*

Αποστολέας Θέμα: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι  (Αναγνώστηκε 136875 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Maria12

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #756 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:23:45 μμ »
Μαρία 12 και γω Κεφαλονιά. Γυμνάσιο Μεσοβουνιων. Είσαι πολύ τυχερή. Όχι που θα είμαι εγώ εκεί αλλά που πάς εκεί!!!! Το 1997-2000 δούλευε η γυναίκα μου Αργοστόλι. Απο τότε και μέχρι σήμερα πάω κάθε χρόνο. Πολύ όμορφο νησί και το Αργοστόλι πολύ καλό. Χειμώνα λίγο νέκρα αλλά όχι όπως άλλα νησιά. Κάτοικοι ( κουρλοί) (κουρλός =τρελός) αλλά πολύ καλοί . Ζωή λίγο ακριβή με λίγο ψάξιμο κάτι βρίσκεις φτηνό και καλό. Λιθόστρωτο για περπάτημα αρκετές καφετέριες και όμορφο λιμάνι για βόλτες. Υπάρχει και cinema αν θυμάμαι καλά ο Κέφαλος.
Πολύ πιθανόν να βρεθούμε.
Μια χαρα μου ακουγεται!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:10:12 »

Αποσυνδεδεμένος havito

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ Ο3 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #757 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:28:37 μμ »
magda τί ξέρεις για το πιστοποιητικό υγείας;
επίσης στη foto είσαι εσύ;
όμορφες ελλιές από το Μπαγκλαντές

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣΤΑΜΜΥ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #758 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:29:20 μμ »
Μαρία 12 και γω Κεφαλονιά. Γυμνάσιο Μεσοβουνιων. Είσαι πολύ τυχερή. Όχι που θα είμαι εγώ εκεί αλλά που πάς εκεί!!!! Το 1997-2000 δούλευε η γυναίκα μου Αργοστόλι. Απο τότε και μέχρι σήμερα πάω κάθε χρόνο. Πολύ όμορφο νησί και το Αργοστόλι πολύ καλό. Χειμώνα λίγο νέκρα αλλά όχι όπως άλλα νησιά. Κάτοικοι ( κουρλοί) (κουρλός =τρελός) αλλά πολύ καλοί . Ζωή λίγο ακριβή με λίγο ψάξιμο κάτι βρίσκεις φτηνό και καλό. Λιθόστρωτο για περπάτημα αρκετές καφετέριες και όμορφο λιμάνι για βόλτες. Υπάρχει και cinema αν θυμάμαι καλά ο Κέφαλος.
Πολύ πιθανόν να βρεθούμε.
Μια χαρα μου ακουγεται!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!
Ξέχασα να σου πω κάτι που σε αφορά (γυναίκα γαρ) Υπάρχει μάντεψε.................ΕΜΠΟΡΙΚΟ  ΚΕΝΤΡΟ
Π.Ε.Κ. Αργοστολίου δεν βρίσκω στο αρχείο που υπάρχει στο PDE
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 13, 2009, 05:31:21 μμ από ΜΙΛΤΟΣΤΑΜΜΥ »
ΜΕΓΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ;;;  ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΒΥΣΜΑ

Αποσυνδεδεμένος magda

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #759 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:31:37 μμ »
magda τί ξέρεις για το πιστοποιητικό υγείας;
επίσης στη foto είσαι εσύ;

χαχα όχι απλά ήταν η μόνη από τις διαθέσιμες φωτό του pde που μοιάζουμε κάπως. ;D
Το πιστοποιητικό, θέλει άλλα για κάθε νομό,τι να σου πω??Εγώ πάντως το έβγαλα σε χρόνο dt εκεί που διορίστηκα γιατί στην Αθήνα μου έκλειναν ραντεβού μετά από μήνες στα νοσοκομεία  ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:10:12 »

