*

Αποστολέας Θέμα: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας  (Αναγνώστηκε 43000 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #140 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 11:52:35 πμ »
Katiafil,σ'ευχαριστούμε που μας ενημερώνεις.....ο,τιδήποτε άλλο μάθεις γράψτο μας σε παρακαλώ
Εύχομαι στην επόμενη φάση να σε πάρουν και σε σενα αναπληρώτρια!!!!!  ;) :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:20:48 »

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #141 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 12:02:19 μμ »
Σ' ευχαριστούμε Κatiafil!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος katiafil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #142 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 02:16:51 μμ »
Σ' ευχαριστούμε Κatiafil!!!!!!

Να σας "φτιάξω" λίγο ακόμη: από Αταλάντη(Γ΄ Φθιώτιδας) φύγαν 3 ωρομίσθιες (μπορεί και 4!!) , καθώς κλήθηκαν προχθές αναπληρώτριες

Αποσυνδεδεμένος filol

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #143 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 07:40:52 μμ »
euxarista akougeste paidia. ante na doume ti tha ginei me auth thn anamonh fetos? den antexw allo me auth thn piesh!!! ena programma ston aera...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:20:48 »

Αποσυνδεδεμένος karxarias29

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2296
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #144 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 11:24:06 μμ »
frerar, για να καταλάβεις... πχ πες ότι 1 περιοχή έχει 3 κενά, 2 Λύκεια και 1 Γυμνάσιο και οι αναπληρωτές που κλήθηκαν είναι 2. Τεχνηέντως δεν εμφανίζεται το κενό του Γυμνασίου, ώστε να δοθεί προτεραιότητα στα Λύκεια. Υποθέτω, λοιπόν, ότι οι Διευθυντές των Γυμνασίων δεν πρόκειται να περιμένουν άλλο για αναπληρωτές, οπότε οι ώρες θα σπάσουν σε ωρομίσθιους.... Καλό εεεεεεε; Τώρα πώς γίνεται και πώς ψήνεται δεν ξέρω. Και εγώ, πάντως, όταν το άκουσα.... ξύλιασα! ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #145 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 10:11:52 πμ »
frerar, για να καταλάβεις... πχ πες ότι 1 περιοχή έχει 3 κενά, 2 Λύκεια και 1 Γυμνάσιο και οι αναπληρωτές που κλήθηκαν είναι 2. Τεχνηέντως δεν εμφανίζεται το κενό του Γυμνασίου, ώστε να δοθεί προτεραιότητα στα Λύκεια. Υποθέτω, λοιπόν, ότι οι Διευθυντές των Γυμνασίων δεν πρόκειται να περιμένουν άλλο για αναπληρωτές, οπότε οι ώρες θα σπάσουν σε ωρομίσθιους.... Καλό εεεεεεε; Τώρα πώς γίνεται και πώς ψήνεται δεν ξέρω. Και εγώ, πάντως, όταν το άκουσα.... ξύλιασα! ::) ::) ::)

Nαι έχεις δίκιο. Κατάλαβα τη λογική! Βέβαια είναι η λογική του παραλόγου τους, αλλά πιστεύω ότι τελικά δε θα μπορούν να τα κρύψουν για πολύ ακόμη... ;)

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #146 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 10:13:19 πμ »
Κανένα φρέσκο νέο; :-\

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #147 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 10:30:28 πμ »
Κανένα φρέσκο νέο; :-\
Μάλλον είναι πολύ νωρίς ακόμα.....θα τοποθετήθηκαν οι αναπληρωτές.μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστον μέχρι το μεσημέρι για να μάθουμε κάτι, μη σου πω μέχρι την Πέμπτη....Αύριο να δουλεύουν ή είναι η γιορτή της σημαίας οπότε.....?

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #148 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 11:47:26 πμ »
καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
στη Στερεά σύμφωνα με τα νέα της Katiafil,, να ' ναι καλά η κοπέλα που δεν μας ξεχνάει και μας ενημερώνει,, έχει κληθεί και το 82 του πίνακα.. εύχομαι τα κενά να είναι πολλά ,, ώστε να πάρουν πολλούς ..

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #149 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 12:26:31 μμ »
καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
στη Στερεά σύμφωνα με τα νέα της Katiafil,, να ' ναι καλά η κοπέλα που δεν μας ξεχνάει και μας ενημερώνει,, έχει κληθεί και το 82 του πίνακα.. εύχομαι τα κενά να είναι πολλά ,, ώστε να πάρουν πολλούς ..
Στη γ Φθιώτιδας πήραν το 82,οπότε για το νομό αυτό έχει προχωρήσει ο πίνακας.Μπορεί όμως πολλοι πιο πριν να μην έχουν δηλώσει την περιοχή αυτή ή να έχουν αρνηθεί.Άρα δεν μπορούμε να ξέρουμε τι γίνεται στο νομό αυτό.Αν επικοινωνήσει κανεις με άλλες δευτεροβάθμιες και μάθει, ας μας πει κι εμας

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #150 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 01:19:10 μμ »
Στη
Βοιωτία έφτασαν στο 70 .. για άλλες διευθύνσεις δεν κατέχω?? στην Εύβοια έμαθε κάποιος??

