*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02-Εκκαθαρισμένοι πίνακες αναπληρωτών και ωρομισθίων μετά τις προσλήψεις  (Αναγνώστηκε 248247 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος parathira

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 139
    • Προφίλ
Θα το γράψω και εδώ...
Ένα σωρό παράθυρα στην εκπαίδευση. Σκεφτείτε ότι πριν λίγες μέρες διορίστηκαν πολλοί πολύτεκνοι δίπλα στο σπιτάκι τους χωρίς να ιδρώσει καθόλου το αυτί τους (χωρίς ΑΣΕΠ, χωρίς αναπλήρωση, χωρίς ΠΔΣ και πάλι λέγοντας). Έχετε αναλογιστεί πόσες θέσεις καταλαμβάνουν από τους διορισμούς μονιμων και αναπληρωτών; Αυτοί χαίρονται το διορισμό τους και εμείς σκάμε από την αγωνία μας. Δε νομίζετε ότι πρέπει να αγωνιστούμε τα καταργηθούν τα παράθυρα;
 Υ.Γ. Πριν λίγο διόρισαν άλλους 11 πολύτεκνους από διάφορες ειδικότητες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος parathira

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 139
    • Προφίλ
Δηλαδή φέτος περίπου 600 πολύτεκνους!

Αποσυνδεδεμένος jim92

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

ευχαριστώ stratos! η θέση μου στην Κρήτη είναι 30+ αλλά το..... σαράκι είναι πότε θα μας καλέσουν β φάση αναπληρωτών

Κι εμένα η θέση μου είναι 61. Εσύ θα πας αναπληρωτής ε; Τώρα με τις εκλογές θα δούμε τι θα γίνει.

επανέρχομαι αδέρφι γιατί είδα τα μόρια σου. Με 16,5 μόρια στον πρόσφατο ΑΣΕΠ μπορώ να σε καταλάβω. Φτάσαμε στη πηγή και νερό δεν ήπιαμε........(θέση 350)


Αποσυνδεδεμένος jim92

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

ευχαριστώ stratos! η θέση μου στην Κρήτη είναι 30+ αλλά το..... σαράκι είναι πότε θα μας καλέσουν β φάση αναπληρωτών

Κι εμένα η θέση μου είναι 61. Εσύ θα πας αναπληρωτής ε; Τώρα με τις εκλογές θα δούμε τι θα γίνει.

επανέρχομαι αδέρφι γιατί είδα τα μόρια σου. Με 16,5 μόρια στον πρόσφατο ΑΣΕΠ μπορώ να σε καταλάβω. Φτάσαμε στη πηγή και νερό δεν ήπιαμε........(θέση 350)


  35  sorry

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος _Apostolia_

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 32
    • Προφίλ
Παιδια πίνακες για Νότιο Αιγαίο είναι εύκολο να αναρτήσετε?

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

ευχαριστώ stratos! η θέση μου στην Κρήτη είναι 30+ αλλά το..... σαράκι είναι πότε θα μας καλέσουν β φάση αναπληρωτών

Κι εμένα η θέση μου είναι 61. Εσύ θα πας αναπληρωτής ε; Τώρα με τις εκλογές θα δούμε τι θα γίνει.

επανέρχομαι αδέρφι γιατί είδα τα μόρια σου. Με 16,5 μόρια στον πρόσφατο ΑΣΕΠ μπορώ να σε καταλάβω. Φτάσαμε στη πηγή και νερό δεν ήπιαμε........(θέση 350)


  35  sorry

Φτάσαμε στην πηγή δε λες τίποτα. Σειρά ΑΣΕΠ 498. Άντε μπας και μας πάρουν καμιά αναπλήρωση να παρηγορηθούμε.  :) :)

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
εγω παντως δεν μπορω να παρηγορηθω με τιποτα... :-\

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
εγω παντως δεν μπορω να παρηγορηθω με τιποτα... :-\

Γιατί βρε Vania, τι έγινε;

Αποσυνδεδεμένος elpida31

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Καλησπέρα σας , ειμαι φιλόλογος, έχω 15,449 και θέση 77 στον πίνακα των ωρομισθίων του Νοτίου Αιγαίου(χωρίς τις εκκαθαρίσεις ).Θα με καλέσουν άραγε ωρομίσθια?Και αν ναι, πότε πρέπει να περιμένω? Πρώτη φορά έχω τόσα μόρια και ελπίδες για ωρομιθία?Σας παρακαλώ πείτε μου τη γνώμη σας!

Αποσυνδεδεμένος nikolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών ΠΕ02 (και με αλφαβητική σειρά) μετά την Α' Φάση, από τον petros005:
http://www.sunfiles.org

Ευχαριστούμε τους συναδέλφους petros005 και Sun  :)

-------------------

Καλό είναι αυτό το θέμα να μείνει "καθαρό" από συζητήσεις και να χρησιμοποιείται μόνο για δημοσίευση εκκαθαρισμένων πινάκων μετά από κάθε φάση, έτσι ώστε να ενημερώνονται πιο εύκολα όλοι οι συνάδελφοι.
Πρωτα-πρωτα, να σας πω συγχαρητηρια για την καταπληκτικη δουλεια που κανατε.... αλλα ειστε σιγουροι οτι  απο τους εκκαθαρισμενους πινακες εχουν αφαιρεθει οι 29 πολυτεκνοι που πηραν πριν την α φαση ανπληρωτων? Εχω την εντυπωση οτι δεν εχουν αφαιρεθει και αν συμβαινει αυτο βελτιωνεται η θεση ολων κατα 29 θεσεις. (Δεν το λες και λιγο!!!!!!!)

