*

Αποστολέας Θέμα: Ένσταση κατά ΟΑΕΔιτών  (Αναγνώστηκε 307535 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anaplirosiflwrinis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #476 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:17:23 μμ »
Το λοιπον ? Θα παμε στο ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ?



Οι Οαεδιτες εχουν εργαστει και στον Οαεδ και στη ΠΔΣ,και σε αλλα του ΥΠΕΠΘ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:05:33 »

Joanna Bear

  • Επισκέπτης
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #477 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:21:35 μμ »
Και γιατί λέγονται λοιπόν ΟΑΕΔίτες;!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος SAKIS1971

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #478 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:23:59 μμ »
ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ ΛΟΙΠΟΝ;
Συνάδελφοι ψυχραιμία!
Αν νομίζετε ότι υπάρχει Δικαστής που θα δικαιώσει τέτοιο αίτημα εκπαιδευτικών, είστε βαθειά νυχτωμένοι.
Αλήθεια ποιο είναι το αίτημα ακριβώς; («έξω από τους πίνακές μας αυτοί που έχουν προϋπηρεσία στα ΤΕΕ του ΟΑΕΔ» ; )
Σε ποια επιχειρήματα στηρίζεται;(«στον ΟΑΕΔ μπαίνεις με βύσμα ενώ στο ΥΠΕΠΘ μόνο με διαφανείς διαδικασίες»; ή μήπως το αμίμητο «περιμέναμε ότι θα διοριστούμε αλλά ο οικογενειακός μας προγραμματισμός διαταράχθηκε» ; )
Θέλετε διαφάνεια λοιπόν. Μαζί σας κι εμείς!
Ας αρχίσουμε: Οi «γκουρού του EXCEL» ας εξηγήσoυν (αργά ή γρήγορα θα υποχρεωθούν να το κάνουν) για παράδειγμα με ποια ακριβώς κριτήρια οι συνάδελφοί τους Φυσικοί, πτυχιούχοι του 2008 απέκτησαν τις προϋπηρεσίες αυτές (ακόμα και πάνω από 6 μόρια για το πρώτο έτος μετά τη λήψη του πτυχίου τους!).
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ «ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΣΩΝ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.XLS»;
(Ξέρετε κάτι; Δεν ελπίζω σε σοβαρή απάντηση, με επιχειρήματα εννοώ…Διάλεξα μια τυχαία ειδικότητα απο ένα τυχαίο έτος λήψης πτυχίου)
(άσε που βρήκα και Μαθηματικό πτυχιούχο του 2009-σωστά διαβάσατε δύο χιλιάδες εννιά-που πρόλαβε να αποκτήσει προϋπηρεσία!!!)
Μπορείτε να καταλάβετε ότι οι περισσότεροι από αυτούς που αποκαλείτε απαξιωτικά ΟΑΕΔΙΤΕΣ, θα μπορούσαν να είναι γονείς τους;(ρίξτε μια ματιά στις ημερομηνίες των πτυχίων).
Τελικά σε κάθε λαμόγιο ΟΑΕΔΙΤΗ αντιστοιχούν καμιά εκατοστή λαμόγια του ΥΠΕΠΘ (αυτά με τις τίμιες και καθαρές προυπηρεσίες...).
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ;
Έχετε γίνει πολύ γραφικοί και σε κάθε καλόπιστο κριτή των γεγονότων με τη στοιχειώδη ικανότητα να βλέπει λίγο πιο πέρα από τη μύτη του, προκαλείτε πλέον μόνο γέλιο…
Ένα μικρό παράδειγμα:
Η ρύθμιση για τους ΟΑΕΔΙΤΕΣ έγινε κυρίως με τη δική σας βοήθεια.
Απέναντι στις γνωμοδοτήσεις του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους και του Συνηγόρου του Πολίτη, αντιτάξατε επιχειρήματα περί αδιαφάνειας, αναξιοκρατίας και βύσματος. Ταυτόχρονα οι ΙΔΙΟΙ εκπρόσωποί σας χτυπούσαν τις πόρτες Βουλευτών εκλιπαρώντας για λίγες ώρες ΠΔΣ (είχαν την αφέλεια ή τη βλακεία να πιστεύουν ότι δεν θα το μάθουμε…)
Έτσι τους έπεισαν  για το δίκαιο του αιτήματος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΑΕΔΙΤΕΣ-ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ-ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ…

Σας εύχομαι
ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!

