*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 300722 φορές)

0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος elranna

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2313
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02, ΠΕ40- Μπορώ να ξαναγίνω μαθήτρια;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:00:03 πμ »
...και την γνωστη απο το β' παγκόσμιο  νάρκη ιδανική για οσους πολιτικούς ανέλαβαν το υπουργείο παιδειας από τοτε και εξής....
+++++++++++++++++++++

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:50:18 »

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:16:55 πμ »
Και τώρα που μείναμε πιο λίγοι, οι προσπάθειές μας πρέπει να ενταθούν.Από τα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας να ξεκινήσουμε τα τηλεφωνήματα στο ΥΠΕΠΘ.  :)


Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:18:18 πμ »
+++++++
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:19:56 πμ »
mimelismoni  δεν ήταν να φύγεις τώρα;;;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:50:18 »

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:25:28 πμ »
συγχαρητηρια σε ολους  και καληγ τοποθετηση!μου φτιαξες τη διαθεση.ειμαι το 400+.θα κληθω σιγουρα  :D....να σα καλα παντως!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:26:32 πμ »
στον εκκαθαρισμενο εννοω! :D
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:30:18 πμ »
οκ!!! θα πάμε όπως πρώτα στη λαϊκή να πάρουμε ντομάτες για το....ΥΠΕΠΘ..... ;D ;D ;D ;D ;Dαρχίζω το προσκλητήριο των εναπομεινάντων συναδέλφων  ;D ;D ;D ;D ;Dstratos91 στο 200 περίπου περιμένεις για 3η φάση;;;;;;;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος cycle

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:30:36 πμ »
καλο κουραγιο συναδελφοι. ερχεται και η πολυποθητη γ φαση. ευχομαι σε ολους την καλυτερη τοποθετηση και να απολαυσουμε τη φετινη χρονια,γιατι η εκπαιδευση στην ουσια της ειναι απολαυστικη. προσωπικα τοποθετηθηκα στη β εβρου, ειναι η πρωτη μου επιλογη και ευχομαι ολοψυχα να εχετε την ιδια τυχη με μενα.

Αποσυνδεδεμένος cycle

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:36:48 πμ »
συγγνωμη να ρωτησω κατι ασχετο?εχετε παρατηρησει οαεδιτες (ανοητη ερωτηση?) που εκληθησαν?δε φοραν το αστερι (θα πρεπε).
ναι αυτη ειναι μια καλη παρατηρηση. συναδελφος μου ειπε οτι στο λυκειο του παρουσιαστηκε οαεδιτης και με πολυ τσαμπουκ αδηλωσε οτι θα παρει μονο ιστοριες  
  ( ως διδακτικο αντικειμενο) οταν λοιπον του εδωσαν και ιστορια της Γ΄Λυκειου ,αρχισε τις διαμαρτυριες οτι δεν μπορει να τη διδαξει και φυσικα ο διευθυντης τον απολλαξε για να μην εχουν και κανενα παρατραγουδο ( ο νοων νοειτω).

Αποσυνδεδεμένος stratos91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1319
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 12:51:08 πμ »
οκ!!! θα πάμε όπως πρώτα στη λαϊκή να πάρουμε ντομάτες για το....ΥΠΕΠΘ..... ;D ;D ;D ;D ;Dαρχίζω το προσκλητήριο των εναπομεινάντων συναδέλφων  ;D ;D ;D ;D ;Dstratos91 στο 200 περίπου περιμένεις για 3η φάση;;;;;;;;;;;;;;;;

Εδώ εγώ δηλώνω παρών!  ;D ;D Λοιπόν τώρα έχω σειρά 222. Μακάρι να φύγουν και κάποιοι για ΣΜΕΑ και τα λοιπά μπας και φτιάξει λίγο η θέση μας. 'Ετσι όπως είμαι τώρα για να προσληφθώ θα πρέπει να κληθούν περίπου 250 με 270. Λίγο χλωμό το βλέπω για γ φάση. Ίσως για δ;  ??? ??? Οι ειδήμονες τι έχουν να πουν επί τούτου;

Άντε να αρχίσουμε να μαζευόμαστε λοιπόν οι εναπομείναντες για να ξεκαθαρίζει και το τοπίο.

