*

Αποστολέας Θέμα: Ποιές θα είναι στο 40%????  (Αναγνώστηκε 29683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος TESY

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #84 στις: Ιούλιος 15, 2009, 10:23:05 πμ »
npanaq, μην πτοείσαι, η δουλειά που έχεις κάνει είναι αξιέπαινη, εδώ κάνει λάθη το υπουργείο μην τρελλαθούμε κιόλας! Πάντως να δεις ότι θα δικαιωθείς όταν βγουν οι κανονικοί πίνακες, πιστεύω ότι το σφάλμα σου τουλάχιστον όσον αφορά τον πίνακα αναπληρωτών πρέπει να είναι μικρό ως αμελητέο.
Για μια ακόμη φορά σε ευχαριστούμε γι τον κόπο που έκανες. Ας ελπίσουμε να βγει επιτέλους και ο επίσημος να ξεμπερδεύουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2009, 10:25:17 πμ από TESY »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:13:33 »

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #85 στις: Ιούλιος 15, 2009, 12:52:12 μμ »
npanag σ ευχαριστουμε για την αξιεπαινη και αξιολογη προσπαθεια σου με τα οποια λαθη η παραλειψεις σου!!!!!!!!!!!! προσωπικα επειδη ειχα τρελλαθει περιμενοντας τους καινουργιους πινακες ,κι επειδη δεν εχω τη δυνατοτητα να κατσω να κανω τετοια δουλεια γιατι ειναι πολυ εξειδικευμενη,σου λεω οτι σε σενα οφειλω την ψυχικη μου ηρεμια και τις διακοπες μου...σε ευχαριστω λοιπον ο,τι καλυτερο σε σενα και στην οικογενεια σου και καλο υπολοιπο καλοκαιρι :-*
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος civic280

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #86 στις: Ιούλιος 15, 2009, 02:39:31 μμ »
ρε παιδια δεν μπορει να μου απαντησει καποιος?

Αποσυνδεδεμένος kriskris

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #87 στις: Ιούλιος 15, 2009, 03:09:13 μμ »
npanag σ ευχαριστουμε για την αξιεπαινη και αξιολογη προσπαθεια σου με τα οποια λαθη η παραλειψεις σου!!!!!!!!!!!! προσωπικα επειδη ειχα τρελλαθει περιμενοντας τους καινουργιους πινακες ,κι επειδη δεν εχω τη δυνατοτητα να κατσω να κανω τετοια δουλεια γιατι ειναι πολυ εξειδικευμενη,σου λεω οτι σε σενα οφειλω την ψυχικη μου ηρεμια και τις διακοπες μου...σε ευχαριστω λοιπον ο,τι καλυτερο σε σενα και στην οικογενεια σου και καλο υπολοιπο καλοκαιρι :-*
   

+++++++φωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
npang ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
Καλο καλοκαιρι και μη ζητας συγνωμη, εμεις πρεπει να σου ζηταμε....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:13:33 »

Αποσυνδεδεμένος june 23

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #88 στις: Ιούλιος 15, 2009, 03:17:58 μμ »
ναι οντωσ εγω ελεγα για τον πινακα αναπληρωτων!sorry npanag!

Αποσυνδεδεμένος tina_nt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #89 στις: Ιούλιος 15, 2009, 05:16:02 μμ »
Παράθεση
Εισαγωγή παράθεσης
Εμενα δε με βρισκω.Υποθετω οτι θα με εχεις βαλει στο 30μηνο γιατι ειμαι 3 χρονιες αναπληρωτρια αλλα τις δυο σε δυσπροσιτο.Οι πινακες απο το υπουργειο ποτε θα βγουν?

να σε ρωτησει κατι; αφου εισαι 3 χρονιες αναπληρωτρια και τις 2 μαλιστα σε δυσπροσιτο, γιατι δεν εχεις μονιμοποιηθει;;;; οταν συμπληρωνεις 24 μηνες δεν γινεσαι μονιμη;;;

Φετος συμπληρωσα 24 μηνες.Πρεπει να ειναι πραγματικοι κ οχι διπλοι λογω δυσπροσιτου.







Και γιατι δεν διορίστηκες με το 40% αφού η τελευταία διορίστηκε με 18,1 μορια?Δεν είχες τόσα μόρια τότε?

