*

Αποστολέας Θέμα: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)  (Αναγνώστηκε 3071 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ArsenLupen

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Δε λατρευω τιποτα!!!
    • Προφίλ
Ειμαι εκπαιδευτικος με πολλες ωρες διδασκαλιας και στα ΚΕΕ και στον Ηρων 1 απο το 2005 οταν δεν πηγαινε κανενας εκπαιδευτικος γιατι δεν δινει μορια.
Πριν 6 μηνες οταν βγηκε η ανακοινωση απο το ΙΔΕΚΕ για το μητρωο καταθεσα τα χαρτια μου ξανα αν και δουλευα ηδη και ημουν στο προϋπαρχον μητρωο του ΙΔΕΚΕ.
Τωρα πρεπει να τα ξανακαταθεσω για ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ (στα ΚΕΕ που ληγει 7/8) και για ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ (στον ΗΡΩΝ 2 που ληγει 3/8)??? ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ???
Ή οσοι εκπαιδευτες δουλευουμε ηδη ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ τον ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ που ανακοινωθηκε η συσταση του Μητρωου Εκπαιδευτων Ενηλικων του ΙΔΕΚΕ τωρα ειμαστε ΟΚ και δεν ξαναστελνουμε τιποτα???
Είναι δηλαδη ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΟΝΟ σε οποιον θελει να κάνει αιτηση για πρωτη φορα (επειδη δεν εχουν πολλους εκπαιδευτικους ως τωρα να φτιαξουν σοβαρο μητρωο οπως του ΕΚΕΠΙΣ). Ελπιζω για αυτους να ειναι η νεα αυτη ιστορια και το τρεναρουν γιατι δεν μαζεψαν κοσμο εδω και 6,7 μηνες που βγηκε η 1η ανακοινωση..

Ευχαριστω!!

P.S: Αν γίνεται μη πει ο καθενας το κοντο και το μακρυ του μονο ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. Π.χ καποιος πηρε στα κεντρικα και του ειπαν τι σκ... θέλουν παλι!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος evelina09

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 20, 2009, 10:03:13 πμ »
Εμένα με ειδοποίησαν τηλεφωνικά από τα ΚΕΕ όπου δούλευα και μου είπαν να ξανακάνω από την αρχή αίτηση, παρόλο που έχουν όλα τα στοιχεία μου ήδη. Το μητρώο δε θα λειτουργήσει μέσα στο 2009 και οι αιτήσεις που είχαμε κάνει τα προηγούμενα χρόναι δεν ισχύουν πια, οπότε όλα από την αρχή...

Αποσυνδεδεμένος psira

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 453
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 20, 2009, 11:01:45 πμ »
να' σαι καλά για την πληροφορίαα! Πήρα στο τηλέφωνο που δίνουν στην προκήρυξη και το άτομο που το σήκωσε δεν ήξερε να μου απαντήσει ή το έπαιξε χαζός...
Τα στέλνουμε δηλαδή τα χαρτιά μας πάλι από την αρχή, παρόλο που εχουμε ήδη δουλέψει σε ΚΕΕ

Αποσυνδεδεμένος dora3110

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νήδυμος Ύπνος
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 20, 2009, 11:36:19 πμ »
καλημέρα σε όλους!!!! να σας ρωτησω βρε παιδιά.... εγω που δεν εχω παρακολουθήσει ώρες σε αυτά τα προγράμματα ενηλίκων μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου στην προκυρηξη του ΙΔΕΚΕ??? ειμαι ΠΕ02. εχω μόνο προυπηρεσία σε ΠΔΣ  κια δεν εχω παρακολουθησει καμια ωρα σε προγραμματα εκπαιδευσης ενηλικων.
Νήδυμος Ύπνος

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος evelina09

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 20, 2009, 12:24:31 μμ »
Τα στέλνουμε δηλαδή τα χαρτιά μας πάλι από την αρχή, παρόλο που εχουμε ήδη δουλέψει σε ΚΕΕ
Ναι, όλα από την αρχή σύμφωνα με την προκύρηξη.

Αποσυνδεδεμένος angel13

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 20, 2009, 06:11:38 μμ »
καλημέρα σε όλους!!!! να σας ρωτησω βρε παιδιά.... εγω που δεν εχω παρακολουθήσει ώρες σε αυτά τα προγράμματα ενηλίκων μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου στην προκυρηξη του ΙΔΕΚΕ??? ειμαι ΠΕ02. εχω μόνο προυπηρεσία σε ΠΔΣ  κια δεν εχω παρακολουθησει καμια ωρα σε προγραμματα εκπαιδευσης ενηλικων.
Και εγω τις ιδιες αποριες εχω.Πως μπαινεις εκει μονο μεσω βυσματος;επισης παιρνεις μορια γιατον ασεπ;Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος fair_play

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 354
    • Προφίλ
Απ: Απορία για Νέα προκύρηξη ΚΕΕ λήξη (7/8) και ΗΡΩΝ 2 (λήξη 3/8)
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 25, 2009, 06:42:19 μμ »
καλημέρα σε όλους!!!! να σας ρωτησω βρε παιδιά.... εγω που δεν εχω παρακολουθήσει ώρες σε αυτά τα προγράμματα ενηλίκων μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου στην προκυρηξη του ΙΔΕΚΕ??? ειμαι ΠΕ02. εχω μόνο προυπηρεσία σε ΠΔΣ  κια δεν εχω παρακολουθησει καμια ωρα σε προγραμματα εκπαιδευσης ενηλικων.
Και εγω τις ιδιες αποριες εχω.Πως μπαινεις εκει μονο μεσω βυσματος;επισης παιρνεις μορια γιατον ασεπ;Ευχαριστω.

Αίτηση μπορείτε να κάνετε. Βάλτε τα προσόντα σας πτυχίο, ξένες γλώσσες κλπ. Υπάρχει μοριοδότηση. Δείτε την διακήρυξη.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159835
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 513
Σύνολο: 513

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.147 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.