Ακόμη

Καλή επιτυχία στις δικαστικές διεκδικήσεις σας (κάποιος Δικηγόρος θα γίνει χαρούμενος)
Και για να τελειώνω με αυτή την ιστορία γιατί υπάρχουν κι άλλα πράγματα να κάνω (η ζωή είναι μικρή…),

μια συμβουλή:

Για να σας παίρνουν στα σοβαρά, οργανωθείτε σε Σύλλογο. Σας έχω έτοιμο και το όνομα:
Ο.Ε.Λ.Ε.Α.Μ. (που σημαίνει Όλοι Είναι Λαμόγια Εκτός Από Μας).


Βρε πως τρεμουν τα ποδαρακια τους!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος anaplirosiflwrinis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #479 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:26:56 μμ »
Οι Οαεδιτες εχουν εργαστει και στον Οαεδ και στη ΠΔΣ,και σε αλλα του ΥΠΕΠΘ


Στάλθηκε από: Joanna Bear
Εισαγωγή παράθεσης
Και γιατί λέγονται λοιπόν ΟΑΕΔίτες;!!!!!!!!!!






Γιατι Το εχουν για κελυφος-καλυψη-προστασια




Δε βγαζει πουθενα να λεμε βρε πως τρεμουν τα ποδαρακια τους.Ειναι αργα για τετοια.Το λοιπον ? Θα παμε στο ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:05:33 »

Joanna Bear

  • Επισκέπτης
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #480 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:31:00 μμ »
Δεν ξέρω αν είμαι αργή στην αντίληψη, αλλά δεν "πιάνω" αυτό που λες...

Διόρθωσε το ύφος σου, κατεβάζεις πολύ το επίπεδο της συζήτησης...

Στο Υπουργείο βρήκες να εκτονωθείς; Υπάρχουν πολλοί τρόποι να εκτονωθείς, άμε σε κανένα γυμναστήριο. Και μη νομίζεις ότι το λέω γιατί είμαι φιλοκυβερνητική!

Αποσυνδεδεμένος anaplirosiflwrinis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #481 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:34:31 μμ »
Α) το γυμναστηριο δεν ευθυνεται
Β) Ποιες λεξεις δε καταλαβες να στο εξηγησω?

Joanna Bear

  • Επισκέπτης
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #482 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:39:20 μμ »
Και πάλι δεν καταλαβαίνω αν με ειρωνεύεσαι... Δεν πειράζει πάντως...

Συνάδελφε, όλων τα νεύρα είναι τεντωμένα, κόσμιοι να είμαστε, επειδή το θέλουμε, όχι επειδή πρέπει...