Αποσυνδεδεμένος paschalist

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 929
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 15, 2009, 10:23:38 μμ »
npanag
Στο pm μου είπες αν μπορω να κανω την ιδια δουλεια. Κάνε ένα search  στο forum και σύγκρινε τους περυσινούς πίνακες που δημοσίευσα οι οποίοι επαληθεύτηκαν με διαφορά 4 ατόμων τα οποία δεν αποδέχονται κάθε χρόνο για κάποιο λόγο την τοποθέτησή τους. Δεν ανεβάζω πίνακα αν και τον έχω επεξεργαστεί για να μην μου λεν ευχαριστώ όσοι μπαίνουν στο ασανσερ  και σταματούν λίγο πριν τον τελευταίο όροφο έστω κι αν είναι 1 άτομο μόνο.
Φαντάσου κάποιος να μην κάνει αίτηση για μόνιμο διορισμό και να αφαιθεί στους αναπληρωτές επειδή δεν ήταν στο πίνακά σου. Τουλάχιστον γράψε με κεφαλαία ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ     ΠΡΙΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.
 Δουλειές πρόχειρες και βιαστικές δεν αξίζουν ευχαριστώ εκτός κι αν το ονομά σου είναι στον πίνακα..........
Υπομονή και ενημέρωση.
Επίσης κατέβασε τον πίνακα από τα "νέα  αρχεία" καίγεται πολύς κόσμος.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2009, 10:30:37 μμ από paschalist »
Nil homini certum est

Αποσυνδεδεμένος lena!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 467
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 15, 2009, 11:59:09 μμ »
Η γνωμη μου ειναι οτι θα επρεπε να του στειλεις και εσυ π.μ. και οχι να δημοσιευσεις την απαντηση σου εδω!!

Επισης δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που δεν ξερει οτι ειναι ενδεικτικος και πιθανος πινακας, ασε που θεωρω οτι ειναι τελειως χαζο να μην κανει καποιος αιτηση επειδη δεν ειναι το ονομα του σε έναν πιθανο πινακα....

Η κοντρα για το ποιος εχει κανει καλυτερο πινακα, δεν νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν αλλο παρα εσας του δυο!!!

Αποσυνδεδεμένος Sophaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 446
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60 Λατρεύω τα παιδιά μου
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 16, 2009, 12:44:18 πμ »
Βρε παιδιά για ηρεμήστε λίγο....
Destination anywhere ..name a place and i be there....

Αποσυνδεδεμένος npanag

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 16, 2009, 01:25:53 πμ »
\
npanag
Στο pm μου είπες αν μπορω να κανω την ιδια δουλεια. Κάνε ένα search  στο forum και σύγκρινε τους περυσινούς πίνακες που δημοσίευσα οι οποίοι επαληθεύτηκαν με διαφορά 4 ατόμων τα οποία δεν αποδέχονται κάθε χρόνο για κάποιο λόγο την τοποθέτησή τους. Δεν ανεβάζω πίνακα αν και τον έχω επεξεργαστεί για να μην μου λεν ευχαριστώ όσοι μπαίνουν στο ασανσερ  και σταματούν λίγο πριν τον τελευταίο όροφο έστω κι αν είναι 1 άτομο μόνο.
Φαντάσου κάποιος να μην κάνει αίτηση για μόνιμο διορισμό και να αφαιθεί στους αναπληρωτές επειδή δεν ήταν στο πίνακά σου. Τουλάχιστον γράψε με κεφαλαία ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ     ΠΡΙΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.
 Δουλειές πρόχειρες και βιαστικές δεν αξίζουν ευχαριστώ εκτός κι αν το ονομά σου είναι στον πίνακα..........
Υπομονή και ενημέρωση.
Επίσης κατέβασε τον πίνακα από τα "νέα  αρχεία" καίγεται πολύς κόσμος.
 

Τελευταίο μήνυμα επί του θέματος και το θέμα κλείνει από τη δική μου μεριά. paschalist ανέβασε και συ τον πίνακά σου. Δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να υπάρχει ένας μόνον εκτιμώμενος πίνακας. Ο δικός μου πίνακας θα μείνει όπως είναι και θα κατέβει όταν θα βγει ο τελικός ενιαίος πίνακας του υπουργείου. Δεν τον αλλάζω σε τίποτα, γιατί απλούστατα δεν με έπεισες με τα μειωτικά σου σχόλια. Δεν με ενδιαφέρει αν έχω περισσότερα λάθη από σένα. Δεν  κάνουμε ανταγωνισμό εδώ. Εύχομαι ο πίνακάς σου να είναι καλύτερος από τον δικό μου πίνακα. Θα ωφελήσεις τότε τις νηπιαγωγούς που θα τον ψάξουν και θα δουν μια πιο αξιόπιστη προσέγγιση. Τέλος και δεν ξανααπαντάω σ' αυτό το θέμα.



« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 16, 2009, 01:34:44 πμ από npanag »

Αποσυνδεδεμένος antrianna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 74
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 16, 2009, 02:00:03 πμ »
paschalist χαλαρωσε λιγο, εγω ανοιξα το θεμα και ζητησα σε οποιον μπορει να ανεβασει εναν ενδεικτικο πινακα και η npanag προσφερθηκε και καλα εκανε κατα τη γνωμη μου! ολοι ειμαστε επιφυλακτικοι γιατι ειναι ενδεικτικος πινακας. η npanag εμενα με εχει στους 200 διοριστεους του 40% και σε καλη θεση μαλιστα αν κι εγω νομιζω οτι δε θα ειμαι μεσα συμφωνα με τους δικους μου υπολογισμους. τι να κανω? να τη βρισω που μου δινει ελπιδες??? ε οχι... δε θα το εκανα αυτο ισα ισα την ευχαριστω οπως και αλλοι για τον κοπο της. καταλαβαινω τι λες κι εσυ αλλα ας χαλαρωσουμε λιγο, δεν μπαινουμε εδω για να ξεσπασουμε επειδη εχουμε αγχος και νευρα. παιδια ο πινακας της npanag ειναι EΝ-ΔΕΙ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!Μια προσπαθεια εκανε η κοπελα και δεν το εκανε κατα τη γνωμη μου για να ακουσει επαινους αλλα για να βοηθησει. αυτα!:) ας μην ξαναθιξετε το θεμα. εγω το αρχισα εγω ας το κλεισω αν ειναι γιατι δεν μου αρεσει να βλεπω συναδελφους να ριχνουν τοσο χαμηλα το επιπεδο και να μαλωνουν σαν τα κοκορια... καλη τυχη σε ολους!

Αποσυνδεδεμένος alexel

  • Moderator
  • Έμπειρο μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 656
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 Νηπιαγωγός
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 16, 2009, 12:01:27 μμ »
 author=paschalist link=topic=12722.msg185487#msg185487 date=1247685818]
npanag
Στο pm μου είπες αν μπορω να κανω την ιδια δουλεια. Κάνε ένα search  στο forum

Καταρχήν,γιατί δεν μας δίνεις το link και μας βάζεις να κάνουμε search?Δεν το κατάλαβα αυτό?
Εγώ που έκανα search δε βρήκα κανένα περσινό πίνακα.Βρήκα όμως κάτι άλλο:

« Απάντηση #486 στις: Μάιος 21, 2008, 07:01:28 » Απ: Ρυθμιση με ανοιχτο 24 μηνο + ΑΣΕΠ ?  

 paschalist
Newbie

Μηνύματα: 26

  Αν δούμε στον πίνακα διορισμών ΠΕ60 νηπιαγωγών οι πρώτοι 571 στο τέλος της χρονιάς θα έχουν πάνω από 24 μήνες. Αυτό σημαίνει ότι θα διοριστούν οι προγραμματισμένοι 480 από ΑΣΕΠ, 320 από 40% και αυτοί οι 571 από 24 μηνο;
 
 http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=5526.msg66084#msg66084
Αυτά έγραφες στις 21 ΜΑίου και τα οποία αποδεικνύουν ασχετοσύνη μάλλον,παρά γνώση.
 


 και σύγκρινε τους περυσινούς πίνακες που δημοσίευσα οι οποίοι επαληθεύτηκαν με διαφορά 4 ατόμων τα οποία δεν αποδέχονται κάθε χρόνο για κάποιο λόγο την τοποθέτησή τους.

Πέρσι δεν είχες πρόβλημα να δημοσιεύσεις τον πίνακα(όπως ισχυρίζεσαι τουλάχιστον).Φέτος έχεις.Δύο μέτρα και δυο σταθμά.

Δεν ανεβάζω πίνακα αν και τον έχω επεξεργαστεί για να μην μου λεν ευχαριστώ όσοι μπαίνουν στο ασανσερ  και σταματούν λίγο πριν τον τελευταίο όροφο έστω κι αν είναι 1 άτομο μόνο.
Μα αν όπως λες κάποιοι δεν αποδέχονται το διορισμό τους,ίσα ίσα θα πάρουν και παραπάνω από αυτούς που θα έχει ο πίνακας.

Φαντάσου κάποιος να μην κάνει αίτηση για μόνιμο διορισμό και να αφαιθεί στους αναπληρωτές επειδή δεν ήταν στο πίνακά σου.
Ε,όχι δα!Το ΥΠΕΠΘ θα ανακοινώσει εγκύκλιο και θα προσκαλεί πολύ περισσότερο κόσμο να κάνει αίτηση,σε σχέση με όσους προτίθεται να διορίσει.Λες να ακούσουν τον npanag και να αψηφήσουν το υπουργείο?
Τουλάχιστον γράψε με κεφαλαία ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ     ΠΡΙΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.

