*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05  (Αναγνώστηκε 14772 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #14 στις: Ιούλιος 01, 2009, 11:24:57 μμ »
κι εγω τι κανω εδω με 300 μηνυματα κοντα;με εχει σιχαθει το site.για βορειο αιγαιο που δηλωσες ισως εχεις πιθανοτητες για καποιες ωρες.με επιφυλαξη ο,τι λεω.μη σας παρω στο λαιμο μου

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:16:48 »

Αποσυνδεδεμένος tinkerbel!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 02, 2009, 12:23:34 πμ »
Χα χα χα! Δικά σου μηνύματα έχω δει αρκετά full memeber! Συνολική παρουσία εννοώ, σε σχέση με άλλους κλάδους είμασστε σταγόνα στον ωκεανό! Σ' ευχαριστώ που απάντησες!  ;)
Μυστικά για έναν ονειρεμένο γάμο! http://projectgamos.gr/

Αποσυνδεδεμένος AmaliaS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 02, 2009, 08:21:04 πμ »
Καλημερα σε ολους!
Πηρα πρωι-ορωι στο ΑΣΕΠ. Σημερα μαλλον θα εχουμε αποτελεσματα και της γαλλικης θα ειναι αναμεσα σε αυτα που θα βγουν.
Ωρα δεν ρωτησα (χαζομαρα!)

Η ωρα της κρισης εφτασε!!!! ;) ;)
Καλα αποτελεσματα!

(Υ.Γ.: Συγγνωμη που δεν βαζω τονους, αλλα εχει καποιο προβλημα το πληκτρολογιο μου!)

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 02, 2009, 08:40:37 πμ »
Όπως αναμενόταν και επιβεβαιώνεται και από τον ΑΣΕΠ ,σήμερα είναι η μεγάλη μέρα για πολλούς κλάδους.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:16:48 »

Αποσυνδεδεμένος stave

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 02, 2009, 08:53:15 πμ »
Καλημέρα σε όλους! Εύχομαι να είναι καλά τα νέα αλλά και πάλι είπαμε αν όχι.... ψηλά το κεφάλι. Αν τελειώσει ένας διαγωνισμός  ΑΣΕΠ δεν τελειώνει κι η ζωή(κατά το γνωστό τραγούδι). Έχω αφήσει και κάτι εκκρεμότητες με τον ΟΑΕΔ και δεν αποφασίζω να φύγω, αλλά μάλλον καλύτερα να βγω έξω και ό τι είναι να γίνει θα γίνει :)