Αποσυνδεδεμένος e_vi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 01:59:53 πμ »
οκ!!! θα πάμε όπως πρώτα στη λαϊκή να πάρουμε ντομάτες για το....ΥΠΕΠΘ..... ;D ;D ;D ;D ;Dαρχίζω το προσκλητήριο των εναπομεινάντων συναδέλφων  ;D ;D ;D ;D ;Dstratos91 στο 200 περίπου περιμένεις για 3η φάση;;;;;;;;;;;;;;;;

Εδώ εγώ δηλώνω παρών!  ;D ;D Λοιπόν τώρα έχω σειρά 222. Μακάρι να φύγουν και κάποιοι για ΣΜΕΑ και τα λοιπά μπας και φτιάξει λίγο η θέση μας. 'Ετσι όπως είμαι τώρα για να προσληφθώ θα πρέπει να κληθούν περίπου 250 με 270. Λίγο χλωμό το βλέπω για γ φάση. Ίσως για δ;  ??? ??? Οι ειδήμονες τι έχουν να πουν επί τούτου;

Άντε να αρχίσουμε να μαζευόμαστε λοιπόν οι εναπομείναντες για να ξεκαθαρίζει και το τοπίο.

Κι εγω είμαι 4 θέσεις πιο κάτω και περιμένω με μεγάλη αγωνία! Εντωμεταξύ έχω δηλώσει ωρομίσθια Ν. Αιγαίο και πολύ φοβάμαι ότι μπορεί να με καλέσουν πρώτα εκει. Όμως θα'ρθω κι εγώ στη λαϊκή για πολλές ντομάτες....

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 07:40:22 πμ »
Εγώ θα κάνω εικασίες......

πιστεύω μέχρι τέλη του μήνα θα κληθούν και αν αθροίσουμε περσυ τους 138 + 57 β +γ φάση που κλήθηκαν αρχές Οκτωβρίου μας κάνει 195......


άρα και φέτος η γ κάπου εκεί θα είναι 180-200 άτομα....

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #54 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 07:44:34 πμ »
πότε ήταν πέρυσι η γ φάση;; και πόσα άτομα συνολικά είχε φτάσει θυμάστε;;
arist2 κάτι πρέπει να ξ'ερεις αλλα δεν τα καταλαβαίνω έτσι όπως τα γράφεις

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #55 στις: Σεπτέμβριος 18, 2009, 08:09:23 πμ »
Τα έχω πει δεκάδες φορές ... Δεν τα γράφετε κάπου ...  >:(

17/9/2008, Γ φάση: 138
2/10/2008, Δ φάση: 57

Η απόλυτη σύκριση με πέρσι είναι άστοχη, δεν την κάνει κανείς στο ΥΠΕΠΘ ...
Τα κενά συνεχίζουν να υπάρχουν. Τις επόμενες μέρες κάποια, καλώς ή κακώς, θα καλυφθούν με ωρομίσθιους. Για τα υπόλοιπα, τα σχολεία και οι Β/θμιες θα ζητούν αν/τές.
Όταν το Υπουργείο λάβει το ο.κ., με βάση τις πιστώσεις που θα υφίστανται εκείνη τη στιγμή, θα κληθεί ένας αριθμός.
Για το πότε η Γ φάση, χθες, υποθέτω και σήμερα, δε γνωρίζουν. Είναι νωρίς ...

Κάτι ακόμη ..., τα πολλά και άσκοπα τηλ. στο Υπουργείο ενοχλούν και φοβάμαι, πάντα, μην εμποδιστεί η πληροφόρησή μας στο μέλλον ...
Επειδή από προχθές ενημέρωσα για τον ακριβή αριθμό της Β φάσης και δέχθηκα από ειρωνείες ως κι "επιθέσεις", εξαιτίας ακόμη και της ομοιότητας του αριστος2 με το αριστ2 (κοτζάμ πιτσιρίκο κανείς δεν τον προσέχει  :o), στο εξής δε δημοσιοποιώ τίποτα, παρά μόνο σε όποιον το ζητήσει με προσωπικό μήνυμα κι εφόσον γνωρίζω ότι το εκτιμά ..

Έχω τον πόνο μου και την αγωνία μου, δε σκοπεύω να γίνομαι και "θύμα" του άγχους, του πανικού ή της αγνωμοσύνης του καθένα.

Για σας αδέλφια, εδώ είμαι ...

Άγιε μου Πέτρο, ευχαριστώ και για το χθεσινό θαύμα σου μ' εκείνους τους αλφαβητικούς - άκουσον( δις) -πίνακες του ΥΠΕΠΘ ..., ο κυρίως πιστός σου! Πάμε ... Αθωνιάδα;  ;) :D :D 8)
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 727
Σύνολο: 727

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.064 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.