Όπως ήδη σου έχουν απαντήσει, όλοι γνωρίζουμε πως είναι ενδεικτικός.Είμαι σε υψηλή θέση στον πίνακα.Έχω μέσα στο μυαλό μου ότι μπορεί να βρεθώ 10 και 15 θέσεις πιο κάτω.Αν ήμουν στους τελευταίους της λίστας θα πιθανολογούσα ότι μπορεί και να μη διοριστώ.Αν ήμουν εκτός της λίστας και λίγες θέσεις πιο κάτω θα έλεγα μακάρι να γίνει κάτι.Δε θα μου έφταιγε ο npanag.

 Δουλειές πρόχειρες και βιαστικές δεν αξίζουν ευχαριστώ εκτός κι αν το ονομά σου είναι στον πίνακα..........
Εμείς οι υπόλοιποι πάντως τον έχουμε ευχαριστήσει.
Επίσης κατέβασε τον πίνακα από τα "νέα  αρχεία" καίγεται πολύς κόσμος.
Αυτή είναι η άποψη η δική σου.Δεν μπορείς να μιλάς εκ μέρους όλων.Εμάς μας ρώτησες?Εμείς θέλουμε να τον βλέπουμε.


Να υποθέσω ότι όλη αυτή η επιθετικότητα υπάρχει,γιατί η σύζυγός σου είναι στο όριο του να διοριστεί?
-Τα παιδιά δεν μαθαίνουν από τα παραμύθια πως υπάρχουν δράκοι.Από τα παραμύθια μαθαίνουν πως οι δράκοι μπορούν να νικηθούν. Σκωτ Φιτζέραλντ.

Αποσυνδεδεμένος alexel

  • Moderator
  • Έμπειρο μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 656
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60 Νηπιαγωγός
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 16, 2009, 12:05:41 μμ »
paschalist χαλαρωσε λιγο, εγω ανοιξα το θεμα και ζητησα σε οποιον μπορει να ανεβασει εναν ενδεικτικο πινακα και η npanag προσφερθηκε και καλα εκανε κατα τη γνωμη μου! ολοι ειμαστε επιφυλακτικοι γιατι ειναι ενδεικτικος πινακας. η npanag εμενα με εχει στους 200 διοριστεους του 40% και σε καλη θεση μαλιστα αν κι εγω νομιζω οτι δε θα ειμαι μεσα συμφωνα με τους δικους μου υπολογισμους. τι να κανω? να τη βρισω που μου δινει ελπιδες??? ε οχι... δε θα το εκανα αυτο ισα ισα την ευχαριστω οπως και αλλοι για τον κοπο της. καταλαβαινω τι λες κι εσυ αλλα ας χαλαρωσουμε λιγο, δεν μπαινουμε εδω για να ξεσπασουμε επειδη εχουμε αγχος και νευρα. παιδια ο πινακας της npanag ειναι EΝ-ΔΕΙ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!Μια προσπαθεια εκανε η κοπελα και δεν το εκανε κατα τη γνωμη μου για να ακουσει επαινους αλλα για να βοηθησει. αυτα!:) ας μην ξαναθιξετε το θεμα. εγω το αρχισα εγω ας το κλεισω αν ειναι γιατι δεν μου αρεσει να βλεπω συναδελφους να ριχνουν τοσο χαμηλα το επιπεδο και να μαλωνουν σαν τα κοκορια... καλη τυχη σε ολους!

Είναι ο npanag.;Άντρας είναι. :)
-Τα παιδιά δεν μαθαίνουν από τα παραμύθια πως υπάρχουν δράκοι.Από τα παραμύθια μαθαίνουν πως οι δράκοι μπορούν να νικηθούν. Σκωτ Φιτζέραλντ.

Αποσυνδεδεμένος june 23

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
    • Προφίλ
Απ: Ποιές θα είναι στο 40%????
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 16, 2009, 02:59:30 μμ »
εγω απλα δεν μπορω να καταλαβω paschalist οτι ενω τα χωνεις στον npanag και λες οτι εχεις φτιαξεισ και εσυ εναν πιο σωστο πινακα για ποιο λογο δεν τον εμφανιζεις;ισα ισα αφου ο δικοσ σου ειναι πιο σωστος θα μασ βοηθησεις κ ολασ!αλλα μηπωσ μασ δουλευεις;λεω μηπωσ;δεν μπορω να καταλαβω γιατι να μην ανεβασει κπ εναν πινακα;εγω αν ειχα φτιαξει ενα θα κοιταουσα να  τον ανεβασω και θα αφηνα τα κακεντρεχη σχολεια κατα μερους!   

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160694
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 379
Σύνολο: 397

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.122 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.