*

Αποστολέας Θέμα: Εκκαθαρισμένοι πίνακες  (Αναγνώστηκε 63527 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΕ79ΑΕΙ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 43
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 04, 2022, 07:56:02 μμ »
Εκκαθαρισμένοι πίνακες Ειδικής Αγωγής (1ΕΑ/2022, 2ΕΑ/2022, 3ΕΑ/2022) με βάση τους προσωρινούς πίνακες

Εκκαθαρισμένος κύριος πίνακας
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15-G710ju4voLBe4lgpAJhRD9r0lWEZhrifjrDElRD84/edit?usp=sharing

Εκκαθαρισμένος επικουρικός πίνακας
https://docs.google.com/spreadsheets/d/190sGEc7ddek4sUGHfdg6u03n1F_bD9PdAWXgNGizE24/edit?usp=sharing



We love you κάργα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:05:48 »

Αποσυνδεδεμένος Maribelle

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 414
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εκπαιδευτικός
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 04, 2022, 08:06:25 μμ »
Εκκαθαρισμένοι πίνακες Ειδικής Αγωγής (1ΕΑ/2022, 2ΕΑ/2022, 3ΕΑ/2022) με βάση τους προσωρινούς πίνακες

Εκκαθαρισμένος κύριος πίνακας
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15-G710ju4voLBe4lgpAJhRD9r0lWEZhrifjrDElRD84/edit?usp=sharing

Εκκαθαρισμένος επικουρικός πίνακας
https://docs.google.com/spreadsheets/d/190sGEc7ddek4sUGHfdg6u03n1F_bD9PdAWXgNGizE24/edit?usp=sharing

Αγαπημένε μας trust, συγχαρητήρια για τον κόπο σου! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Στον εκκαθαρισμένο της Ειδικής για τους ΠΕ02 δεν έχεις αφαιρέσει αυτούς που επέλεξαν να διοριστούν στη Γενική τώρα το 2022 και ενδεχομένως τα διπλά πτυχία. Θα μπορούσες να το ελέγξεις;

Σε ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Maria_efi

  • Επισκέπτης
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 04, 2022, 09:01:25 μμ »
Παιδιά καλησπέρα! Με θέση στην ειδική 1734 στους εκκαθαρισμένους τους πρώτους που κυκλοφόρησαν πιστεύετε ότι έχω πιθανότητα για κάποια φάση;

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4005
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 04, 2022, 09:12:51 μμ »
Αγαπημένε μας trust, συγχαρητήρια για τον κόπο σου! Σε ευχαριστούμε πολύ!

Στον εκκαθαρισμένο της Ειδικής για τους ΠΕ02 δεν έχεις αφαιρέσει αυτούς που επέλεξαν να διοριστούν στη Γενική τώρα το 2022 και ενδεχομένως τα διπλά πτυχία. Θα μπορούσες να το ελέγξεις;

Σε ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Σε όλες τις ειδικότητες, όλοι οι διορισμένοι των οποίων οι ταυτότητες με τις οποίες διορίστηκαν είναι ίδιες με τις ταυτότητες στους πίνακες, έχουν αφαιρεθεί. Αν διορίστηκε κάποιος στην ειδική κι είχε άλλη ταυτότητα και μετά έκανε αίτηση στη γενική κι είχε άλλη ταυτότητα, δε θα έχει αφαιρεθεί, μιας και δεν κάνω ταυτοποίηση με ονοματεπώνυμο, αλλά με τον αριθμό ταυτότητας. Όποιες περιπτώσεις ξέρετε εσείς που είναι κι ειδικότητα σας, μου στέλνετε μήνυμα με θέση κι ειδικότητα και το ελέγχω. Αλλά 99,99% είναι αυτό που λέω. Διορίστηκε στην ειδική και στη γενική έχει άλλη ταυτότητα ή διορίστηκε στη γενική και στην ειδική έχει άλλη ταυτότητα. Απλά το τελευταίο είναι δύσκολο, γιατί στην ειδική έχουμε νέους πίνακες, οπότε οι διορισμένοι δεν έκαναν ξανά αίτηση.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:05:48 »

Αποσυνδεδεμένος tolakis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 04, 2022, 10:25:59 μμ »
trust... ένα μεγάλο ευχαριστώ και από μένα...

Αποσυνδεδεμένος tolakis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1556
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 04, 2022, 11:07:48 μμ »
Κοιτάζοντας τον πίνακα για τους Πε86 στην ειδικη διαπίστωσα για μια ακόμη φορά το ποσο υπερηφανος μπορεί να είναι ο απίθανος γαβρογλου για αυτό το πράγμα που ψήφισε στην βουλή. Συναδελφος η" συνάδελφοι που για λίγες θέσεις ακόμη και για μια ένα συνάδελφο με το σύστημα γαβρογλου έχασαν τον διορισμο βρέθηκαν στον νέο πίνακα αρκετές θέσεις κάτω και ίσως σε τροχιά έξω από επόμενο διορισμό. Και κάτι για αγαπητή υπουργό.... Κυρία κεραμεως αυτό με την μεταφορά διπλής μοριοδοτηση από γενική στην ειδική λόγω δυσπροσιτων και αυτή του covid κτυπάει αρκετά.. νομίζω ότι πρέπει να το δεις...Εφαγα δύο χρόνια κορονοιου μέσα στην τάξη χωρίς ούτε ευχαριστώ.. Ε??? δεν δεν μπορείς να μου φέρνεις το τρίμηνο με μπόνους.. και το δυσπροσιτο χωρίς εγώ της καθαρής προϋπηρεσίας από ειδική να έχω την επιλογή του δυσπροσιτο. Καληνύχτα.. και να είστε και οι δύο καλα
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 04, 2022, 11:10:46 μμ από tolakis »

