*

Αποστολέας Θέμα: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες  (Αναγνώστηκε 12144 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 19, 2015, 02:03:27 μμ »
μονιμη ειναι

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:05:46 »

Αποσυνδεδεμένος p14767

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 19, 2015, 02:19:52 μμ »
παιδια ευχαριστω πολυ ολους σας δεν ειναι οτι δεν προσπαθω αλλα η καθηγητρια μας ειναι ενα πολυ κακο παραδειγμα δημοσιου υπαλληλου μια φορα θυμαμαι σηκωθηκα στον πινακα την 2η μερα μαθηματων στην αρχη της χρονιας και ξερετε τι μου ειπε μολις εκανα ενα λαθος που οφηλονταν στο αγχος μου ειπε να γυρισω στο δημοτικο μπροστα σε 20 αλλα παιδια. αυτο για εμενα ηταν σοβαρο χτυπημα που με ωθησε στο να μην δινω δεκαρα για το τι λεει αυτη η γυναικα. αλλα παρολα αυτα σημερα την θεωρια την εχω ολοσωστη τις πραξουλες ειναι λιγο πιο δυσκολο αλλα η θεωρια ειναι σιγουρη επιτυχια... ευχαριστω πολυ ολους!!!

ΑΧΙΛΛΕΑ δεν μας ανεφερες τον μεσο ορο του τμηματος σου στο συγκεκριμενο μαθημα με την συγκεκριμενη καθηγητρια,οπως και τους βαθμους σου στα υπολοιπα μαθηματα, επισης αν πηγαινες φροντιστηριο,  ΑΛΛΑ για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, για να σου εβαλε 10 στα δυο πρωτα τριμηνα σιγουρα θεωρει πως εισαι κατω απο τη βαση .
μπορει δικαια, μπορει αδικα (δεν μας δινεις  πολλες πληροφοριες) αλλα μου κανει εντυπωση: διαγωνισμα και τεστ δεν σας εβαλε σαυτα τα 2 τριμηνα; τι βαθμους πηρες; αφου κατεχεις τη θεωρια οπως λες, και κατι απο τις ασκησεις επαιρνες τουλαχστον δεκα και πανω, αρα σου εβαλε μικροτερο βαθμο απο αυτα που εγραφες;
οι γονεις σου γιατι δεν ζητησαν το λογο, απο την ιδια και τον διευθυντη τοσο καιρο; οι κακοι δημοσιοι υπαλληλοι πρεπει να παιρνουν ΔΡΟΜΟ.
για να μην το εκανες, μαλλον βρηκες την ευκολη δικαιολογια του κακου καθηγητη που δεν σε καταλαβαινει, σταματησες να διαβαζεις και ασχοληθηκες με το ιντερνετ. αν συμβαινει αυτο τοτε στον μονο που κανεις κακο ειναι ο εαυτος σου.
οι μισοι σημερινοι καθηγητες θα επρεπε να ειχαν αυτοκτονησει με αυτα που τραβουσαμε απο τους καθηγητες μας.
για να μην αγχωνεσαι την ταξη θα την περασεις με τον μεσο ορο και θα μου ερθεις στο λυκειο,να προσπαθουμε να καλυψουμε τα κενα που εχεις απο το γυμνασιο.
Υ.Γ. παρακαλω να μην μου απαντησουν "μαθητοπατερες" που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να τα εχουν καλα με τους μαθητες και στην ταξη πετανε χαρταετο

« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 19, 2015, 02:21:35 μμ από p14767 »

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 19, 2015, 02:32:28 μμ »
φιλε με το δυσκολο ονομα δεν παω φροντιστιριο οι μαθητες εκτος απο 4 -5 που πανε φροντιστιριο που καταντησαμε απο την τριτη γυμνασιου δηλαδη με αυτο το συστημα μονο αυτοι εχουν 18 και πανω καιθα πω και κατι αλλο καθε φορα εμπαινε μεσα και σηκωνε τον αγαπημενο της ενα παιδι ειχε και μετα οσοι σηκωναν χερι δεν ηρθε ποτε πανω απο το θρανιο να πει θες βοηθεια . και ο μεσος ορος μου ειναι 17 . 3

