*

Αποστολέας Θέμα: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)  (Αναγνώστηκε 50432 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 21, 2010, 01:35:57 πμ »
θα κοιτάξω αύριο στον πίνακα ανακοινώσεων της Γραμματείας και αν έχει βγει κάτι,σας ενημερώνω.Και γενικά όταν δω κάτι.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:01:19 »

Αποσυνδεδεμένος maklin

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 21, 2010, 04:26:03 πμ »
Ευχαριστούμε δασκαλίτσα !!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος user

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 90
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 24, 2010, 01:29:53 μμ »
Ευχαριστώ .... δασκαλίτσα. Ελπίζω να μην μας ξεχάσεις !!!! :)

Αποσυνδεδεμένος όλγα. χ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 25, 2010, 01:51:08 μμ »
βγηκαν τα αποτελεσματα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:01:19 »

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 25, 2010, 04:09:20 μμ »
Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου,καλή επιτυχία σε όλους και όλες σας!Παρακάτω βρίσκονται τα αποτελέσματα των κατατακτηρίων εξετάσεων του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Αθηνών.


http://www.cc.uoa.gr/ptde/pdf/yli_metpt_09/KATATAKTIRIES%202009-10.pdf
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 25, 2010, 04:11:26 μμ από δασκαλίτσα »

Αποσυνδεδεμένος si@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 565
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 25, 2010, 04:42:17 μμ »
Γραπτός ήταν φέτος ή με βαθμό προηγούμενου πτυχίου???

Αποσυνδεδεμένος maklin

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 01:35:40 μμ »
Με βαθμό πτυχίου
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος user

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 90
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 26, 2010, 08:07:16 μμ »
Μήπως γνωρίζει κανείς το βαθμό του τελευταίου ? Δεν ανοίγει η σελίδα της σχολής και δεν μπορώ να δω τα αποτελέσματα.

Αποσυνδεδεμένος maklin

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 27, 2010, 03:13:49 πμ »
Νομίζω 9.70 ήταν ο τελευταίος από ΑΕΙ. Για ΤΕΙ δε θυμάμαι...
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 27, 2010, 12:57:10 μμ »
Υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα με τη σελίδα της Γραμματείας.Όταν αποκατασταθεί, θα ελέγξω αν γίνεται να μπούμε, αλλιώς θα παραπέμψω ξανά.

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 30, 2010, 12:17:52 μμ »
Πενάω εδώ πάλι το λινκ με τα αποτελέσματα των κατατακτηρίων εξετάσεων 2009-2010 στο ΠΤΔΕ Αθηνών,γιατί υπήρχε κάποιο τεχνικό πρόβλημα στη σελίδα.

http://web.cc.uoa.gr/ptde/pdf/yli_metpt_09/KATATAKTIRIES%202009-10.pdf

Αποσυνδεδεμένος alex1977

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 12, 2010, 06:37:55 μμ »
θα κοιτάξω αύριο στον πίνακα ανακοινώσεων της Γραμματείας και αν έχει βγει κάτι,σας ενημερώνω.Και γενικά όταν δω κάτι.

παιδιά κοιτάτε δεν κοιτάτε μου φαίνεται το ίδιο κάνει. αν δεν έχεις μέσον δεν προχωράς. γνωστή μου απ το χωριό καταγωγής μου με πτυχίο νομικής την πήρανε στο παιδαγωγικό με κατατακτήριες με βάση το βαθμό πτυχίου. είδα τα αποτελέσματα ότι έχει 9 και βαθμό πτυχίου. τυχαία είδα ότι έδωσε και πέρασε. έψαχνα να δω αν έδωσε στο διαγωνισμό για τους δικαστικούς επιμελητές. το κρατάγανε κρυφό. μετά πήγα και είδα στο υπ.παιδείας στους πίνακες ανπληρωτών να δω τι βαθμό πτυχίου έχει για να δω αν όντως είναι αυτή και έγραφε βαθμό 7,13 ή κάπου εκεί. λέω τότε που τα είδα τα στοιχεία δεν είναι αυτή που έδωσε κατατακτήριες.τελικά είναι αυτή.μας το παν 1 βδομάδα πριν. ονοματεπώνυμο παρτρώνυμο ίδια και τίτλος πτυχίου.θυμάμαι είχα αναρωτηθεί τότε για τη σύμπτωση των ονομάτων.τα χαρτιά της για αναπλ τα είχε κάνει τη χρονιά που είδα μου το χε πει. παω τώρα να δω πάλι τα αποτελέματα στο παιδαγωγικό αθήνας δεν τα βρίσκω. ούτε ανοίγει τ λινκ που δίνετε παραπάνω. ούτε απ το γκουγκλ βρίσκω κάτι σήμερα. ενώ βρήκα του 2009. πως γίνεται να έχουν μείνει του 2009 τα αποτελέσματα και του 2010 να έχουν εξαφανιστεί. μπορεί κάποιος να βοηθήσει να βρω το λινκ? όνομα δε λέω, μόνο με προσωπικό μνμ αν ενδιαφέρεται κάποιος να το ψάξει γιατί θίγεται ή δικαιούταν τη θέση. γιατί η συγκεκριμένη έχουν μέσο ένα πολύ υψηλά ιστάμενο στέλεχος του πασόκ, που θα γίνει οσωνούπω διευθυντής δευτεροβάθμιασ στο νομό μου και του πρενά πολύ στα εκπαιδευτικά ζητήματα.....μιλάμε απίστευτα πολύ....όσο δεν φαντάζεστε.....απ το χωριό μου κι αυτός. αφού το χω μετανοιώσει που δεν πήγα ιδιαίτερο όταν έδινα το '95 σ αυτον, όταν το ζήτησεαπ τη μάνα μου, γιατί είχαμε τη νονά μου....όσους πήγαν σ αυτούς τους βόλεψε με πδσ, κτλ. κι εγώ να σκεφτείτε είχα έρθει ρώτη στη σχολή μου με υποτροφίες.φιλόλογος είμαι.τελικά....θέμα μέσου είναι όλα...ιδιαίτερα επί πασόκ. αλλά και επί νδ.

