*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ  (Αναγνώστηκε 49877 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #182 στις: Ιούλιος 05, 2009, 11:01:22 μμ »
Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια. Ήμουν Κρήτη και εκεί έμαθα τα μαντάτα. Είμαι 24ος μετά τον τελευταίο διοριστέο με 73.6. Μεγάλη ατυχία. Τώρα συγκεντρώνω 22.6 μόρια και δεν ξέρω τι μέλλει γενέσθαι. Ξέρετε αν έχω πιθανότητες για αναπλήρωση φέτος;
Λογικα του χρονου θα διοριστεις με τους επιλαχοντες. Συγχαρητηρια λοιπον...και εννοειται φετος θα εισαι αναπληρωτης!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:30:32 »

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #183 στις: Ιούλιος 05, 2009, 11:11:02 μμ »
Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια. Ήμουν Κρήτη και εκεί έμαθα τα μαντάτα. Είμαι 24ος μετά τον τελευταίο διοριστέο με 73.6. Μεγάλη ατυχία. Τώρα συγκεντρώνω 22.6 μόρια και δεν ξέρω τι μέλλει γενέσθαι. Ξέρετε αν έχω πιθανότητες για αναπλήρωση φέτος;
Λογικα του χρονου θα διοριστεις με τους επιλαχοντες. Συγχαρητηρια λοιπον...και εννοειται φετος θα εισαι αναπληρωτης!

Ευχαριστώ πολύ zizoulis για την άμεση απάντηση. Απλά είχα τρομοκρατηθεί όλο αυτόν τον καιρό ότι η βάση της αναπλήρωσης θα πάει στα ύψη. Όμως αφού έπεσε τόσο ή βάση του ΑΣΕΠ, λογικά δεν θα συμβεί.

Αποσυνδεδεμένος Selanik

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #184 στις: Ιούλιος 06, 2009, 12:03:58 πμ »
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια που κατέβαλαν σε ένα διαγωνισμό που εγώ θεωρώ απαράδεκτο από το 1998 που θεσπίστηκε. Τότε κάποιοι τότε φώναζαν ότι θα κόψει τα εργασιακά δικαιώματα των πτυχίων μας, θα μας φιλτράρει, θα γίνονται με σύνθετο και ύποπτο τρόπο οι μοριοδότήσεις (ΠΔΣ κλπ) αλλά κανείς δεν τους άκουγε. Θεωρώ ότι είναι τουλάχιστον προκλητικό να λένε κάποιοι ότι ο διαγωνισμός είναι κάτι το εύκολο,όπως προειπώθηκε εδώ μέσα. Ο διαγωνισμός ούτε εύκολος είναι (μόνο και μόνο από την αναλογία 1 θέση/50 υποψήφιοι), αλλά κυρίως είναι γελοίος και υποτιμά τα πτυχία μας και τη νοημοσύνη μας. Είναι γελοίο να θεωρείς ότι ο σωστός εκπαιδευτικός πρέπει να ξέρει αν η μάχη στους Κάτω Γαργαλιάνους έγινε το Νοέμβριο του 370 ή τον Οκτώβρη του 370. Είναι τεράστια η κριτική που μπορώ να κάνω άλλα δεν είναι ο χώρος και ο χρόνος. Αλλά θα παρακαλούσα κάποιους να είναι πιο σεμνοί σε σχέση με την προσπάθεια των άλλων.

Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω όποιο συνάδελφο γνωρίζει να μου πει τι γίνεται στην περίπτωση που αφήσω το διορισμό μου για του χρόνου (είμαι στη β' φάση) αλλά ταυτόχρονα δεν πάω ούτε αναπληρωτής φέτος (αφού σίγουρα θα με καλέσουν).

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όσους να παλεύουν με το θηρίο του ΑΣΕΠ. Στο τέλος θα δικαιωθούν αρκεί να μη το βάλουν κάτω.

Αποσυνδεδεμένος keity

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #185 στις: Ιούλιος 06, 2009, 12:22:16 πμ »
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω κι εγώ να συγχαρώ τους διοριστέους αλλά και όλους όσους συμμετείχαν στο διαγωνισμό. Εγώ είμαι 85η μετά τον τελευταίο διοριστέο με 73,13. Άραγε έχω καθόλου ελπίδες να διοριστώ με τους επιλαχόντες ή καλύτερα να μην ελπίζω καθόλου;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:30:32 »

