*

Αποστολέας Θέμα: Ερωτηματολόγιο για εκπόνηση προγράμματος επαγγελματικής ενδυνάμωσης  (Αναγνώστηκε 1032 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος evvie

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ζητήσω τη βοήθειά σας στην εκπόνηση προγράμματος προσωπικής και επαγγελματικής ενδυνάμωσης για εργαζόμενους στην ιδιωτική και δημόσια εκπαίδευση το οποίο θα εστιάζει με πρακτικό τρόπο στην ανάπτυξη διαπροσωπικών δεξιοτήτων (soft skills).

Έχω υπάρξει και η ίδια ΠΕ60 και ΠΕ60.50 και έχω εργαστεί στην αναπλήρωση, ωστόσο η οπτική μου παραμένει - θεωρώ! - ελλιπής! Συνεπώς όποιος μπορεί να διαθέσει 5-10 λεπτά, ας συμπληρώσει το σύντομο ερωτηματολόγιο που έχω αναρτήσει εδώ https://forms.gle/U48Vi9shtJ1Z1seV8  ώστε να έχω μια καλύτερη εικόνα για την αφετηρία, τις ανάγκες και την καλύτερη διάρθρωση και κοστολόγηση του προγράμματός μου.

Να επισημάνω ότι δε συλλέγω ηλ. διευθύνσεις, την τελευταία ερώτηση την αφήνετε κενή, έχει μπει μόνο για την παροχή των social links. Email δίνετε μόνο εφόσον ενδιαφέρεστε να ενημερωθείτε για τη διάθεση του προγράμματος αλλά δεν επιθυμείτε να ανατρέξετε στα social της επιχείρησής μου για τη σχετική ανακοίνωση.

Σας ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159768
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 336
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 285
Σύνολο: 286

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.065 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.