*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02-Εκκαθαρισμένοι πίνακες αναπληρωτών και ωρομισθίων μετά τις προσλήψεις  (Αναγνώστηκε 249550 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lara

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
γιατι δεν μπορει..???

περυσι καποιοι δεν ειχαν δηλωσει πολλες περιοχες και περιμεναν μεχρι να ανοιξει καποιο κενο και αν....σε ορισμενες περιοχες....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
γιατι δεν μπορει..???

περυσι καποιοι δεν ειχαν δηλωσει πολλες περιοχες και περιμεναν μεχρι να ανοιξει καποιο κενο και αν....σε ορισμενες περιοχες....

Ναι, όταν ανοίξει το κενό όμως προηγείται αυτός με τα περισσότερα μόρια που βρίσκεται ψηλότερα στον πίνακα.
Νομίζω ότι αυτό ρωτάει η Ελπίδα

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
γιατι δεν μπορει..???

περυσι καποιοι δεν ειχαν δηλωσει πολλες περιοχες και περιμεναν μεχρι να ανοιξει καποιο κενο και αν....σε ορισμενες περιοχες....

Ναι, όταν ανοίξει το κενό όμως προηγείται αυτός με τα περισσότερα μόρια που βρίσκεται ψηλότερα στον πίνακα.
Νομίζω ότι αυτό ρωτάει η Ελπίda
βασικα αυτο απάντησα,αλλά με το μωρο αγκαλιά,μάλλον δεν εκφραστηκα τοσο καλά ωστε να το καταλάβει η συναδερφος

Αποσυνδεδεμένος Dorea

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 423
    • Προφίλ
Ευχαριστω για  τις απάντησεις κορίτσια,
απλώς νόμιζα οτι αν δεν προκύψει κενό στις περιοχές που δηλώνουμε χάνουμε το δικαίωμα να τις διεκδικήσουμε στην επόμενη φάση

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος haroulalki

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 824
    • Προφίλ
. αυτό που είδες είναι η πλέον επίσημη θέση σου, μετά όλους τους χθεσινούς διορισμούς ...






εγω γιατι εχω την αισθηση οτι και πριν τους διορισμους ειχα την ιδια θεση στον πινακα ωρομισθιων; σαν να μην αλλαξε τιποτα. ειναι σιγουρα εκκαθαρισμενος ο συγκεκριμενος πινακας;

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ

εγω γιατι εχω την αισθηση οτι και πριν τους διορισμους ειχα την ιδια θεση στον πινακα ωρομισθιων; σαν να μην αλλαξε τιποτα. ειναι σιγουρα εκκαθαρισμενος ο συγκεκριμενος πινακας;

οι πίνακες ωρομισθίων δεν εκκαθαρίστηκαν. Φαίνεται και από την ημερομηνία ανάρτησης των πινάκων και το ότι δεν υπάρχουν άλλες ενημερώσεις

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ

εγω γιατι εχω την αισθηση οτι και πριν τους διορισμους ειχα την ιδια θεση στον πινακα ωρομισθιων; σαν να μην αλλαξε τιποτα. ειναι σιγουρα εκκαθαρισμενος ο συγκεκριμενος πινακας;

οι πίνακες ωρομισθίων δεν εκκαθαρίστηκαν. Φαίνεται και από την ημερομηνία ανάρτησης των πινάκων και το ότι δεν υπάρχουν άλλες ενημερώσεις

οι εκκαθαρισμένοι πίνακες ενιαίου και 24μηνου μετά τους διορισμούς από την Ιωάννα αναρτήθηκαν;

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος kaitoula

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
Ναι, πριν από λίγο:
http://www.pde.gr/forum/index.php?topic=20327.msg348148#msg348148


ευχαριστούμε πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ιωάννα σ' αγαπάμε!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος LG_Shine

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 229
    • Προφίλ


Παρατηρωντας τον πίνακα της ioannas πρόσεξα πως στους φιλολογους οι εναπομειναντες με υψηλή προυπηρεσια και ως τα 24 μόρια ειμαστε καμια 50αρια ατομα αν βγαλεις και τους διοριστεους του 40%. δεν ειμαστε παρα πολλοι ειμαστε όμως μια αξιολοη μαζα ατομων που ειναι κριμα οι κόποι μας να πανε χαμενοι!!!!\
ΤΙ ΛΕΤΕ να οργανωθουμε και μεις. τι θα γινει με μας???
 
 
 
 

Αποσυνδεδεμένος Lara

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
είσαι Θεά Ιωάννα!!!!
 σε ευχαριστούμε παρα μα παρ απολύ για την ανιδιοτελή βοήθειά σου όλο αυτό τον καιρο!!!!!

Αποσυνδεδεμένος sgrig

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 319
    • Προφίλ
http://www.alfavita.gr/artro.php?id=7292

Απελπισμένη Εξουσία!! Πνιγμένη από τα αδιέξοδα της Κυρίας (Αυτού Μεγαλειότητος) προσπαθεί μάταια να ανακόψει το κύμα φυγής που η ίδια και η παρέα της προκάλεσαν!!! Αναίσχυντη, διεφθαρμένη, υποκριτκή, ξεπουλημέμη εξουσία!
Να περιμένουμε και προεδρικό διάταγμα προσωρινής αναστολής του δικαιώματος συνταξιοδοτήσεων;;; Όλα να τα περιμένουμε! ΝΤΡΟΠΗ!!!

Αποσυνδεδεμένος Lara

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
το σιγουρο ειναι οτι τα έχουν βρει σκουρα....γιατί δεν περίμεναν τέτοιο κύμα φυγής.......

Αποσυνδεδεμένος sgrig

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 319
    • Προφίλ
το σιγουρο ειναι οτι τα έχουν βρει σκουρα....γιατί δεν περίμεναν τέτοιο κύμα φυγής.......

Αυτό είναι βέβαιο. Ωστόσο, πρέπει να είμαστε σε εγρήγορση... Είναι ΑΔΙΣΤΑΚΤ- Η / -ΟΙ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32323
  • Τελευταία: dondon
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161460
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 417
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 353
Σύνολο: 369

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.076 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.