Αποσυνδεδεμένος possessed

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #186 στις: Ιούλιος 06, 2009, 12:23:17 πμ »
Θα συμφωνήσω στα περισσότερα αλλά δεν μου κακοφαίνεται να ακούω από κάποιον ότι ο διαγωνισμός του φάνηκε εύκολος.Ο άνθρωπος λέει ότι ήταν εύκολος γι αυτόν.Ανταποκρινόταν στην δική του προετοιμασία και όλοι ξέρουμε και τον ρόλο της τύχης.Μακάρι στο μέλλον να φαίνεται εύκολος σε περισσότερους από μας!
Καλησπέρα παιδιά και συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια που κατέβαλαν σε ένα διαγωνισμό που εγώ θεωρώ απαράδεκτο από το 1998 που θεσπίστηκε. Τότε κάποιοι τότε φώναζαν ότι θα κόψει τα εργασιακά δικαιώματα των πτυχίων μας, θα μας φιλτράρει, θα γίνονται με σύνθετο και ύποπτο τρόπο οι μοριοδότήσεις (ΠΔΣ κλπ) αλλά κανείς δεν τους άκουγε. Θεωρώ ότι είναι τουλάχιστον προκλητικό να λένε κάποιοι ότι ο διαγωνισμός είναι κάτι το εύκολο,όπως προειπώθηκε εδώ μέσα. Ο διαγωνισμός ούτε εύκολος είναι (μόνο και μόνο από την αναλογία 1 θέση/50 υποψήφιοι), αλλά κυρίως είναι γελοίος και υποτιμά τα πτυχία μας και τη νοημοσύνη μας. Είναι γελοίο να θεωρείς ότι ο σωστός εκπαιδευτικός πρέπει να ξέρει αν η μάχη στους Κάτω Γαργαλιάνους έγινε το Νοέμβριο του 370 ή τον Οκτώβρη του 370. Είναι τεράστια η κριτική που μπορώ να κάνω άλλα δεν είναι ο χώρος και ο χρόνος. Αλλά θα παρακαλούσα κάποιους να είναι πιο σεμνοί σε σχέση με την προσπάθεια των άλλων.

Τέλος θα ήθελα να ρωτήσω όποιο συνάδελφο γνωρίζει να μου πει τι γίνεται στην περίπτωση που αφήσω το διορισμό μου για του χρόνου (είμαι στη β' φάση) αλλά ταυτόχρονα δεν πάω ούτε αναπληρωτής φέτος (αφού σίγουρα θα με καλέσουν).

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια σε όσους να παλεύουν με το θηρίο του ΑΣΕΠ. Στο τέλος θα δικαιωθούν αρκεί να μη το βάλουν κάτω.

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #187 στις: Ιούλιος 06, 2009, 02:39:40 μμ »
οσον αφορά τον διαγωνισμό μου φάνηκε εύκολος ανεξάρτητα από το εάν θα πέρνούσα.
Εμένα από την πρώτη στιγμή τα θέματα μου φάνηκαν δύσκολα όπως και σε πάρα πολλούς αλλους!(έδινα 2η φορά)
Ο ισχυρισμός ότι ήταν εύκολος διαγωνισμός απαξιώνει περίπου 12000 συναδέλφους που δεν τα κατάφεραν.Και δεν πιστεύω ότι όλοι ήταν αδιάβαστοι.Προσωπικά απέτυχα αν και είχα διαβάσει αρκετά με έμφαση στη λεπτομέρεια.Αλλά φαίνεται ότι αυτές οι λεπτομέρειες δεν ήταν αρκετές...χρειάζονταν κι άλλες...τις οποίες σαφώς και θα τις ξέρω στον επόμενο....και πολύ περισσότερες γιατί αν μελετήσει κανείς τα θέματα ως προς τη δυσκολία θα καταλάβει ότι "κάθε φέτος και χειρότερα..."!
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #188 στις: Ιούλιος 06, 2009, 02:47:45 μμ »
" ευκολο "- " δυσκολο" ειναι πολυ υποκειμενικο (και δεν αναφερομαι στις πολυ δυσκολες ερωτησεις που σαφως υπαρχουν, ουτε στις πολυ ευκολες )
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #189 στις: Ιούλιος 06, 2009, 03:08:56 μμ »
" ευκολο "- " δυσκολο" ειναι πολυ υποκειμενικο (και δεν αναφερομαι στις πολυ δυσκολες ερωτησεις που σαφως υπαρχουν, ουτε στις πολυ ευκολες )

Συμφωνώ Μάρκο, αρκεί να σκεφτούμε ότι οι ερωτήσεις στη βυζαντινή που ήταν κατά κοινή ομολογία δύσκολες και χαντάκωσαν πολύ κόσμο εμένα μου φάνηκαν παιχνιδάκι γιατί είχα διαβάσει πολύ καλά, ενώ της αρχαίας που σε πολλούς φάνηκαν πανέυκολες εμένα μου φάνηκαν βουνό....

Αποσυνδεδεμένος shide

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #190 στις: Ιούλιος 06, 2009, 03:19:17 μμ »
Καλά θα κάνουμε εμείς οι διοριστέοι να είμαστε περισσότερο ταπεινοί και να μην το παίζουμε έξυπνοι.....Για παράδειγμα ήταν αποτυχούσα συναδέλφισσα από το σχολείο που η επιστημονική της επάρκεια με έκανε να της ζητάω συνεχώς βοήθεια και συμβουλές . Φαντάζεστε τώρα που διορίστηκα να θεωρήσω εαυτόν καλύτερο??? Ε, όχι, αυτό δε γίνεται....

