*

Αποστολέας Θέμα: Ευχες!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 23188 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος peri2005

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 952
  • Φύλο: Άντρας
  • Με... λατρεύει η εκπαίδευση! (ουυυυυυυ....) ΠΕ03
    • Προφίλ
    • Οι φωτογραφίες μου
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #56 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 12:08:56 μμ »
Καλή επιτυχία , παιδιά...  :)
Κι αν δεν έχετε διαβάσει καλά, μην απογοητεύεστε...
Δεν ξέρετε τι μπορεί να συμβεί..  :)
Τρανό παράδειγμα , εγώ  ;)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:18:38 »

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #57 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 12:11:20 μμ »
Ευχαριστούμε peri....άντε, να μας φερεις λίγο γούρι..... ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος apri

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5700
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Dum spiro, spero
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #58 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 12:15:58 μμ »
Εύχομαι πραγματικά σε όλους και σε όλες καλή τύχη και να είναι ο τελευταίος διαγωνισμός που θα χρειαστεί να δώσετε. Έχετε ήδη κάνει ό,τι καλύτερο μπορούσατε. Μη σκέπτεσθε ότι οι άλλοι δίπλα σας ξέρουν απίστευτες λεπτομέρειες που εσείς αγνοείτε και το κυριότερο, ότι αυτές ακριβώς οι λεπτομέρειες θα πέσουν στις εξετάσεις. Να σκέπτεσθε ότι μετά από τόσο διάβασμα (και ενδεχομένως και κάποια διδακτική πείρα) είστε σε θέση να αντιμετωπίσετε και θέματα που ξέρετε και θέματα που δεν ξέρετε.
Λίγη ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά... :)


YΓ. Α, και για όσους δεν έχουν προλάβει να διαβάσουν καλά, έχει δίκιο ο Peri. Και εγώ όταν έδινα εξετάσεις, για να μπω στο μεταπτυχιακό, είχα προλάβει να διαβάσω τρία μόνο βιβλία και από αυτά τα sos. Όταν πήγα μάλιστα, οι άλλοι υποψήφιοι μου επεδείκνυαν κάτι βιβλία-τούβλα που είχαν διαβάσει και μου είχαν κόψει τα πόδια. Έλεγα μέσα μου "Πού πας εσύ ξυπόλυτη στ' αγκάθια;" Σας πληροφορώ ότι τελικά όχι μόνο δεν έπεσε τίποτα από όλα αυτά που είχαν διαβάσει εκείνοι, αλλά έπεσαν θέματα που ήξερα μόνο εγώ!!! Αν έχεις τύχη, διάβαινε...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 30, 2009, 12:29:26 μμ από apri »
......τα φτερά άπλωσε πλέρια, άκρη ο κόσμος δεν έχει,
είναι πι' όμορφοι οι άγνωστοι πάντα γιαλοί.... (Κ. Χατζόπουλος)

Αποσυνδεδεμένος didamia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 84
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #59 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 12:52:14 μμ »
Καλή επιτυχία σε όλους μας. Το forum να αποδειχθεί γούρικο και για εμάς και οι 3 Ιεράρχες (λόγω ημέρας) να είναι μαζί μας!!! γιατί εγώ μόνο με θεία επιφοίτηση θα γράψω.

Πολλές ευχές!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:18:38 »

Αποσυνδεδεμένος vikoulaki

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση:ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #60 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 01:07:25 μμ »
Εύχομαι ολόψυχα σε όλους καλή επιτυχία και κυρίως δύναμη

Και επειδή το διάβασμα ποτέ δεν πάει χαμένο τουλάχιστον ας ανταμοιφθει ο κόπος μας

Θετική σκεψη και ολα θα πάνε καλά

Αποσυνδεδεμένος evistamp

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #61 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:16:49 μμ »
Ευχομαι και γω με τη σειρά μου καλή επιτυχία σε όλους μας!!
Αυτός ο ΑΣΕΠ νά ναι και ο τελευταίος που δίνουμε!! (= διορισμός).
Καλή δύναμη σε όλους!!

Αποσυνδεδεμένος sophie

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1393
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 2009...ζώντας με την...Commedia Dell' Arte!!!
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #62 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:27:40 μμ »
'Ηρθε και η σειρά μου να ευχηθώ...Προληπτικά σκεπτόμενη  :P αρνιόμουν να το κάνω νωρίτερα μήπως και χάσουν οι ευχές μου τη "δύναμή" τους αν δεν τις δώσω μία μέρα πριν!!!!

