*

Αποστολέας Θέμα: Μεταθέσεις Ειδικών Κατηγοριών  (Αναγνώστηκε 16077 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1731
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις Ειδικών Κατηγοριών
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 19, 2024, 11:15:05 πμ »
Σας ευχαριστώ για την κατατοπιστική σας απάντηση !Δεν γνωρίζω καθόλου τη διαδικασία αλλά τωρα νομίζω κατάλαβα !Οταν πήραμε οργανική λίγο πριν την ανακοίνωση των θέσεων με κάλεσαν από τη διεύθυνση και μου είπαν πως εντάχθηκα στις ειδικές κάτηγοριες..ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΦΕΙΛΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΗ ΣΟΥ

Οποτε φαντάζομαι μετά τη συνεδρίαση κυσπε θα πρέπει να ενημερωθώ αντίστοιχα ..Ωστόσο θα κάνω όπως με συμβουλεύσατε για να είμαι σίγουρη αν και έχω αποστείλει σωστα τα δικαιολογητικά και ως πολύτεκνη εντάσσομαι .Σας ευχαριστώ και πάλι για τη βοηθεια !

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταθέσεις Ειδικών Κατηγοριών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:31:13 »

Αποσυνδεδεμένος Ktsl

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις Ειδικών Κατηγοριών
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 19, 2024, 01:09:13 μμ »
Κατάλαβα !Σας ευχαριστώ παρά πολύ για τη βοηθεια και τον χρόνο σας ..Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω μαζί τους να δούμε πού βρίσκεται η κατάσταση αν και φαντάζομαι θα γίνει όπως είπατε ..απλώς δεν ήξερα τη διαδικασία και για αυτό αγχώθηκα ..φανταζόμουν ότι θα γίνονταν οι εγκρίσεις ,θα ανακοίνωναν κάπου τα ονόματα ,θα υπηρχε περίοδος ενστάσεων και έπειτα θα έβγαιναν οι μεταθέσεις 🤪 εμενα με ενδιαφέρει να πάρω τη μετάθεση ως ειδική κατηγορία γιατί αλλιώς δεν ξέρω τι πιθανότητες έχω ..

Σας ευχαριστώ παρά πολύ και πάλι !!!

Αποσυνδεδεμένος g.t

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1731
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις Ειδικών Κατηγοριών
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 19, 2024, 01:25:04 μμ »
Κατάλαβα !Σας ευχαριστώ παρά πολύ για τη βοηθεια και τον χρόνο σας ..Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω μαζί τους να δούμε πού βρίσκεται η κατάσταση αν και φαντάζομαι θα γίνει όπως είπατε ..απλώς δεν ήξερα τη διαδικασία και για αυτό αγχώθηκα ..φανταζόμουν ότι θα γίνονταν οι εγκρίσεις ,θα ανακοίνωναν κάπου τα ονόματα ,θα υπηρχε περίοδος ενστάσεων και έπειτα θα έβγαιναν οι μεταθέσεις 🤪 εμενα με ενδιαφέρει να πάρω τη μετάθεση ως ειδική κατηγορία γιατί αλλιώς δεν ξέρω τι πιθανότητες έχω ..

Σας ευχαριστώ παρά πολύ και πάλι !!!
εχεις δικαιωμα υποβολης ενστασης σε περιπτωση που δεν παρεις μεταθεση εντος 15ημερων απο τη δημοσιευση των μεταθεσεων

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159862
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 469
Σύνολο: 481

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.