Αποσυνδεδεμένος Rixardos7

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #483 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:39:58 μμ »
ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ ΛΟΙΠΟΝ;
Συνάδελφοι ψυχραιμία!
Αν νομίζετε ότι υπάρχει Δικαστής που θα δικαιώσει τέτοιο αίτημα εκπαιδευτικών, είστε βαθειά νυχτωμένοι.
Αλήθεια ποιο είναι το αίτημα ακριβώς; («έξω από τους πίνακές μας αυτοί που έχουν προϋπηρεσία στα ΤΕΕ του ΟΑΕΔ» ; )
Σε ποια επιχειρήματα στηρίζεται;(«στον ΟΑΕΔ μπαίνεις με βύσμα ενώ στο ΥΠΕΠΘ μόνο με διαφανείς διαδικασίες»; ή μήπως το αμίμητο «περιμέναμε ότι θα διοριστούμε αλλά ο οικογενειακός μας προγραμματισμός διαταράχθηκε» ; )
Θέλετε διαφάνεια λοιπόν. Μαζί σας κι εμείς!
Ας αρχίσουμε: Οi «γκουρού του EXCEL» ας εξηγήσoυν (αργά ή γρήγορα θα υποχρεωθούν να το κάνουν) για παράδειγμα με ποια ακριβώς κριτήρια οι συνάδελφοί τους Φυσικοί, πτυχιούχοι του 2008 απέκτησαν τις προϋπηρεσίες αυτές (ακόμα και πάνω από 6 μόρια για το πρώτο έτος μετά τη λήψη του πτυχίου τους!).
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ «ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΣΩΝ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.XLS»;
(Ξέρετε κάτι; Δεν ελπίζω σε σοβαρή απάντηση, με επιχειρήματα εννοώ…Διάλεξα μια τυχαία ειδικότητα απο ένα τυχαίο έτος λήψης πτυχίου)
(άσε που βρήκα και Μαθηματικό πτυχιούχο του 2009-σωστά διαβάσατε δύο χιλιάδες εννιά-που πρόλαβε να αποκτήσει προϋπηρεσία!!!)
Μπορείτε να καταλάβετε ότι οι περισσότεροι από αυτούς που αποκαλείτε απαξιωτικά ΟΑΕΔΙΤΕΣ, θα μπορούσαν να είναι γονείς τους;(ρίξτε μια ματιά στις ημερομηνίες των πτυχίων).
Τελικά σε κάθε λαμόγιο ΟΑΕΔΙΤΗ αντιστοιχούν καμιά εκατοστή λαμόγια του ΥΠΕΠΘ (αυτά με τις τίμιες και καθαρές προυπηρεσίες...).
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ;
Έχετε γίνει πολύ γραφικοί και σε κάθε καλόπιστο κριτή των γεγονότων με τη στοιχειώδη ικανότητα να βλέπει λίγο πιο πέρα από τη μύτη του, προκαλείτε πλέον μόνο γέλιο…
Ένα μικρό παράδειγμα:
Η ρύθμιση για τους ΟΑΕΔΙΤΕΣ έγινε κυρίως με τη δική σας βοήθεια.
Απέναντι στις γνωμοδοτήσεις του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους και του Συνηγόρου του Πολίτη, αντιτάξατε επιχειρήματα περί αδιαφάνειας, αναξιοκρατίας και βύσματος. Ταυτόχρονα οι ΙΔΙΟΙ εκπρόσωποί σας χτυπούσαν τις πόρτες Βουλευτών εκλιπαρώντας για λίγες ώρες ΠΔΣ (είχαν την αφέλεια ή τη βλακεία να πιστεύουν ότι δεν θα το μάθουμε…)
Έτσι τους έπεισαν  για το δίκαιο του αιτήματος των ΟΑΕΔΙΤΩΝ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΑΕΔΙΤΕΣ-ΟΠΩΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ-ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ…

Σας εύχομαι
ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!

Ακόμη

Καλή επιτυχία στις δικαστικές διεκδικήσεις σας (κάποιος Δικηγόρος θα γίνει χαρούμενος)
Και για να τελειώνω με αυτή την ιστορία γιατί υπάρχουν κι άλλα πράγματα να κάνω (η ζωή είναι μικρή…),

μια συμβουλή:

Για να σας παίρνουν στα σοβαρά, οργανωθείτε σε Σύλλογο. Σας έχω έτοιμο και το όνομα:
Ο.Ε.Λ.Ε.Α.Μ. (που σημαίνει Όλοι Είναι Λαμόγια Εκτός Από Μας).


Ποιος ειπε οτι δεν υπαρχουν βυσματιες απο ΥΠΕΠΘ? Ολοι αυτοι απο Σιβιτανιδειο, ΠΔΣ, κλπ τι ειναι? Εγω προσωπικα ολους αυτους και εσας του ΟΑΕΔ σας βαζω στο ιδιο τσουβαλι...Και οι περισσοτεροι απο αυτους που κατηγορουν τους ΟΑΕΔιτες, αν ειχαν την ευκαιρια να κανουν το ιδιο θα το εκαναν...Εγω ,ομως, (το εγω μπορει να ακουγεται εγωιστικο αλλ δε πειραζει) που εκατσα ξεσκιστικα στο διαβασμα, παραλληλα δουλευα, δε πηγα ουτε φροντιστηριο και περασα μεσα στους 25 πρωτους φυσικους, εχω καθε δικαιωμα να σας κατακρινω ολους και να σας λεω ΒΥΣΜΑΤΑ και Λ@μογι@!
Αν ειχατε αξιοπρεπεια ολοι εσεις θα λεγατε απο μονοι σας "να δωσουμε και εμεις ΑΣΕΠ και αν πιασουμε τη βαση, τοτε να μετραει η προυπηρεσία μας". Γιατι δεν το κανετε?