Αποσυνδεδεμένος δασκαλίτσα

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 13, 2010, 12:03:35 πμ »
Έχεις δίκιο,alex1977.Αύριο θα βρω τα ονόματα στη σχολή,έξω από τη γραμματεία των μεταπτυχιακών που τα τοιχοκολούν, και θα τα περάσω εδώ μέσα.Πάντως είναι γεγονός ότι στις κατατακτήριες και στα μεταπτυχιακά αν δεν έχεις βύσμα,δε μπαίνεις που να χτυπιέσαι κάτω.Είναι πάντως πολύ άδικο,γιατί κάποιοι έχουν κουραστεί πολύ και με την αξία τους επιδιώκουν να εισαχθούν σε κάποιες σχολές.Θα σας ενημερώσω το συντομότερο.

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Απ: Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό (ΕΚΠΑ)
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 13, 2010, 02:06:31 πμ »
θα κοιτάξω αύριο στον πίνακα ανακοινώσεων της Γραμματείας και αν έχει βγει κάτι,σας ενημερώνω.Και γενικά όταν δω κάτι.

παιδιά κοιτάτε δεν κοιτάτε μου φαίνεται το ίδιο κάνει. αν δεν έχεις μέσον δεν προχωράς. γνωστή μου απ το χωριό καταγωγής μου με πτυχίο νομικής την πήρανε στο παιδαγωγικό με κατατακτήριες με βάση το βαθμό πτυχίου. είδα τα αποτελέσματα ότι έχει 9 και βαθμό πτυχίου. τυχαία είδα ότι έδωσε και πέρασε. έψαχνα να δω αν έδωσε στο διαγωνισμό για τους δικαστικούς επιμελητές. το κρατάγανε κρυφό. μετά πήγα και είδα στο υπ.παιδείας στους πίνακες ανπληρωτών να δω τι βαθμό πτυχίου έχει για να δω αν όντως είναι αυτή και έγραφε βαθμό 7,13 ή κάπου εκεί. λέω τότε που τα είδα τα στοιχεία δεν είναι αυτή που έδωσε κατατακτήριες.τελικά είναι αυτή.μας το παν 1 βδομάδα πριν. ονοματεπώνυμο παρτρώνυμο ίδια και τίτλος πτυχίου.θυμάμαι είχα αναρωτηθεί τότε για τη σύμπτωση των ονομάτων.τα χαρτιά της για αναπλ τα είχε κάνει τη χρονιά που είδα μου το χε πει. παω τώρα να δω πάλι τα αποτελέματα στο παιδαγωγικό αθήνας δεν τα βρίσκω. ούτε ανοίγει τ λινκ που δίνετε παραπάνω. ούτε απ το γκουγκλ βρίσκω κάτι σήμερα. ενώ βρήκα του 2009. πως γίνεται να έχουν μείνει του 2009 τα αποτελέσματα και του 2010 να έχουν εξαφανιστεί. μπορεί κάποιος να βοηθήσει να βρω το λινκ? όνομα δε λέω, μόνο με προσωπικό μνμ αν ενδιαφέρεται κάποιος να το ψάξει γιατί θίγεται ή δικαιούταν τη θέση. γιατί η συγκεκριμένη έχουν μέσο ένα πολύ υψηλά ιστάμενο στέλεχος του πασόκ, που θα γίνει οσωνούπω διευθυντής δευτεροβάθμιασ στο νομό μου και του πρενά πολύ στα εκπαιδευτικά ζητήματα.....μιλάμε απίστευτα πολύ....όσο δεν φαντάζεστε.....απ το χωριό μου κι αυτός. αφού το χω μετανοιώσει που δεν πήγα ιδιαίτερο όταν έδινα το '95 σ αυτον, όταν το ζήτησεαπ τη μάνα μου, γιατί είχαμε τη νονά μου....όσους πήγαν σ αυτούς τους βόλεψε με πδσ, κτλ. κι εγώ να σκεφτείτε είχα έρθει ρώτη στη σχολή μου με υποτροφίες.φιλόλογος είμαι.τελικά....θέμα μέσου είναι όλα...ιδιαίτερα επί πασόκ. αλλά και επί νδ.

μπορεις να τα ξαναγραψεις ολα αυτα πιο ξεκαθαρα? εχεις πολλα συντακτικα λαθη και δεν καταλαβα ουτε τα μισα απο αυτα.εισαι και φιλολογος..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 355
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 297
Σύνολο: 307

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.106 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.