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:02:29 πμ »
Gefyros, από χθες έχω ένα προαίσθημα ότι θα βγουν την Πέμπτη!Πάνω που πίστεψα ότι μπορεί και να 'χω το κληρονομικό χάρισμα με διέψευσες!Βασικά δεν έχω προσδοκίες, πρώτη φορά έδινα, και μάλιστα όπως πάνε στα reality...για την εμπειρία, όχι για το έπαθλο, οπότε δεν καίγομαι, μόνο μια περιέργια έχω.Παρακολουθώ το forum παρόλα αυτά καθημερινά κι αντιλαμβάνομαι τι πρόκειται να περάσω στον επόμενο ΑΣΕΠ για τον οποίο έχω σκοπό να προετοιμαστώ.Συμμετοχή από δικούς μας όντως δεν βλέπω στο forum κι αυτό με θλίβει.Τελοσπάντων, καλή αναμονή, κι ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.Λίγες μέρες πάνω λίγες μέρες κάτω δεν θα αλλάξουν κανένα αποτέλεσμα.(Αν και κατανοώ το σπάσιμο νεύρων που επιτυχώς καταφέρνουν σε όσους περιμένουν με αγωνία.)Τέλος, μία ερώτηση: Ξέρεις αν υπάρχει καμία περίπτωση να με καλέσουν ωρομίσθια με μηδενικά μόρια Βόρειο Αιγαίο που δήλωσα?Πέρσι είχα δηλώσει Αττική όπου και μένω, οπότε είπα μήπως κάπου μακριά έχω περισσότερη τύχη!Excusez-moi για το μακροσκελές post.
Καλημέρα σε όλους τους ΠΕ05! :)
Τελικά Tinkerbel δεν είμαστε τόσο μόνοι όσο νομίζαμε, απλά μάλλον δε μιλάγαμε πολύ μέχρι τώρα. ;D
Όσο για την ωρομισθία που λες, ως 2 φορές αποτυχούσα με πολύ πάνω από τη βάση (βλ.παράθεση) δυστυχώς δεν χρειάστηκε να ασχοληθώ, άρα δεν ξέρω τι να σου πω. Δουλεύω και στον ιδιωτικό τομέα και με σύζυγο ελεύθερο επαγγελματία, δε με παίρνει να αφήσω τη δουλειά μου, οπότε δεν το έψαξα.
Παράθεση
Για μένα ήταν η τέταρτη   φορά. Το 2003 πήγα για πλάκα, το 2005, 2007 και 2009 με αξιώσεις.
Το 2005 "έφαγα" μεγάλη ήττα, γιατί ενώ περίμενα πως τα είχα πάει καλά, πήρα γνωστικό 77.20, γενική διδακτική/παιδαγωγικά 88.28, αλλά με τσάκισε η ειδική διδακτική, άγνωστο πως, γιατί ενώ θεωρούσα ότι είχα γράψει πολύ καλά, πήρα...27.00, κι έτσι δεν ήμουν καν επιτυχούσα, αλλά αποτυχούσα με πολύ πάνω απ' τη βάση: 64.36  Αν είχα λίγο πάνω από τη βάση στην ειδική, θα ήμουν διοριστέα και με καλή σειρα!
Το 2007 ξανάδωσα, παρότι ήμουν τόσο θυμωμένη με το 2005, που έλεγα να μην ξαναπάω. Μια από τα ίδια: γνωστικό 76.20, γενική διδακτική/παιδαγωγικά 84.38, και με τσάκισε ξανά η ειδική διδακτική, πήρα...το κλασικό μου 27.00(η περίφημη grille με "δρόσισε", αλλά πώς εξηγείς ότι αυτή τη φορά περίμενα να τα έχω πάει χάλια -μη έχοντας γράψει σχεδόν τίποτα- και πήρα ίδιο βαθμό με τότε που θεωρούσα πως τα είχα πάει περίφημα ). Αποτέλεσμα: πάλι αποτυχούσα με πολύ πάνω από τη βάση: 63,08!
Φέτος νομίζω πως πραγματικά έχω πιάσει το νόημα στην ειδική, αλλά..ποιος ξέρει πάλι
Και στο κείμενο του γνωστικού, νομίζω καλά τα έχω πάει.
Στις πολλαπλές του γνωστικού υπολογίζω 49,0625 στα 60, δηλαδή περίπου 81,77 στα 100.
Στις πολλαπλές των παιδαγωγικών, που προσωπικά μου φάνηκαν λίγο στρυφνά και πονηρά τα θέματα φέτος, υπολογίζω μόνο 72,65 (είχα 7 λάθη και καθόλου αναπάντητα) και δεν ξέρω αν θα είναι αρκετό σε περίπτωση που τα έχω πάει καλά στην ειδική.
Αλήθεια τι γνώμη έχεις για τη βάση διορισμού; Θεωρείς ότι θα ανέβει;
Το 2007 ήταν 72,27 για τον 240ο., ενώ ο 144ος είχε 75,09.
Τι να πω; Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλοι οι συμforumίτες!

ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:21:24 πμ »
Καλημερα σε ολους!
Πηρα πρωι-ορωι στο ΑΣΕΠ. Σημερα μαλλον θα εχουμε αποτελεσματα και της γαλλικης θα ειναι αναμεσα σε αυτα που θα βγουν.
Ωρα δεν ρωτησα (χαζομαρα!)
Η ωρα της κρισης εφτασε!!!! ;) ;)
Καλα αποτελεσματα!
Τελικά σωστά έγραψα παραπάνω ότι είναι σαδιστές >:(:
εμένα όταν τηλεφώνησα, μου είπαν 1ο 15νθήμερο Ιουλίου, εννοώντας μάλλον κυριολεκτικά 1-15/07!  :o
Προφανώς έπεσα στην κλασική περίπτωση παραπληροφόρησης "μη με ζαλίζεις, ξαναπάρε σε 15μέρες" (ωστόσο θα 'χουν βγει και μπαγιατέψει ;D).
Γιατί, όπως διάβασα στο κεντρικό topic "Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009" αμέσως μετά από μένα, αρκετοί συνάδερφοι που πήραν τηλέφωνο, πληροφορήθηκαν ότι θα βγουν την Πέμπτη, μαζί με των φιλολόγων.
Αυτό τείνω να πιστέψω κι εγώ: προς το μεσημεράκι με απογευματάκι θα μας έρθουνε, έτσι για να μην ξέρουμε τι μας χτύπησε: ο καύσωνας ή το αποτέλεσμα;;; ;D
ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:23:00 πμ »
Αμαλία σε ποιό νούμερο κάλεσες;