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 19, 2015, 02:36:41 μμ »
ΑΧΙΛΛΕΑ δεν μας ανεφερες τον μεσο ορο του τμηματος σου στο συγκεκριμενο μαθημα με την συγκεκριμενη καθηγητρια,οπως και τους βαθμους σου στα υπολοιπα μαθηματα, επισης αν πηγαινες φροντιστηριο,  ΑΛΛΑ για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, για να σου εβαλε 10 στα δυο πρωτα τριμηνα σιγουρα θεωρει πως εισαι κατω απο τη βαση .
μπορει δικαια, μπορει αδικα (δεν μας δινεις  πολλες πληροφοριες) αλλα μου κανει εντυπωση: διαγωνισμα και τεστ δεν σας εβαλε σαυτα τα 2 τριμηνα; τι βαθμους πηρες; αφου κατεχεις τη θεωρια οπως λες, και κατι απο τις ασκησεις επαιρνες τουλαχστον δεκα και πανω, αρα σου εβαλε μικροτερο βαθμο απο αυτα που εγραφες;
οι γονεις σου γιατι δεν ζητησαν το λογο, απο την ιδια και τον διευθυντη τοσο καιρο; οι κακοι δημοσιοι υπαλληλοι πρεπει να παιρνουν ΔΡΟΜΟ.
για να μην το εκανες, μαλλον βρηκες την ευκολη δικαιολογια του κακου καθηγητη που δεν σε καταλαβαινει, σταματησες να διαβαζεις και ασχοληθηκες με το ιντερνετ. αν συμβαινει αυτο τοτε στον μονο που κανεις κακο ειναι ο εαυτος σου.
οι μισοι σημερινοι καθηγητες θα επρεπε να ειχαν αυτοκτονησει με αυτα που τραβουσαμε απο τους καθηγητες μας.
για να μην αγχωνεσαι την ταξη θα την περασεις με τον μεσο ορο και θα μου ερθεις στο λυκειο,να προσπαθουμε να καλυψουμε τα κενα που εχεις απο το γυμνασιο.
Υ.Γ. παρακαλω να μην μου απαντησουν "μαθητοπατερες" που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να τα εχουν καλα με τους μαθητες και στην ταξη πετανε χαρταετο
Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουμε αν ο Αχιλλέας είναι πραγματικός. Αλλά αυτή είναι μια αδικαιολόγητη επίθεση προς κάποιον άγνωστο. Η έλλειψη γνώσης εκτιμώ ότι καλύπτεται από προκαταλήψεις. Και είναι εμφανής μια κάποια αγανάκτηση!
ΘΑ τολμήσω να απαντήσω και εγώ ορμούμενος από την μικρή μου εμπειρία, ότι δεν θα καταφέρεις να μας φοβήσεις όπως φοβίζεις τους μαθητές σου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:05:46 »

Αποσυνδεδεμένος p14767

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 19, 2015, 02:44:18 μμ »

ΘΑ τολμήσω να απαντήσω και εγώ ορμούμενος από την μικρή μου εμπειρία, ότι δεν θα καταφέρεις να μας φοβήσεις όπως φοβίζεις τους μαθητές σου.
ελπιζω να μην αναφερεσαι σε μενα, εκτος αν λεγεσαι Διαμαντοπουλου με ατακες τυπου "πρωτα ο μαθητης" (γιατι και εσυ για μαθητης μου φαινεσαι) αν τυχον εισαι συναδελφος πες μου τι δεν καταλαβες να στο πω πιο απλα...

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 19, 2015, 02:45:27 μμ »
τι λετε καλε παμε καλα? ποτε ειμους επιθετικος εγω?

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 19, 2015, 02:47:31 μμ »
πραγματικα τωρα ειστε σε αυτο το φορουμ για να κανετε ανονυμες επιθεσεις εγω δεν επιτεθηκα σε κανεναν και απλα ζητησα μια βοηθεια και μου λετε οτι δεν ειμαι και αληθινος επειδη ξερετε εχω μεγαλο οφελος με το να απασχολω κοσμο.....

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 19, 2015, 02:50:25 μμ »
α συγνωμη νομιζα αναφεροσασταν σε εμενα  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 19, 2015, 02:54:08 μμ από Αχιλλεας »

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 19, 2015, 02:51:02 μμ »
κυριε βασιλη δεν υπαρχει θεμα ο καθενας λεει την γνωμη του

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ερωτηση προς ολους τους καθηγητες
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 19, 2015, 02:55:05 μμ »
Ok δεν πειραζει
Κακως απαντησα και εγώ τότε στο p14617.
Παντως αυτό το φορουμ ισως να μην ειναι τόσο χρησιμο για σενα αυτή τη στιγμή. Φανταζομαι εχεις και άλλα μαθηματα να γράψειςοποτε καλυτερα να στραφεις σε κάτι πιο αποτελεσματικό

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 331
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 316
Σύνολο: 325

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.