*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση: ΠΕ02  (Αναγνώστηκε 301026 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZoeG

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 89
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1764 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 02:34:22 μμ »
Για να εισαι ωρομισθιος/α τα μορια σου ειναι γυρω στα 21+/-. Επομενως ελπιζεις για αναπληρωση. Τωρα το απαισιοδοξο σεναριο: μας διωχνουν απο την ωρομισθια,φερνουν αναπληρωτη στη θεση μας αλλα παιρνουν εως λιγο πριν απο τη σειρα μας.Εχει ολοκληρωθει και η ΠΔΣ...εδω σε θελω καβουρα
[/quote]

Ωωωωχχχχ... Μην το λες αυτο... Εδω και 2 μερες αυτο το σεναριο περναει συνεχεια απο το μυαλο μου και με λουζει κρυος ιδρωτας...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:02:45 »

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1765 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 02:59:26 μμ »
Για να εισαι ωρομισθιος/α τα μορια σου ειναι γυρω στα 21+/-. Επομενως ελπιζεις για αναπληρωση. Τωρα το απαισιοδοξο σεναριο: μας διωχνουν απο την ωρομισθια,φερνουν αναπληρωτη στη θεση μας αλλα παιρνουν εως λιγο πριν απο τη σειρα μας.Εχει ολοκληρωθει και η ΠΔΣ...εδω σε θελω καβουρα

Ωωωωχχχχ... Μην το λες αυτο... Εδω και 2 μερες αυτο το σεναριο περναει συνεχεια απο το μυαλο μου και με λουζει κρυος ιδρωτας...
[/quote]ελεος ρε παιδια....Δηλαδη εμεις που εχουμε 20 μορια δεν θα δουλεψουμε ουτε ωρομισθιοι ουτε αναπληρωτες...Με ρεγουλα τα τρομοσεναρια ρε παιδια.Ακομη αυτο μας ελειπε τωρα.Μην ταραζετε με σεναρια το ηδη ταραγμενο μας μυαλο.mercy..

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1766 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:01:28 μμ »
παντα καποιος ειναι απο εξω. Μπορει να ειμαι εγω-ξανα-μπορει καποιος αλλος. ΔΕν ειναι τρομολαγνεια,αυτο το ζουμε ηδη. Συζηταμε την πραγματικοτητα και τις πιθανοτητες της

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1767 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:04:55 μμ »
'Οσοι πάντως κάνατε ΠΔΣ πέρυσι, μπήκαν κάποια χρήματα ;DΊσως αυτό σημαίνει ότι οι εκκρεμότητες τακτοποιούνται σιγά-σιγά?????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:02:45 »

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1768 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:11:23 μμ »
... όποιος αναζητά λίγη εκτόνωση του τρόμου ή όποιου άλλου δυσάρεστου συναισθήματος, ας παρακολουθήσει απόψε (21:45) τη νέα επέλαση της Βραζιλίας του Πειραιά! Υπόσχεται στιγμές που θα σας κάνουν να λησμονήσετε ακόμη και αυτή ... την Γ φάση!!!

Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1769 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:11:42 μμ »
αριστο εσυ εχεις κατι που να σε κανει να πιστευεις οτι θα χουμε νεα αυτη τη ρημαδοβδομαδα?? :-\

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1770 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:13:44 μμ »
τι να λησμονησουμε???εγω χθες ημουν σε κηδεια και στεναχωρη γενικα κατασταση και σκεφτομουν οτι δεν τσεκαρα μηπως βγηκαν...εχω γινει κτηνος!!! :(

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3190
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1771 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:14:58 μμ »
αρίστο η αισιοδοξία σου ξεπερνα τα όρια της εκπαίδευσης
Αλλα μακάρι

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1772 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:16:58 μμ »
αριστο εσυ εχεις κατι που να σε κανει να πιστευεις οτι θα χουμε νεα αυτη τη ρημαδοβδομαδα?? :-\