Λοιπόν παιδιά το έχουμε κάνει αυτό το ταξίδι και ξέρουμε πόσο δύσκολη είναι η διαδρομή... :-\ Άθλιο μεταφορικά μέσο, στροφές, σκαμπανεβάσματα, καθυστερήσεις, αναποδιές και ο προορισμός να φαίνεται τόσο μα τόσο μακρινός!!!!! ::) Το τέρμα όμως (αν δεν απογοητευτείς και κατεβείς νωρίτερα σε κάποιο ενδιάμεσο σταθμό) αξίζει τον κόπο!!!!!!! Αξίζει γιατί δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να κάνεις αυτό που αγαπάς και να ξέρεις ότι προσπάθησες ΠΟΛΥ για να το πετύχεις...

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, πίστη στις δυνάμεις σας, πίστη στα 4(+) χρόνια από την ζωή σας που περάσατε στις πανεπιστημιακές αίθουσες, πίστη στην προσπάθεια που κάνατε για να φτάσετε ως εδώ!
Επομένως αύριο : μυαλουδάκι καθαρό, τσαγανό, αυτοπεποίθηση, αυτάκια κλειστά στους "ειδικούς" εντός και εκτός αίθουσας, χαμόγελο και...καφεδάκι, τσιγαράκι, σοκολατίτσα ή και τα τρία μαζί (ανάλογα τις "εξαρτήσεις" του καθενός! ;D) για χαλάρωση!!!! 8)
Άντε...και σε λίγους μήνες να ψάχνουμε μαζί τα ΦΕΚ διορισμού σας!!!!!!! ;) :-* :-* :-*

ΥΓ. Ειδικά στις συναδέλφους μου (που περάσαμε "μαζί" την πορεία μέχρι εδώ) στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και, μπορεί να σας φαίνεται τραβηγμένο, αλλά θα είμαι πραγματικά μαζί σας! :-\
Δυστυχώς ανήκω ακόμα στην κατηγορία του "ασεποειδούς". Ο ovidius είχε πει ότι μετά το διαγωνισμό όλα τα ασεποειδή ξαναγίνονται σιγά σιγά άνθρωποι... :P Εμένα μάλλον αυτή η διαδικασία γίνεται παααααααρα πολύ σιγά γιατί δυο χρόνια μετά έχω και πάλι άγχος, συμπάσχω με τους υποψήφιους και νομίζω ότι θα δώσω κι εγώ!!!!!!! ::) Είναι πολύ μεγάλο το τραύμα και δεν ξεπερνιέται εύκολα... ;D
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #63 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:36:04 μμ »
'Ηρθε και η σειρά μου να ευχηθώ...Προληπτικά σκεπτόμενη  :P αρνιόμουν να το κάνω νωρίτερα μήπως και χάσουν οι ευχές μου τη "δύναμή" τους αν δεν τις δώσω μία μέρα πριν!!!!

Λοιπόν παιδιά το έχουμε κάνει αυτό το ταξίδι και ξέρουμε πόσο δύσκολη είναι η διαδρομή... :-\ Άθλιο μεταφορικά μέσο, στροφές, σκαμπανεβάσματα, καθυστερήσεις, αναποδιές και ο προορισμός να φαίνεται τόσο μα τόσο μακρινός!!!!! ::) Το τέρμα όμως (αν δεν απογοητευτείς και κατεβείς νωρίτερα σε κάποιο ενδιάμεσο σταθμό) αξίζει τον κόπο!!!!!!! Αξίζει γιατί δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να κάνεις αυτό που αγαπάς και να ξέρεις ότι προσπάθησες ΠΟΛΥ για να το πετύχεις...

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, πίστη στις δυνάμεις σας, πίστη στα 4(+) χρόνια από την ζωή σας που περάσατε στις πανεπιστημιακές αίθουσες, πίστη στην προσπάθεια που κάνατε για να φτάσετε ως εδώ!
Επομένως αύριο : μυαλουδάκι καθαρό, τσαγανό, αυτοπεποίθηση, αυτάκια κλειστά στους "ειδικούς" εντός και εκτός αίθουσας, χαμόγελο και...καφεδάκι, τσιγαράκι, σοκολατίτσα ή και τα τρία μαζί (ανάλογα τις "εξαρτήσεις" του καθενός! ;D) για χαλάρωση!!!! 8)
Άντε...και σε λίγους μήνες να ψάχνουμε μαζί τα ΦΕΚ διορισμού σας!!!!!!! ;) :-* :-* :-*

ΥΓ. Ειδικά στις συναδέλφους μου (που περάσαμε "μαζί" την πορεία μέχρι εδώ) στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και, μπορεί να σας φαίνεται τραβηγμένο, αλλά θα είμαι πραγματικά μαζί σας! :-\
Δυστυχώς ανήκω ακόμα στην κατηγορία του "ασεποειδούς". Ο ovidius είχε πει ότι μετά το διαγωνισμό όλα τα ασεποειδή ξαναγίνονται σιγά σιγά άνθρωποι... :P Εμένα μάλλον αυτή η διαδικασία γίνεται παααααααρα πολύ σιγά γιατί δυο χρόνια μετά έχω και πάλι άγχος, συμπάσχω με τους υποψήφιους και νομίζω ότι θα δώσω κι εγώ!!!!!!! ::) Είναι πολύ μεγάλο το τραύμα και δεν ξεπερνιέται εύκολα... ;D

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ............. Συγκινήθηκα....

