*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1239112 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
AMHN  ελπιζω μεχρι τέλουσ του μηνα,αρχσ του επομενου να γινει κατι

Όχι, θα αργήσει... Αλλά και εγώ πιστεύω ότι οι σιχαμένοι σιγά - σιγά σπεύδουν να καρπωθούν από κάτι θετικό...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τι εννοείς ότι θα αργήσει myrtw86;;;

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Όχι, θα αργήσει... Αλλά και εγώ πιστεύω ότι οι σιχαμένοι σιγά - σιγά σπεύδουν να καρπωθούν από κάτι θετικό...
Είσαι μέσα στο Υπουργείο και γνωρίζεις τι μέλλει γενέσθαι και πότε;

Μήπως έχεις και χρονοδιαγράμματα;
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Όχι, θα αργήσει... Αλλά και εγώ πιστεύω ότι οι σιχαμένοι σιγά - σιγά σπεύδουν να καρπωθούν από κάτι θετικό...

εχεις πληροφοριες γι αυτο που λες?η ειναι δικη σου εκτιμηση?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
εχεις πληροφοριες γι αυτο που λες?η ειναι δικη σου εκτιμηση?
Δεν θα ναι τόσο γρήγορο...
Κάτσε να τελεσιδικησουν και οι αιτησεις συμμορφωσης... Και οι αγωγές...

Αποσυνδεδεμένος Arieta

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 283
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδιά καλησπέρα!Έχω προσφύγει και γω τον Αύγουστο του 2017 αλλά ακόμη δεν έχει οριστεί δικάσιμος για την δική μας προσφυγή. Πάντα οι προσφυγές καθυστερούν τόσο; Μήπως γνωρίζετε πόσο καιρό μπορεί να πάρει η όλη διαδικασία; απ' οτι κατάλαβα όσοι δικαιωθήκατε είχατε προσφύγει απο το 2015 περίπου..μήπως επειδή υπάρχει δεδικασμένο θα κινηθεί πιο γρήγορα η δική μας διαδικασία; ευχαριστώ και καλό διορισμό σύντομα!

Αποσυνδεδεμένος koctas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
    • Προφίλ
Γεια σας...Ο δικηγορος σας τι λεει για αυτην την καθυστερηση? Παντως εμενα μου φαινεται μεγαλο το διαστημα αυτο...Εχετε υποψη οτι τον Αυγουστο του 2017 μπορει να εχει παρελθει το ευλογο χρονικο διαστημα για να γινει δεκτη η προσφυγη...

Παιδιά καλησπέρα!Έχω προσφύγει και γω τον Αύγουστο του 2017 αλλά ακόμη δεν έχει οριστεί δικάσιμος για την δική μας προσφυγή. Πάντα οι προσφυγές καθυστερούν τόσο; Μήπως γνωρίζετε πόσο καιρό μπορεί να πάρει η όλη διαδικασία; απ' οτι κατάλαβα όσοι δικαιωθήκατε είχατε προσφύγει απο το 2015 περίπου..μήπως επειδή υπάρχει δεδικασμένο θα κινηθεί πιο γρήγορα η δική μας διαδικασία; ευχαριστώ και καλό διορισμό σύντομα!

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Δεν θα ναι τόσο γρήγορο...
Κάτσε να τελεσιδικησουν και οι αιτησεις συμμορφωσης... Και οι αγωγές...
Αυτο θα πάρει τρεις μήνες στην καλύτερη των περιπτώσεων, τουλάχιστον για την αίτηση συμμόρφωσης. Όποτε δεν μάς βλέπω νωρίτερα από τα Χριστούγεννα να διορθωθεί διοριζομαστε.

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Δεν θα ναι τόσο γρήγορο...
Κάτσε να τελεσιδικησουν και οι αιτησεις συμμορφωσης... Και οι αγωγές...
Tι είναι αυτά που λες, μπορείς να μας εξηγήσεις;
Τι αιτήσεις συμμόρφωσης εννοείς; Ποιός σου μίλησε γι' αυτά τα πράγματα και πώς γνωρίζεις ότι τα πράγματα έχουν οδηγηθεί εκεί; Δεν γίνεται να "πετάς" κάτι και να μην το εξηγείς!
Κι όσο για τις αγωγές, δεν επηρεάζουν το θέμα των διορισμών των δικαιωθέντων! Έτσι γνωρίζω.
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Αυτο θα πάρει τρεις μήνες στην καλύτερη των περιπτώσεων, τουλάχιστον για την αίτηση συμμόρφωσης. Όποτε δεν μάς βλέπω νωρίτερα από τα Χριστούγεννα να διορθωθεί διοριζομαστε.
6μηνο το λιγότερο είναι...