 ...την προσεκτική ανάγνωση των αναφορών στις δηλώσεις της Υπουργού (αν κι επιφυλάσσομαι), την κοινή λογική, την μισοτεθνηκυία ελπίδα μου ..., και την ανάγκη τίποτα να μη μου μετριάσει τον ενθουσιασμό από τον επικείμενο θρίαμβο του Θρύλου, απόψε!
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

evants

  • Επισκέπτης
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1773 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:18:59 μμ »
Για να εισαι ωρομισθιος/α τα μορια σου ειναι γυρω στα 21+/-. Επομενως ελπιζεις για αναπληρωση. Τωρα το απαισιοδοξο σεναριο: μας διωχνουν απο την ωρομισθια,φερνουν αναπληρωτη στη θεση μας αλλα παιρνουν εως λιγο πριν απο τη σειρα μας.Εχει ολοκληρωθει και η ΠΔΣ...εδω σε θελω καβουρα

Ωωωωχχχχ... Μην το λες αυτο... Εδω και 2 μερες αυτο το σεναριο περναει συνεχεια απο το μυαλο μου και με λουζει κρυος ιδρωτας...
ελεος ρε παιδια....Δηλαδη εμεις που εχουμε 20 μορια δεν θα δουλεψουμε ουτε ωρομισθιοι ουτε αναπληρωτες...Με ρεγουλα τα τρομοσεναρια ρε παιδια.Ακομη αυτο μας ελειπε τωρα.Μην ταραζετε με σεναρια το ηδη ταραγμενο μας μυαλο.mercy..
[/quote]
και για να μην τρελλαινομαστε με 20 μορια παντα θα εισαι ωρομισθιος

Αποσυνδεδεμένος konpap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1774 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:20:02 μμ »
αριστο εσυ εχεις κατι που να σε κανει να πιστευεις οτι θα χουμε νεα αυτη τη ρημαδοβδομαδα?? :-\

 ...την προσεκτική ανάγνωση των αναφορών στις δηλώσεις της Υπουργού (αν κι επιφυλάσσομαι), την κοινή λογική, την μισοτεθνηκυία ελπίδα μου ..., και την ανάγκη τίποτα να μη μου μετριάσει τον ενθουσιασμό από τον επικείμενο θρίαμβο του Θρύλου, απόψε!

Αν μιλάς για κοινή λογική και Βραζιλία του Πειραιά...μόλλον δεν την έχεις. Τζάμπα βασιζόμαστε σε σένα! :P

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1775 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:22:05 μμ »
αριστο εσυ εχεις κατι που να σε κανει να πιστευεις οτι θα χουμε νεα αυτη τη ρημαδοβδομαδα?? :-\

 ...την προσεκτική ανάγνωση των αναφορών στις δηλώσεις της Υπουργού (αν κι επιφυλάσσομαι), την κοινή λογική, την μισοτεθνηκυία ελπίδα μου ..., και την ανάγκη τίποτα να μη μου μετριάσει τον ενθουσιασμό από τον επικείμενο θρίαμβο του Θρύλου, απόψε!

Αν μιλάς για κοινή λογική και Βραζιλία του Πειραιά...μόλλον δεν την έχεις. Τζάμπα βασιζόμαστε σε σένα! :P


...όχι τσάμπα ..., σάμπα!
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος konpap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1776 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:26:45 μμ »
αριστο εσυ εχεις κατι που να σε κανει να πιστευεις οτι θα χουμε νεα αυτη τη ρημαδοβδομαδα?? :-\

 ...την προσεκτική ανάγνωση των αναφορών στις δηλώσεις της Υπουργού (αν κι επιφυλάσσομαι), την κοινή λογική, την μισοτεθνηκυία ελπίδα μου ..., και την ανάγκη τίποτα να μη μου μετριάσει τον ενθουσιασμό από τον επικείμενο θρίαμβο του Θρύλου, απόψε!

Αν μιλάς για κοινή λογική και Βραζιλία του Πειραιά...μόλλον δεν την έχεις. Τζάμπα βασιζόμαστε σε σένα! :P


...όχι τσάμπα ..., σάμπα!

Μπορεί και σόμπα... Θα χρειαστεί για την κρυάδα που θα πάρετε.

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση: ΠΕ02
« Απάντηση #1777 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 03:33:28 μμ »
αντε να δουμε λοιπον, αλλη μια βδομαδουλα...ειναι και το λυκειο κοντα στο σπιτι μου, ακουω και τις πρβες για την 28 και ειμαι σαν κατι παιδακια που χαζευουν απο το παραθυρο την αλανα για να παιξουν.... :D ;D >:(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162169
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 803
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 775
Σύνολο: 788

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.