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣΤΑΜΜΥ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #760 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:33:07 μμ »
Havito φτηνά την γλίτωσα δεν πάω Άνω Τούμπα αλλά Κεφαλονιά. Καλά να περάσεις.
ΜΕΓΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ;;;  ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΒΥΣΜΑ

Αποσυνδεδεμένος jim_jiann

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
  • Μάθε τέχνη κ' άστηνα κι άμα πεινάσεις πιάστηνα
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #761 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:35:49 μμ »
Για σας διορίζομαι στη ΒΒ Καστοριάς ΠΕ04.01 από ενιαίο,
τελευταίος και καταϊδρωμένος. Καλή τοποθέτηση σε όλους

Αποσυνδεδεμένος Maria12

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #762 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:37:32 μμ »
Μαρία 12 και γω Κεφαλονιά. Γυμνάσιο Μεσοβουνιων. Είσαι πολύ τυχερή. Όχι που θα είμαι εγώ εκεί αλλά που πάς εκεί!!!! Το 1997-2000 δούλευε η γυναίκα μου Αργοστόλι. Απο τότε και μέχρι σήμερα πάω κάθε χρόνο. Πολύ όμορφο νησί και το Αργοστόλι πολύ καλό. Χειμώνα λίγο νέκρα αλλά όχι όπως άλλα νησιά. Κάτοικοι ( κουρλοί) (κουρλός =τρελός) αλλά πολύ καλοί . Ζωή λίγο ακριβή με λίγο ψάξιμο κάτι βρίσκεις φτηνό και καλό. Λιθόστρωτο για περπάτημα αρκετές καφετέριες και όμορφο λιμάνι για βόλτες. Υπάρχει και cinema αν θυμάμαι καλά ο Κέφαλος.
Πολύ πιθανόν να βρεθούμε.
Μια χαρα μου ακουγεται!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!
Ξέχασα να σου πω κάτι που σε αφορά (γυναίκα γαρ) Υπάρχει μάντεψε.................ΕΜΠΟΡΙΚΟ  ΚΕΝΤΡΟ
Π.Ε.Κ. Αργοστολίου δεν βρίσκω στο αρχείο που υπάρχει στο PDE
Πας να με καταστρεψεις πριν παω ακομα? :)
Για το ΠΕΚ και εγω εψαξα,αλλα ακομη δεν εχω βρει κατι.

Αποσυνδεδεμένος shide

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #763 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:39:31 μμ »
Α Χιου, πρώτη μου επιλογή!!!( Δεν ήταν και κάτι δύσκολο...) Συγχαρητήρια σε όλους τους συναδέλφους!

Αποσυνδεδεμένος dodop

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 96
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #764 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:40:37 μμ »
Γεια σας παιδιά, διορίζομαι Β' Κυκλάδων, 2η επιλογή μου!Συγχαρητήρια σε όλους κ καλή εγκατάσταση.LK το Λασίθι πολύ όμορφο,Φωτεινή μπράβο που διορίστηκες από φέτος!Άλλος για Κυκλάδες υπάρχει;Ξέρει που γίνονται τα πεκ;
Ναι εγώ. Νομίζω ότι παρουσιαζόμαστε στη Σύρο και εκεί κάνουμε και τα ΠΕΚ. Αυριο θα πάρω τηλέφωνο για σίγουρα.  Καλή αρχή σε όλους και καλό κουράγιο σε όσους ξεσπιτώνονται..

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #765 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:43:43 μμ »
Συγχαρητήρια σε όσους διορίστηκαν! Καλή τοποθέτηση!  :)

Καλησπέρα και καλό διορισμό σε όλους. Διορίστηκα κι εγώ στην πρώτη μου επιλογή και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε να μου απαντήσετε ή να με παρεπέμψετε κάπου, με ποιο κριτήριο γίνονται οι τοποθετήσεις στα σχολεία που δηλώνουμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Eυτυχώς, που είναι πρώτο κριτήριο ο γάμος και τα παιδιά και όχι η προϋπηρεσία, γιατί δε θα το άντεχα, να είμαι τόσα χιλίομετρα από το σπίτι μου και να παίρνω και 4 μόρια από πάνω. Στην περιοχή που διορίζομαι έχει μόνο σχολεία με 4 και 6 μόρια. :( Όλα τα υπόλοιπα πολύ θετικά, εξαιρουμένης της απόστασης από το σπίτι μου.