Αποσυνδεδεμένος maritina35

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 304
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Γεια σας...Ο δικηγορος σας τι λεει για αυτην την καθυστερηση? Παντως εμενα μου φαινεται μεγαλο το διαστημα αυτο...Εχετε υποψη οτι τον Αυγουστο του 2017 μπορει να εχει παρελθει το ευλογο χρονικο διαστημα για να γινει δεκτη η προσφυγη...
καλημερα koctas ,μετα απο παρομοια συζητηση που καναμε εδω στο φορουν, τηλεφωνησα εγω στο δικηγορικο να ρωτησω το συγκεκριμενο, γιατι δηλαδη αργει τοσο να οριστει η δικασιμος και δεν εξεφρασαν καμια απολυτως ανησυχια! Εσυ γνωριζεις οτι εφοσον εχει παρελθει το ευλογο διαστημα δεν γινεται δεκτη η προσφυγη και δεν οριζεται δικασιμος; αυτο μπορεις να το απαντησεις με σιγουρια; γιατι αυτο καταλαβαινω εγω οτι εννοεις! ( ναι μπορει να εχει παρελθει το ευλογο το Αυγουστο του 2017 δεν αμφιβαλλω, ομως δεν πρεπει να οριστει δικασιμος πρωτα και επειτα στο δικαστηριο να ανακοινωθει κατι τετοιο;)

Αποσυνδεδεμένος koctas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
    • Προφίλ
Δεν γνωριζω αυτα που με ρωτας...γιατι δεν ρωτας το δικηγορο σου ? Εγω παντως θυμαμαι ειχε οριστει δικασιμος μεσα σε ενα τριμηνο...για την δικη μας προσφυγη...το 2015 8)

καλημερα koctas ,μετα απο παρομοια συζητηση που καναμε εδω στο φορουν, τηλεφωνησα εγω στο δικηγορικο να ρωτησω το συγκεκριμενο, γιατι δηλαδη αργει τοσο να οριστει η δικασιμος και δεν εξεφρασαν καμια απολυτως ανησυχια! Εσυ γνωριζεις οτι εφοσον εχει παρελθει το ευλογο διαστημα δεν γινεται δεκτη η προσφυγη και δεν οριζεται δικασιμος; αυτο μπορεις να το απαντησεις με σιγουρια; γιατι αυτο καταλαβαινω εγω οτι εννοεις! ( ναι μπορει να εχει παρελθει το ευλογο το Αυγουστο του 2017 δεν αμφιβαλλω, ομως δεν πρεπει να οριστει δικασιμος πρωτα και επειτα στο δικαστηριο να ανακοινωθει κατι τετοιο;)

Αποσυνδεδεμένος koctas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
    • Προφίλ
Ετσι ειναι...το δικο μας γραφειο προχωρησε στην επιτροπη συμμορφωσης του ΣτΕ...τωρα ποσο θα κανει για να βγει κατι δεν γνωριζω...

Tι είναι αυτά που λες, μπορείς να μας εξηγήσεις;
Τι αιτήσεις συμμόρφωσης εννοείς; Ποιός σου μίλησε γι' αυτά τα πράγματα και πώς γνωρίζεις ότι τα πράγματα έχουν οδηγηθεί εκεί; Δεν γίνεται να "πετάς" κάτι και να μην το εξηγείς!
Κι όσο για τις αγωγές, δεν επηρεάζουν το θέμα των διορισμών των δικαιωθέντων! Έτσι γνωρίζω.

Αποσυνδεδεμένος Dr.W

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Ετσι ειναι...το δικο μας γραφειο προχωρησε στην επιτροπη συμμορφωσης του ΣτΕ...τωρα ποσο θα κανει για να βγει κατι δεν γνωριζω...
6 μήνες

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 355
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 323
Σύνολο: 331

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.112 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.