*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02-Εκκαθαρισμένοι πίνακες αναπληρωτών και ωρομισθίων μετά τις προσλήψεις  (Αναγνώστηκε 247946 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος green ice

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Όποιος μπορεί ας παραθέσει εκκαθαρισμένο πίνακα για το Νότιο Αιγαίο .Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος oliaole

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
καλημερα σασ παρακαλω αν μπορειτε να στειλετε και τον πινακα δυτ.μακεδονιασ εκκαθαρισμενο για ωρομισθια ενδιαφερομαι.ευχαριστω .

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
γεια σας, ειμαι καινουρια στο φορουμ.ευχαριστουμε για τις αμεσες εκκαθαρισεις πινακων.ενδιαφερομαι κι εγω για τη δυτικη μακεδονια και θα ηθελα να ρωτησω αν η β φουρνια διοριστεων ασεπ συμπεριλαμβανεται στους πινακες αναπληρωτων(χαζη ερωτηση?).ευχαριστω.
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 953
    • Προφίλ
γεια σας, ειμαι καινουρια στο φορουμ.ευχαριστουμε για τις αμεσες εκκαθαρισεις πινακων.ενδιαφερομαι κι εγω για τη δυτικη μακεδονια και θα ηθελα να ρωτησω αν η β φουρνια διοριστεων ασεπ συμπεριλαμβανεται στους πινακες αναπληρωτων(χαζη ερωτηση?).ευχαριστω.
ναι

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
ευχαριστω.λογικα αρκετοι απο αυτους δε θα αρνηθουν την προσληψη  τους δεδομενου του διορισμου τους η οχι?
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος annie.d

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 953
    • Προφίλ
κρινοντας απο τον εαυτο μου δεν θα την αρνηθουν ;D

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???

Αποσυνδεδεμένος jim92

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???

Vania αυτό θα εξαρτηθεί από τη Β΄ κ Γ΄ φάση. Δεν μπορούμε να ξέρουμε σίγουρα, αν δε δούμε τις προθέσεις τους....υπομονή

Αποσυνδεδεμένος jim92

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
ευχαριστω.λογικα αρκετοι απο αυτους δε θα αρνηθουν την προσληψη  τους δεδομενου του διορισμου τους η οχι?
γιατί είσαι τόσο σίγουρη ότι θα αρνηθούν, δε νομίζω, τους δίνει μόρια για μελλοντική μετάθεση. Μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις ίσως να αρνηθούν ελάχιστοι.Να' σαι καλα mimelismoni :) 

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

Αποσυνδεδεμένος jim92

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

ευχαριστώ stratos! η θέση μου στην Κρήτη είναι 30+ αλλά το..... σαράκι είναι πότε θα μας καλέσουν β φάση αναπληρωτών

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
συναδελφοι για κρητη εχουμε τους καθαρισμενους πινακες???
και κατι ακομα...τελικα φετος οπως φημολογειται θα παρουν πολλους πολλους ωρομισθιους ναι ή οχι???τι λενε οι πιο εμπειροι???
οι 10 πρώτοι έχουν ήδη φύγει από τον πίνακα και είναι αναπληρωτές. θα φύγουν σίγουρα άλλοι 10-15 μέχρι αρχές του Οκτώβρη, Άρα υπολόγισε μετά το Νο 25 και τα 27 περίπου μόρια του πίνακα της Κρήτης.

Στην Κρήτη νομίζω ότι έχουν φύγει με την α φάση οι 17 ή 18 πρώτοι.

ευχαριστώ stratos! η θέση μου στην Κρήτη είναι 30+ αλλά το..... σαράκι είναι πότε θα μας καλέσουν β φάση αναπληρωτών

Κι εμένα η θέση μου είναι 61. Εσύ θα πας αναπληρωτής ε; Τώρα με τις εκλογές θα δούμε τι θα γίνει.

Αποσυνδεδεμένος jimmouras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 210
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συναδελφοι να ρωτησω κατι πριν την α φαση ημουν 6.951 και τωρα στον εκκαθαρισμενο δεν υπαρχει το ονομα μου τι εγινε;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159649
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 20
Επισκέπτες: 444
Σύνολο: 464

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.106 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.