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #151 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 02:02:13 μμ »
Στη
Βοιωτία έφτασαν στο 70 .. για άλλες διευθύνσεις δεν κατέχω?? στην Εύβοια έμαθε κάποιος??
μόνο στο 70?ήλπιζα σε κάτι καλύτερο,αλλά είναι φυσικό αφού δεν έχουν πάρει άτομα.Το ιδιο φαντάζομαι θα ισχύει και για Εύβοια,μόνο που εκεί δεν είναι πρόθυμοι να μας ενημερώσουν.
sharon,πήρες τηλ στη Βοιωτία?ρώτησες τι θέση έχεις στο συγκεκριμένο νομό?Να δούμε τι διαφορά υπάρχει με τον πίνακα της Στερεάς.αν είναι να πάρω κι εγώ.

Αποσυνδεδεμένος sharon

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #152 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 02:50:33 μμ »
Στη
Βοιωτία έφτασαν στο 70 .. για άλλες διευθύνσεις δεν κατέχω?? στην Εύβοια έμαθε κάποιος??
μόνο στο 70?ήλπιζα σε κάτι καλύτερο,αλλά είναι φυσικό αφού δεν έχουν πάρει άτομα.Το ιδιο φαντάζομαι θα ισχύει και για Εύβοια,μόνο που εκεί δεν είναι πρόθυμοι να μας ενημερώσουν.
sharon,πήρες τηλ στη Βοιωτία?ρώτησες τι θέση έχεις στο συγκεκριμένο νομό?Να δούμε τι διαφορά υπάρχει με τον πίνακα της Στερεάς.αν είναι να πάρω κι εγώ.
κι εγώ περίμενα να είναι μεγαλύτερος ο αριθμός αλλά.. πήρα τηλέφωνο αλλά για τη δική μου σειρά δε ρώτησα,, γιατί προς το παρόν απέχω από το να φαίνομαι στον πίνακά τους.. στον πίνακα της κάθε δευτεροβάθμιας φαίνονται κάπου 10 όνόματα ,, αυτά που θα κληθούν άμεσα..ρώτησα  μόνο το όνομα του τελευταίου που κλήθηκε.Αλήθεια , στην Εύβοια αν περάσει κάποιος από κοντά δεν του λένε??
για Εύβοια θα επιμείνω αύριο να μάθω ..

Αποσυνδεδεμένος Elpida!!!

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 511
  • Φύλο: Γυναίκα
  • dum spiro spero...
    • Προφίλ
Απ: Ωρομίσθιοι Στερεάς Ελλάδας
« Απάντηση #153 στις: Οκτώβριος 26, 2009, 03:49:55 μμ »
Στη
Βοιωτία έφτασαν στο 70 .. για άλλες διευθύνσεις δεν κατέχω?? στην Εύβοια έμαθε κάποιος??
μόνο στο 70?ήλπιζα σε κάτι καλύτερο,αλλά είναι φυσικό αφού δεν έχουν πάρει άτομα.Το ιδιο φαντάζομαι θα ισχύει και για Εύβοια,μόνο που εκεί δεν είναι πρόθυμοι να μας ενημερώσουν.
sharon,πήρες τηλ στη Βοιωτία?ρώτησες τι θέση έχεις στο συγκεκριμένο νομό?Να δούμε τι διαφορά υπάρχει με τον πίνακα της Στερεάς.αν είναι να πάρω κι εγώ.
κι εγώ περίμενα να είναι μεγαλύτερος ο αριθμός αλλά.. πήρα τηλέφωνο αλλά για τη δική μου σειρά δε ρώτησα,, γιατί προς το παρόν απέχω από το να φαίνομαι στον πίνακά τους.. στον πίνακα της κάθε δευτεροβάθμιας φαίνονται κάπου 10 όνόματα ,, αυτά που θα κληθούν άμεσα..ρώτησα  μόνο το όνομα του τελευταίου που κλήθηκε.Αλήθεια , στην Εύβοια αν περάσει κάποιος από κοντά δεν του λένε??
για Εύβοια θα επιμείνω αύριο να μάθω ..
εγώ δυστυχώς ντρέπομαι και δεν πιέζω από το τηλ...αν πήγαινα από κοντα φαντάζομαι θα επέμενα πολύ περισσότερο.απλά δε μου είναι εύκολο.αν μάθεις κάτι αύριο πες μας.
Τι σειρά έχεις?το λέω γιατι μια φίλη μου έμαθε πως είναι 12η στο νομό της.Πώς το έμαθε αυτό αν δεν το βλέπουν?μου είπε ότι παλαιότερα δεν της λέγαν,φετος όμως της είπαν στο τηλ τη σειρα της που περνάει εστω και για λίγο τη δεκάδα.τι να πω.....η μας αποφεύγουν ή δεν ξέρουν τι τους γίνεται ή...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 696
Σύνολο: 700

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.074 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.