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών ΠΕ02 (και με αλφαβητική σειρά) μετά την Α' Φάση, από τον petros005:
http://www.sunfiles.org

Ευχαριστούμε τους συναδέλφους petros005 και Sun  :)

-------------------

Καλό είναι αυτό το θέμα να μείνει "καθαρό" από συζητήσεις και να χρησιμοποιείται μόνο για δημοσίευση εκκαθαρισμένων πινάκων μετά από κάθε φάση, έτσι ώστε να ενημερώνονται πιο εύκολα όλοι οι συνάδελφοι.
Πρωτα-πρωτα, να σας πω συγχαρητηρια για την καταπληκτικη δουλεια που κανατε.... αλλα ειστε σιγουροι οτι  απο τους εκκαθαρισμενους πινακες εχουν αφαιρεθει οι 29 πολυτεκνοι που πηραν πριν την α φαση ανπληρωτων? Εχω την εντυπωση οτι δεν εχουν αφαιρεθει και αν συμβαινει αυτο βελτιωνεται η θεση ολων κατα 29 θεσεις. (Δεν το λες και λιγο!!!!!!!)

Έχουν αφαιρεθεί.-
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος nikolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών ΠΕ02 (και με αλφαβητική σειρά) μετά την Α' Φάση, από τον petros005:
http://www.sunfiles.org

Ευχαριστούμε τους συναδέλφους petros005 και Sun  :)

-------------------

Καλό είναι αυτό το θέμα να μείνει "καθαρό" από συζητήσεις και να χρησιμοποιείται μόνο για δημοσίευση εκκαθαρισμένων πινάκων μετά από κάθε φάση, έτσι ώστε να ενημερώνονται πιο εύκολα όλοι οι συνάδελφοι.
τοτε πως γινεται με σειρα 1690 -29πολυτεκνοι=1661
και μετα την α φαση>: -360μη τριτεκνοι και - 86 τριτεκνοι που βρισκονταν μπροστα μου να εχω θεση στους εκκαθαρισμενους 1244 και οχι 1215?

Πρωτα-πρωτα, να σας πω συγχαρητηρια για την καταπληκτικη δουλεια που κανατε.... αλλα ειστε σιγουροι οτι  απο τους εκκαθαρισμενους πινακες εχουν αφαιρεθει οι 29 πολυτεκνοι που πηραν πριν την α φαση ανπληρωτων? Εχω την εντυπωση οτι δεν εχουν αφαιρεθει και αν συμβαινει αυτο βελτιωνεται η θεση ολων κατα 29 θεσεις. (Δεν το λες και λιγο!!!!!!!)

Έχουν αφαιρεθεί.-

Αποσυνδεδεμένος nikolia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών ΠΕ02 (και με αλφαβητική σειρά) μετά την Α' Φάση, από τον petros005:
http://www.sunfiles.org

Ευχαριστούμε τους συναδέλφους petros005 και Sun  :)

-------------------

Καλό είναι αυτό το θέμα να μείνει "καθαρό" από συζητήσεις και να χρησιμοποιείται μόνο για δημοσίευση εκκαθαρισμένων πινάκων μετά από κάθε φάση, έτσι ώστε να ενημερώνονται πιο εύκολα όλοι οι συνάδελφοι.
Πρωτα-πρωτα, να σας πω συγχαρητηρια για την καταπληκτικη δουλεια που κανατε.... αλλα ειστε σιγουροι οτι  απο τους εκκαθαρισμενους πινακες εχουν αφαιρεθει οι 29 πολυτεκνοι που πηραν πριν την α φαση ανπληρωτων? Εχω την εντυπωση οτι δεν εχουν αφαιρεθει και αν συμβαινει αυτο βελτιωνεται η θεση ολων κατα 29 θεσεις. (Δεν το λες και λιγο!!!!!!!)

Έχουν αφαιρεθεί.-
τοτε πως γινεται με σειρα 1690 -29πολυτεκνοι=1661
και μετα την α φαση>: -360μη τριτεκνοι και - 86 τριτεκνοι που βρισκονταν μπροστα μου να εχω θεση στους εκκαθαρισμενους 1244 και οχι 1215?

Αποσυνδεδεμένος vikoulaki

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση:ΠΕ03
    • Προφίλ
Συγνώμη για την παρέμβαση,  αλλά επειδή οι άμεσα ενδιαφερόμενοι του θέματος είναι αποσυνδεμένοι αυτή την στιγμη είπα να απαντήσω στην  nikolia  για να μην έχει απορία

προφανώς οι 86 τρίτεκνοι που βρίσκοντσι μπροστά σου δεν διορίστηκαν  όλοι, τυχαία μάλλον πρέπει να είναι 29  σε πλήθος οι  μη διοριστέοι , πράγμα που συμβαίνει οτι αυτά τα 29 άτομα είναι μετά απο εσένα

Κοίταξε λίγο καλύτερα τον πίνακα και μέτρα πόσοι τρίτεκνοι μπροστά απο εσένα δεν διορίστηκαν
 

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159860
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 505
Σύνολο: 513

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.