*

Αποστολέας Θέμα: παρουσίαση διπλωματικής  (Αναγνώστηκε 3945 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mixroula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 314
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
παρουσίαση διπλωματικής
« στις: Ιανουάριος 21, 2019, 02:46:16 μμ »
Καλησπέρα, έχει ολοκληρώσει κάποιος μεταπτυχιακό προγραμμα χωρις την παρουσίαση διπλωματικής; Έχω  θέματα με τον επόπτη και έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Δεν αντέχω άλλο. Δε με απασχολεί ο βαθμός. Θέλω να τη δώσω προς αξιολογηση και να ολοκληρώσω το μεταπτυχιακό για την επικείμενες προσλήψεις στην ειδική- γι αυτά τα 8 μόρια του δευτερου μεταπτυχιακού (μου έχουν ζητήσει το αρχικό κείμενο πριν τις διορθώσεις απο εκδοτικό οίκο αρα δε μιλάμε για προχειρη δουλειά).  Είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: παρουσίαση διπλωματικής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:15:36 »

Αποσυνδεδεμένος Dimdim84

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: παρουσίαση διπλωματικής
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 21, 2019, 04:12:43 μμ »
Και εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσένα. Δεν μου την ζήτησαν από εκδοτικό οίκο αλλά έχω και εγώ θέμα με τον επόπτη μου. Η έχουν όλοι την ίδια γραμμή ή έχουμε μπλέξει με το ίδιο πρόσωπο και μας ψήνει το ψάρι. Αν μπορείς πες ποια είναι τα αρχικά από το ονοματεπώνυμο του. Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να περάσει από την 3μελή επιτροπή οπότε δύσκολο να μην την παρουσιάσεις.

Αποσυνδεδεμένος mixroula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 314
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: παρουσίαση διπλωματικής
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 21, 2019, 05:15:27 μμ »
Και εγώ είμαι στην ίδια φάση με εσένα. Δεν μου την ζήτησαν από εκδοτικό οίκο αλλά έχω και εγώ θέμα με τον επόπτη μου. Η έχουν όλοι την ίδια γραμμή ή έχουμε μπλέξει με το ίδιο πρόσωπο και μας ψήνει το ψάρι. Αν μπορείς πες ποια είναι τα αρχικά από το ονοματεπώνυμο του. Έχω την εντύπωση ότι πρέπει να περάσει από την 3μελή επιτροπή οπότε δύσκολο να μην την παρουσιάσεις.

Από το τμήμα μας ζητάνε τα αντίτυπα, για να περάσουν απο τους εξεταστές, πριν την παρουσίαση.
Η παρουσίαση είναι ένα τυπικό κομμάτι που ενδεχομένως να μου στερήσει εναν καλό βαθμό που ήδη έχω καλό μέσο όρο
και η αλήθεια ειναι πως δε με ενδιαφέρει. Έκανα αυτό το μεταπτυχιακό καθαρά για εμένα αλλά τώρα που θα παίξει ρόλο με το νέο σύστημα στη μοριοδότηση, είναι κάτι που με ενδιαφέρει. -σου έστειλα pm-

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158562
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 543
Σύνολο: 559

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.065 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.