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #191 στις: Ιούλιος 06, 2009, 03:46:03 μμ »
Καλά θα κάνουμε εμείς οι διοριστέοι να είμαστε περισσότερο ταπεινοί και να μην το παίζουμε έξυπνοι.....Για παράδειγμα ήταν αποτυχούσα συναδέλφισσα από το σχολείο που η επιστημονική της επάρκεια με έκανε να της ζητάω συνεχώς βοήθεια και συμβουλές . Φαντάζεστε τώρα που διορίστηκα να θεωρήσω εαυτόν καλύτερο??? Ε, όχι, αυτό δε γίνεται....
Λίγη σεμνότητα, όση η δική σου, θα καταξιώσει την όποια επιτυχία και θ' απαλύνει την όποια αποτυχία.
Ο διαγωνισμός του ΑΣΕΠ δεν είναι δύσκολος ή εύκολος, είναι απαράδεκτος ως τρόπος επιλογής. Η όποια αναφορά στα θέματά του τον καθιστά αποδεκτό και μου προκαλεί τεράστια λύπη.
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος παπαδοπούλου

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #192 στις: Ιούλιος 06, 2009, 03:50:18 μμ »
   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ! ! !  :) ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΘΑΡΡΟΣ..!  ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ/ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ/ΩΡΟΜΙΣΘΙΑΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΧΑΖΗ -> ΜΕ 70.73 ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ 954 ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ (ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ!) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ?? ΑΝ ΟΧΙ,ΓΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ?  ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ:ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ,Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΜΟ 73 ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΥΝ 20 ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΛΗΘΟΥΝ ΩΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ??? ???  ΑΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! ;)

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #193 στις: Ιούλιος 06, 2009, 04:00:11 μμ »
  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ! ! !  :) ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΘΑΡΡΟΣ..!  ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΙΟΡΙΣΜΩΝ/ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ/ΩΡΟΜΙΣΘΙΑΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΧΑΖΗ -> ΜΕ 70.73 ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ 954 ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ (ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ!) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ?? ΑΝ ΟΧΙ,ΓΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ?  ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ:ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ,Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΜΟ 73 ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΥΝ 20 ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΛΗΘΟΥΝ ΩΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ??? ???  ΑΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! ;)
Γράφε, καταρχήν με μικρά, γιατί θα φωνάζουν οι διαχειριστές. Συγχαρητήρια, έπειτα, για την επιτυχία ου. Έχεις κοντά 16 μόρια. Προφανώς, πρέπει να έχεις πιθανότητες για ωρομίσθια στην Ήπειρο. Τώρα, κανείς δεν ξέρει πόσους αναπληρωτές και ωρομίσθιους θα πάρουν και πού θα κυμανθεί η βάση. Το τελευταίο που ρωτάς είναι δυνατόν, γιατί στον πίνακα αναπληρωτών και ωρομισθίων συνυπολογίζονται (εκτός τα μόρια του ΑΣΕΠ) και τα μόρια από προϋπηρεσία που συγκέντρωσε κανείς κάνοντας ΠΔΣ ή υπηρετώντας ως αναπληρωτής ή ωρομίσθιος

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος syrrahm

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1951
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #194 στις: Ιούλιος 06, 2009, 04:03:41 μμ »
 ..... ΜΕ 70.73 ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ 954 ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ (ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ!) ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ?? ΑΝ ΟΧΙ,ΓΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ?
Αν το 70,73 είναι ο γραπτός βαθμός ,   για ωρομίσθια έχεις αρκετές πιθανότητες γενικά ( για αναπλήρωση όχι). Ειδικά για Ήπειρο δεν ξέρω, υποθέτω πως ναι , αλλά μπορείς να τηλεφωνήσεις  στις δ/νσεις Ηπείρου και να ρωτήσεις ονόματα τελευταίων ωρομισθίων που προσλήφθηκαν το 2008-9. Αν τα 70,73 μόρια είναι μαζί με τις προσαυξήσεις (πτυχίου,κλπ.) τότε τα πράγματα γίνονται λίγο δυσκολότερα.


Παράθεση
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ:ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ,Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΜΟ 73 ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΥΝ 20 ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΛΗΘΟΥΝ ΩΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ??? ???  ΑΝ ΜΟΥ ΕΞΗΓΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!! ;)
Είναι διαφορετικοί πίνακες ο πίνακας ΑΣΕΠ και ο πίνακας αναπληρωτών και διορισμών Ενιαίου. Υπάρχει κάποιος συσχετισμός αλλά μιλάμε για διαφορετικά πράγματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 06, 2009, 04:05:54 μμ από syrrahm »

Αποσυνδεδεμένος Tertia

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 222
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #195 στις: Ιούλιος 06, 2009, 04:10:53 μμ »
Συγχαρητήρια στους διοριστέους και τους επιτυχόντες,καλή δύναμη και επιμονή στους αποτυχόντες!Θα ηθελα να ρωτησω υπάρχει περίπτωση στον οριστκο πίνακα των να υπάρξουν αλλαγές που τους 12 -13 τελευταιους του προσωρινού πίνακα να τους εξαιρεί;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159860
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 511
Σύνολο: 518

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.071 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.