Αποσυνδεδεμένος pink butterfly

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 337
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εργοθεραπευτρια-Φιλόλογος (Msc)
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 04, 2022, 11:11:00 μμ »
 :) μπράβο για τη δουλειά  trust, απλά στους εργοθεραπευτες ΠΕ29 έχει πολλούς νεοδιόριστους...βρήκα εμένα και άλλους   :P αν θες να σου στείλω τον δικό μου πίνακα, είναι εκκαθαρισμενος, τον έφτιαξα εγώ η ίδια και τον έχω ανεβάσει και fb.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΚΛΑΔΟΙ : ΠΕ 29, ΠΕ 87.08, ΠΕ 02.50, ΠΕ 02

Αποσυνδεδεμένος alessandra

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 04, 2022, 11:42:17 μμ »
Εξαιρετική δουλειά σε χιλιοευχαριστούμε….Μια διόρθωση τους ΠΕ 02 ΕΑΕ το νούμερο 5 (εκκαθαρισμένους) διοριστηκε Ειδική και το νούμερο 83 (εκκαθαρισμένους) Γενική.

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4005
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 05, 2022, 12:22:27 πμ »
Επαναλαμβάνω. Αν άλλαξαν ταυτότητα, δε θα τους βρει. Την ταυτότητα ψάχνει. Αν άλλαξαν ταυτότητα, λογικό είναι να μην τους αφαιρεί. Με το ονοματεπώνυμο είναι πολύ χρονοβόρο, γιατί μια έχουν τόνο, μια δεν έχουν. Μια βάζουν και το επίθετο του συζύγου, μια δεν το βάζουν. Μια βάζουν και τα 2 ονόματα τους, μια μόνο το ένα. Μια το γράφουν με κεφαλαία, μια με μικρά. Το επώνυμο τράμπα με το όνομα κι άλλα πόσα τέτοια που έχω δει, που όταν τα διαβάζεις είναι το ίδιο πράγμα, αλλά για τον υπολογιστή είναι εντελώς διαφορετικά. Όταν μου λέτε συγκεκριμένες περιπτώσεις, τα ελέγχω ότι είναι διαφορετική ταυτότητα και μετά τα αφαιρώ, γιατί σας εμπιστεύομαι.

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4005
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 05, 2022, 12:38:24 πμ »
Εξαιρετική δουλειά σε χιλιοευχαριστούμε….Μια διόρθωση τους ΠΕ 02 ΕΑΕ το νούμερο 5 (εκκαθαρισμένους) διοριστηκε Ειδική και το νούμερο 83 (εκκαθαρισμένους) Γενική.

Το 5 το βρήκα. Διαφορετική ταυτότητα όπως είπα. Το 83 ομολογώ πως δεν το βρήκα, ούτε στη γενική, ούτε στην ειδική.

Αποσυνδεδεμένος alessandra

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #24 στις: Αύγουστος 05, 2022, 12:57:26 πμ »
Ξανακοίταξα το πίνακα σου μόλις το 83 είναι πλέον 82 και αναφέρομαι στο πρόσωπο που στην Γενική Πε02 διορίστηκε απο τη θέση 2554 και 308 θεση διορισμού. Εύχομαι να βοήθησα.

Αποσυνδεδεμένος alessandra

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #25 στις: Αύγουστος 05, 2022, 12:59:32 πμ »
Και πάλι σε ευχαριστούμε…τυγχάνει να είναι φίλες μου εξού και είμαι βέβαιη…αν εντοπίσω κατι άλλο…θα ενημερώσω…ευχαριστούμε ξανά είναι πολυ βοηθητικό για εμάς.καλήσυνέχεια

Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4005
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #26 στις: Αύγουστος 05, 2022, 01:04:08 πμ »
Ξανακοίταξα το πίνακα σου μόλις το 83 είναι πλέον 82 και αναφέρομαι στο πρόσωπο που στην Γενική Πε02 διορίστηκε απο τη θέση 2554 και 308 θεση διορισμού. Εύχομαι να βοήθησα.

Τη βρήκα. Άλλη ταυτότητα κι αυτή. Φυσικά και βοήθησες. Σ'ευχαριστώ πολύ

Αποσυνδεδεμένος Maria P

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εκκαθαρισμένοι πίνακες
« Απάντηση #27 στις: Αύγουστος 05, 2022, 01:13:38 πμ »
Στον εκκαθαρισμένο πίνακα των φιλολόγων πρέπει να αφαιρεθεί και η Χατζητρύφωνος Ελισσάβετ (σειρά 63).

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159768
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 372
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 355
Σύνολο: 362

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.117 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.