Μπορει να μας πειτε εσεις ολοι (ΟΑΕΔΙΤΕΣ, ΠΔΣ ΚΛΠ) πως σας προσελαβαν αρχικα στα σχολεια? Γιατι εμεναμε μηδεν προυπηρεσια και χωρις ΑΣΕΠ δε θα με περνανε πουθενα! Δεν αμφιβαλει κανεις για το αν κανατε σωστα τη δουλεια σας αφου σας προσελαβαν, αλλα και εγω θα εκανα σωστα τη δουλεια μου, ομως δεν θα ειχα τη ευκαιρια να το δειξω αν δεν εδινα ΑΣΕΠ, γιατι δεν εχω ΟΥΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΥΣΜΑ. Γιατι δε γουσταρω? Μα γιατι ακριβως εχω το δικαιωμα τωρα να σας τα χωνω...



Τελικα GVR θα μας πεις πως σε προσελαβαν αρχικα σε σχολη του ΟΑΕΔ????

Αποσυνδεδεμένος anaplirosiflwrinis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #484 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:48:02 μμ »
joanna Ber οι Οαεδιτες Kλαιγονταν σαν απολυμενοι απο τον Οαεδ ενω δουλευαν σε ΠΔΣ και μαζευαν μορια απο ΠΔΣ και αλλες τετοιες "τρυπες" στο ΥΠΕΠΘ,για να τα αθροισουν.Οι Οαεδιτες ειναι ΔΙΠΛΟΘΕΣΙΤΕΣ κι ας ειχαν επιχειρηματα τις "τρυπες" στο ΥΠΕΠΘ για να αναγνωριστει η προυπηρεσια τους στον Οαεδ.Λεγονται ΟΑΕΔΙΤΕΣ για καλυψη για να κερδισουν την αναγνωριση.Τι θα λεγαν,οτι ειναι απολυμενοι απο τον Οαεδ και δουλευουν στα "παραθυρακια-τρυπες" του ΥΠΕΠΘ ?

Το λοιπον ? Παμε στο ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ?

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #485 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:48:35 μμ »
GVR?
Greek
Vysma
Rank?
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Joanna Bear

  • Επισκέπτης
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #486 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:53:49 μμ »
Τι θες να πεις, αγαπητέ μου Φλωρινιώτη, ότι μόνο στον ΟΑΕΔ τα κάνουν αυτά;

Ξέρω κραυγαλέες περιπτώσεις (εκτός ΟΑΕΔιτών), που άμα τις πω, θα πέσουν πραγματικά κεφάλια!
Δεν αντιλέγω, αλλά στο Υπουργείο, τι θα καταλάβεις, άμα πας; Το πολύ-πολύ να πέσει ξύλο και να βρεθείς και υπόλογος.

Έχουμε πολλοί δίκιο, αλλά αν δεν έχουμε τον σωστό τρόπο, το χάνουμε τελικά... Και στο λέω εγώ που είμαι Κρητικιά...

Αποσυνδεδεμένος anaplirosiflwrinis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #487 στις: Ιούλιος 23, 2009, 02:59:58 μμ »
Eφοσον το Υπουργειο Παιδειας δεν καταλαβαινει απο ανακοινωσεις θα τα ακουσει απο τα στοματα μας .Δικηγορους να ρωτησεις θα σου πουν οτι αν παμε οι ιδιοι στο ΥΠΕΠΘ εχουμε ελπιδες για τους πινακες

Διαβασα οτι ειπες κατι για φιλοκυβερνητικους.Οσοι εχουν υποστηριξει τους Οαεδιτες που εχουν εργαστει παραλληλα στις "τρυπες " του ΥΠΕΠΘ ειναι φιλοκυβερνητικοι

Αποσυνδεδεμένος dlaf

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 139
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #488 στις: Ιούλιος 23, 2009, 03:03:39 μμ »
Το λοιπον ? Θα παμε στο ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ?



Οι Οαεδιτες εχουν εργαστει και στον Οαεδ και στη ΠΔΣ,και σε αλλα του ΥΠΕΠΘ
Εγω μέσα είμαι, αλλά δεν φτάνει να μαζευτούμε 5 άτομα και να πάμε στο Υπουργείο Παιδείας . Πρέπει π.χ να έχουμε μαζί μας και ένα χαρτί με μερικές εκατοντάδες υπογραφές που να δείχνει την οργή που κρύβεται από πίσω

Αποσυνδεδεμένος Rixardos7

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
Απ: Ενσταση κατα ΟΑΕΔιτων
« Απάντηση #489 στις: Ιούλιος 23, 2009, 03:05:39 μμ »
Ελα βρε GVR πες μας πως σε προσελαβαν αρχικα σε σχολη του ΟΑΕΔ...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162187
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 638
Σύνολο: 654

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.133 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.