω κατεθεσα χαρτια στο δοαταπ στις 16 ιουνη και βαζω συνεχως τον αριθμο πρωτοκολλου μου στη σελιδα και δε μου εμφανιζει τιποτα.επισης επιχειρησα χθες να τηλεφωνησω στο δοαταπ με τα εσωτερικα νουμερα που μου εδωσαν όταν κατεθεσα χαρτια,αλλα δεν απαντουσε κανεις!!!ξερει καποιος κατι να με βοηθησει?ευχαριστω :)

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Να ρωτησω,βλεπατε την πορεια της αιτησης σας online?γιατι εγω κατεθεσα χαρτια στο δοαταπ στις 16 ιουνη και βαζω συνεχως τον αριθμο πρωτοκολλου μου στη σελιδα και δε μου εμφανιζει τιποτα.επισης επιχειρησα χθες να τηλεφωνησω στο δοαταπ με τα εσωτερικα νουμερα που μου εδωσαν όταν κατεθεσα χαρτια,αλλα δεν απαντουσε κανεις!!!ξερει καποιος κατι να με βοηθησει?ευχαριστω :)

Μην αγχώνεσαι, ούτε σε εμένα φαίνεται κάτι. Μέχρι να πάρει ο Δοαταπ τα χαρτιά δεν θα εμφανίζεται κάτι στην online πορεία.
Τα τηλέφωνά τους είναι 210 5281000 εσ 306, 307, Δευτέρα και Πέμπτη.
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σε ευχαριστω πολύ.Μου ειπαν από το πανεπιστημιο ότι τα εχουν στειλει εδώ και πολλες μερες.τωρα δεν ξερω αν τους πεσανε πολλα και καθυστερουν ;)

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Σήμερα έλεγξα την online πορεία της αίτησης μου και βλέπω ότι εμφανίστηκε το πινακάκι με τα δυο πρώτα στάδια ολοκληρωμένα.

Πάμε καλά!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melpo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 471
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα!! Πότε είχες στείλει τα χαρτιά σου fzappa και πότε πήρες αριθμό πρωτοκόλλου?

Αποσυνδεδεμένος Alexia32

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 04.01
    • Προφίλ
Ήθελα να ρωτήσω αν αναγνωρίστηκε το μεταπτυχιακό σε όσους το κατέθεσαν το Μάιο και αν μπορεί κανείς να το καταθέσει στην Δευτεροβάθμια άμεσα ή πρεπει να περιμένει την προκύρηξη για την ειδικής για να μπει στους πινακες σμεα.
Η γνώση μιλάει, αλλά η σοφία ακούει: Jimi Hendrix

Αποσυνδεδεμένος fiore

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1323
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
λίγα μηνύματα παραπάνω αναφέρουν οι συνάδελφοι ότι ακόμα είναι σε εξέλιξη η διαδικασία αναγνώρισης

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Καλημέρα!! Πότε είχες στείλει τα χαρτιά σου fzappa και πότε πήρες αριθμό πρωτοκόλλου?

Καλημέρα! Τα έστειλα τέλη Μαΐου (δεν θυμάμαι ακριβώς) και πήρα αριθμό πρωτοκόλλου 3 Ιουνίου. Εσύ πότε τα έστειλες;

Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159817
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 374
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 295
Σύνολο: 295

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.098 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.