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:27:57 πμ »
Σήμερα αναμένεται να ανακοινωθούν τα προσωρινά αποτελέσματα και για άλλες κατηγορίες εκπαιδευτικών της 2Π/2008 και της 3Π/2008. Σύμφωνα με πληροφορίες του ΖΗΤΕΙΤΑΙ.GR στο ΑΣΕΠ γίνεται αγώνας δρόμου για να προλάβουν μέχρι το μεσημέρι να ανακοινώσουν για τους φιλολόγους, τους θεολόγους, τους καθηγητές γερμανικής, γαλλικής και ιταλικής φιλολογίας.
Κρατάτε καλά!!! Μάλλον είμαστε στην τελική ευθεία!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 02, 2009, 11:33:33 πμ από gefyros »
ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος AmaliaS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:30:00 πμ »
Στο 2131319100. Βγαζει μονιμως οτι ειναι κατηλειμμενο, αλλα παταω απανωτες φορες το redial και καποια στιγμη πιανω γραμμη.
Πηρα και ρωτησα για ωρα και μου ειπαν να ξαναπαρω κατα τη μια.
Ελπιζω να μην μας δουλευουν και δεν βγαλουν τιποτα γιατι δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου και οποτε πηγαινε να με παρει ο υπνος εβλεπα περιεργα ονειρα!
Ουτε στις πανελληνιες τετοιο αγχος!
Εχεις κανεις αλλος πληροφορια για την ωρα;
Γιατι δεν εχει βγαλει καμια ανακοινωση η ΑΒ;

Αποσυνδεδεμένος AmaliaS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:32:47 πμ »
Παιδια, η σελιδα του ΑΣΕΠ βγαζει προγραμματισμενη συντηρηση!!!!!!!!!
Πλακα μας κανουν η ανεβαζουν τα αποτελεσματα;

Αποσυνδεδεμένος kat91

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 416
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:39:52 πμ »
Γεια σας και από μένα. Εϋχομαι να ακούσουμε ευχάριστα νέα σήμερα! Εγώ βέβαια τα πήγα άσχημα
στην ειδική διδακτική παρόλο που ήμουν καλά προετοιμασμένη, αγχώθηκα με την ώρα και στο τέλος
δεν ήξερα τι έγραφα. Αισθάνομαι τόσο απογοητευμένη γιατί έχω επίγνωση της κατάστασης και δεν ελπίζω
σε διορισμό μέσω ΑΣΕΠ. Μακάρι να βγουν σήμερα να τελειώνουμε τουλάχιστον.
Καλό κουράγιο σε όλους και κυρίως στον πολύπαθο κλάδο μας!

Αποσυνδεδεμένος gefyros

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DIVE or die
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:43:16 πμ »
Κρατάτε καλά!!! Μάλλον είμαστε στην τελική ευθεία!!!
"Σήμερα αναμένεται να ανακοινωθούν τα προσωρινά αποτελέσματα και για άλλες κατηγορίες εκπαιδευτικών της 2Π/2008 και της 3Π/2008. Σύμφωνα με πληροφορίες του ΖΗΤΕΙΤΑΙ.GR στο ΑΣΕΠ γίνεται αγώνας δρόμου για να προλάβουν μέχρι το μεσημέρι να ανακοινώσουν για τους φιλολόγους, τους θεολόγους, τους καθηγητές γερμανικής, γαλλικής και ιταλικής φιλολογίας.
Ήδη έχουν από το πρωί της Πέμπτης να τυπώνονται τα προσωρινά αποτελέσματα ώστε να αποσταλλούν για ανάρτηση στις νομαρχίες όλης της χώρας. Όπως πληροφορήθηκαμε από στελέχη του ΑΣΕΠ εκτιμούν ότι θα προλάβουν σήμερα μέχρι το μεσημέρι να αναρτήσουν τα σχετικά αποτελέσματα και στην ιστοσελιδα του Συμβουλίου. Για τις νέες εξελίξεις θα ενημερωθείτε μέσω του ΖΗΤΕΙΤΑΙ.GR."
http://www.zhteitai.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=2904&Itemid=1
ΠΕ05 - Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
DUM SPIRO SPERO

Αποσυνδεδεμένος alceste

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1027
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ - ΠΕ05
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 02, 2009, 11:44:23 πμ »
οταν εισαι καλα προετοιμασμενος,εχω παρατηρησει kat91,την πατας.κι εγω εχω στενοχωρηθει.τοσες γνωσεις χαμενες.ειναι να τρελαινεσαι.ηταν και ευκολα την τυχη μου

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159834
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 583
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 553
Σύνολο: 565

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.126 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.