Αλήθεια, πότε θα μας ανακοινώσουν τα σχολεία, ώστε να βρούμε κανένα σπίτι και να μην πληρώνουμε ξενοδοχεία, κάνοντας τα ΠΕΚ, ξέρεις κανείς;
Προϋπηρεσία, γάμο, παιδιά, εντοπιότητα, συνυπηρέτηση
Υπάρχουν μόρια ανάλογα με αυτά τα κριτήρια, επομένως συγκεντρώνεις μια βαθμολογία ή η επιλογή γίνεται με αυτή τη σειρά που μου λες;

Πρώτα τα κοινωνικά κριτήρια (γάμος, παιδιά, κλπ), μετά προϋπηρεσία, μετά σειρά στο ΑΣΕΠ.

ευτυχώς, μπας και πιάσω κανένα σχολείο με 6 μόρια, γιατί η περιοχή μου έχει μόνο με 4 και 6

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΛΤΟΣΤΑΜΜΥ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #766 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:43:53 μμ »
Μαρία 12 και γω Κεφαλονιά. Γυμνάσιο Μεσοβουνιων. Είσαι πολύ τυχερή. Όχι που θα είμαι εγώ εκεί αλλά που πάς εκεί!!!! Το 1997-2000 δούλευε η γυναίκα μου Αργοστόλι. Απο τότε και μέχρι σήμερα πάω κάθε χρόνο. Πολύ όμορφο νησί και το Αργοστόλι πολύ καλό. Χειμώνα λίγο νέκρα αλλά όχι όπως άλλα νησιά. Κάτοικοι ( κουρλοί) (κουρλός =τρελός) αλλά πολύ καλοί . Ζωή λίγο ακριβή με λίγο ψάξιμο κάτι βρίσκεις φτηνό και καλό. Λιθόστρωτο για περπάτημα αρκετές καφετέριες και όμορφο λιμάνι για βόλτες. Υπάρχει και cinema αν θυμάμαι καλά ο Κέφαλος.
Πολύ πιθανόν να βρεθούμε.
Μια χαρα μου ακουγεται!Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!
Πρόσβαση:
1) Αεροπορικώς από Αθήνα
2) Ατμοπλοϊκώς εεεεεεε με βαπόρι από κυλλήνη 3 φορές την ημέρα για Πόρο. ( 1 ώρα από κυλλήνη + 1 ώρα οδικώς για Αργοστόλι)
3) Από Πάτρα με παπόρι για Σάμη.( 2 ώρες για Σάμη + 1 ώρα για αργοστόλι)
Πάτρα Κυλλήνη 1 ώρα περίπου.
Περίμενε πρώτα την πρώτη πληρωμή και μετά ψώνια.
Ξέχασα να σου πω κάτι που σε αφορά (γυναίκα γαρ) Υπάρχει μάντεψε.................ΕΜΠΟΡΙΚΟ  ΚΕΝΤΡΟ
Π.Ε.Κ. Αργοστολίου δεν βρίσκω στο αρχείο που υπάρχει στο PDE
Πας να με καταστρεψεις πριν παω ακομα? :)
Για το ΠΕΚ και εγω εψαξα,αλλα ακομη δεν εχω βρει κατι.

ΜΕΓΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ;;;  ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΒΥΣΜΑ

Αποσυνδεδεμένος posoakoma

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #767 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:44:43 μμ »
Γεια σας παιδιά, διορίζομαι Β' Κυκλάδων, 2η επιλογή μου!Συγχαρητήρια σε όλους κ καλή εγκατάσταση.LK το Λασίθι πολύ όμορφο,Φωτεινή μπράβο που διορίστηκες από φέτος!Άλλος για Κυκλάδες υπάρχει;Ξέρει που γίνονται τα πεκ;

Κι εγώ το ίδιο. Συγχαρητήρια σε όλους! Τα ΠΕΚ (πήρα τηλ. σήμερα) για Α και Β Κυκλάδων θα γίνουν στη Σύρο. Καλή αρχή!
...παρόλα αυτά του ωκεανού ξέρω το μαύρο κύμα...

Αποσυνδεδεμένος amas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #768 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:45:42 μμ »

Καλησπέρα σε όλους και καλή τοποθέτηση! Γνωρίζει κανείς τιποτα σχετικό με το Γ/ΣΙΟ Λαβάρων Εβρου ή οτιδηποτε που αφορά  την περιοχή; Που γίνονται τα Πεκ, Αλεξανδρούπολη ή Ορεστειάδα;(ΠΕ03) Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλά ταξίδια

Καλησπέρα και συγχαρητήρια!!!Τα ΠΕΚ φέτος θα γίνουν και στην Ορεστιάδα για όσους διορίστηκαν στο Βόρειο Έβρο, δηλαδή Λάβαρα και πάνω.Άρα εσύ μπορείς να παρακολουθήσεις Ορεστιάδα.
Ίσως ο μόνος νομός στην Ελλάδα που κάνει σε 2 πόλεις Πεκ...Τα Λάβαρα είναι μια μικρή κωμόπολη πάνω στο δρόμο που οδηγεί από Αλεξ/λη -Ορεστιάδα.
Όσοι φίλοι ήταν στο σχολείο πέρασαν πολύ καλά.Θα έχεις 12 ώρες μόνο μαθηματικά και ίσως σου δώσουν καμιά Γεωγραφία κ.λ.π.Ο διευθυντής νεότατος και πολύ ωραίος τύπος, γυμναστής.
Το πού θα μείνεις είναι δική σου επιλογή κάποιοι έμεναν εκεί, κάποιοι (πολλοί)Διδυμότειχο και κάποιοι Ορεστιάδα.
Ο μαθηματικός που ήταν ως δυσπρόσιτος παρότι ήταν και αυτός από Αθήνα μου είπε πως αν δεν είχε οικογένεια θα έμενα καναδυο χρονακια ακόμη  ;D ;D
Αααα ξέχασα, αν δεν έχεις καινούρια ταυτότητα. βγάλε διαβατήριο,θα γνωρίσεις πολύ καλά και την Τουρκία και τη Βουλγαρία  ;D ;D

Ευχαριστώ πολυ magda

Αποσυνδεδεμένος dodop

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 96
    • Προφίλ
Απ: ποτε λέτε να ανακοινωθουν οι διορισμοι
« Απάντηση #769 στις: Αύγουστος 13, 2009, 05:48:03 μμ »
Γεια σας παιδιά, διορίζομαι Β' Κυκλάδων, 2η επιλογή μου!Συγχαρητήρια σε όλους κ καλή εγκατάσταση.LK το Λασίθι πολύ όμορφο,Φωτεινή μπράβο που διορίστηκες από φέτος!Άλλος για Κυκλάδες υπάρχει;Ξέρει που γίνονται τα πεκ;

Κι εγώ το ίδιο. Συγχαρητήρια σε όλους! Τα ΠΕΚ (πήρα τηλ. σήμερα) για Α και Β Κυκλάδων θα γίνουν στη Σύρο. Καλή αρχή!

Μήπως ξέρεις΄με βεβαιότητα αν παρουσιαζόμαστε στη Σύρο για την ορκομωσία; Καλή αρχή και συγχαρητήρια

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159878
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 516
Σύνολο: 531

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.111 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.