Τίποτε άλλο μονο ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...

Υ.Γ. Sophie και Reta σας αγαπώώώώώώώώώώ πολύ.....  Είστε η δύναμή μου, η χαλάρωσή μου, η θέλησή μου, η αυτοπεποίθησή μου...
Με εσάς δίπλα μας ... σίγουρα θα νικήσουμε.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος millhaven

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #64 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:38:02 μμ »
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????
Βλεπω καλα?
Sophie,επιτρεπεται το καπνισμα????
maryvas,σωθηκαμε!!!!!!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #65 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:43:57 μμ »
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????
Βλεπω καλα?
Sophie,επιτρεπεται το καπνισμα????
maryvas,σωθηκαμε!!!!!!!! ;D

ναι καλα, πού τετοια τυχη!!!!
εννοει πριν την εξεταση....
αν θελεις πας κ μεχρι τουαλετα κ κανεις κ ενα τσιγαρακι...
δεν πειραζει θα το ριξω στη σοκολατα. πωπω πραγματικα παιδια πιστευω οτι θα μου την που οι επιτηρητες. εχω σκοπο να παρω: 2 μπουκαλακια νερο, 1 σοκολατα, 1 λουκοζειντ κ 1 καφε...

Αποσυνδεδεμένος Georgia s

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η παιδεία είναι θέμα εσωτερικού πολιτισμού
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #66 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:45:35 μμ »
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????
Βλεπω καλα?
Sophie,επιτρεπεται το καπνισμα????
maryvas,σωθηκαμε!!!!!!!! ;D

ναι καλα, πού τετοια τυχη!!!!
εννοει πριν την εξεταση....
αν θελεις πας κ μεχρι τουαλετα κ κανεις κ ενα τσιγαρακι...
δεν πειραζει θα το ριξω στη σοκολατα. πωπω πραγματικα παιδια πιστευω οτι θα μου την που οι επιτηρητες. εχω σκοπο να παρω: 2 μπουκαλακια νερο, 1 σοκολατα, 1 λουκοζειντ κ 1 καφε...
κράτα κ ένα καλάθι να τα βάλεις!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος CHRISOYLA

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 795
  • "Κάτω από την άσφαλτο, υπάρχει παραλία"
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #67 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:46:59 μμ »
Συνάδλεφοι, καλή τύχη και επιτυχία. Ελπίζω για όλους να πάνε καλά τα πράγματα και καλή ζωή από την Κυριακή. ( Σαν φαντάρος αισθάνομαι που απολύεται σε 2 μέρες ).
maryvas, την προηγούμενη φορά είχα 2πακέτα καραμέλες και τσίχλες που μου τσάκισαν οι επιτηρητές. Πρόσεχε τις σοκολάτες σου ;D

Αποσυνδεδεμένος millhaven

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #68 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:49:50 μμ »
Διαβολε!και καταχαρηκα με τα τσιγαρακια...  :P
Και εγω πηρα και θερμο για τον καφε,να πινω γαλλικο με το καλαμακι! 8)
Δεν πιστευω να εχουμε προβλημα,εεεεεεε????????
Καλη Τυχη σε ολους :)

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #69 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:50:44 μμ »
εχω κανονισει τα παντα! μη φοβαστε! θα παρω τσαντα που θα μπορουσες να την χαρακτηρισεις σα μικρη βαλιτσα οποτε εκει θα εχω ολα τα πολεμοφοδια μου. αν οι επιτηρητες θελουν σοκολατιτσα ή καραμελιτσα θα εχω κ αλλες στην τσαντα μου...
αμ τι νομιζετε? ετσι θα παω? ο στρατιωτης θελει κ πολεμοφοδια....
μη σου πω οτι θα κερασω κ τους επιτηρητες κ τον μπροστινο μου-αφου μου εχει πει βεβαια οτι εχει διαβασει- για να τους κανω τα γλυκα ματια...
 ;D ;D ;D
καλη επιτυχια κ σενα χρυσουλα κ σε ολα τα παιδια γενικα! (ποσες φορες μπορει να εχω γραψει καλη επιτυχια τις τελευταιες 2 μερες??????)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159855
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 774
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 626
Σύνολο: 634

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.